Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Ranking jika musim tersebut adalah perlumbaan besar

Pilih kelas:

 
Halaman [12 3 ... 89 90 91 » Lompat ke halaman:
# Tayar Nama pengurus Kew Kumpulan Masa keseluruhan musim
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Joachim Rang Elite 17:28:06.817s
2. Hancock Rimantas Sagatas2 Elite + 0:09:19.329s
3. Hancock Yug Desai3 Elite + 0:10:20.900s
4. Hancock Ville Pohjanen Elite + 0:10:41.457s
5. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:14:52.826s
6. Hancock Andrea Squizzato1 Elite + 0:16:36.271s
7. Hancock Harsh Sheth Elite + 0:17:06.690s
8. Michelini Ahmet Sonverdi Elite + 0:17:46.421s
9. Hancock Gustavo Bellotto Elite + 0:18:08.758s
10. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:18:25.208s
11. Hancock Ignacio Belatti Elite + 0:19:28.500s
12. Hancock Gyuri Székely Elite + 0:19:32.338s
13. Hancock George Slater Elite + 0:19:43.717s
14. Hancock Wouter Kirstein Elite + 0:21:38.902s
15. Hancock Wouter Teuwen Elite + 0:22:12.825s
16. Michelini Pedro Nazaré Elite + 0:24:22.505s
17. Hancock Josh Clark Elite + 0:26:28.826s
18. Badyear Ania Piekarska Elite + 0:26:58.063s
19. Badyear Jean-marc Boissinot Elite + 0:27:19.130s
20. Michelini Hugo Reis Elite + 0:27:42.406s
21. Hancock Paulo Neves Elite + 0:28:08.974s
22. Contimental Jasper Coosemans1 Elite + 0:29:48.211s
23. Badyear Alessandro Casagrande Elite + 0:31:23.720s
24. Badyear Bruno Caseiro Master - 3 + 0:31:36.099s
25. Badyear Robin Goodey Elite + 0:31:42.024s
26. Hancock Carlos Esparza Master - 4 + 0:32:03.295s
27. Yokomama Luca Molendi Master - 4 + 0:32:25.307s
28. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:32:42.908s
29. Dunnolop Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:33:48.410s
30. Michelini Dmitry Shevel Master - 2 + 0:34:18.931s
31. Hancock Aleksandr Gerassimtsik Elite + 0:34:34.648s
32. Badyear Alberto Pérez Master - 2 + 0:36:43.223s
33. Yokomama Andrej Rilke Master - 2 + 0:37:35.769s
34. Badyear Joaquín Quintana Elite + 0:37:39.687s
35. Badyear Jason Claydon Pro - 8 + 0:37:55.178s
36. Badyear Patrick Urlings Master - 5 + 0:38:02.796s
37. Badyear Max Watson Master - 3 + 0:39:06.731s
38. Dunnolop Pablo Borges Master - 4 + 0:39:34.944s
39. Badyear Mark Philips Master - 2 + 0:40:10.392s
40. Yokomama Michele Balboni Master - 3 + 0:40:16.055s
41. Badyear Francesco Raggio Master - 2 + 0:40:22.070s
42. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:40:28.368s
43. Badyear Jens Frostrup Master - 1 + 0:40:30.708s
44. Badyear Benedetto Campobello Master - 4 + 0:40:33.769s
45. Contimental Martin Britain Elite + 0:41:07.930s
46. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:41:27.754s
47. Badyear Adam Wierzba Master - 1 + 0:41:49.386s
48. Hancock Edwin Silva Master - 2 + 0:42:05.171s
49. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 0:42:50.050s
50. Dunnolop Evaldas Ruseckas Master - 5 + 0:43:05.950s
51. Hancock Mikko Suhonen Master - 5 + 0:44:24.291s
52. Badyear Antonny Katayama Master - 1 + 0:44:27.307s
53. Dunnolop Rafal Celejewski Master - 5 + 0:44:41.734s
54. Badyear Filippo Latino Master - 5 + 0:45:15.490s
55. Badyear Joscha Büllesbach Master - 3 + 0:45:19.507s
56. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:45:23.934s
57. Dunnolop Charles Kurz Master - 3 + 0:45:42.903s
58. Hancock Juan Carlos Caraballo Master - 2 + 0:45:46.873s
59. Yokomama Michael Keeney Master - 3 + 0:46:07.159s
60. Badyear Gianluca Bini Master - 4 + 0:46:20.374s
61. Dunnolop Brad Marshall Master - 3 + 0:46:48.184s
62. Badyear Daniel Comalada Pro - 6 + 0:47:09.508s
63. Hancock Davide Lorenzini Master - 1 + 0:47:11.255s
64. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:47:13.921s
65. Yokomama Alejandro Badino Master - 4 + 0:47:28.489s
66. Yokomama Ross Proud Master - 1 + 0:47:32.100s
67. Dunnolop Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:47:40.870s
68. Yokomama Andreas Ramann Master - 5 + 0:47:44.301s
69. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:47:51.824s
70. Badyear Séverine Arapoglou Master - 2 + 0:48:00.639s
71. Yokomama Giuseppe Carlomagno Master - 3 + 0:48:12.709s
72. Dunnolop Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:48:19.592s
73. Dunnolop Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:48:24.694s
74. Yokomama Rei Frost Master - 2 + 0:48:29.231s
75. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:48:31.028s
76. Yokomama Christoph Seifriedsberger Pro - 2 + 0:48:41.872s
77. Dunnolop Guillaume Delamarre Pro - 10 + 0:48:45.740s
78. Yokomama Jean-françois Charbinat Master - 5 + 0:49:06.470s
79. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 5 + 0:49:07.510s
80. Hancock Andreas Andreou Master - 2 + 0:49:08.906s
81. Dunnolop Alex Holland Master - 5 + 0:49:17.984s
82. Dunnolop Attila Radványi Pro - 19 + 0:49:40.019s
83. Badyear Leonardo Franco Master - 2 + 0:49:47.846s
84. Badyear Vitor Novo Master - 1 + 0:49:52.700s
85. Yokomama Mikael Brostrom Master - 5 + 0:50:05.726s
86. Badyear Sidney Lima Master - 3 + 0:50:27.563s
87. Yokomama Twig Fahaji Master - 4 + 0:50:34.651s
88. Badyear András Bozóti Master - 2 + 0:50:36.642s
89. Badyear Luca Sora Master - 1 + 0:50:36.981s
90. Dunnolop Rauno Tammel Pro - 19 + 0:50:47.991s
91. Dunnolop Thierry Le Denmat Pro - 24 + 0:50:50.007s
92. Dunnolop Davide Del Core Master - 3 + 0:50:50.306s
93. Badyear Rafael Mantovani Master - 2 + 0:50:54.391s
94. Dunnolop Thanos Tsial Master - 5 + 0:50:55.945s
95. Badyear Ivica Paunovic Master - 2 + 0:51:00.003s
96. Dunnolop Pekka Kumpula Pro - 25 + 0:51:01.616s
97. Contimental Mert Büyükakar Master - 5 + 0:51:04.391s
98. Badyear George Kavathas Master - 3 + 0:51:17.861s
99. Hancock Alex Tolmar Master - 3 + 0:51:22.755s
100. Dunnolop Giovanni Orecchioni Pro - 12 + 0:51:25.525s
Halaman [12 3 ... 89 90 91 » Lompat ke halaman: