Rumusan perlumbaan (Litar: Oesterreichring | Musim: 69 | Perlumbaan: 17 | Kumpulan: Pro - 5)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Ramón López 1h20:14.863 52 2 1:24.254 230.96km/h 21.264s
02. +11 +11 Yokomama   Domien Luts + 49.615 52 2 1:25.723 228.60km/h 18.764s
03. +1 +1 Dunnolop   Douglas Cirelli + 1:11.500 52 2 1:26.723 227.58km/h 18.141s
04. +15 +15 Dunnolop   Terence Carneiro + 1:16.262 52 2 1:26.431 227.36km/h 17.930s
05. Tidak berubah ±0 Yokomama   Jean-françois Canal + 2:03.071 51 2 1:26.108 225.20km/h 20.948s
06. +6 +6 Michelini   Stefano Fort + 2:10.404 51 1 1:26.132 224.87km/h 21.764s
07. +17 +17 Yokomama   Gerardo Rodriguez + 2:14.689 51 2 1:26.275 224.67km/h 24.841s
08. +21 +21 Dunnolop   Robert Mašek + 2:16.679 51 2 1:26.823 224.58km/h 20.000s
09. +18 +18 Dunnolop   Armando Žgela + 2:33.560 51 2 1:27.062 223.82km/h 19.386s
10. +12 +12 Dunnolop   Chaze Michael + 2:42.953 51 2 1:25.913 223.40km/h 22.832s
11. +7 +7 Yokomama   Dmitri Kondrat + 2:55.609 50 2 1:28.417 222.83km/h 22.691s
12. -6 -6 Yokomama   Pedro Nunes + 2:59.897 50 4 1:26.889 222.64km/h 23.159s
13. -5 -5 Yokomama   Patrick Urlings + 3:11.505 50 2 1:25.890 222.13km/h 17.478s
14. +9 +9 Yokomama   Kaur Sirel + 3:27.615 50 2 1:28.252 221.41km/h 22.940s
15. -12 -12 Yokomama   James Laraby + 3:28.466 50 2 1:26.374 221.38km/h 22.659s
16. +18 +18 Yokomama   David Hlavička + 3:29.360 50 2 1:28.295 221.34km/h 20.444s
17. -10 -10 Yokomama   Enrique Ramos + 3:30.486 50 2 1:26.640 221.29km/h 20.323s
18. +7 +7 Yokomama   Andrea Borghi + 3:32.822 50 3 1:27.550 221.18km/h 22.030s
19. +11 +11 Yokomama   Andre Hilbert + 4:02.991 50 2 1:25.999 219.86km/h 22.798s
20. +1 +1 Dunnolop   Giacomo Carniel + 4:45.810 49 2 1:31.373 218.02km/h 21.304s
21. -19 -19 Yokomama   Andrej Fülöp + 4:57.954 49 2 1:28.956 217.50km/h 38.519s
22. -12 -12 Dunnolop   Nigel Koh + 4:59.700 49 3 1:30.518 217.43km/h 21.742s
23. -7 -7 Yokomama   Dimo Chalakov + 5:09.493 49 2 1:27.991 217.01km/h 17.755s
24. +11 +11 Yokomama   Ivica Maričević + 5:43.247 48 2 1:29.819 215.59km/h 24.896s
25. +1 +1 Contimental   Jussi Poutala + 6:34.328 48 2 1:29.990 213.48km/h 21.570s
26. -6 -6 Dunnolop   Justin Bauer + 6:36.203 48 7 1:23.647 213.40km/h 17.738s
27. -10 -10 Yokomama   Andor Körmöczi + 6:57.766 48 3 1:26.757 212.52km/h 18.644s
28. +4 +4 Contimental   Nada Sokovic + 7:18.531 47 2 1:33.749 211.68km/h 21.825s
29. -15 -15 Yokomama   Ken Petrusch + 7:23.455 47 5 1:31.436 211.48km/h 18.127s
30. +3 +3 Yokomama   Manuel João + 7:27.325 47 2 1:34.608 211.33km/h 23.989s
Tidak tersenarai
31. -3 -3 Contimental   Zoltán Nagy Masalah teknikal 45 2 1:33.106    25.756s
32. -23 -23 Yokomama   Petri Minni Masalah teknikal 41 2 1:31.874    24.013s
33. -22 -22 Badyear   Tamás Schivánovits Masalah teknikal 36 1 1:32.231    20.716s
34. -3 -3 Contimental   Giovanni Sartini Masalah teknikal 34 2 1:31.094    18.289s
35. +1 +1 Yokomama   Szilvia Gaál Masalah teknikal 30 4 1:32.536    22.370s
36. -21 -21 Yokomama   Dinko Tadic Masalah teknikal 29 1 1:31.958    17.317s
37. Tidak berubah ±0 Yokomama   Santiago Larrama Masalah teknikal 23 1 1:33.323    24.780s