Rumusan perlumbaan (Litar: Imola | Musim: 57 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Pro - 24)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Dunnolop   Pablo Borges 1h32:32.641 62 2 1:24.979 198.13km/h 17.600s
02. -1 -1 Yokomama   Steffen Holm + 19.907 62 2 1:25.307 197.42km/h 19.956s
03. +5 +5 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo + 36.448 62 1 1:25.701 196.84km/h 18.191s
04. +35 +35 Contimental   Juuso Kankare + 37.359 62 1 1:24.735 196.81km/h 23.477s
05. +10 +10 Contimental   Mikko Laine + 43.773 62 2 1:24.245 196.58km/h 20.711s
06. +21 +21 Contimental   Paulo Neves + 55.779 62 1 1:24.015 196.16km/h 24.461s
07. +3 +3 Dunnolop   Sergey Kozlenko + 59.494 62 1 1:26.191 196.03km/h 21.635s
08. +24 +24 Contimental   Carlos Dias + 1:12.680 62 1 1:24.746 195.57km/h 28.004s
09. +2 +2 Dunnolop   Attila Kvanta + 1:40.025 61 2 1:25.203 194.63km/h 23.077s
10. -5 -5 Yokomama   Gabriel Escada + 1:53.891 61 1 1:26.415 194.15km/h 25.392s
11. -2 -2 Dunnolop   Morin Yannick + 1:54.438 61 2 1:26.275 194.13km/h 25.333s
12. -6 -6 Avonn   Calin Marius + 1:58.254 61 2 1:26.772 194.00km/h 20.161s
13. -9 -9 Yokomama   Domien Luts + 2:03.200 61 2 1:27.703 193.83km/h 20.267s
14. +5 +5 Dunnolop   Dan Moldovan + 2:04.740 61 2 1:25.987 193.78km/h 23.822s
15. -8 -8 Dunnolop   Veijo Sorvoja + 2:06.123 61 1 1:25.515 193.73km/h 26.423s
16. -2 -2 Dunnolop   Xavi Bartoli + 2:12.585 61 3 1:26.985 193.51km/h 18.474s
17. +9 +9 Dunnolop   Rogerio Mandler + 2:14.326 61 1 1:26.934 193.45km/h 19.833s
18. +18 +18 Yokomama   Rangga Wiradinata + 2:17.522 61 2 1:27.580 193.34km/h 22.104s
19. -2 -2 Dunnolop   Denis Salou + 2:17.980 61 3 1:26.363 193.33km/h 21.458s
20. -2 -2 Michelini   Gianluca Sacchetti + 2:18.694 61 1 1:26.568 193.30km/h 25.197s
21. Tidak berubah ±0 Yokomama   Pedro Vitor Oliveira + 2:20.365 61 1 1:26.855 193.25km/h 22.378s
22. +16 +16 Dunnolop   Mladen Bajric + 2:20.563 61 1 1:26.592 193.24km/h 25.447s
23. -3 -3 Avonn   Stefan Stillhart + 2:20.653 61 1 1:26.486 193.24km/h 24.876s
24. +1 +1 Yokomama   Milan Barnet + 2:25.521 61 1 1:27.490 193.07km/h 24.873s
25. +8 +8 Yokomama   Gogy Popic + 2:31.155 61 2 1:25.992 192.88km/h 19.474s
26. +3 +3 Hancock   Maja Tepeš + 2:47.845 61 2 1:26.919 192.32km/h 19.038s
27. -11 -11 Dunnolop   Mariann Nemes + 2:52.364 60 3 1:27.479 192.17km/h 24.127s
28. -4 -4 Dunnolop   Reimo Kochwatsch + 2:52.499 60 2 1:27.203 192.16km/h 21.778s
29. -7 -7 Yokomama   Davide Callegari + 3:19.565 60 1 1:28.429 191.26km/h 21.477s
30. -7 -7 Dunnolop   Daniele Bontempo + 3:20.107 60 1 1:27.958 191.24km/h 23.760s
31. +3 +3 Yokomama   Julian Fare + 3:20.337 60 3 1:26.880 191.23km/h 17.152s
32. -2 -2 Dunnolop   Luca Rubino + 3:23.472 60 2 1:27.327 191.13km/h 23.709s
33. -2 -2 Avonn   Mateusz Zaborny + 3:43.703 60 1 1:28.752 190.46km/h 24.183s
34. +1 +1 Pipirelli   Alessandro Proietti + 3:51.049 60 4 1:27.270 190.22km/h 21.974s
35. +2 +2 Pipirelli   Joss Giraud + 4:03.880 60 3 1:28.511 189.80km/h 21.729s
36. -33 -33 Avonn   Elmo Vogel + 4:10.350 60 7 1:27.685 189.58km/h 18.541s
37. -9 -9 Avonn   Nicolae Constantin + 4:28.020 59 2 1:28.678 189.01km/h 25.382s
38. +2 +2 Yokomama   George Perperas + 5:16.964 59 4 1:29.181 187.43km/h 19.898s
Tidak tersenarai
39. -27 -27 Dunnolop   Marcelo Cajueiro + 13:10.096 53 14 1:32.613    21.005s
40. -27 -27 Dunnolop   Sergey Shinkevich Tayar pancit 21 1 1:27.967    21.514s