Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Monte Carlo (Monaco)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 741 742 743 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Roland Postle6 Elite 1:16.895s + 0.000s Musim 45, Perlumbaan 8 Jan 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Leandro Sereno7 Elite 1:17.107s + 0.212s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Christos Bobolis4 Elite 1:17.233s + 0.338s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jari Aareskoski3 Elite 1:17.283s + 0.388s Musim 14, Perlumbaan 14 Mei 26, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Vsevolod Demydov2 Elite 1:17.400s + 0.505s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Rimantas Sagatas2 Elite 1:17.424s + 0.529s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Nikolay Borzenkov Elite 1:17.446s + 0.551s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Nikolay Ivanov Elite 1:17.447s + 0.552s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. João Monteiro2 Elite 1:17.466s + 0.571s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Rafael Mantovani Elite 1:17.521s + 0.626s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Stas Prost Elite 1:17.546s + 0.651s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Shoaib Mohamed Elite 1:17.590s + 0.695s Musim 45, Perlumbaan 8 Jan 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:17.643s + 0.748s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Theodosis Vogiatzis Elite 1:17.784s + 0.889s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Erwin Verkade Elite 1:17.784s + 0.889s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Veres Tamás Elite 1:17.842s + 0.947s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Michal Szopinski Elite 1:17.849s + 0.954s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Vladimir Islentiev2 Elite 1:17.854s + 0.959s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Heidi Aareskoski2 Elite 1:17.888s + 0.993s Musim 14, Perlumbaan 14 Mei 26, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Pavel Buhharin Elite 1:17.945s + 1.050s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Radek Sus Elite 1:18.040s + 1.145s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:18.056s + 1.161s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Toygun Senler6 Elite 1:18.069s + 1.174s Musim 20, Perlumbaan 1 Mei 18, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Krisztián Veinperl Elite 1:18.098s + 1.203s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Jukka Sireni2 Elite 1:18.112s + 1.217s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. David Rolleston Elite 1:18.121s + 1.226s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Stefan Wenke Elite 1:18.142s + 1.247s Musim 47, Perlumbaan 9 Mei 22, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Abdullah Kasapoglu Elite 1:18.164s + 1.269s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Florencia Caro Elite 1:18.179s + 1.284s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Daniel Comalada Elite 1:18.189s + 1.294s Musim 47, Perlumbaan 9 Mei 22, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:18.201s + 1.306s Musim 24, Perlumbaan 5 Mac 1, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Andrea Squizzato Elite 1:18.244s + 1.349s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Michael Winkley Elite 1:18.245s + 1.350s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Emil Kwiatkowski Elite 1:18.297s + 1.402s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Adam Wierzba Elite 1:18.301s + 1.406s Musim 14, Perlumbaan 14 Mei 26, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Mika Pekkarinen Elite 1:18.304s + 1.409s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Ludwig Henry Elite 1:18.317s + 1.422s Musim 14, Perlumbaan 14 Mei 26, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Jan Zaluski Elite 1:18.338s + 1.443s Musim 20, Perlumbaan 1 Mei 18, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Robin Goodey Elite 1:18.342s + 1.447s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Ayman Daher Elite 1:18.371s + 1.476s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Niklas Sörén Elite 1:18.376s + 1.481s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Jan Velske Elite 1:18.408s + 1.513s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Ivan Kudreshov Elite 1:18.412s + 1.517s Musim 45, Perlumbaan 8 Jan 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Jan Pavlicek2 Elite 1:18.429s + 1.534s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Andriy Dyadkovich Elite 1:18.454s + 1.559s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Toni Söyrinki Elite 1:18.513s + 1.618s Musim 45, Perlumbaan 8 Jan 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Jakab Zoltan Elite 1:18.529s + 1.634s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Evaldas Ruseckas Elite 1:18.541s + 1.646s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Zdenek Hladik3 Elite 1:18.561s + 1.666s Musim 20, Perlumbaan 1 Mei 18, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Tomasz Kaminski Elite 1:18.580s + 1.685s Musim 31, Perlumbaan 1 Mei 25, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Krzysztof Malik Master - 5 1:18.590s + 1.695s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Dominiek Van West Elite 1:18.604s + 1.709s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Pablo Fernandez Elite 1:18.622s + 1.727s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Edijs Putniņš Elite 1:18.632s + 1.737s Musim 13, Perlumbaan 12 Mac 10, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Aris Tsipras Elite 1:18.662s + 1.767s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Vladimir Jelicic Elite 1:18.688s + 1.793s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Martynas Molneris Elite 1:18.689s + 1.794s Musim 14, Perlumbaan 14 Mei 26, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Jos Roestenberg Elite 1:18.700s + 1.805s Musim 12, Perlumbaan 5 Dis 5, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Jesús Torres Elite 1:18.703s + 1.808s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Guy Smets Master - 2 1:18.718s + 1.823s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Kevin Abdalla Elite 1:18.741s + 1.846s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Kirill Sikachyov Pro - 12 1:18.752s + 1.857s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Frederico Neves1 Elite 1:18.756s + 1.861s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Mark Webster Elite 1:18.759s + 1.864s Musim 30, Perlumbaan 4 Mac 30, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Sujay Warrier Elite 1:18.765s + 1.870s Musim 47, Perlumbaan 9 Mei 22, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Gatis Laugalis1 Elite 1:18.808s + 1.913s Musim 14, Perlumbaan 14 Mei 26, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Marcus Sandberg Elite 1:18.811s + 1.916s Musim 14, Perlumbaan 14 Mei 26, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Bartosz Sutkowski Elite 1:18.824s + 1.929s Musim 31, Perlumbaan 1 Mei 25, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Paulo Pinto1 Elite 1:18.829s + 1.934s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Kiran Patel Elite 1:18.831s + 1.936s Musim 47, Perlumbaan 9 Mei 22, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Sion Francis Elite 1:18.832s + 1.937s Musim 20, Perlumbaan 1 Mei 18, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Alpo Kaakinen1 Elite 1:18.849s + 1.954s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Gyuri Székely Master - 3 1:18.851s + 1.956s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Alexey Manukalov Elite 1:18.883s + 1.988s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Alexei Malkin Pro - 13 1:18.895s + 2.000s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Piotr Wechterowicz Master - 4 1:18.908s + 2.013s Musim 47, Perlumbaan 9 Mei 22, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Paul Lynch Elite 1:18.920s + 2.025s Musim 22, Perlumbaan 16 Nov 23, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Jani Syrjäläinen Elite 1:18.956s + 2.061s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Ville Pohjanen Master - 4 1:18.960s + 2.065s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Evgeny Tkachenko Master - 1 1:18.974s + 2.079s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Dmitry Shevel Elite 1:18.982s + 2.087s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Maarten Verhulst Elite 1:18.999s + 2.104s Musim 14, Perlumbaan 14 Mei 26, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Tomasz Wypych Elite 1:19.010s + 2.115s Musim 17, Perlumbaan 9 Nov 24, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Maxim Kotov2 Elite 1:19.013s + 2.118s Musim 9, Perlumbaan 8 Mei 23, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Alexander Kunze Elite 1:19.016s + 2.121s Musim 45, Perlumbaan 8 Jan 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Andrew Watson Master - 2 1:19.018s + 2.123s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Alex Holland Elite 1:19.023s + 2.128s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Nick Tsagarakis Elite 1:19.031s + 2.136s Musim 45, Perlumbaan 8 Jan 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Juha Korhonen Elite 1:19.040s + 2.145s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Victor Chernyshev Elite 1:19.052s + 2.157s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Christophe Confais Master - 5 1:19.059s + 2.164s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Jasper Coosemans Master - 4 1:19.068s + 2.173s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Gino Zernani Elite 1:19.069s + 2.174s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Ferenc Koncz Master - 4 1:19.071s + 2.176s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Sam Wainwright Elite 1:19.082s + 2.187s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Maxim Egorov Elite 1:19.115s + 2.220s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Andrej Borsuk Elite 1:19.118s + 2.223s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Nuno Vicente Elite 1:19.121s + 2.226s Musim 22, Perlumbaan 16 Nov 23, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Thomas Uvyn Master - 4 1:19.127s + 2.232s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Tomasz Petryk Master - 1 1:19.137s + 2.242s Musim 20, Perlumbaan 1 Mei 18, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 741 742 743 » Lompat ke halaman: