Rumusan perlumbaan (Litar: Serres | Musim: 65 | Perlumbaan: 11 | Kumpulan: Pro - 24)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Francesco Lupo 1h29:59.945 80 3 59.725 169.94km/h 20.864s
02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Alihan Zor + 39.096 80 3 1:00.206 168.71km/h 18.240s
03. +1 +1 Contimental   Abdullah Kasapoglu + 1:58.643 79 3 1:00.657 166.28km/h 23.961s
04. +6 +6 Yokomama   Joao Silva Junior + 2:10.737 78 3 1:02.072 165.92km/h 17.332s
05. +8 +8 Avonn   Diogo Schwinn + 2:16.599 78 3 1:01.690 165.74km/h 19.057s
06. +11 +11 Yokomama   Davide Serramazza + 2:26.809 78 3 1:01.947 165.44km/h 19.964s
07. +2 +2 Dunnolop   Alex Alonso + 2:32.221 78 3 1:02.104 165.28km/h 18.197s
08. +28 +28 Dunnolop   Pierre Laurent + 2:32.327 78 3 1:00.722 165.27km/h 20.838s
09. -2 -2 Yokomama   Tamás Kovács + 2:42.567 78 3 1:03.435 164.97km/h 19.370s
10. +9 +9 Dunnolop   Daniel Cardon + 2:44.922 78 3 1:02.125 164.90km/h 18.029s
11. -6 -6 Yokomama   Antonio Cerqueira + 2:45.689 78 3 1:02.853 164.88km/h 19.889s
12. Tidak berubah ±0 Contimental   Ken Laht + 2:46.609 78 3 1:01.770 164.85km/h 22.010s
13. -10 -10 Dunnolop   Cédrick Flament + 2:53.825 78 2 1:05.109 164.64km/h 18.481s
14. -8 -8 Yokomama   Reghina Catalin + 2:57.167 78 3 1:02.466 164.54km/h 20.148s
15. +3 +3 Yokomama   Hugo Andrade + 3:02.649 77 3 1:02.238 164.38km/h 21.075s
16. -2 -2 Yokomama   Jorge Corte + 3:08.026 77 3 1:01.552 164.22km/h 19.151s
17. +13 +13 Yokomama   Nestor Piercamilli + 3:08.805 77 3 1:03.202 164.19km/h 23.002s
18. +6 +6 Yokomama   Pavel Pobirovski + 3:09.166 77 3 1:02.062 164.18km/h 21.825s
19. +4 +4 Yokomama   Mark Johns + 3:12.687 77 3 1:01.844 164.08km/h 20.574s
20. +7 +7 Yokomama   Sándor Bőr + 3:24.705 77 3 1:02.718 163.73km/h 26.651s
21. +5 +5 Dunnolop   Marco Verati + 3:24.854 77 3 1:00.918 163.72km/h 15.532s
22. -6 -6 Dunnolop   Martin Rosina + 3:55.324 77 3 1:03.160 162.84km/h 21.256s
23. +8 +8 Yokomama   Tzvetomir Greene + 3:59.282 77 3 1:01.888 162.72km/h 19.691s
24. +11 +11 Yokomama   Aleksei Fokin + 4:06.088 76 3 1:02.347 162.53km/h 18.143s
25. -4 -4 Dunnolop   Matheus Gemignani + 4:08.450 76 2 1:06.233 162.46km/h 17.434s
26. -1 -1 Yokomama   Filipe Godinho + 4:08.870 76 3 1:02.826 162.45km/h 29.237s
27. +1 +1 Yokomama   Gustavo Perez + 4:19.609 76 3 1:02.651 162.14km/h 21.071s
28. +5 +5 Contimental   Tolis Nasios + 4:56.466 76 3 1:02.409 161.09km/h 18.842s
29. -9 -9 Yokomama   Jose Heiderscheid + 4:59.141 76 3 1:03.580 161.02km/h 18.914s
30. +4 +4 Contimental   Pete Lohvansuu + 5:13.330 75 3 1:03.402 160.62km/h 19.446s
31. -16 -16 Yokomama   Ilya Shiv + 6:26.480 74 3 1:03.349 158.58km/h 19.131s
32. Tidak berubah ±0 Yokomama   Marcelo Moroni + 6:30.322 74 3 1:05.045 158.48km/h 21.396s
33. -4 -4 Contimental   Roland Balog + 8:01.364 72 3 1:04.354 156.03km/h 20.660s
Tidak tersenarai
34. +3 +3 Yokomama   Juan Manuel Pulero + 9:28.754 71 3 1:06.556    26.931s
35. +3 +3 Yokomama   Christoph Aigner Masalah teknikal 67 3 1:08.573    22.845s
36. -28 -28 Yokomama   Renan Henrique Tayar pancit 50 2 1:03.517    20.154s
37. -15 -15 Dunnolop   Diogo Barros Masalah teknikal 45 3 1:07.567    19.022s
38. -27 -27 Yokomama   Massimo Scali Masalah teknikal 42 3 1:04.504    21.136s