Serres

Litar Data teknikal
Lokasi: Greece Kuasa: 5
Tarikh: Apr 19, 2022 Kawalan: 10
Jarak perlumbaan: 254.9km Pecutan: 9
Lap: 80 Kuasabawah: Tinggi
Jarak lap: 3.186 km Pemintasan: Sukar
Kelajuan purata: 204.26 km/j Kekerasan suspensi: Sederhana
Grand Prix Diadakan: 16 Penggunaan minyak: Sederhana
Bilangan selekoh: 16 Kelusuhan tayar: Sederhana
Masa masuk/keluar pit: 12s Tahap cengkaman: Normal
Kategori: bukan F1
Rekod
Lihat pusingan kelayakan terbaik semua pengurus
Musim Lap kelayakan terbaik
S84, R12
Nov 9, 2021
Pedro Moura 56.335s
Musim Master
S84, R12
Nov 7, 2021
Bartek Nowak 57.057s
Musim Pro
S41, R13
Mei 13, 2014
Kirill Sikachyov 58.017s
Musim Amateur
S68, R14
Feb 2, 2019
Luis González 59.251s
Musim Rookie
S68, R14
Feb 2, 2019
Jason Claydon 1:01.726s
Lihat pusingan perlumbaan terbaik semua pengurus
Musim Rekod litar
S84, R12
Nov 9, 2021
Pedro Moura 56.157s
Musim Master
S59, R12
Jul 4, 2017
Michael Cresswell 57.432s
Musim Pro
S63, R9
Mac 2, 2018
Georgi Terziev 58.086s
Musim Amateur
S68, R14
Feb 5, 2019
Marcin Kleczewski 59.393s
Musim Rookie
S79, R10
Dis 22, 2020
Lupo Carletti 1:00.845s

Wet track records
Lihat pusingan kelayakan terbaik semua pengurus
Musim Lap kelayakan terbaik
S87, R2
Apr 18, 2022
Bert Huylebroeck 1:04.571s
Musim Master
S87, R2
Apr 19, 2022
Pieterjan Staessen 1:05.921s
Musim Pro
S75, R9
Apr 10, 2020
Dominik Karda 1:07.211s
Musim Amateur
S65, R11
Jul 13, 2018
Rich Nicholls 1:09.244s
Musim Rookie
S65, R11
Jul 13, 2018
Veres Tamás 1:12.367s
Lihat pusingan perlumbaan terbaik semua pengurus
Musim Rekod litar
S87, R2
Apr 19, 2022
Vladimir Valis 1:04.782s
Musim Master
S87, R2
Apr 19, 2022
Pieterjan Staessen 1:05.568s
Musim Pro
S87, R2
Apr 19, 2022
Daniel Iliev 1:06.967s
Musim Amateur
S87, R2
Apr 19, 2022
Marko Nõlvak 1:09.856s
Musim Rookie
S87, R2
Apr 19, 2022
Lars-åke Englund 1:11.940s
Penerangan

Trek Serres Racing terletak di barat daya Serres antara Omonoia Athletic Park yang meliputi 1000 ekar. Trek ini dibina pada tahun 1998. Ia dibina mengikut piawai spesifikasi teknikal keselamatan sehingga tahap Formula 3. Ia adalah trek terbesar di Balkan yang mempunyai panjang 3.186 m dan lebar 12-15 m. Trek Serres Racing adalah satu-satunya litar perlumbaan di Greece dan Balkan. Ia memenuhi sepenuhnya spesifikasi rekabentuk International Motorcycle Federation (FIM) dan mampu mengadakan perlumbaan hingga kategori Formula 3.

Sejarah
Musim Perlumbaan Pemenang Posisi pole Lap terpantas
39 10 Toygun Senler4
1h20:34.840s
Vsevolod Demydov1
1:54.234s
Michael Winkley
57.947s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
41 13 Vsevolod Demydov2
1h19:45.091s
Stas Prost
1:54.052s
Vsevolod Demydov2
57.582s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
42 Litar ujian Total test laps: 1867092
Your test laps: ???
- Alexey Domarev
56.632s
Sesi ujian terdahulu
Keputusan ujian
44 5 Leandro Sereno6
1h19:43.998s
Roland Postle
1:53.352s
Roland Postle
57.703s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
46 3 Daniel Comalada
1h20:04.599s
Stefan Gommans
1:53.769s
Stefan Gommans
57.949s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
49 5 Roland Postle3
1h20:03.922s
Roland Postle3
1:56.262s
Jan Pavlicek
58.326s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
51 8 Jukka Sireni
1h20:22.560s
José Abi Jaudi
1:56.100s
Sergey Seravin
58.495s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
55 3 Christos Bobolis3
1h20:54.179s
Roland Postle4
2:03.816s
Justinas Smyšliajevas4
57.041s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
59 12 Justinas Smyšliajevas4
1h19:42.401s
Rimantas Sagatas2
1:56.641s
Justinas Smyšliajevas4
57.238s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
60 Litar ujian Total test laps: 1655004
Your test laps: ???
- Janne Väänänen
56.890s
Sesi ujian terdahulu
Keputusan ujian
63 9 Radek Czech
1h23:25.471s
Radek Czech
2:04.406s
Radek Czech
56.836s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
65 11 Juha Korhonen
1h27:42.549s
Juha Korhonen
2:13.638s
Mark Wright
57.603s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
68 14 Róbert László1
1h18:37.841s
Christos Bobolis4
1:55.222s
Rafal Celejewski
56.985s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
72 4 Jan Velske
1h18:30.755s
Nevzat Kasapoglu
1:54.844s
Jan Velske
57.129s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
75 9 Roland Postle8
1h19:51.140s
Yug Desai1
2:02.680s
Jan Velske2
56.362s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
79 10 Ville Pohjanen
1h18:47.688s
Gustavo Bellotto
1:53.847s
Klas Britse
56.633s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
84 12 Ania Piekarska
1h19:42.829s
George Slater1
1:53.619s
Pedro Moura
56.157s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan
87 2 Rafal Celejewski
1h24:58.836s
Bert Huylebroeck
2:10.299s
Rimantas Sagatas2
58.036s
Keputusan kelayakan
Rumusan perlumbaan | Ulang tayang perlumbaan