Halaman « 1 2 3 ... 898 [899900 ... 2376 2377 2378 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Magyar Nyelvű Fórum 71339 balasan
Roland Láng
(Kumpulan Rookie - 278)



Kiriman: 1380
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (5)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #26935 dikirim Apr 6 2012, 23:24:36 Sebut 
Quote ( Szabolcs Habóczki @ April 6th 2012,23:22:11 )

Azért ne vesszél össze mindenkivel!


Há dé ném úgy vót az maunika!
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 3)


Kiriman: 11906
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (7)
Kiriman lama #26936 dikirim Apr 6 2012, 23:36:36 (terakhir disunting Apr 7 2012, 00:03:23 oleh Tibor Szuromi) Sebut 
Quote ( Szabolcs Habóczki @ April 6th 2012,23:22:11 )

Tibi! Azért ne vesszél össze mindenkivel! Nem érdemes, mert ennek nincs értelme! Próbáld meg nézni mindig a pozitív oldalát, mert a mai versenyből megint lehetett tanulni!
Szabolcs! Tudod, hogy nem veszek össze mindenkivel. De engem ne kritizáljon az aki semmit sem tesz hozzá a játék MKF oldalához! A pozitív oldalát én nem tudom nézni; csak elszenvedni. Mert a pozitív oldalát mi csináljuk, akik adatot gyűjtenek, akik megfejtik (P. Attila és Alex, ...), akik adatot szolgáltatnak. Hát Nyúl Gyula egyiket sem teszi. Milyen jogon szólít meg és kritizál engem?
Igen is: ezek ellen a semmittevők ellen én szeretnék a saját igazam mellett kiállni!
Gondolom, hogy egyet értesz velem és én is meríthetek a bográcsból egy merő kanállal!

Ezek után meg fogom kérni Kasper Gábort, hogy engem vagy Őt zárja ki onnan. Annál is inkább, hogy a csapatból senki sem tagja az MKF-nek. Ez az ember csupán hírvivő! Így könnyű okosnak lenni!

De remélem, hogy ezek után önként kilép!

Quote ( Nyúl Gyula @ April 6th 2012,23:08:13 )

Régen rájöttetek ti is , hogy véletlenszerű a dolog és most nem arról beszélünk, hogy nagyon magas valószínűségnél állt el.


Ebből is látszik, hogy hírvivő! Pedig mi nem jöttünk rá arra amire az Ő csapata. Na nem is ragozom a butaságot, mert az Ő primitívsége nekem fáj!

Nem tettél semmit az MKF-ért! Ott szítad le a tudást (vagy jót, vagy rosszat). De igazándiból nem tartottad tiszteletben a tanító-mestereidet!
Pá Gyula!
Patrik Wittmann
(Kumpulan Rookie - 107)



Kiriman: 72
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26937 dikirim Apr 7 2012, 00:10:08 Sebut 
MKF-be be lehet kerulni?
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 3)


Kiriman: 11906
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #26938 dikirim Apr 7 2012, 00:20:09 Sebut 
Be!
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 16)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (8)
Kiriman lama #26939 dikirim Apr 7 2012, 06:21:20 Sebut 
Tibi!

Eddig is tudtuk, hogy 1 csomóan csak élősködni akarnak a külsős eredményeken. Nem véletlenül vagyunk most is csak annyian-amennyien. A továbbiakban legfeljebb tovább szigorítunk és 6-8 verseny indokolatlan adatfeltöltési-visszaosztási hiány után repülőre ül az illető. Esetleg retúrjegy nélkül...

A béka meg ne keseredjen el, eddig is zseniális volt a teljesítménye!

Egyébként is : 1x mindenki hibázhat, mielőtt lófej kerül az ágyába:-D
Nyúl Gyula
(Kumpulan Amateur - 62)


Kiriman: 24
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (10)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26940 dikirim Apr 7 2012, 07:25:09 Sebut 
Jó reggelt.

Quote ( Tibor Szuromi @ April 6th 2012,23:36:36 )

Szabolcs! Tudod, hogy nem veszek össze mindenkivel. De engem ne kritizáljon az aki semmit sem tesz hozzá a játék MKF oldalához! A pozitív oldalát én nem tudom nézni; csak elszenvedni. Mert a pozitív oldalát mi csináljuk, akik adatot gyűjtenek, akik megfejtik (P. Attila és Alex, ...), akik adatot szolgáltatnak. Hát Nyúl Gyula egyiket sem teszi. Milyen jogon szólít meg és kritizál engem?


Na először is én kedvesen csak vígasztali akartalak(aki visszaolvassa láthatja) a kirohanásod után. De erre kaptam ennyi töménytelen bunkóságot, hogy egyenlőre fel sem tudom és nem is akarom dolgozni.A másik, hogy nem kritizáltalak csak leírtam ezért lett másképp a dolog mint ahogy gondoltan mert van benne véletlenszerűség.

Ha tényleg úgy gondolod, hogy aki nem írogatja be az adatokat hozzátok az ide se írjon akkor nagyot csalódtam :( de elfogadom.

A másik, hogy a mi csapatunk nagyrészt nem netes hanem élő csapat konkrétan egy munkahely.Valóban egymással osztjuk meg a dolgokat és egymás hibáiból tanulunk.A külső fórumra azért regisztráltam mert kaptam felkérést/mailt.Tetszett, hogy van ilyen.

De ezek amiket irogattok, hogy tanítómester meg élősködők meg mittudtomén. Úristen No comment.
Márfi Norbert
(Kumpulan Rookie - 113)



Kiriman: 1977
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26941 dikirim Apr 7 2012, 07:33:53 Sebut 
Ahoz képest,hogy feltartottak+ 12 mp több pit+ eső = 2 pont
Háát inkább jobb túl lenni ezen a versenyen!
Zsolt Sudár
(Kumpulan Amateur - 50)



Kiriman: 183
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #26942 dikirim Apr 7 2012, 07:51:22 Sebut 
Tibi.
Sajnos az egyenlők között mindig lesznek "egyenlőbbek" (ha lengyel az illető, ha nem).
Ilyen az élet. és ez még "csak" 1 játék...
Menni kell tovább, és idővel lefogjuk nyomni őket (mert előbb-utóbb lefogjuk) ;)
Norbert Módi
(Kumpulan Rookie - 150)


Kiriman: 130
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26943 dikirim Apr 7 2012, 08:13:06 Sebut 
Quote ( Wittmann Zsolt @ April 6th 2012,22:39:53 )

Nekem valahogy ez a Magyar pálya nagyon megy!


sajnos nekem meg nagyon nem... a második versenyem volt a magyar pályán, és akárcsak S26ban, most is elvérzett az autó. ööötveenhaaat körig bírta a szárny. :((((
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 16)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (7)
Kiriman lama #26944 dikirim Apr 7 2012, 08:21:39 Sebut 
Quote ( Nyúl Gyula @ April 7th 2012,07:25:09 )

hogy tanítómester

Ki-mikor-hol?
Quote ( Nyúl Gyula @ April 7th 2012,07:25:09 )

élősködők meg mittudtomén. Úristen No comment.

Szebb szóval is lehetne írni, de ettől a tény kevéssé változik.
Quote ( Nyúl Gyula @ April 7th 2012,07:25:09 )

Ha tényleg úgy gondolod, hogy aki nem írogatja be az adatokat hozzátok az ide se írjon akkor nagyot csalódtam :( de elfogadom.

Nem nekem kell megvédeni Tibit, de szerintem ezt se mondta...
Quote ( Nyúl Gyula @ April 7th 2012,07:25:09 )

A másik, hogy nem kritizáltalak csak leírtam ezért lett másképp a dolog mint ahogy gondoltan mert van benne véletlenszerűség.

Ebben az a baj, hogy eddig egy nagy halom "véletlen"-t sikerült pontosan kiszámolni. Persze mindig van kivétel ez tény.
Quote ( Nyúl Gyula @ April 7th 2012,07:25:09 )


A másik, hogy a mi csapatunk nagyrészt nem netes hanem élő csapat konkrétan egy munkahely.Valóban egymással osztjuk meg a dolgokat és egymás hibáiból tanulunk.A külső fórumra azért regisztráltam mert kaptam felkérést/mailt.Tetszett, hogy van ilyen.

A felkérésben az is benne volt, hogy a külső fórum is igényt tart a tagok segítségére...
De senkinek-semmi nem kötelező. Ez a vita részemről le van zárva (főleg, hogy nagyjából nem az én dolgom)...
Adam Tajthy
(Kumpulan Rookie - 202)


Kiriman: 113
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26945 dikirim Apr 7 2012, 08:59:52 Sebut 
Nem lehetne befejezni ezt a sárdobálást? Nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy ez a fórum ennek van kitalálva.

Vagy ha már dobáltok valakit, legyek az én. Én most megérdemlem, mert 1. qualin elfelejtettem feltolni a kockázatot és legalacsonyabbal ment, mikor bőven elbírja a pilótám a maxot is. :S 1mp tuti benne maradt.
Márfi Norbert
(Kumpulan Rookie - 113)



Kiriman: 1977
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26946 dikirim Apr 7 2012, 09:27:10 Sebut 
-- Censored --
Mihály Csontos
(Kumpulan Amateur - 63)



Kiriman: 53
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26947 dikirim Apr 7 2012, 09:33:41 Sebut 
Én 1 körrel az eső előtt voltam kint a boxban, így mentem mégegyszer. Úgyhogy ezt én is elrontottam.
Erik Gaitz
(Kumpulan Amateur - 47)



Kiriman: 484
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26948 dikirim Apr 7 2012, 09:34:19 Sebut 
51 fokban eső.:D Az úgy szép lesz:D
Roland Láng
(Kumpulan Rookie - 278)



Kiriman: 1380
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (11)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #26949 dikirim Apr 7 2012, 11:15:14 Sebut 
Quote ( Tibor Szuromi @ April 6th 2012,23:36:36 )

De engem ne kritizáljon az aki semmit sem tesz hozzá a játék MKF oldalához!


Hadd értelmezzem...
Aki nem tagja az MKF-nek vagy nem nézi az oldalt, annak itt semmi joga?!

Mi ez a rohadt politikusi hozzáállás? (nem lehet politizálni, csak hasonlattal élek nevek nélkül)...
- pár éve a választásokkor országunk egyik "felelős és intelligens vezetőjelöltje/vezetője" nyilatkozott hasonlót: "aki nem ránk szavaz, nem magyar ember."

Na az ilyen mentalitás és megjegyzés miatt én nem is akarok "magyar" lenni...
(hogy a gyengébbek is megértsék... OLYAN magyar, aki szerintük magyart jelent...)

Amit ebből ki akarok hozni, az annyi, hogy
1. fogalmazd meg körültekintőbben a mondandód, hogy ha 1 valakit akarsz sértegetni, ne sérts meg velem másik 100-at.
2. az ilyen tagok miatt nem kérek az MKF-ből...

---
na várom az anyázásokat...
Köszöntem!
Dávid Kiss
(Kumpulan Rookie - 75)



Kiriman: 296
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26950 dikirim Apr 7 2012, 11:20:45 Sebut 
Szerintem kár savazni egymást, kiemelni mondatokat, ez így úgy. Megértelek téged is és Tibit is. Lehet nem a megfelelő hangnemben írta a levelét, de be kell látni hogy rengeteg munkája van benne, és sok pontot köszönhetünk neki. Szerintem az lenne a fura ha nem dühítené, hisz mindenki az eredményességre törekszik.
Tegnap a futam után lehet kicsit felspannolt állapotban írta amit, de ez ne szakítsa szét ezt a magyar közösséget, mert akkor lépünk egyet előre kettőt hátra?
Békesség.
Gergely Kondár
(Kumpulan Amateur - 31)



Mod topik
Kiriman: 1382
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (10)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26951 dikirim Apr 7 2012, 11:31:32 Sebut 
Szerintem megint félrement a dolog...

Szeretnék megosztani pár személyes véleményt, amivel lehet egyetérteni vagy sem. Ez szubjektív.

1. Ez egy játék, így is kell kezelni.
2. Mivel egymásnak nem tudunk benne ártani, mindenki úgy játszik, ahogy akar.
3. Amíg nem sérti meg a játék szabályait, mindenkinek egyenlő jogai vannak, pl. itt a fórumon is.
4. Az MKF abból a célból jött létre, hogy segítse a magyar közösséget, éppen ezért nyitva kell, hogy álljon minden magyar játékos előtt.
5. Ha a 4. pont igaz, akkor minden regisztrált magyar játékos szabadon felhasználhatja az ott felgyűlt tudást a maga és nemzete hasznára.
6. Ha valaki csak használója az ottani tudásnak, de nem tesz hozzá, annak ejnye-bejnye, de ettől még ugyanolyan jogai kell, hogy legyenek, és nem diszkriminálandó.
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 3)


Kiriman: 11906
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (5)
Kiriman lama #26952 dikirim Apr 7 2012, 11:50:57 (terakhir disunting Apr 7 2012, 12:14:02 oleh Tibor Szuromi) Sebut 
Quote ( Gergely Kondár @ April 7th 2012,11:31:32 )

Szerintem megint félrement a dolog...
Gergely! Tökéletes amit írsz.
Csak azért engedjen meg nekem mindenki annyit, hogy kiálljak a tisztességes igazamért!
Valaki írta, hogy sokat teszek. Lehet. De nem eleget.
Segítek, ha tudok.
Quote ( Ricsi Oláh @ April 3rd 2012,22:51:14 )


Tibor Szuromi!
Köszönöm a segítséged,

Nekem is segítenek:
Quote ( Tibor Szuromi @ April 4th 2012,09:07:07 )

Quote ( Gabor Kasper @ April 4th 2012,07:16:33 )
Ha kell a békának elemzés szóljon!
Azért ezek a kombinációk 0%, 10%-20%, 20%-30%, 30%-40% érdekelnék a brekuszt (egyenlőre Sx/Rx szinten). Megköszönöm, ha felsorolja valaki (ott kinn).

(bár a pilótával kapcsolatosan senki sem akart segíteni)

Quote ( Nyúl Gyula @ April 7th 2012,07:25:09 )

Jó reggelt.

Quote ( Tibor Szuromi @ April 6th 2012,23:36:36 )

Szabolcs! Tudod, hogy nem veszek össze mindenkivel. De engem ne kritizáljon az aki semmit sem tesz hozzá a játék MKF oldalához! A pozitív oldalát én nem tudom nézni; csak elszenvedni. Mert a pozitív oldalát mi csináljuk, akik adatot gyűjtenek, akik megfejtik (P. Attila és Alex, ...), akik adatot szolgáltatnak. Hát Nyúl Gyula egyiket sem teszi. Milyen jogon szólít meg és kritizál engem?


Na először is én kedvesen csak vígasztali akartalak(aki visszaolvassa láthatja) a kirohanásod után. De erre kaptam ennyi töménytelen bunkóságot, hogy egyenlőre fel sem tudom és nem is akarom dolgozni.A másik, hogy nem kritizáltalak csak leírtam ezért lett másképp a dolog mint ahogy gondoltan mert van benne véletlenszerűség.

Ha tényleg úgy gondolod, hogy aki nem írogatja be az adatokat hozzátok az ide se írjon akkor nagyot csalódtam :( de elfogadom.

A másik, hogy a mi csapatunk nagyrészt nem netes hanem élő csapat konkrétan egy munkahely.Valóban egymással osztjuk meg a dolgokat és egymás hibáiból tanulunk.A külső fórumra azért regisztráltam mert kaptam felkérést/mailt.Tetszett, hogy van ilyen.

De ezek amiket irogattok, hogy tanítómester meg élősködők meg mittudtomén. Úristen No comment.


Igazándiból nem az bántott (keserített el), hogy sértőnek éreztem Gyula HSZ-ét; hanem az, hogy azt Írta "TI". Ezek szerint mi "TI" vagyunk? Akkor miért is van ott? Mit keres a mások társaságában?

Remélem, hogy ezzel be is lehet fejezni ezt a csevelygést és mea culpa nélkül is tudja kezelni a helyzetet, aki .....
Istvan Pál
(Kumpulan Amateur - 59)



Kiriman: 212
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26953 dikirim Apr 7 2012, 13:20:27 Sebut 
Srácok egy kérdés!
Ha veszek egy fiatal ruki pilótát, akinek a karizmája kicsi, akkor ez menet közben változhat?? Lehet hülye kérdés, de erre eddig nem figyeltem.... :)
Ádám Takács
(Kumpulan Rookie - 231)


Kiriman: 11
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26954 dikirim Apr 7 2012, 13:26:33 Sebut 
lehet hülyének fogtok nézni de lenne egy kérdésem. mit jelent az MKF?
Zoltán Babos
(Kumpulan Rookie - 202)


Kiriman: 238
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #26955 dikirim Apr 7 2012, 13:27:40 (terakhir disunting Apr 7 2012, 13:32:46 oleh Zoltán Babos) Sebut 
Quote ( Ádám Takács @ April 7th 2012,13:26:33 )


lehet hülyének fogtok nézni de lenne egy kérdésem. mit jelent az MKF?


Magyar Külső Fórum.
gprohungary ponty proboards ponyt com

Quote ( Nyúl Gyula @ April 7th 2012,07:25:09 )

De ezek amiket irogattok, hogy tanítómester meg élősködők meg mittudtomén. Úristen No comment.


Tibi mindig megmondta +-3 kör eltéréssel a tutit. Most meghülyült volna?
Helyébe léphetsz! Hálás feladat: vállald fel!
Ádám Takács
(Kumpulan Rookie - 231)


Kiriman: 11
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26956 dikirim Apr 7 2012, 13:30:49 Sebut 
Quote ( Zoltán Babos @ April 7th 2012,13:27:40 )

Magyar Külső Fórum.gprohungary ponty proboards ponyt com


Köszönöm szépen :)
Még egy olyan kérdésem lenne amit nem tudok eldönteni, hogy szerintetek melyik gumi az ideális rajtnál?
Úgy értve, hogy az esőgumit be lehetne kockáztatni?
Róbert Kis
(Kumpulan Amateur - 27)



Kiriman: 681
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (10)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26957 dikirim Apr 7 2012, 14:02:04 Sebut 
Egy kicsit én is beleszólok.
Tibi, szerintem egy kicsit hamar fortyantál fel, gondolom a lengyelekkel kapcsolatosan vélt gyanúd miatt. Nem probléma, előfordul, de hamar le kéne nyugodni, egymást kár cincálni, egy hajóban evezünk. Akkor is, ha valaki épp nem matematikus, excelbűvész, mániákus időjárásmegfejtő, elképesztő türelemmel megáldott adatfeldolgozó, fordítógép, közösségépítő, stb.
Nem mindenki tehet hozzá annyit, mint a legnagyobb koponyák.
Igaz, adatokat megoszthatna, mert úgy lenne igazságos, ha valamit "kivesz" tegyen is vissza bele, ezen a téren inkább Kondár Gergő véleményét osztom. A fórum a magyaroké, akkor hadd használja, aki magyar.
Mindenki eredményére szükség van, ha egyszer a legjobbak akarunk lenni a játékban.
Az MKF úgyis két részre van osztva, ott már működhet a szűrő az aktívak és a kevésbé aktívak közt.
Rengeteg mindenhez hozzá lehet jutni kezdő szinten is, de az igazi finomságok már haladó szinten vannak, szóval szerintem nem kéne senkit kirugdosni, meg acsarkodni egymásra.
Ha úgy érzed, hogy beszóltak, le lehet azt rendezni büszkélkedés és hatalomfitogtatás nélkül is. Az anyázás szimpatikusabb. :D

Egyébként az eső nekem sem jött jól. Volt egy remek low riskes stratégiám, ami be is jött volna, ha nem vagyok ilyen gyenge esőben. :-D

Ja, egy vigasztaló elmélet az időjárás scripthez.
Tibi, írtad, hogy ha valakinek van adata ilyen előrejelzés esetén olyan esetre, amikor volt eső, stb.
Én azt mondom, hogy ha nem is volt eddig ilyen, most itt az élő példa, hogy lehetséges. Mindennek van kezdete. Ez most egy olyan eset, amin meglepődtünk, de legközelebb már ezzel a lehetőséggel is számolhatunk. Ez sem bizonyítéka, sem cáfolata nem volt semmilyen elméletnek, pusztán annyi történt, hogy a valószínűség skálájának most egy másik lehetséges kimenetele jött létre.
Dávid Kiss
(Kumpulan Rookie - 75)



Kiriman: 296
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26958 dikirim Apr 7 2012, 14:25:35 Sebut 
Quote ( Róbert Kis @ April 7th 2012,14:02:04 )

Ez most egy olyan eset, amin meglepődtünk, de legközelebb már ezzel a lehetőséggel is számolhatunk. Ez sem bizonyítéka, sem cáfolata nem volt semmilyen elméletnek, pusztán annyi történt, hogy a valószínűség skálájának most egy másik lehetséges kimenetele jött létre.


Szerintem tökéletesen ide illik a következő mondás: A kivétel erősíti a szabályt.
Igaza van Robinak, ezzel a tapasztalattal csak erősebbek lehetünk, és biztos vagyok benne hogy lesz még ilyen eset.
Az viszont valamilyen szinten felháborító lehet, hogy sokan csak "szívják" a tudást magukba, igaz ezzel is fejlődnek és tolják a magyarokat.
Azt kéne tudatosítani ezekben a managerekben, hogy ha megosztják a saját adataikat, azzal csiszolják, fejlesztik azokat a képleteket, amikben még lehet hiba, de majdnem tökéletes.
Ahhoz a majdnem eltüntetéséhez kéne hogy MINDENKI dobjon bele.
Adam Tajthy
(Kumpulan Rookie - 202)


Kiriman: 113
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #26959 dikirim Apr 7 2012, 14:51:14 Sebut 
Quote ( Dávid Kiss @ April 7th 2012,14:25:35 )

MINDENKI

Én őszintén szólva csak azért nem rakok analíziseket MKF-re (kifogás mindig van), mert nem vagyok supporter és így nem lehet letölteni az analízist (csak egy mintát). És hát legyek szaralak, de nem fogom soronként kimásolgatni az egészet, meg kézzel megformázni, sorry. De amennyiben van erre megoldás (hisz gondolom nem csak supporterek tesznek ott ki analíziseket), hallgatom.
Nyúl Gyula
(Kumpulan Amateur - 62)


Kiriman: 24
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #26960 dikirim Apr 7 2012, 15:57:52 Sebut 
Quote ( Tibor Szuromi @ April 7th 2012,11:50:57 )

Igazándiból nem az bántott (keserített el), hogy sértőnek éreztem Gyula HSZ-ét; hanem az, hogy azt Írta "TI". Ezek szerint mi "TI" vagyunk? Akkor miért is van ott? Mit keres a mások társaságában?



Ugye ezt írtam verseny után amiből kizárásom és a többi elindult:

Quote ( Nyúl Gyula @ April 6th 2012,23:08:13 )

Tibi.Itt talán egy kicsit az elkeseredettség beszél belőled. Igen valószínűleg többet tudnak mint mi de az nem csalás, hogy esett.Régen rájöttetek ti is , hogy véletlenszerű a dolog és most nem arról beszélünk, hogy nagyon magas valószínűségnél állt el.


A ti alatt valóban az MKF-en időjárással foglalkozókra gondoltam.Nem hiszem, hogy ez a megszólítás túl durva lenne.

Quote ( Tibor Szuromi @ April 7th 2012,11:50:57 )

Remélem, hogy ezzel be is lehet fejezni ezt a csevelygést és mea culpa nélkül is tudja kezelni a helyzetet, aki .....


Megpróbáltam kilépni de ezt ugye már megoldottátok.

Részemről nem lesz több hozzászólás !
Adam Tajthy
(Kumpulan Rookie - 202)


Kiriman: 113
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #26961 dikirim Apr 7 2012, 17:19:54 Sebut 
Akkor végre leakadhatunk a magyar békákról? :D Engem most már jobban érdekelne a brit béka. Szerintetek érdemes bekockáztatni az esőgumival rajtolást?
Roland Láng
(Kumpulan Rookie - 278)



Kiriman: 1380
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #26962 dikirim Apr 7 2012, 17:32:09 Sebut 
Engem valamiért az jobban izgat, hogy érdemes bevállalni, hogy nem állunk ki esőgumiért? Szerintem kockáztatok...
Az előző futamon egy két embernek nagyon bejött, hogy nem jöttek ki...
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 3)


Kiriman: 11906
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #26963 dikirim Apr 7 2012, 17:59:39 (terakhir disunting Apr 7 2012, 18:10:53 oleh Tibor Szuromi) Sebut 
Szerintem most először fordul elő, hogy Kis Robival egyet kell értenem! Robi engem mindig keményen bírált. Sokszor rosszul is esett nekem. Nem értettem, hogy miért tette. Haragudtam is rá, de ezt nem tettem soha "szóvá".
Ha valaki, akkor én igazán tudom, hogy Ő mit tett és tesz hozzá a ... (S/25 óta).
Kondár Gergő véleményét én is "osztom" - talán írtam is.
Sőt! Mindenkinek a véleményét elolvasom és véleményezem. Lehet, hogy rosszul gondolkozok, de vannak kategóriáim. Nekem vannak "tanító mestereim", stb ...; vagyis vannak kategóriáim. Vannak skatulyáim amibe mindenkit belepakolok (senkit nem felejtek ki).
Kis Dávid véleménye is igaz (lehet, hogy sokaknak nem szimpatikus).
Gyula! A Ti az nem lehet, hogy Te? Mert csak én foglalkozom az időjárással.
De tulajdonképpen a TI az olvasatom szerint azt jelenti, hogy mindenki, aki a munkahelyeden kívül létező magyar menedzser. Nem kell ezt szépíteni! Ha rosszul fogalmaztál, akkor már régen módosíthattad volna. Nincs baj: csak nem kellett volna engem megszólítani. Szerintem Te sem így gondoltad a fejleményeket! Sajnos rosszul sült el a puska. Másik baj, hogy nincsenek érveid! Összegezve: én nem haragszom Rád ; örülök, hogy a nem létező tévedésemre felhívtad a figyelmemet. Bár én is rájöttem!


MÁS: Beszéltem egy lengyel barátommal. (Csupán a magam megnyugtatására.) Tudták, hogy egy köztes eső lesz és ezt "körlevelezték" is. Ha Ő hazudott, akkor én is.

Szerintem a sejtésem nem volt alaptalan. ;)

Quote ( Adam Tajthy @ April 7th 2012,17:19:54 )

jobban érdekelne a brit béka
Az nem ugyanúgy kuruttyol? De, ha valamit tudsz tőle, akkor szívesen várnám, várnánk. Én angol békaiul egyáltalán nem tudok.



Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 3)


Kiriman: 11906
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #26964 dikirim Apr 7 2012, 18:29:00 Sebut 
Quote ( Nyúl Gyula @ April 7th 2012,15:57:52 )



Megpróbáltam kilépni de ezt ugye már megoldottátok.
Ki és mit oldott +? Most is bent vagy! Apr 7, 2012, 17:24 Name: Gyula Nyúl, Amateur-62 LDT
Gyula az igazat, csak az igazat! Mert végképp - másoknál is - elveszted a hiteledet!
Nem szép igaztalanakat állítani!
Állandóan ebbe a csapdába esel?
Sajnállak!
Halaman « 1 2 3 ... 898 [899900 ... 2376 2377 2378 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini