Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Spa (Belgium)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 609 610 611 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Jari Aareskoski3 Elite 1:45.213s + 0.000s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Heidi Aareskoski2 Elite 1:45.843s + 0.630s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Rimantas Sagatas2 Elite 1:45.868s + 0.655s Musim 35, Perlumbaan 13 Apr 5, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Leandro Sereno7 Elite 1:45.926s + 0.713s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Roland Postle6 Elite 1:46.105s + 0.892s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:46.126s + 0.913s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Gatis Laugalis1 Elite 1:46.176s + 0.963s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Martynas Molneris Elite 1:46.201s + 0.988s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Vladimir Islentiev2 Elite 1:46.295s + 1.082s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Harri Pakosta Elite 1:46.360s + 1.147s Musim 12, Perlumbaan 7 Dis 12, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Zdenek Hladik3 Elite 1:46.443s + 1.230s Musim 26, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Toygun Senler6 Elite 1:46.575s + 1.362s Musim 28, Perlumbaan 11 Dis 13, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Atis Praudins Elite 1:46.751s + 1.538s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Alexey Manukalov Elite 1:46.765s + 1.552s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Sion Francis Elite 1:46.801s + 1.588s Musim 37, Perlumbaan 15 Ogo 23, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Evaldas Ruseckas Elite 1:46.864s + 1.651s Musim 28, Perlumbaan 11 Dis 13, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:46.869s + 1.656s Musim 28, Perlumbaan 11 Dis 13, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Ilkka Moisio Elite 1:46.931s + 1.718s Musim 60, Perlumbaan 9 Ogo 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Tomas Celiesius Elite 1:46.933s + 1.720s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Wojciech Uzikowski Elite 1:46.940s + 1.727s Musim 26, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:46.955s + 1.742s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Aleksej Sutkin Elite 1:47.023s + 1.810s Musim 28, Perlumbaan 11 Dis 13, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Alex Holland Elite 1:47.039s + 1.826s Musim 60, Perlumbaan 9 Ogo 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Christos Bobolis4 Elite 1:47.046s + 1.833s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Ludwig Henry Elite 1:47.053s + 1.840s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Paulo Pinto1 Elite 1:47.053s + 1.840s Musim 60, Perlumbaan 9 Ogo 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Maarten Verhulst Elite 1:47.091s + 1.878s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Jos Roestenberg Elite 1:47.097s + 1.884s Musim 12, Perlumbaan 7 Dis 12, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Toni Söyrinki Elite 1:47.112s + 1.899s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Plamen Vasilev Elite 1:47.121s + 1.908s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Adam Wierzba Elite 1:47.135s + 1.922s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Junior Almeida Elite 1:47.136s + 1.923s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Tomasz Wypych Elite 1:47.151s + 1.938s Musim 16, Perlumbaan 3 Ogo 28, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Florencia Caro Elite 1:47.163s + 1.950s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Rodrigo Velasco Elite 1:47.169s + 1.956s Musim 60, Perlumbaan 9 Ogo 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Victor Chernyshev Elite 1:47.204s + 1.991s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Mihail Golovanov Elite 1:47.223s + 2.010s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Rafal Celejewski Elite 1:47.313s + 2.100s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Nikolay Borzenkov Elite 1:47.326s + 2.113s Musim 48, Perlumbaan 17 Ogo 21, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Edijs Putniņš Elite 1:47.373s + 2.160s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Tomasz Kaminski Elite 1:47.373s + 2.160s Musim 32, Perlumbaan 10 Ogo 31, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Krisztián Veinperl Elite 1:47.376s + 2.163s Musim 60, Perlumbaan 9 Ogo 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Jan Pavlicek2 Elite 1:47.392s + 2.179s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Dmitri Nadkho Elite 1:47.410s + 2.197s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Nuno Vicente Elite 1:47.416s + 2.203s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Vladimir Petrov Elite 1:47.421s + 2.208s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Frederico Neves1 Elite 1:47.426s + 2.213s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Łukasz Dudek1 Elite 1:47.448s + 2.235s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Shoaib Mohamed Elite 1:47.475s + 2.262s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Maxim Kotov2 Elite 1:47.492s + 2.279s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. João Monteiro2 Elite 1:47.506s + 2.293s Musim 37, Perlumbaan 15 Ogo 23, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Nico Zou Elite 1:47.521s + 2.308s Musim 28, Perlumbaan 11 Dis 13, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Radek Sus Elite 1:47.530s + 2.317s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Alexander Hartmann Master - 1 1:47.531s + 2.318s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. David Rolleston Elite 1:47.546s + 2.333s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Oleg Yakovlev Elite 1:47.549s + 2.336s Musim 35, Perlumbaan 13 Apr 5, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Andrej Rilke Elite 1:47.639s + 2.426s Musim 60, Perlumbaan 9 Ogo 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Paul Venner Master - 3 1:47.654s + 2.441s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Marek Hajnrych Elite 1:47.707s + 2.494s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Mindaugas Sarocka Elite 1:47.711s + 2.498s Musim 48, Perlumbaan 17 Ogo 21, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Pavel Buhharin Elite 1:47.722s + 2.509s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Denis Grahov Elite 1:47.740s + 2.527s Musim 28, Perlumbaan 11 Dis 13, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Marcin Żak Master - 4 1:47.743s + 2.530s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Tim Slow Master - 2 1:47.745s + 2.532s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Paul Lynch Elite 1:47.787s + 2.574s Musim 24, Perlumbaan 12 Mac 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Serguei Baranovski Elite 1:47.818s + 2.605s Musim 28, Perlumbaan 11 Dis 13, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Vsevolod Demydov2 Elite 1:47.866s + 2.653s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Kuba Szajbel Elite 1:47.866s + 2.653s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Aleksander Bracko Elite 1:47.870s + 2.657s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Maja Soren Elite 1:47.892s + 2.679s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Bronek Obarewicz Elite 1:47.892s + 2.679s Musim 35, Perlumbaan 13 Apr 5, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Ricardo Marinheiro Master - 1 1:47.897s + 2.684s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Jose Lopez Master - 1 1:47.913s + 2.700s Musim 35, Perlumbaan 13 Apr 5, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Róbert László2 Elite 1:47.921s + 2.708s Musim 60, Perlumbaan 9 Ogo 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Gyuri Székely Elite 1:47.935s + 2.722s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Rafal Kowalski Elite 1:47.944s + 2.731s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Michail Ivanov Elite 1:47.959s + 2.746s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Bastian Tubagus Renaldy Elite 1:47.988s + 2.775s Musim 43, Perlumbaan 4 Ogo 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Patrik Balogh Master - 5 1:48.011s + 2.798s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Ionut Surugiu Master - 1 1:48.017s + 2.804s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Toni Metsänkylä Elite 1:48.019s + 2.806s Musim 12, Perlumbaan 7 Dis 12, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Apostolis Goutzos Elite 1:48.026s + 2.813s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Anton Shikoff Elite 1:48.055s + 2.842s Musim 12, Perlumbaan 7 Dis 12, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Laila Britāle Elite 1:48.058s + 2.845s Musim 26, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Dmitriy Krautsou Elite 1:48.067s + 2.854s Musim 26, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. András Bozóti Master - 4 1:48.077s + 2.864s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Christer Andersson Elite 1:48.078s + 2.865s Musim 16, Perlumbaan 3 Ogo 28, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Jarno Markku Elite 1:48.081s + 2.868s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Hristian Vasilev Master - 1 1:48.095s + 2.882s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Andrian Naidenov Elite 1:48.108s + 2.895s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Michael Keeney Master - 4 1:48.127s + 2.914s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Joana Monteiro Master - 1 1:48.133s + 2.920s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Radomir Czech2 Master - 2 1:48.135s + 2.922s Musim 37, Perlumbaan 15 Ogo 23, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Manuel João Elite 1:48.148s + 2.935s Musim 66, Perlumbaan 5 Ogo 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Mikko Heikkinen Master - 1 1:48.166s + 2.953s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Rafael Jose Elite 1:48.182s + 2.969s Musim 12, Perlumbaan 7 Dis 12, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Mantas Ramanauskas Elite 1:48.205s + 2.992s Musim 14, Perlumbaan 9 Mei 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. István Farkas Elite 1:48.215s + 3.002s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Nikolai Egorov Elite 1:48.231s + 3.018s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Grzesiek Jakubiak Master - 2 1:48.236s + 3.023s Musim 54, Perlumbaan 13 Ogo 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 609 610 611 » Lompat ke halaman: