Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Monte Carlo (Monaco)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 783 784 785 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Roland Postle9 Elite 1:16.945s + 0.000s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Gonzalo Alvarez Elite 1:17.011s + 0.066s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Jasper Coosemans1 Elite 1:17.017s + 0.072s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Toni Söyrinki Elite 1:17.173s + 0.228s Musim 73, Perlumbaan 13 Dis 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Piotr Noworyta Elite 1:17.311s + 0.366s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Rimantas Sagatas2 Elite 1:17.537s + 0.592s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Diego Mahecha Elite 1:17.606s + 0.661s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:17.643s + 0.698s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Vladimir Islentiev2 Elite 1:17.644s + 0.699s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Robin Goodey Elite 1:17.710s + 0.765s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. David Michler Elite 1:17.816s + 0.871s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Richard Luijendijk Master - 1 1:17.869s + 0.924s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. András Bozóti Elite 1:17.898s + 0.953s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Bert Huylebroeck Elite 1:17.900s + 0.955s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Łukasz Dudek1 Elite 1:17.967s + 1.022s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. João Monteiro2 Elite 1:17.984s + 1.039s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Nikolay Borzenkov Elite 1:17.996s + 1.051s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Duong Cuong Master - 1 1:18.031s + 1.086s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Vsevolod Demydov2 Elite 1:18.041s + 1.096s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Christos Bobolis4 Elite 1:18.051s + 1.106s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Andrea Squizzato Elite 1:18.053s + 1.108s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Joachim Rang Elite 1:18.061s + 1.116s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Ferenc Koncz Master - 4 1:18.125s + 1.180s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Michal Szopinski Elite 1:18.148s + 1.203s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Róbert László2 Elite 1:18.154s + 1.209s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Nevzat Kasapoglu Elite 1:18.167s + 1.222s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Leandro Sereno7 Elite 1:18.177s + 1.232s Musim 45, Perlumbaan 8 Jan 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Gyuri Székely Master - 3 1:18.249s + 1.304s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Alix Martin Elite 1:18.272s + 1.327s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Stas Prost Elite 1:18.278s + 1.333s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Maxim Egorov Elite 1:18.298s + 1.353s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Pablo Borges Master - 2 1:18.305s + 1.360s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Jukka Sireni2 Elite 1:18.315s + 1.370s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Krisztián Veinperl Elite 1:18.339s + 1.394s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Madars Zvaigzne Pro - 15 1:18.342s + 1.397s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Raimonds Urtāns Pro - 17 1:18.346s + 1.401s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Carlos Esparza Elite 1:18.350s + 1.405s Musim 73, Perlumbaan 13 Dis 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Veres Tamás Elite 1:18.357s + 1.412s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Alpo Kaakinen1 Elite 1:18.360s + 1.415s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Kevin Abdalla Elite 1:18.366s + 1.421s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Lorenzo Bongi Elite 1:18.376s + 1.431s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Ruben Domingos Pro - 22 1:18.376s + 1.431s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Paweł Zaburski Master - 2 1:18.393s + 1.448s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Lee Harding Elite 1:18.400s + 1.455s Musim 73, Perlumbaan 13 Dis 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Máté Henye Master - 1 1:18.417s + 1.472s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Stefan Gommans Elite 1:18.460s + 1.515s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Paul Morak Pro - 13 1:18.477s + 1.532s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Atis Praudins Elite 1:18.499s + 1.554s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Tibor Szuromi Master - 4 1:18.513s + 1.568s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Radek Czech2 Elite 1:18.520s + 1.575s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Ayman Daher Elite 1:18.520s + 1.575s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Michal Kaňák Master - 3 1:18.525s + 1.580s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Raluca Tiuca Master - 5 1:18.526s + 1.581s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Rafael Mantovani Elite 1:18.529s + 1.584s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Martynas Bražėnas Elite 1:18.531s + 1.586s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Radek Sus Elite 1:18.536s + 1.591s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Jan Pavlicek2 Elite 1:18.543s + 1.598s Musim 33, Perlumbaan 10 Nov 6, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Rafal Celejewski Master - 1 1:18.551s + 1.606s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Pavel Buhharin Elite 1:18.566s + 1.621s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Florencia Caro Elite 1:18.604s + 1.659s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Nikolay Ivanov Elite 1:18.614s + 1.669s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Tomek Kiełpiński Elite 1:18.616s + 1.671s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Ilya Vedenikov Pro - 4 1:18.617s + 1.672s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Michael Armbruster Pro - 6 1:18.620s + 1.675s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Vaggelis Mpallas Master - 3 1:18.620s + 1.675s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Paul Lynch Elite 1:18.643s + 1.698s Musim 22, Perlumbaan 16 Nov 23, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Mihail Morozov Elite 1:18.656s + 1.711s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Matt Kasar Elite 1:18.677s + 1.732s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. David Rolleston Elite 1:18.680s + 1.735s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Wojciech Uzikowski Elite 1:18.681s + 1.736s Musim 28, Perlumbaan 14 Dis 23, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Antonio Gattulli Master - 3 1:18.690s + 1.745s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Harsh Sheth Elite 1:18.697s + 1.752s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Patrick Hertach Pro - 24 1:18.706s + 1.761s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Andriy Dyadkovich Elite 1:18.714s + 1.769s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Toygun Senler6 Elite 1:18.716s + 1.771s Musim 22, Perlumbaan 16 Nov 23, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Kuba Szajbel Master - 4 1:18.718s + 1.773s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Ville Pohjanen Master - 4 1:18.719s + 1.774s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Sverri Johansen Elite 1:18.719s + 1.774s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Yug Desai1 Elite 1:18.722s + 1.777s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Jérôme Duluard Pro - 3 1:18.727s + 1.782s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Manuel João Master - 1 1:18.739s + 1.794s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Shoaib Mohamed Elite 1:18.747s + 1.802s Musim 45, Perlumbaan 8 Jan 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Zdenek Hladik3 Elite 1:18.752s + 1.807s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Jônatas Paiva Master - 2 1:18.753s + 1.808s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Dmitriy Taranenko Pro - 22 1:18.758s + 1.813s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Aigars Vitolins Elite 1:18.769s + 1.824s Musim 76, Perlumbaan 4 Mei 26, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Jani Syrjäläinen Elite 1:18.774s + 1.829s Musim 50, Perlumbaan 11 Dis 4, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Thomas Bertolino Pro - 24 1:18.779s + 1.834s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Jan Velske2 Elite 1:18.782s + 1.837s Musim 57, Perlumbaan 5 Feb 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Donatas Paplauskas Elite 1:18.784s + 1.839s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Liudvikas Selmistraitis Master - 2 1:18.793s + 1.848s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Frederico Neves1 Elite 1:18.807s + 1.862s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Jens Frostrup Elite 1:18.810s + 1.865s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Kirill Sikachyov Pro - 12 1:18.812s + 1.867s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Paulo Pinto1 Elite 1:18.819s + 1.874s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:18.821s + 1.876s Musim 64, Perlumbaan 15 Mei 25, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Daryl Gee Master - 1 1:18.824s + 1.879s Musim 59, Perlumbaan 1 Mei 26, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Pablo Fernandez Elite 1:18.831s + 1.886s Musim 61, Perlumbaan 12 Nov 7, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Maciek Paruch Master - 4 1:18.832s + 1.887s Musim 70, Perlumbaan 9 Mei 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Evaldas Ruseckas Elite 1:18.839s + 1.894s Musim 41, Perlumbaan 16 Mei 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 783 784 785 » Lompat ke halaman: