Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Barcelona (Sepanyol)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 635 636 637 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Danny Bayliss Elite 1:17.741s + 0.000s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Stanislav Frolov Elite 1:18.179s + 0.438s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Jari Aareskoski3 Elite 1:18.245s + 0.504s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. George Slater Elite 1:18.311s + 0.570s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Leandro Sereno7 Elite 1:18.354s + 0.613s Musim 13, Perlumbaan 8 Feb 24, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:18.561s + 0.820s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Gatis Laugalis1 Elite 1:18.590s + 0.849s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Vladimir Islentiev2 Elite 1:18.616s + 0.875s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Heidi Aareskoski2 Elite 1:18.632s + 0.891s Musim 13, Perlumbaan 8 Feb 24, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Jan Velske2 Elite 1:18.680s + 0.939s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Mihail Morozov Elite 1:18.778s + 1.037s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Alpo Kaakinen1 Elite 1:18.814s + 1.073s Musim 64, Perlumbaan 11 Mei 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Roland Postle9 Elite 1:18.885s + 1.144s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Tomek Kiełpiński Elite 1:18.892s + 1.151s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Christos Bobolis4 Elite 1:18.916s + 1.175s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Maarten Verhulst Elite 1:18.963s + 1.222s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Atis Praudins Elite 1:18.970s + 1.229s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Vsevolod Demydov2 Elite 1:18.989s + 1.248s Musim 36, Perlumbaan 4 Mei 10, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Jukka Sireni2 Elite 1:18.990s + 1.249s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Toygun Senler6 Elite 1:18.993s + 1.252s Musim 41, Perlumbaan 12 Mei 9, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Alexey Manukalov Elite 1:18.998s + 1.257s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Laila Britāle Elite 1:19.002s + 1.261s Musim 27, Perlumbaan 9 Sep 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Flavio Mendiković Elite 1:19.006s + 1.265s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Yug Desai3 Elite 1:19.008s + 1.267s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Tomas Celiesius Elite 1:19.019s + 1.278s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Maxim Pugovok Master - 5 1:19.103s + 1.362s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Ayman Daher Elite 1:19.107s + 1.366s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Joachim Rang2 Elite 1:19.112s + 1.371s Musim 81, Perlumbaan 13 Mei 7, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Wojciech Uzikowski Elite 1:19.136s + 1.395s Musim 27, Perlumbaan 9 Sep 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Edijs Putniņš Elite 1:19.162s + 1.421s Musim 13, Perlumbaan 8 Feb 24, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Plamen Vasilev Elite 1:19.204s + 1.463s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Kaur Kuus Elite 1:19.214s + 1.473s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Maxim Kotov2 Elite 1:19.239s + 1.498s Musim 8, Perlumbaan 3 Feb 29, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Pavel Buhharin Elite 1:19.245s + 1.504s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Adam Wierzba Elite 1:19.246s + 1.505s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Gonzalo Alvarez Elite 1:19.254s + 1.513s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Rimantas Sagatas2 Elite 1:19.271s + 1.530s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. João Monteiro2 Elite 1:19.285s + 1.544s Musim 36, Perlumbaan 4 Mei 10, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Zdenek Hladik3 Elite 1:19.306s + 1.565s Musim 47, Perlumbaan 5 Mei 8, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. David Jones-Winkley Elite 1:19.314s + 1.573s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Toni Söyrinki Elite 1:19.320s + 1.579s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Paul Williams Master - 5 1:19.329s + 1.588s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:19.330s + 1.589s Musim 27, Perlumbaan 9 Sep 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Jan Pavlicek2 Elite 1:19.340s + 1.599s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Andrea Squizzato1 Elite 1:19.340s + 1.599s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Vladimir Petrov Elite 1:19.367s + 1.626s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Florencia Caro Elite 1:19.395s + 1.654s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Tomasz Wypych Elite 1:19.420s + 1.679s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Nikolay Borzenkov Elite 1:19.421s + 1.680s Musim 41, Perlumbaan 12 Mei 9, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Martynas Molneris Elite 1:19.440s + 1.699s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Jos Roestenberg Elite 1:19.443s + 1.702s Musim 13, Perlumbaan 8 Feb 24, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Lee Harding Elite 1:19.456s + 1.715s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Alexey Domarev Elite 1:19.479s + 1.738s Musim 27, Perlumbaan 9 Sep 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Martynas Bražėnas Elite 1:19.515s + 1.774s Musim 64, Perlumbaan 11 Mei 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Łukasz Dudek1 Elite 1:19.542s + 1.801s Musim 64, Perlumbaan 11 Mei 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Róbert László2 Elite 1:19.543s + 1.802s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Joel Viitikko Elite 1:19.543s + 1.802s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:19.559s + 1.818s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Nevzat Kasapoglu Elite 1:19.560s + 1.819s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Ania Piekarska Elite 1:19.560s + 1.819s Musim 81, Perlumbaan 13 Mei 7, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Jasper Coosemans1 Elite 1:19.580s + 1.839s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Max Watson Elite 1:19.602s + 1.861s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Evaldas Ruseckas Elite 1:19.615s + 1.874s Musim 64, Perlumbaan 11 Mei 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Nick Tsagarakis Master - 5 1:19.634s + 1.893s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Ludwig Henry Elite 1:19.638s + 1.897s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Aleksander Bracko Elite 1:19.639s + 1.898s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Jarosław Nowacki Elite 1:19.661s + 1.920s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Cristian Iorga1 Elite 1:19.663s + 1.922s Musim 8, Perlumbaan 3 Feb 29, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Twig Fahaji Master - 2 1:19.686s + 1.945s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Rui Silva Elite 1:19.702s + 1.961s Musim 64, Perlumbaan 11 Mei 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Farcy Génel Master - 4 1:19.712s + 1.971s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Marek Hajnrych Elite 1:19.731s + 1.990s Musim 64, Perlumbaan 11 Mei 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Sam Wainwright Master - 4 1:19.732s + 1.991s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Michal Szopinski Elite 1:19.734s + 1.993s Musim 64, Perlumbaan 11 Mei 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Junior Almeida Elite 1:19.738s + 1.997s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Gustavo Bellotto Elite 1:19.740s + 1.999s Musim 81, Perlumbaan 13 Mei 7, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Carlo Merli Master - 1 1:19.761s + 2.020s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Stas Prost Elite 1:19.777s + 2.036s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Luca Molendi Elite 1:19.777s + 2.036s Musim 81, Perlumbaan 13 Mei 7, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Michael Keeney Elite 1:19.816s + 2.075s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Nathan Skelly Elite 1:19.841s + 2.100s Musim 33, Perlumbaan 5 Okt 19, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Julien Prado Master - 1 1:19.845s + 2.104s Musim 81, Perlumbaan 13 Mei 7, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Mustafa Atalay Yalçın Master - 5 1:19.853s + 2.112s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Mika Pekkarinen Master - 3 1:19.872s + 2.131s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Stefan Wenke Elite 1:19.878s + 2.137s Musim 47, Perlumbaan 5 Mei 8, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Michał Wilczyński Elite 1:19.879s + 2.138s Musim 81, Perlumbaan 13 Mei 7, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Aleksej Sutkin Elite 1:19.880s + 2.139s Musim 27, Perlumbaan 9 Sep 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Ivan Stiva Master - 2 1:19.898s + 2.157s Musim 70, Perlumbaan 5 Mei 10, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Serguei Baranovski Elite 1:19.902s + 2.161s Musim 27, Perlumbaan 9 Sep 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Paweł Zaburski Elite 1:19.910s + 2.169s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Robin Goodey Elite 1:19.915s + 2.174s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Josh Clark Elite 1:19.919s + 2.178s Musim 81, Perlumbaan 13 Mei 7, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Marcus Sandberg Elite 1:19.928s + 2.187s Musim 14, Perlumbaan 10 Mei 12, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Dawid Janczak Master - 4 1:19.936s + 2.195s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Maria Maksimenkova Elite 1:19.937s + 2.196s Musim 41, Perlumbaan 12 Mei 9, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Mihail Golovanov Master - 2 1:19.938s + 2.197s Musim 75, Perlumbaan 17 Mei 8, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Sergey Seravin Elite 1:19.943s + 2.202s Musim 58, Perlumbaan 15 Mei 12, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Mario Lorenz Elite 1:19.944s + 2.203s Musim 47, Perlumbaan 5 Mei 8, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Thomas Bertolino Master - 4 1:19.944s + 2.203s Musim 81, Perlumbaan 13 Mei 7, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Dmitry Shevel Elite 1:19.952s + 2.211s Musim 53, Perlumbaan 1 Mei 13, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 635 636 637 » Lompat ke halaman: