Statistik
Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Austin (Amerika Syarikat)
# | Kew | Nama pengurus (Kumpulan) | Masa Lap | Jarak | Musim #, Perlumbaan # | Kumpulan | Tarikh | |
1. | Dominiek Van West (E) | 1:41.688s | + 0.000s | Musim 90, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 21, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
2. | Brad Marshall1 (A29) | 1:41.947s | + 0.259s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
3. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:42.006s | + 0.318s | Musim 90, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 21, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
4. | György Székely (E) | 1:42.125s | + 0.437s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
5. | Kai Wen Chew (M3) | 1:42.257s | + 0.569s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
6. | Roland Postle10 (E) | 1:42.278s | + 0.590s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
7. | Geir Pukk (E) | 1:42.358s | + 0.670s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
8. | Mikko Suhonen (M4) | 1:42.496s | + 0.808s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
9. | Vladimir Valis (A55) | 1:42.526s | + 0.838s | Musim 90, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 21, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
10. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:42.612s | + 0.924s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
11. | Chris Adnams (M3) | 1:42.796s | + 1.108s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
12. | André de Carvalho (E) | 1:42.841s | + 1.153s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
13. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:42.848s | + 1.160s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
14. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:42.857s | + 1.169s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
15. | Jan Velske3 (Ret) | 1:42.888s | + 1.200s | Musim 73, Perlumbaan 1 | Elite | Nov 1, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
16. | Alexei Malkin (P24) | 1:43.008s | + 1.320s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
17. | Róbert László2 (E) | 1:43.010s | + 1.322s | Musim 70, Perlumbaan 12 | Elite | Jun 4, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
18. | Bernard Bontjer (M4) | 1:43.033s | + 1.345s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
19. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:43.034s | + 1.346s | Musim 73, Perlumbaan 1 | Elite | Nov 1, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
20. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:43.055s | + 1.367s | Musim 80, Perlumbaan 10 | Elite | Feb 23, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
21. | George Slater4 (Ret) | 1:43.055s | + 1.367s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
22. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:43.092s | + 1.404s | Musim 90, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 21, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
23. | Kuba Szajbel (M5) | 1:43.120s | + 1.432s | Musim 90, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 21, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
24. | Luca Molendi (M4) | 1:43.150s | + 1.462s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
25. | Joachim Vaes (M5) | 1:43.173s | + 1.485s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
26. | Antonio Gattulli (M2) | 1:43.178s | + 1.490s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
27. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:43.212s | + 1.524s | Musim 80, Perlumbaan 10 | Elite | Feb 23, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
28. | Harsh Sheth (E) | 1:43.236s | + 1.548s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
29. | Lee Harding (E) | 1:43.245s | + 1.557s | Musim 90, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 21, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
30. | Paweł Zaburski (M3) | 1:43.267s | + 1.579s | Musim 90, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 21, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
31. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:43.351s | + 1.663s | Musim 84, Perlumbaan 7 | Elite | Okt 22, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
32. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:43.366s | + 1.678s | Musim 90, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 21, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
33. | David Rolleston1 (M2) | 1:43.369s | + 1.681s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
34. | Yug Desai3 (Ret) | 1:43.566s | + 1.878s | Musim 70, Perlumbaan 12 | Elite | Jun 4, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
35. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:43.626s | + 1.938s | Musim 49, Perlumbaan 17 | Elite | Okt 23, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
36. | Josh Clark (M2) | 1:43.637s | + 1.949s | Musim 80, Perlumbaan 10 | Elite | Feb 23, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
37. | Rafal Celejewski (A48) | 1:43.668s | + 1.980s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
38. | Miel Soeterbroek (M4) | 1:43.708s | + 2.020s | Musim 84, Perlumbaan 7 | Elite | Okt 22, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
39. | Max Watson (Ret) | 1:43.750s | + 2.062s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
40. | Ania Piekarska (P11) | 1:43.761s | + 2.073s | Musim 86, Perlumbaan 3 | Elite | Feb 18, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
41. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:43.786s | + 2.098s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Elite | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
42. | Diogo Abdalla (E) | 1:43.786s | + 2.098s | Musim 95, Perlumbaan 15 | Master - 3 | Okt 20, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
43. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:43.805s | + 2.117s | Musim 76, Perlumbaan 12 | Elite | Jun 23, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
44. | Paulo Pinto1 (M1) | 1:43.862s | + 2.174s | Musim 50, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 30, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
45. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:43.878s | + 2.190s | Musim 38, Perlumbaan 13 | Elite | Okt 22, 2013 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
46. | Ville Pohjanen (A68) | 1:43.903s | + 2.215s | Musim 80, Perlumbaan 10 | Elite | Feb 23, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
47. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:43.914s | + 2.226s | Musim 70, Perlumbaan 12 | Elite | Jun 4, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
48. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:43.963s | + 2.275s | Musim 49, Perlumbaan 17 | Elite | Okt 23, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
49. | Toni Söyrinki (E) | 1:43.968s | + 2.280s | Musim 67, Perlumbaan 3 | Elite | Okt 19, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
50. | Mihail Morozov (A30) | 1:43.983s | + 2.295s | Musim 90, Perlumbaan 1 | Elite | Okt 21, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |