Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Anderstorp (Sweden)

 
Halaman [12 3 ... 272 273 274 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus (Kumpulan) Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Kumpulan Tarikh
1. Paweł Zaburski (M3) 1:21.112s + 0.000s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Ahmet Sonverdi (P22) 1:21.269s + 0.157s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Theodosis Vogiatzis (P10) 1:21.354s + 0.242s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jasper Coosemans1 (E) 1:21.491s + 0.379s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Jan Velske3 (Ret) 1:21.521s + 0.409s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Lee Harding (E) 1:21.541s + 0.429s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:21.608s + 0.496s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:21.699s + 0.587s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Alexei Malkin (P24) 1:21.729s + 0.617s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Bernard Bontjer (M4) 1:21.784s + 0.672s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. João Monteiro2 (Ret) 1:21.832s + 0.720s Musim 41, Perlumbaan 15 Elite Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Sam Norris (A61) 1:21.838s + 0.726s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Christos Bobolis4 (Ret) 1:21.880s + 0.768s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Kai Wen Chew (M3) 1:21.897s + 0.785s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Toni Söyrinki (E) 1:21.912s + 0.800s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Nagyházi Sándor (P12) 1:21.943s + 0.831s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 4 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Leandro Sereno7 (E) 1:21.955s + 0.843s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Alan Horsley (M1) 1:22.043s + 0.931s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Harsh Sheth (E) 1:22.054s + 0.942s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Carlos Esparza (M4) 1:22.067s + 0.955s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Nevzat Kasapoglu (A14) 1:22.085s + 0.973s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Stas Prost (Ret) 1:22.096s + 0.984s Musim 41, Perlumbaan 15 Elite Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Andrej Rilke (P24) 1:22.145s + 1.033s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Roland Postle10 (E) 1:22.145s + 1.033s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Giuseppe Carlomagno (P13) 1:22.215s + 1.103s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Toygun Senler6 (Ret) 1:22.260s + 1.148s Musim 41, Perlumbaan 15 Elite Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Radek Czech2 (A64) 1:22.276s + 1.164s Musim 65, Perlumbaan 10 Elite Jul 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Dmitry Nechitailo (A33) 1:22.279s + 1.167s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Bert Huylebroeck1 (E) 1:22.290s + 1.178s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:22.301s + 1.189s Musim 41, Perlumbaan 15 Elite Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Pavel Buhharin (Ret) 1:22.308s + 1.196s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Dominiek Van West (E) 1:22.350s + 1.238s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Juha Korhonen (Ret) 1:22.357s + 1.245s Musim 65, Perlumbaan 10 Elite Jul 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Jukka Sireni2 (Ret) 1:22.358s + 1.246s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:22.359s + 1.247s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Ross Proud (M4) 1:22.362s + 1.250s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Ville Pohjanen (A68) 1:22.370s + 1.258s Musim 65, Perlumbaan 10 Elite Jul 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. André de Carvalho (E) 1:22.390s + 1.278s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Alix Martin (Ret) 1:22.391s + 1.279s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Florencia Caro (A58) 1:22.398s + 1.286s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Michael Genesco (Ret) 1:22.415s + 1.303s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Yug Desai3 (Ret) 1:22.437s + 1.325s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 5 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Robin Goodey (Ret) 1:22.437s + 1.325s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 2 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Nicholas Tsagarakis (P15) 1:22.446s + 1.334s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 5 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Alexander Kunze (P7) 1:22.480s + 1.368s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 3 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Wouter Teuwen3 (E) 1:22.488s + 1.376s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Andreas Ramann (E) 1:22.527s + 1.415s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 1 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Atis Praudiņš (E) 1:22.528s + 1.416s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Tan S Lake (E) 1:22.531s + 1.419s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 2 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Ayman Daher (P17) 1:22.546s + 1.434s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Sergey Shinkevich (Ret) 1:22.586s + 1.474s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 4 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Dawid Janczak (A57) 1:22.626s + 1.514s Musim 58, Perlumbaan 16 Master - 4 Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Martino Colombo (Ret) 1:22.684s + 1.572s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 4 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Michal Szopinski (A7) 1:22.726s + 1.614s Musim 65, Perlumbaan 10 Elite Jul 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Michael Monaco (A16) 1:22.737s + 1.625s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 2 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Kostas Laskaridis (A71) 1:22.744s + 1.632s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 5 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Pablo Fernandez1 (M2) 1:22.756s + 1.644s Musim 95, Perlumbaan 10 Master - 3 Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Mike Kreisz (A57) 1:22.765s + 1.653s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 1 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Daniel Comalada (P12) 1:22.783s + 1.671s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 2 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Gonzalo Alvarez (Ret) 1:22.807s + 1.695s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Joachim Rang2 (Ret) 1:22.849s + 1.737s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 5 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Kamal Naoui (A10) 1:22.872s + 1.760s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 3 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Paulo Pinto1 (M1) 1:22.878s + 1.766s Musim 58, Perlumbaan 16 Master - 5 Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Alexey Manukalov (Ret) 1:22.878s + 1.766s Musim 41, Perlumbaan 15 Elite Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. György Székely (E) 1:22.939s + 1.827s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Sergei Gordov (R38) 1:22.948s + 1.836s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 1 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Mateusz Oleś (Ret) 1:22.960s + 1.848s Musim 65, Perlumbaan 10 Elite Jul 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Kristijan Mihovic (M5) 1:22.995s + 1.883s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 4 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Joachim Vaes (M5) 1:22.998s + 1.886s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Mihail Golovanov (P4) 1:23.003s + 1.891s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 2 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Maurizio Siracusa (E) 1:23.007s + 1.895s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Gino Zernani (P15) 1:23.010s + 1.898s Musim 41, Perlumbaan 15 Elite Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Fernando Sosa (A34) 1:23.029s + 1.917s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 5 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Andrea Squizzato1 (E) 1:23.035s + 1.923s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Raimonds Urtāns (M1) 1:23.062s + 1.950s Musim 95, Perlumbaan 10 Master - 1 Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Apostolis Goutzos (P3) 1:23.088s + 1.976s Musim 41, Perlumbaan 15 Elite Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. George Slater4 (Ret) 1:23.089s + 1.977s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Mikko Suhonen (M4) 1:23.095s + 1.983s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Ilya Vedenikov (P20) 1:23.098s + 1.986s Musim 90, Perlumbaan 15 Elite Dis 9, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Peter Both (E) 1:23.105s + 1.993s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Ivan Silva (A65) 1:23.116s + 2.004s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 3 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Sean Hillier (P1) 1:23.124s + 2.012s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 4 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Lorenzo Di Buono (E) 1:23.153s + 2.041s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 4 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:23.155s + 2.043s Musim 41, Perlumbaan 15 Elite Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Davide Lorenzini (P9) 1:23.168s + 2.056s Musim 65, Perlumbaan 10 Master - 3 Jul 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Andrew Merkel (M2) 1:23.186s + 2.074s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Melando Tasoso (Ret) 1:23.200s + 2.088s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 1 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Božidar Topčić (P25) 1:23.201s + 2.089s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Attila Gollovitzer (Ret) 1:23.202s + 2.090s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Luca Molendi (M4) 1:23.203s + 2.091s Musim 95, Perlumbaan 10 Elite Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Victor Chernyshev (P23) 1:23.210s + 2.098s Musim 41, Perlumbaan 15 Master - 1 Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. David Rolleston1 (M2) 1:23.211s + 2.099s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 1 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Radek Sus (Ret) 1:23.239s + 2.127s Musim 41, Perlumbaan 15 Elite Mei 20, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Aleksey Odegov (Ret) 1:23.252s + 2.140s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Mika Pekkarinen (P15) 1:23.254s + 2.142s Musim 58, Perlumbaan 16 Master - 3 Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Jarosław Nowacki (Ret) 1:23.277s + 2.165s Musim 58, Perlumbaan 16 Elite Mei 16, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. James Berriman (P7) 1:23.285s + 2.173s Musim 73, Perlumbaan 16 Master - 5 Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Martin Seppam (Ret) 1:23.286s + 2.174s Musim 65, Perlumbaan 10 Elite Jul 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Simone Scarpa (M2) 1:23.287s + 2.175s Musim 95, Perlumbaan 10 Master - 5 Okt 3, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Róbert László2 (E) 1:23.289s + 2.177s Musim 73, Perlumbaan 16 Elite Dis 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 272 273 274 » Lompat ke halaman: