Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Valencia (Sepanyol)

 
Halaman [12 3 ... 183 184 185 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus (Kumpulan) Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Kumpulan Tarikh
1. Diogo Abdalla (E) 1:45.605s + 0.000s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Toni Söyrinki (E) 1:45.743s + 0.138s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:45.931s + 0.326s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Wouter Teuwen3 (E) 1:46.028s + 0.423s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Maurizio Siracusa (E) 1:46.139s + 0.534s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Roland Postle10 (E) 1:46.170s + 0.565s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:46.189s + 0.584s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Jean-marc Boissinot (E) 1:46.260s + 0.655s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Aleksej Sutkin (P13) 1:46.269s + 0.664s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Jukka Sireni2 (Ret) 1:46.322s + 0.717s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Juan Diego Milán (E) 1:46.372s + 0.767s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:46.414s + 0.809s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:46.439s + 0.834s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Paulo Pinto1 (M1) 1:46.454s + 0.849s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:46.594s + 0.989s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Julien Prado (M2) 1:46.600s + 0.995s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Andreas Ramann (E) 1:46.610s + 1.005s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Marc De Jong (Ret) 1:46.625s + 1.020s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:46.679s + 1.074s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Christos Bobolis4 (Ret) 1:46.735s + 1.130s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Florencia Caro (A58) 1:46.808s + 1.203s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Rafal Celejewski (A48) 1:46.810s + 1.205s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Mert Büyükakar (Ret) 1:46.968s + 1.363s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Balázs Dömötör (Ret) 1:46.976s + 1.371s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Krasimir Nanchev (Ret) 1:46.982s + 1.377s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Niklas Sörén (Ret) 1:47.052s + 1.447s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Mihail Morozov (A30) 1:47.073s + 1.468s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Yassine Ben Rajeb (E) 1:47.080s + 1.475s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Stanislav Frolov (A41) 1:47.087s + 1.482s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:47.129s + 1.524s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Krisztián Veinperl (Ret) 1:47.137s + 1.532s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Tamás Végh (Ret) 1:47.140s + 1.535s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 3 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Svetlio Nikolov (Ret) 1:47.161s + 1.556s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Dominiek Van West (E) 1:47.187s + 1.582s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Boris Hristov (Ret) 1:47.189s + 1.584s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Mika Pekkarinen (P15) 1:47.250s + 1.645s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Atis Praudiņš (E) 1:47.284s + 1.679s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 2 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Attila Gollovitzer (Ret) 1:47.290s + 1.685s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Veres Tamás (A75) 1:47.304s + 1.699s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Jani Syrjäläinen (Ret) 1:47.315s + 1.710s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Róbert László2 (E) 1:47.316s + 1.711s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Zsolt Rizsányi (Ret) 1:47.317s + 1.712s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Alexey Manukalov (Ret) 1:47.319s + 1.714s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. André de Carvalho (E) 1:47.347s + 1.742s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Lee Harding (E) 1:47.376s + 1.771s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Stephane Verly (M1) 1:47.390s + 1.785s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Joaquín Pérez Cano (E) 1:47.400s + 1.795s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 5 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Paweł Zaburski (M3) 1:47.423s + 1.818s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Thomas Kolo (Ret) 1:47.458s + 1.853s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Sam Wainwright (Ret) 1:47.458s + 1.853s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Sam Tipple (E) 1:47.498s + 1.893s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 1 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Stas Prost (Ret) 1:47.512s + 1.907s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:47.523s + 1.918s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Dave Morris (M2) 1:47.530s + 1.925s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Apostolis Goutzos (P3) 1:47.532s + 1.927s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Victor Kamennov (A17) 1:47.537s + 1.932s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 2 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. José Abi Jaudi (M4) 1:47.550s + 1.945s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Claudio Mantello (Ret) 1:47.569s + 1.964s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 3 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Pavel Buhharin (Ret) 1:47.591s + 1.986s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Cyril Tracta (M5) 1:47.628s + 2.023s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Nicholas Tsagarakis (P15) 1:47.642s + 2.037s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 2 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Danny Bayliss (Ret) 1:47.644s + 2.039s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Ilkka Moisio (Ret) 1:47.647s + 2.042s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Carlo Merli (Ret) 1:47.648s + 2.043s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Guilherme Oliveira (E) 1:47.653s + 2.048s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 5 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Alessandro Casagrande (A9) 1:47.668s + 2.063s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 4 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Joaquín Quintana (A48) 1:47.682s + 2.077s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Olivier Recouvreur (Ret) 1:47.707s + 2.102s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 2 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Samoeni Albanalopolis (M1) 1:47.722s + 2.117s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 4 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Robin Goodey (Ret) 1:47.738s + 2.133s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 4 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Kuba Szajbel (M5) 1:47.744s + 2.139s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 5 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Pablo Fernandez1 (M2) 1:47.758s + 2.153s Musim 85, Perlumbaan 16 Elite Feb 1, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Egor Pasko (Ret) 1:47.764s + 2.159s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 4 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Péter Szűcs (Ret) 1:47.769s + 2.164s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 1 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Łukasz Głuszak (P13) 1:47.774s + 2.169s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 3 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Carlos Esparza (M4) 1:47.779s + 2.174s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 4 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Pekka Kumpula (Ret) 1:47.796s + 2.191s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Tan S Lake (E) 1:47.809s + 2.204s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Rodrigo Velasco (Ret) 1:47.814s + 2.209s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 1 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Daniel Penev (Ret) 1:47.814s + 2.209s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Maz West (M1) 1:47.824s + 2.219s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 1 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Viktor Dyankov (E) 1:47.858s + 2.253s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 3 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Jasper Coosemans1 (E) 1:47.859s + 2.254s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Matt Bryan (Ret) 1:47.863s + 2.258s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 2 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Piotr Wechterowicz (Ret) 1:47.865s + 2.260s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 3 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Klas Britse (Ret) 1:47.866s + 2.261s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 5 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Rushan Ibniev (Ret) 1:47.869s + 2.264s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Dmitry Shevel (A28) 1:47.872s + 2.267s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Kevin Abdalla (Ret) 1:47.872s + 2.267s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Max Watson (Ret) 1:47.876s + 2.271s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. György Székely (E) 1:47.876s + 2.271s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Ionut Surugiu (Ret) 1:47.877s + 2.272s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Andrian Naidenov (M5) 1:47.880s + 2.275s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Phil Maunder (Ret) 1:47.884s + 2.279s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 3 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Josh Clark (M2) 1:47.907s + 2.302s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 2 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Alpo Kaakinen1 (Ret) 1:47.908s + 2.303s Musim 59, Perlumbaan 14 Master - 5 Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Krzysztof Bonecki (Ret) 1:47.910s + 2.305s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Aleksandar Aleksandrov (P24) 1:47.910s + 2.305s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Henri Dormann (E) 1:47.913s + 2.308s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 2 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Nuno Vicente (P5) 1:47.927s + 2.322s Musim 59, Perlumbaan 14 Elite Jul 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 183 184 185 » Lompat ke halaman: