Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Zandvoort (Belanda)

 
Halaman [12 3 ... 1282 1283 1284 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus (Kumpulan) Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Kumpulan Tarikh
1. George Slater4 (Ret) 1:03.781s + 0.000s Musim 75, Perlumbaan 15 Elite Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Bert Huylebroeck1 (E) 1:04.205s + 0.424s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Carlos Esparza (M4) 1:04.451s + 0.670s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Joel Viitikko (P7) 1:04.575s + 0.794s Musim 75, Perlumbaan 15 Elite Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:04.606s + 0.825s Musim 78, Perlumbaan 17 Elite Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Jan Velske3 (Ret) 1:04.622s + 0.841s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Yug Desai3 (Ret) 1:04.628s + 0.847s Musim 78, Perlumbaan 17 Elite Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Giovanni Orecchioni (P15) 1:04.790s + 1.009s Musim 83, Perlumbaan 11 Elite Sep 3, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. György Székely (E) 1:04.947s + 1.166s Musim 78, Perlumbaan 17 Elite Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Peter Both (E) 1:04.969s + 1.188s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Branislav Mihić (M5) 1:04.971s + 1.190s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Miel Soeterbroek (M4) 1:04.982s + 1.201s Musim 63, Perlumbaan 6 Elite Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:05.098s + 1.317s Musim 57, Perlumbaan 3 Elite Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Robin Goodey (Ret) 1:05.123s + 1.342s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Kristijan Mihovic (M5) 1:05.127s + 1.346s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Jasper Coosemans1 (E) 1:05.183s + 1.402s Musim 75, Perlumbaan 15 Elite Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Sergey Shinkevich (Ret) 1:05.189s + 1.408s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Ania Piekarska (P11) 1:05.251s + 1.470s Musim 83, Perlumbaan 11 Elite Sep 3, 2021 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Ignacio Belatti (M2) 1:05.262s + 1.481s Musim 78, Perlumbaan 17 Elite Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Roland Postle10 (E) 1:05.280s + 1.499s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Paweł Zaburski (M3) 1:05.324s + 1.543s Musim 75, Perlumbaan 15 Elite Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Brad Marshall1 (A29) 1:05.353s + 1.572s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Kuba Szajbel (M5) 1:05.364s + 1.583s Musim 78, Perlumbaan 17 Elite Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Flavio Mendiković (P20) 1:05.380s + 1.599s Musim 75, Perlumbaan 15 Elite Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Radek Sus (Ret) 1:05.389s + 1.608s Musim 63, Perlumbaan 6 Elite Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Dmitry Nechitailo (A33) 1:05.389s + 1.608s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Lee Harding (E) 1:05.391s + 1.610s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Florencia Caro (A58) 1:05.423s + 1.642s Musim 78, Perlumbaan 17 Master - 5 Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Andrea Squizzato1 (E) 1:05.427s + 1.646s Musim 78, Perlumbaan 17 Elite Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Luca Molendi (M4) 1:05.465s + 1.684s Musim 94, Perlumbaan 17 Elite Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Kai Wen Chew (M3) 1:05.478s + 1.697s Musim 94, Perlumbaan 17 Elite Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Nevzat Kasapoglu (A14) 1:05.482s + 1.701s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Aris Tsipras (Ret) 1:05.489s + 1.708s Musim 57, Perlumbaan 3 Elite Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Jakab Zoltan (A34) 1:05.565s + 1.784s Musim 63, Perlumbaan 6 Elite Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Christos Bobolis4 (Ret) 1:05.582s + 1.801s Musim 68, Perlumbaan 9 Elite Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Mike Bennett (P8) 1:05.645s + 1.864s Musim 89, Perlumbaan 5 Master - 1 Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Róbert László2 (E) 1:05.646s + 1.865s Musim 68, Perlumbaan 9 Elite Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Vincent Douchez (M1) 1:05.646s + 1.865s Musim 94, Perlumbaan 17 Master - 1 Ogo 25, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Andriy Dyadkovich (Ret) 1:05.668s + 1.887s Musim 57, Perlumbaan 3 Elite Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Joachim Rang2 (Ret) 1:05.696s + 1.915s Musim 74, Perlumbaan 7 Master - 5 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Rodrigo Velasco (Ret) 1:05.755s + 1.974s Musim 78, Perlumbaan 17 Pro - 13 Nov 13, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Ahmet Sonverdi (P22) 1:05.784s + 2.003s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Toni Söyrinki (E) 1:05.813s + 2.032s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:05.826s + 2.045s Musim 68, Perlumbaan 9 Elite Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Mihail Morozov (A30) 1:05.827s + 2.046s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Alex Holland (P14) 1:05.847s + 2.066s Musim 63, Perlumbaan 6 Elite Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Raimonds Urtāns (M1) 1:05.858s + 2.077s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Ilya Vedenikov (P20) 1:05.867s + 2.086s Musim 89, Perlumbaan 5 Elite Sep 2, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Ross Proud (M4) 1:05.883s + 2.102s Musim 74, Perlumbaan 7 Elite Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Henrique Hughes Paunero (P8) 1:05.905s + 2.124s Musim 75, Perlumbaan 15 Elite Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 1282 1283 1284 » Lompat ke halaman: