Rumusan perlumbaan (Litar: Laguna Seca | Musim: 57 | Perlumbaan: 8 | Kumpulan: Pro - 24)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Hancock   Maja Tepeš 1h40:53.267 79 2 1:14.170 169.20km/h 19.027s
02. Tidak berubah ±0 Michelini   Gianluca Sacchetti + 15.313 79 2 1:14.645 168.77km/h 21.425s
03. +3 +3 Dunnolop   Sergey Shinkevich + 32.127 79 2 1:14.737 168.30km/h 19.650s
04. -1 -1 Dunnolop   Sergey Kozlenko + 34.834 79 2 1:14.733 168.23km/h 20.124s
05. +9 +9 Dunnolop   Veijo Sorvoja + 36.972 79 2 1:13.888 168.17km/h 17.786s
06. +20 +20 Dunnolop   Pablo Borges + 37.395 79 2 1:14.922 168.16km/h 16.739s
07. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Xavi Bartoli + 37.906 79 2 1:14.299 168.14km/h 19.436s
08. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Rogerio Mandler + 40.247 79 2 1:14.677 168.08km/h 20.352s
09. -4 -4 Avonn   Elmo Vogel + 50.853 79 2 1:14.392 167.79km/h 19.273s
10. +3 +3 Dunnolop   Dan Moldovan + 51.758 79 2 1:13.997 167.76km/h 23.456s
11. +19 +19 Yokomama   Pedro Vitor Oliveira + 1:05.006 79 2 1:14.527 167.40km/h 20.582s
12. -1 -1 Dunnolop   Mariann Nemes + 1:11.185 79 2 1:15.052 167.23km/h 20.940s
13. -4 -4 Dunnolop   Morin Yannick + 1:16.940 78 2 1:15.211 167.07km/h 22.182s
14. -4 -4 Dunnolop   Attila Kvanta + 1:17.513 78 2 1:14.133 167.06km/h 22.462s
15. +8 +8 Yokomama   Milan Barnet + 1:31.933 78 2 1:15.553 166.67km/h 20.364s
16. +2 +2 Dunnolop   Denis Salou + 1:37.418 78 2 1:15.826 166.52km/h 21.626s
17. +15 +15 Yokomama   Steffen Holm + 1:39.963 78 2 1:15.665 166.45km/h 19.132s
18. +1 +1 Dunnolop   Marcelo Cajueiro + 1:43.741 78 1 1:15.715 166.35km/h 26.707s
19. +6 +6 Dunnolop   Luca Rubino + 1:44.594 78 2 1:15.080 166.32km/h 22.968s
20. -4 -4 Avonn   Calin Marius + 1:45.210 78 2 1:15.330 166.31km/h 20.333s
21. -6 -6 Contimental   Carlos Dias + 1:55.795 78 2 1:16.138 166.02km/h 16.634s
22. +6 +6 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo + 2:10.328 78 2 1:15.738 165.63km/h 18.358s
23. +4 +4 Yokomama   Davide Callegari + 2:19.657 78 2 1:16.266 165.38km/h 24.382s
24. +5 +5 Avonn   Stefan Stillhart + 2:26.554 78 2 1:15.296 165.20km/h 20.136s
25. +6 +6 Yokomama   Julian Fare + 2:30.474 77 2 1:15.685 165.09km/h 19.041s
26. -6 -6 Dunnolop   Daniele Bontempo + 2:33.908 77 2 1:15.575 165.00km/h 21.074s
27. -5 -5 Contimental   Paulo Neves + 2:35.541 77 2 1:15.824 164.96km/h 20.798s
28. -11 -11 Yokomama   Domien Luts + 2:38.404 77 2 1:16.594 164.88km/h 19.357s
29. -25 -25 Dunnolop   Mladen Bajric + 2:38.864 77 4 1:15.229 164.87km/h 22.849s
30. -6 -6 Avonn   Nicolae Constantin + 2:46.670 77 2 1:16.435 164.66km/h 22.277s
31. +8 +8 Contimental   Juuso Kankare + 2:52.657 77 3 1:14.509 164.51km/h 21.635s
32. +1 +1 Dunnolop   Reimo Kochwatsch + 3:01.748 77 2 1:16.462 164.27km/h 19.340s
33. +2 +2 Yokomama   Gogy Popic + 3:13.091 77 2 1:16.530 163.97km/h 19.464s
34. -22 -22 Yokomama   Gabriel Escada + 4:29.560 76 2 1:15.823 161.98km/h 22.136s
35. +3 +3 Yokomama   George Perperas + 5:40.184 75 3 1:17.859 160.20km/h 20.433s
36. +1 +1 Pipirelli   Joss Giraud + 6:57.906 74 2 1:18.351 158.27km/h 20.634s
37. -16 -16 Avonn   Mateusz Zaborny + 7:01.991 74 2 1:17.556 158.17km/h 21.533s
38. -2 -2 Yokomama   Rangga Wiradinata + 7:55.493 73 4 1:16.949 156.88km/h 21.200s
39. -5 -5 Pipirelli   Alessandro Proietti + 8:45.787 72 4 1:18.036 155.68km/h 21.262s