Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Zandvoort (Belanda)

 
Halaman [12 3 ... 1282 1283 1284 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus (Kumpulan) Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Kumpulan Tarikh
1. George Slater4 (Ret) 1:04.705s + 0.000s Musim 83, Perlumbaan 11 Elite Sep 3, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Jukka Sireni2 (Ret) 1:04.807s + 0.102s Musim 51, Perlumbaan 10 Elite Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Alexei Malkin (P24) 1:04.910s + 0.205s Musim 94, Perlumbaan 17 Elite Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jan Velske3 (Ret) 1:04.941s + 0.236s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Radek Sus (Ret) 1:05.010s + 0.305s Musim 63, Perlumbaan 6 Elite Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Yug Desai3 (Ret) 1:05.101s + 0.396s Musim 78, Perlumbaan 17 Elite Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. André de Carvalho (E) 1:05.266s + 0.561s Musim 94, Perlumbaan 17 Elite Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Wouter Teuwen3 (E) 1:05.280s + 0.575s Musim 94, Perlumbaan 17 Elite Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Kristijan Mihovic (M5) 1:05.282s + 0.577s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Pavel Buhharin (Ret) 1:05.319s + 0.614s Musim 57, Perlumbaan 3 Elite Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Christos Bobolis4 (Ret) 1:05.380s + 0.675s Musim 57, Perlumbaan 3 Elite Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Nevzat Kasapoglu (A14) 1:05.396s + 0.691s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Rafal Celejewski (A48) 1:05.408s + 0.703s Musim 51, Perlumbaan 10 Elite Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:05.410s + 0.705s Musim 68, Perlumbaan 9 Elite Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Roland Postle10 (E) 1:05.458s + 0.753s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Ivan Mishinev (Ret) 1:05.509s + 0.804s Musim 7, Perlumbaan 7 Elite Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Gustavo Bellotto (E) 1:05.528s + 0.823s Musim 94, Perlumbaan 17 Elite Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:05.544s + 0.839s Musim 51, Perlumbaan 10 Elite Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Maxim Kotov2 (Ret) 1:05.548s + 0.843s Musim 7, Perlumbaan 7 Elite Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Flavio Mendiković (P20) 1:05.548s + 0.843s Musim 75, Perlumbaan 15 Elite Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Bert Huylebroeck1 (E) 1:05.551s + 0.846s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Jean-marc Boissinot (E) 1:05.588s + 0.883s Musim 78, Perlumbaan 17 Elite Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Paweł Zaburski (M3) 1:05.643s + 0.938s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Rafael Mantovani (P13) 1:05.704s + 0.999s Musim 57, Perlumbaan 3 Elite Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Joscha Büllesbach (M2) 1:05.737s + 1.032s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:05.747s + 1.042s Musim 94, Perlumbaan 17 Elite Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Branislav Mihić (M5) 1:05.752s + 1.047s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Florencia Caro (A58) 1:05.767s + 1.062s Musim 78, Perlumbaan 17 Master - 5 Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Juan Diego Milán (E) 1:05.829s + 1.124s Musim 94, Perlumbaan 17 Master - 3 Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Radek Czech2 (A64) 1:05.835s + 1.130s Musim 68, Perlumbaan 9 Elite Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:05.851s + 1.146s Musim 68, Perlumbaan 9 Elite Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Łukasz Dudek1 (Ret) 1:05.853s + 1.148s Musim 68, Perlumbaan 9 Elite Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:05.858s + 1.153s Musim 51, Perlumbaan 10 Elite Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Toni Söyrinki (E) 1:05.864s + 1.159s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Vladimir Valis (A55) 1:05.864s + 1.159s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Peter Both (E) 1:05.891s + 1.186s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Theodosis Vogiatzis (P10) 1:05.894s + 1.189s Musim 63, Perlumbaan 6 Elite Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Max Watson (Ret) 1:05.895s + 1.190s Musim 68, Perlumbaan 9 Elite Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Lee Harding (E) 1:05.911s + 1.206s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:05.924s + 1.219s Musim 57, Perlumbaan 3 Elite Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:05.934s + 1.229s Musim 51, Perlumbaan 10 Elite Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Miel Soeterbroek (M4) 1:05.944s + 1.239s Musim 63, Perlumbaan 6 Elite Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Harsh Sheth (E) 1:05.957s + 1.252s Musim 94, Perlumbaan 17 Elite Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Toygun Senler6 (Ret) 1:05.961s + 1.256s Musim 41, Perlumbaan 8 Elite Apr 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Carlos Esparza (M4) 1:05.975s + 1.270s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Ania Piekarska (P11) 1:05.976s + 1.271s Musim 83, Perlumbaan 11 Elite Sep 3, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Erwin Verkade (R21) 1:05.983s + 1.278s Musim 57, Perlumbaan 3 Elite Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Luca Molendi (M4) 1:05.987s + 1.282s Musim 94, Perlumbaan 17 Elite Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Brad Marshall1 (A29) 1:05.987s + 1.282s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Mika Pekkarinen (P15) 1:05.995s + 1.290s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 1282 1283 1284 » Lompat ke halaman: