Statistik
Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Silverstone (United Kingdom)
# | Kew | Nama pengurus (Kumpulan) | Masa Lap | Jarak | Musim #, Perlumbaan # | Kumpulan | Tarikh | |
1. | Julien Prado (M2) | 1:19.692s | + 0.000s | Musim 82, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
2. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:20.504s | + 0.812s | Musim 82, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
3. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:20.600s | + 0.908s | Musim 80, Perlumbaan 8 | Elite | Feb 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
4. | Harsh Sheth (E) | 1:20.785s | + 1.093s | Musim 82, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
5. | Kai Wen Chew (M3) | 1:21.048s | + 1.356s | Musim 94, Perlumbaan 3 | Elite | Jul 7, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
6. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:21.122s | + 1.430s | Musim 77, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
7. | George Slater4 (Ret) | 1:21.205s | + 1.513s | Musim 94, Perlumbaan 3 | Elite | Jul 7, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
8. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:21.240s | + 1.548s | Musim 59, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 14, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
9. | Jan Velske3 (Ret) | 1:21.285s | + 1.593s | Musim 82, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
10. | Mark Philips (A26) | 1:21.302s | + 1.610s | Musim 82, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
11. | Roland Postle10 (E) | 1:21.482s | + 1.790s | Musim 59, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 14, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
12. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:21.498s | + 1.806s | Musim 65, Perlumbaan 9 | Elite | Jul 6, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
13. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:21.499s | + 1.807s | Musim 65, Perlumbaan 9 | Elite | Jul 6, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
14. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:21.515s | + 1.823s | Musim 80, Perlumbaan 8 | Elite | Feb 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
15. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:21.559s | + 1.867s | Musim 94, Perlumbaan 3 | Elite | Jul 7, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
16. | Brice Meyer (P10) | 1:21.566s | + 1.874s | Musim 91, Perlumbaan 17 | Elite | Feb 17, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
17. | Rei Frost (A15) | 1:21.570s | + 1.878s | Musim 94, Perlumbaan 3 | Elite | Jul 7, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
18. | Alexei Malkin (P24) | 1:21.677s | + 1.985s | Musim 91, Perlumbaan 17 | Elite | Feb 17, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
19. | Bernard Bontjer (M4) | 1:21.678s | + 1.986s | Musim 94, Perlumbaan 3 | Elite | Jul 7, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
20. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:21.723s | + 2.031s | Musim 71, Perlumbaan 5 | Elite | Jul 12, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
21. | Lee Harding (E) | 1:21.747s | + 2.055s | Musim 82, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
22. | Luca Molendi (M4) | 1:21.747s | + 2.055s | Musim 82, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
23. | Marek Hajnrych (Ret) | 1:21.765s | + 2.073s | Musim 63, Perlumbaan 5 | Elite | Feb 16, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
24. | Radek Czech2 (A64) | 1:21.783s | + 2.091s | Musim 63, Perlumbaan 5 | Elite | Feb 16, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
25. | Maxim Egorov (Ret) | 1:21.808s | + 2.116s | Musim 77, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
26. | Jean-françois Charbinat (P19) | 1:21.833s | + 2.141s | Musim 91, Perlumbaan 17 | Elite | Feb 17, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
27. | Cédrick Flament (M5) | 1:21.852s | + 2.160s | Musim 71, Perlumbaan 5 | Elite | Jul 12, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
28. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:21.879s | + 2.187s | Musim 91, Perlumbaan 17 | Elite | Feb 17, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
29. | Róbert László2 (E) | 1:21.883s | + 2.191s | Musim 59, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 14, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
30. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:21.908s | + 2.216s | Musim 71, Perlumbaan 5 | Elite | Jul 12, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
31. | Yug Desai3 (Ret) | 1:21.912s | + 2.220s | Musim 77, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
32. | Donatas Paplauskas (P1) | 1:21.937s | + 2.245s | Musim 63, Perlumbaan 5 | Elite | Feb 16, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
33. | Manuel João (Ret) | 1:21.939s | + 2.247s | Musim 65, Perlumbaan 9 | Elite | Jul 6, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
34. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:21.943s | + 2.251s | Musim 77, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
35. | Branislav Hrnjak (Ret) | 1:21.973s | + 2.281s | Musim 71, Perlumbaan 5 | Elite | Jul 12, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
36. | Daniele Bontempo (E) | 1:21.992s | + 2.300s | Musim 82, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
37. | Alessandro Casagrande (A9) | 1:22.022s | + 2.330s | Musim 82, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
38. | Kamal Naoui (A10) | 1:22.027s | + 2.335s | Musim 77, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
39. | Aleksey Titarenko (P25) | 1:22.045s | + 2.353s | Musim 77, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
40. | Joana Monteiro (Ret) | 1:22.047s | + 2.355s | Musim 15, Perlumbaan 2 | Elite | Jun 19, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
41. | Rafal Celejewski (A48) | 1:22.102s | + 2.410s | Musim 65, Perlumbaan 9 | Elite | Jul 6, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
42. | Balázs Dömötör (Ret) | 1:22.110s | + 2.418s | Musim 59, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 14, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
43. | Gustavo Bellotto (E) | 1:22.117s | + 2.425s | Musim 94, Perlumbaan 3 | Elite | Jul 7, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
44. | Paulo Pinto1 (M1) | 1:22.129s | + 2.437s | Musim 77, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
45. | Pedro Correia (A49) | 1:22.149s | + 2.457s | Musim 65, Perlumbaan 9 | Elite | Jul 6, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
46. | Miel Soeterbroek (M4) | 1:22.154s | + 2.462s | Musim 63, Perlumbaan 5 | Elite | Feb 16, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
47. | Radek Sus (Ret) | 1:22.155s | + 2.463s | Musim 65, Perlumbaan 9 | Elite | Jul 6, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
48. | Paweł Zaburski (M3) | 1:22.165s | + 2.473s | Musim 91, Perlumbaan 17 | Elite | Feb 17, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
49. | Klas Britse (Ret) | 1:22.189s | + 2.497s | Musim 77, Perlumbaan 1 | Elite | Jul 17, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
50. | Raul Souza (M1) | 1:22.193s | + 2.501s | Musim 65, Perlumbaan 9 | Master - 1 | Jul 6, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |