Statistik
Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Adelaide (Australia)
# | Kew | Nama pengurus (Kumpulan) | Masa Lap | Jarak | Musim #, Perlumbaan # | Kumpulan | Tarikh | |
1. | Roland Postle10 (E) | 1:09.761s | + 0.000s | Musim 45, Perlumbaan 15 | Elite | Feb 6, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
2. | Leandro Sereno7 (E) | 1:09.996s | + 0.235s | Musim 45, Perlumbaan 15 | Elite | Feb 6, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
3. | Rafal Celejewski (A48) | 1:10.046s | + 0.285s | Musim 88, Perlumbaan 4 | Elite | Jun 28, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
4. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:10.161s | + 0.400s | Musim 88, Perlumbaan 4 | Elite | Jun 28, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
5. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:10.230s | + 0.469s | Musim 88, Perlumbaan 4 | Elite | Jun 28, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
6. | Vladimir Valis (A55) | 1:10.490s | + 0.729s | Musim 88, Perlumbaan 4 | Elite | Jun 28, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
7. | György Székely (E) | 1:10.523s | + 0.762s | Musim 95, Perlumbaan 13 | Elite | Okt 13, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
8. | George Slater4 (Ret) | 1:10.637s | + 0.876s | Musim 88, Perlumbaan 4 | Elite | Jun 28, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
9. | Aigars Vitolins (M1) | 1:10.732s | + 0.971s | Musim 88, Perlumbaan 4 | Elite | Jun 28, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
10. | Florencia Caro (A58) | 1:10.748s | + 0.987s | Musim 45, Perlumbaan 15 | Elite | Feb 6, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
11. | Evaldas Ruseckas (Ret) | 1:10.749s | + 0.988s | Musim 54, Perlumbaan 12 | Elite | Ogo 23, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
12. | Jari Aareskoski3 (Ret) | 1:10.776s | + 1.015s | Musim 14, Perlumbaan 4 | Elite | Apr 17, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
13. | Frederik Broux (A36) | 1:10.784s | + 1.023s | Musim 88, Perlumbaan 4 | Elite | Jun 28, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
14. | Geir Pukk (E) | 1:10.876s | + 1.115s | Musim 95, Perlumbaan 13 | Elite | Okt 13, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
15. | João Monteiro2 (Ret) | 1:10.881s | + 1.120s | Musim 39, Perlumbaan 16 | Elite | Jan 10, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
16. | Vladimir Islentiev2 (M4) | 1:10.905s | + 1.144s | Musim 14, Perlumbaan 4 | Elite | Apr 17, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
17. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:10.907s | + 1.146s | Musim 39, Perlumbaan 16 | Elite | Jan 10, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
18. | José Abi Jaudi (M4) | 1:10.941s | + 1.180s | Musim 51, Perlumbaan 1 | Elite | Jan 5, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
19. | Chris Adnams (M3) | 1:10.969s | + 1.208s | Musim 84, Perlumbaan 2 | Elite | Okt 5, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
20. | Gatis Laugalis1 (Ret) | 1:10.975s | + 1.214s | Musim 14, Perlumbaan 4 | Elite | Apr 17, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
21. | Alexei Malkin (P24) | 1:11.002s | + 1.241s | Musim 95, Perlumbaan 13 | Elite | Okt 13, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
22. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:11.003s | + 1.242s | Musim 70, Perlumbaan 14 | Elite | Jun 11, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
23. | Alexey Manukalov (Ret) | 1:11.007s | + 1.246s | Musim 54, Perlumbaan 12 | Elite | Ogo 23, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
24. | Michael Winkley (Ret) | 1:11.009s | + 1.248s | Musim 39, Perlumbaan 16 | Elite | Jan 10, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
25. | Yug Desai3 (Ret) | 1:11.018s | + 1.257s | Musim 70, Perlumbaan 14 | Elite | Jun 11, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
26. | Twig Fahaji (R107) | 1:11.031s | + 1.270s | Musim 84, Perlumbaan 2 | Elite | Okt 5, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
27. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:11.042s | + 1.281s | Musim 39, Perlumbaan 16 | Elite | Jan 10, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
28. | Heidi Aareskoski2 (Ret) | 1:11.113s | + 1.352s | Musim 14, Perlumbaan 4 | Elite | Apr 17, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
29. | Rafael Mantovani (P13) | 1:11.113s | + 1.352s | Musim 39, Perlumbaan 16 | Elite | Jan 10, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
30. | Miel Soeterbroek (M4) | 1:11.124s | + 1.363s | Musim 88, Perlumbaan 4 | Elite | Jun 28, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
31. | Dominiek Van West (E) | 1:11.160s | + 1.399s | Musim 88, Perlumbaan 4 | Elite | Jun 28, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
32. | Tadas Bubelevičius (Ret) | 1:11.179s | + 1.418s | Musim 14, Perlumbaan 4 | Elite | Apr 17, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
33. | Sergey Shinkevich (Ret) | 1:11.250s | + 1.489s | Musim 74, Perlumbaan 1 | Elite | Jan 10, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
34. | Sion Francis (Ret) | 1:11.266s | + 1.505s | Musim 39, Perlumbaan 16 | Elite | Jan 10, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
35. | Kai Wen Chew (M3) | 1:11.285s | + 1.524s | Musim 95, Perlumbaan 13 | Elite | Okt 13, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
36. | Tomek Kiełpiński (Ret) | 1:11.298s | + 1.537s | Musim 70, Perlumbaan 14 | Elite | Jun 11, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
37. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:11.301s | + 1.540s | Musim 39, Perlumbaan 16 | Elite | Jan 10, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
38. | Maarten Verhulst (Ret) | 1:11.353s | + 1.592s | Musim 14, Perlumbaan 4 | Elite | Apr 17, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
39. | Aleksey Odegov (Ret) | 1:11.362s | + 1.601s | Musim 54, Perlumbaan 12 | Elite | Ogo 23, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
40. | Michael Keeney (Ret) | 1:11.371s | + 1.610s | Musim 54, Perlumbaan 12 | Elite | Ogo 23, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
41. | Cristian Iorga1 (R39) | 1:11.383s | + 1.622s | Musim 5, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2007 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
42. | Maxim Kotov2 (Ret) | 1:11.416s | + 1.655s | Musim 5, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2007 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
43. | Wojciech Uzikowski (A13) | 1:11.424s | + 1.663s | Musim 34, Perlumbaan 1 | Elite | Dis 11, 2012 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
44. | Adam Wierzba (Ret) | 1:11.466s | + 1.705s | Musim 14, Perlumbaan 4 | Elite | Apr 17, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
45. | Mikko Suhonen (M4) | 1:11.474s | + 1.713s | Musim 95, Perlumbaan 13 | Elite | Okt 13, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
46. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:11.522s | + 1.761s | Musim 70, Perlumbaan 14 | Elite | Jun 11, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
47. | Shoaib Mohamed (Ret) | 1:11.522s | + 1.761s | Musim 45, Perlumbaan 15 | Elite | Feb 6, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
48. | Petar Totev3 (Ret) | 1:11.529s | + 1.768s | Musim 4, Perlumbaan 1 | Elite | Apr 25, 2007 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
49. | Aleksej Sutkin (P13) | 1:11.583s | + 1.822s | Musim 28, Perlumbaan 9 | Elite | Dis 6, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
50. | Tomasz Wypych (Ret) | 1:11.588s | + 1.827s | Musim 17, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 27, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |