Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Valencia (Sepanyol)

 
Halaman [12 3 ... 255 256 257 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus (Kumpulan) Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Kumpulan Tarikh
1. Toni Söyrinki (E) 1:43.193s + 0.000s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Diogo Abdalla (E) 1:44.114s + 0.921s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Julien Prado (M2) 1:44.319s + 1.126s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Paulo Pinto1 (M1) 1:44.323s + 1.130s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Wouter Teuwen3 (E) 1:44.582s + 1.389s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Yassine Ben Rajeb (E) 1:44.711s + 1.518s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Krasimir Nanchev (Ret) 1:44.847s + 1.654s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Aleksej Sutkin (P13) 1:44.886s + 1.693s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Thomas Kolo (Ret) 1:45.044s + 1.851s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Marc De Jong (Ret) 1:45.056s + 1.863s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:45.059s + 1.866s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Jean-marc Boissinot (E) 1:45.060s + 1.867s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:45.104s + 1.911s Musim 29, Perlumbaan 5 Elite Jan 27, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:45.120s + 1.927s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Boris Hristov (Ret) 1:45.198s + 2.005s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Jukka Sireni2 (Ret) 1:45.296s + 2.103s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Svetlio Nikolov (Ret) 1:45.327s + 2.134s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Roland Postle10 (E) 1:45.332s + 2.139s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Carlo Merli (Ret) 1:45.399s + 2.206s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Rafal Celejewski (A48) 1:45.451s + 2.258s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Zsolt Rizsányi (Ret) 1:45.454s + 2.261s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Lee Harding (E) 1:45.461s + 2.268s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Frederic Estellon (M1) 1:45.588s + 2.395s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Pekka Kumpula (Ret) 1:45.603s + 2.410s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Mindaugas Sarocka (Ret) 1:45.703s + 2.510s Musim 29, Perlumbaan 5 Elite Jan 27, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Daniel Penev (Ret) 1:45.726s + 2.533s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Alexey Manukalov (Ret) 1:45.745s + 2.552s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:45.750s + 2.557s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Stephane Verly (M1) 1:45.762s + 2.569s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Aleksandar Aleksandrov (P24) 1:45.797s + 2.604s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Eugenio Sanchez Cruzado (A56) 1:45.821s + 2.628s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Tomi Kaartinen (Ret) 1:45.879s + 2.686s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Maurizio Siracusa (E) 1:45.935s + 2.742s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Apostolis Goutzos (P3) 1:45.968s + 2.775s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Florin Ceapa (E) 1:45.996s + 2.803s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 1 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:46.009s + 2.816s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Stanislav Frolov (A41) 1:46.009s + 2.816s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Joaquín Quintana (A48) 1:46.031s + 2.838s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Hováth Kázmér (Ret) 1:46.032s + 2.839s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Krzysztof Bonecki (Ret) 1:46.046s + 2.853s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Toygun Senler6 (Ret) 1:46.088s + 2.895s Musim 29, Perlumbaan 5 Elite Jan 27, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Mark Webster (M1) 1:46.108s + 2.915s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Atis Praudiņš (E) 1:46.126s + 2.933s Musim 29, Perlumbaan 5 Elite Jan 27, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Danny Bayliss (Ret) 1:46.161s + 2.968s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Dmitry Petrov (A33) 1:46.163s + 2.970s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 2 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Carlo Marchetti (Ret) 1:46.198s + 3.005s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Ilya Medvedev (Ret) 1:46.229s + 3.036s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Christos Bobolis4 (Ret) 1:46.273s + 3.080s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Mihail Morozov (A30) 1:46.298s + 3.105s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Jani Syrjäläinen (Ret) 1:46.321s + 3.128s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Guilherme Oliveira (E) 1:46.347s + 3.154s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 5 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Edson Tirelli (Ret) 1:46.350s + 3.157s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Max Watson (Ret) 1:46.365s + 3.172s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Róbert László2 (E) 1:46.403s + 3.210s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Andreas Ramann (E) 1:46.403s + 3.210s Musim 97, Perlumbaan 9 Elite Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Krisztián Veinperl (Ret) 1:46.410s + 3.217s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Fabricio Ramos (P12) 1:46.447s + 3.254s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Yuriy Timchenko (Ret) 1:46.465s + 3.272s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Nico Zou (Ret) 1:46.466s + 3.273s Musim 29, Perlumbaan 5 Elite Jan 27, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Leandro Sereno7 (E) 1:46.470s + 3.277s Musim 29, Perlumbaan 5 Elite Jan 27, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Dominik Karda (M1) 1:46.471s + 3.278s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 1 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Ilkka Moisio (Ret) 1:46.478s + 3.285s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:46.491s + 3.298s Musim 85, Perlumbaan 16 Elite Feb 1, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Mike Leone (Ret) 1:46.493s + 3.300s Musim 51, Perlumbaan 11 Pro - 24 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. António Pereira (Ret) 1:46.495s + 3.302s Musim 51, Perlumbaan 11 Pro - 13 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Aigars Vitolins (M1) 1:46.513s + 3.320s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 1 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. David Jones-Winkley (P12) 1:46.529s + 3.336s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Jeff Pumphrey (Ret) 1:46.531s + 3.338s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Theo Panag (Ret) 1:46.538s + 3.345s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 3 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Stas Prost (Ret) 1:46.540s + 3.347s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Gino Zernani (P15) 1:46.545s + 3.352s Musim 51, Perlumbaan 11 Pro - 17 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Marek Marchewka (P19) 1:46.549s + 3.356s Musim 29, Perlumbaan 5 Elite Jan 27, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Nicolas Delvaux (Ret) 1:46.558s + 3.365s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. James Boylan (P22) 1:46.588s + 3.395s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 2 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Paweł Zaburski (M3) 1:46.619s + 3.426s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Deimison Souza (Ret) 1:46.659s + 3.466s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Aditya Wirasanjaya (M2) 1:46.673s + 3.480s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 2 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Kiril Stoianov (Ret) 1:46.675s + 3.482s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:46.690s + 3.497s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Antonio Cerqueira (P7) 1:46.691s + 3.498s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 2 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Mattias Svensson (P21) 1:46.703s + 3.510s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 3 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Tinie Lourens (A63) 1:46.722s + 3.529s Musim 51, Perlumbaan 11 Pro - 3 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Martin Britain (M3) 1:46.740s + 3.547s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 3 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Nuno Vicente (P5) 1:46.753s + 3.560s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Kevin Parkinson (Ret) 1:46.753s + 3.560s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Toto Soave (E) 1:46.772s + 3.579s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 4 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Lazar Petkovic (M2) 1:46.780s + 3.587s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 2 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Victor Kamennov (A17) 1:46.781s + 3.588s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 2 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Mert Büyükakar (Ret) 1:46.805s + 3.612s Musim 51, Perlumbaan 11 Pro - 7 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Rushan Ibniev (Ret) 1:46.805s + 3.612s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Tomasz Kaminski (P11) 1:46.824s + 3.631s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Joao Barbosa (Ret) 1:46.830s + 3.637s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 4 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Dmitry Shevel (A28) 1:46.835s + 3.642s Musim 51, Perlumbaan 11 Elite Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Fran Betancort (Ret) 1:46.838s + 3.645s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Franciscus Van Essche (M4) 1:46.846s + 3.653s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 4 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Maz West (M1) 1:46.852s + 3.659s Musim 97, Perlumbaan 9 Master - 1 Feb 2, 2024 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Dave Morris (M2) 1:46.862s + 3.669s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 1 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Sergey Lyogky (Ret) 1:46.865s + 3.672s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 2 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Balázs Dömötör (Ret) 1:46.865s + 3.672s Musim 51, Perlumbaan 11 Master - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Aguinaldo Cezario (Ret) 1:46.880s + 3.687s Musim 51, Perlumbaan 11 Pro - 5 Feb 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 255 256 257 » Lompat ke halaman: