Statistik
Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Jerez (Sepanyol)
# | Kew | Nama pengurus (Kumpulan) | Masa Lap | Jarak | Musim #, Perlumbaan # | Kumpulan | Tarikh | |
1. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:17.320s | + 0.000s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
2. | Ethan Littlejohns (A19) | 1:17.763s | + 0.443s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
3. | Gustavo Bellotto (E) | 1:17.955s | + 0.635s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
4. | Roland Postle10 (E) | 1:18.150s | + 0.830s | Musim 84, Perlumbaan 5 | Elite | Okt 15, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
5. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:18.153s | + 0.833s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
6. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:18.212s | + 0.892s | Musim 73, Perlumbaan 14 | Elite | Dis 17, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
7. | Joaquín Quintana (A48) | 1:18.299s | + 0.979s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
8. | André de Carvalho (E) | 1:18.356s | + 1.036s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
9. | George Slater4 (Ret) | 1:18.414s | + 1.094s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
10. | Harsh Sheth (E) | 1:18.603s | + 1.283s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
11. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:18.661s | + 1.341s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
12. | Twig Fahaji (R107) | 1:18.711s | + 1.391s | Musim 84, Perlumbaan 5 | Elite | Okt 15, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
13. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:18.743s | + 1.423s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
14. | Dominiek Van West (E) | 1:18.769s | + 1.449s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
15. | Vladimir Valis (A55) | 1:18.803s | + 1.483s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
16. | Kuba Szajbel (M5) | 1:18.835s | + 1.515s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
17. | György Székely (E) | 1:18.962s | + 1.642s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
18. | Chris Adnams (M3) | 1:19.016s | + 1.696s | Musim 84, Perlumbaan 5 | Elite | Okt 15, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
19. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:19.141s | + 1.821s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
20. | Yug Desai3 (Ret) | 1:19.199s | + 1.879s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
21. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:19.223s | + 1.903s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
22. | Bernard Bontjer (M4) | 1:19.266s | + 1.946s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
23. | Brad Marshall1 (A29) | 1:19.271s | + 1.951s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
24. | Antonio Gattulli (M2) | 1:19.278s | + 1.958s | Musim 84, Perlumbaan 5 | Elite | Okt 15, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
25. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:19.292s | + 1.972s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
26. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:19.303s | + 1.983s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
27. | Emmanuel Manfre (P16) | 1:19.306s | + 1.986s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
28. | Luca Molendi (M4) | 1:19.406s | + 2.086s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
29. | Ville Pohjanen (A68) | 1:19.412s | + 2.092s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
30. | Rafal Celejewski (A48) | 1:19.414s | + 2.094s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
31. | Leandro Sereno7 (E) | 1:19.418s | + 2.098s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
32. | Lee Harding (E) | 1:19.418s | + 2.098s | Musim 84, Perlumbaan 5 | Elite | Okt 15, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
33. | Josh Clark (M2) | 1:19.437s | + 2.117s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
34. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:19.478s | + 2.158s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
35. | Alessandro Casagrande (A9) | 1:19.480s | + 2.160s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
36. | Ania Piekarska (P11) | 1:19.483s | + 2.163s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
37. | Geir Pukk (E) | 1:19.515s | + 2.195s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
38. | Sergei Gordov (R38) | 1:19.538s | + 2.218s | Musim 73, Perlumbaan 14 | Master - 1 | Dis 17, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
39. | Kai Wen Chew (M3) | 1:19.590s | + 2.270s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
40. | Raimonds Urtāns (M1) | 1:19.602s | + 2.282s | Musim 88, Perlumbaan 6 | Elite | Jul 5, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
41. | Jan Velske3 (Ret) | 1:19.626s | + 2.306s | Musim 73, Perlumbaan 14 | Elite | Dis 17, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
42. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:19.648s | + 2.328s | Musim 67, Perlumbaan 7 | Elite | Nov 2, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
43. | Mikko Suhonen (M4) | 1:19.654s | + 2.334s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
44. | Michael Keeney (Ret) | 1:19.660s | + 2.340s | Musim 67, Perlumbaan 7 | Elite | Nov 2, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
45. | Alexei Malkin (P24) | 1:19.660s | + 2.340s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
46. | Andreas Ramann (E) | 1:19.667s | + 2.347s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
47. | Toni Söyrinki (E) | 1:19.696s | + 2.376s | Musim 79, Perlumbaan 8 | Elite | Dis 15, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
48. | Mateusz Oleś (Ret) | 1:19.702s | + 2.382s | Musim 67, Perlumbaan 7 | Elite | Nov 2, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
49. | Andrew Merkel (M2) | 1:19.704s | + 2.384s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Elite | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
50. | Juan Diego Milán (E) | 1:19.706s | + 2.386s | Musim 95, Perlumbaan 8 | Master - 3 | Sep 26, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |