Halaman « 1 2 3 ... 1434 [14351436 ... 2377 2378 2379 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Magyar Nyelvű Fórum 71347 balasan
Laszlo Kupcsik
(Kumpulan Pro - 5)


Kiriman: 999
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #42994 dikirim Jul 17 2013, 18:21:22 Sebut 
Ide tartozó kérdés: Nem vagyok benne biztos, de a moti nem nullázódik a kvali lezárásakor, ha -15M alatt vagy? Mondjuk még sose próbáltam, szerencsére nem voltam annyira szorult helyzetben :)
Attila Gyurcsek
(Kumpulan Rookie - 61)



Kiriman: 714
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #42995 dikirim Jul 17 2013, 19:24:48 Sebut 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ July 17th 2013,18:21:22 )

Ide tartozó kérdés: Nem vagyok benne biztos, de a moti nem nullázódik a kvali lezárásakor, ha -15M alatt vagy? Mondjuk még sose próbáltam, szerencsére nem voltam annyira szorult helyzetben :)


A futam indulása előtt nullázódik le, tehát már nem látni, és ha -15 millió alatt marad, akkor nem is növekszik.

Kétszer módosul a futam során, ha módosul. Közvetlen a futam előtt, tehát a másfél órában, amikor már nem lehet hozzányúlni, illetve a futamok utáni frissítés során. Ekkor módosulnak a pilóta tulajdonságok, a teszt, és a pénz függvényében.
Imre Antos
(Kumpulan Rookie - 363)


Kiriman: 239
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #42996 dikirim Jul 18 2013, 00:23:47 Sebut 
Quote

De mivel olvasni nem tudsz elismétlem: Leváltás szóba sem jöhet, maximum lemondás. De ez utóbbi nem fog bekövetkezni, hiszen hogyan is hagyhatnám itt kedves barátaimat, mint Te is:D


Ez a stílus hozzád való ? Ha én ilyet írok , törlöd , de lehet ezt is fogod , mert te megteheted !
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 53)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #42997 dikirim Jul 18 2013, 06:56:11 Sebut 
Quote ( Imre Antos @ July 18th 2013,00:23:47 )


Ez a stílus hozzád való ? Ha én ilyet írok , törlöd , de lehet ezt is fogod , mert te megteheted !

Vannak akik sajnos csak ebből értenek.
Pedig melegszívű lévén a világbékéért küzdök. No meg az afrikai banánlevélrágó bogarak egyenjogúságáért is...
István Sörös
(Kumpulan Rookie - 300)


Kiriman: 113
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #42998 dikirim Jul 18 2013, 09:22:26 (terakhir disunting Jul 18 2013, 09:32:25 oleh István Sörös) Sebut 
Quote ( Gabor Kasper @ July 18th 2013,06:56:11 )

Vannak akik sajnos csak ebből értenek.
Pedig melegszívű lévén a világbékéért küzdök. No meg az afrikai banánlevélrágó bogarak egyenjogúságáért is...


Biztos? Azért egy nagyon kicsit nézz már magadba... Nem lehet mindenki ilyen okos, mint Te vagy, de azért próbálkozni csak lehet. Te olyan finoman leoltasz mindenkit, aki valami "hülyeséget" ír, de Téged senki nem zavarhat, mert Te tökéletes vagy... Na gondolkozz már el, hogy milyen stílusban válaszolsz pár embernek. Engem is nagyon sikeresen leoltottál, köszönöm szépen. De mi legalább nem másokat oltogatunk, hanem próbálunk segíteni a kérdezőknek. Attól mert moderátor vagy, nem azt jelenti, hogy így beszélhetsz másokkal. Hány ember van, aki ilyen hangsúllyal beszél másokhoz? Szerintem Te magadban is többet teszel ki náluk...
Törölheted a saját kiírásod is, mert ez se volt egy értelmes szöveg...
Nyugodtan cenzoráld ezt az üzenetemet is, engem nem érdekel. Legalább ehhez értesz...
Zsolt Varga
(Kumpulan Amateur - 31)



Kiriman: 1022
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #42999 dikirim Jul 18 2013, 10:04:38 (terakhir disunting Jul 18 2013, 10:16:22 oleh Zsolt Varga) Sebut 
Imre, Istvan,
valamelyikotoknek irtam a multkor, hogy feszegeti a "taslis" (ergo "pofonos") ladat. Hat most csattant de nem kicsit.
Miert is, Gabor szerintem nem kicsit "sziv" az adminoktol mi miattunk (magyar jatekosok globalban). Fake nevek, dupla kontok es egyeb "nyalanksagok" miatt. Amirol mi mezei jatokosoknak fogalmuk sincs. Meg nemreg volt egy jol megszervezett Nemzetkozi GPRO talalkozo Budapesten, a kulfoldrol idelatogatok 100% elegedettsegevel es szinte 0 magyar reszvetellel... es rengeteg magyar oldarol "kifogassal", amit szinten Gabor fele celoztak meg sokan.
Raadasul jon erre nemi extra regisztralo jatekosmenyiseg es mint a birka (mar bocsanat a hasonlatert) csak nez ahelyett hogy olvasna. Es persze "teleszemetelik" a forumot, chat-kent hasznaljak stb. (eleg csak megnezi, hol tart a mi forumunk hsz szamban, meg mas (nemzeti) forumok.
Raadasul erre jottok Ti a ketertelmu "en poennak szantam" tipusu beszolasokkal, amit egy tok nyugiban levo ember lehet, hogy poennak is fog fel, de Gabor picit stresszes idoszakban van, szoval nem eppen fogekony a hasonlo megnyilvanulasaitokra.
Szoval, lenne egy keresem, vegyetek vissza ebbol, foleg ami Gabor fele iranyulna, mert nem fog kisulni belole semmi jo.
Norbert Meszaros
(Kumpulan Pro - 10)


Kiriman: 594
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43000 dikirim Jul 18 2013, 10:30:17 Sebut 
Quote ( István Sörös @ July 18th 2013,09:22:26 )

Biztos?


Igen biztos, sőt vannak, akik ebből se.
Hogy mást ne mondjak, neked sem kéne még tanácsokat osztogatnod, ez a tudomásodra is lett hozva, mégsem állsz le.
Ettől függetlenül volna mit csiszolni a stíluson, de a türelme mindenkinek véges.
József Magyari
(Kumpulan Pro - 3)



Kiriman: 458
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (5)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #43001 dikirim Jul 18 2013, 10:46:00 Sebut 
Én továbbra is azt javasolnám, hogy 50 futam alatt levő játékosok inkább csak olvassanak mit írjanak...főleg nem tanácsokat.
József Tamás
(Kumpulan Rookie - 269)



Kiriman: 287
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43002 dikirim Jul 18 2013, 11:02:41 Sebut 
Azt nem értem,egyáltalán minek ide irogatjátok a kérdéseiteket srácok!
Elvileg kellene,hogy legyen mentorotok!
Neki lehet privátban címezni a kérdéseket,szerintem válaszolni is fog rá.
Ha annak idején csak a kérdéseim negyedét feltettem volna ide,biztos 10futamra kaptam volna a randomot Kasper Gabitól,még az "oltogatás" mellé.(pedig a szentháromságot naponta 3x olvastam,kb megtanultam 1hét alatt mindent ami abban benne van.)
Ha nincs mentorotok,akkor ott a mentorfórum,jelentkezzetek,bár ilyen "előélettel" nemtudom lesz-e vki elvállal Titeket.

Értjük,hogy lelkesek vagytok,minél többet tudtok,annál több a kérdés,ez természetes,de egy kis türelmet erőltessetek már magatokra.
Van itt olyan manager aki már több éve játszik,még mindig azt írja,"tanulom" a játékot.
Miért akartok mindent azonnal tudni?
István Sörös
(Kumpulan Rookie - 300)


Kiriman: 113
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #43003 dikirim Jul 18 2013, 11:04:56 Sebut 
Quote ( Zsolt Varga @ July 18th 2013,10:04:38 )

vegyetek vissza ebbol


Különösebben ez a komment amit írtam, az csak egy vélemény volt. Kijött ez belőlem, mert amióta játszok, azóta nézem a fórumot. Már azóta mindig csak azt látom, hogy Gábor ilyeneket írkál. Ez most éppen esedékes volt, ezért írtam ezt ki... Én úgy gondolom, minden embernek ki lehet nyilvánítani a véleményét. Cáfoljatok meg, ha ez nem így van.


Quote ( Norbert Meszaros @ July 18th 2013,10:30:17 )

, neked sem kéne még tanácsokat osztogatnod


De legalább segíteni akarok, ugyanis az előző "segítő kommentemben" nem volt semmiféle hülyeség, amit Gábor mondott.

Quote ( József Magyari @ July 18th 2013,10:46:00 )

Én továbbra is azt javasolnám, hogy 50 futam alatt levő játékosok inkább csak olvassanak mit írjanak...főleg nem tanácsokat.


Szerintem ugyanolyan joga van egy 3 futamos managernek kommentet írni, mint egy 50 futamosnak... Lehetséges(mégegyszer mondom, lehetséges), hogy valamit jobban tud, mint mondjuk egy 54 futamos manager. Ez azért is lehet, mert ha ő amikor regisztrált, akkor elolvasta a szentháromságot, annak jobban megmaradt 1-2 hét elteltével, mint egy 54 gp-t teljesítő játékosnak, mert ő már sokkal régebben nézegette a Szabályzatot, Gyik-et és Kezdőknek olvasmányokat.
József Tamás
(Kumpulan Rookie - 269)



Kiriman: 287
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #43004 dikirim Jul 18 2013, 11:08:08 Sebut 
Quote ( István Sörös @ July 18th 2013,11:04:56 )

minden embernek ki lehet nyilvánítani a véleményét. Cáfoljatok meg, ha ez nem így van.


Gabi pont ezt tette,kinyilvánította a véleményét arra amit írtál,akkor mi a gond?
Jah, hogy zokon esik....
Laszlo Kupcsik
(Kumpulan Pro - 5)


Kiriman: 999
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43005 dikirim Jul 18 2013, 11:09:12 Sebut 
Quote ( József Magyari @ July 18th 2013,10:46:00 )

Én továbbra is azt javasolnám, hogy 50 futam alatt levő játékosok inkább csak olvassanak mit írjanak...

Természetesen mindenkinek lehet véleménye, de azt lássuk be, hogy elég gáz lenne, ha hasraütésszerű indokok alapján kirekesztenénk embereket a közösségből. Akárkinek lehet hasznos ötlete, hozzászólása, kérdése (igen, kérdés is lehet hasznos).
Quote ( József Tamás @ July 18th 2013,11:02:41 )

Azt nem értem,egyáltalán minek ide irogatjátok a kérdéseiteket srácok!

Talán mert ez a fórum arra való?
Quote ( József Tamás @ July 18th 2013,11:02:41 )

biztos 10futamra kaptam volna a randomot Kasper Gabitól

Minek sütögetsz ilyen ócska poénokat? Még valaki komolyan veszi.
József Tamás
(Kumpulan Rookie - 269)



Kiriman: 287
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #43006 dikirim Jul 18 2013, 11:24:53 Sebut 
Megtisztelsz,hogy csak 2 mondatomba kötöttél bele Kupcsik "Úr" :)
Azt hiszem,megvan kihez fordulhattok a kérdéseitekkel srácok,a Vortex (horgász felszerelést gyártó csapat) üdvöskéje várja a kérdéseiteket :)
Az alábbi linken tudtok nála jelentkezni:
http://www.vortex-baits.co.uk/
Jah,hogy nagy Pro-ként ő sem tud válaszolni,azért kell ide írjatok?!
Ez egyre érdekesebb :P
Zsolt Varga
(Kumpulan Amateur - 31)



Kiriman: 1022
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #43007 dikirim Jul 18 2013, 11:30:16 (terakhir disunting Jul 18 2013, 11:42:54 oleh Zsolt Varga) Sebut 
Quote ( István Sörös @ July 18th 2013,11:04:56 )

mert amióta játszok, azóta nézem a fórumot. Már azóta mindig csak azt látom, hogy Gábor ilyeneket írkál. Ez most éppen esedékes volt, ezért írtam ezt ki.

ez mikortol is datalodik, ja Joined: Jul 6th, 2013. Hu de sok mident megeltel itt a jatekban-forumon az elmult 12 napban. Leltari szamot nem kersz?
Quote ( István Sörös @ July 18th 2013,11:04:56 )

ugyanis az előző "segítő kommentemben" nem volt semmiféle hülyeség, amit Gábor mondott

a -15 millasban? Na ez amit leirtal a tortenet 1/4-de, csak olvas lecci vissza mivel lett meg kiegeszitve.
A reszinfo itt felrevezeto info, ergo hulyeseg.

Quote ( István Sörös @ July 18th 2013,11:04:56 )

Szerintem ugyanolyan joga van egy 3 futamos managernek kommentet írni, mint egy 50 futamosnak... Lehetséges(mégegyszer mondom, lehetséges), hogy valamit jobban tud, mint mondjuk egy 54 futamos manager.

ideirni persze joga az van, miert ne.
DE,
- ne rohogtess mar, Te tobbet tudsz a jatekrol, mit Gabor.... :D ez meg viccnek is rossz. Vagy tobbet tudsz olysvalakitol aki mar letekert 3 evadot. Viccelsz? talan almodban.
-ne vezessen felre senkit (lasd elozo gondolat),
- ne szologasson be olyannak, aki nala regebben kezdte a jatekot
- foleg ne valakinek, aki a "GPRO Crew" "Topic mod" "Forum mod" es hasolo megkulombozteto jelzest hasznalja.

Quote ( József Tamás @ July 18th 2013,11:24:53 )

Azt hiszem,megvan kihez fordulhattok a kérdéseitekkel srácok,a Vortex (horgász felszerelést gyártó csapat) üdvöskéje várja a kérdéseiteket :)
Az alábbi linken tudtok nála jelentkezni:
http://www.vortex-baits.co.uk/
Jah,hogy nagy Pro-ként ő sem tud válaszolni,azért kell ide írjatok?!
Ez egyre érdekesebb :P

Ha jol emlexem van nemi kis gond ezzel a post-tal, a kulso link miatt.
• No advertisements (unless previously approved by the GPRO Crew)
• No posting of referral links of any kind (including any links or references to blacklisted websites)
Ja, csak 2 ponton szegtel szabalyt. Lehetoleg surgosen szerkezd ki, mielott mas tenne meg, nemi bananosztas kereteben.
Alex Tolmar
(Kumpulan Pro - 13)



Kiriman: 864
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43008 dikirim Jul 18 2013, 11:39:21 Sebut 
Quote ( József Magyari @ July 18th 2013,10:46:00 )

Én továbbra is azt javasolnám, hogy 50 futam alatt levő játékosok inkább csak olvassanak mit írjanak...főleg nem tanácsokat.


+1
Laszlo Kupcsik
(Kumpulan Pro - 5)


Kiriman: 999
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43009 dikirim Jul 18 2013, 11:53:04 Sebut 
Quote ( Zsolt Varga @ July 18th 2013,11:30:16 )

csak 2 ponton szegtel szabalyt

Három, mert személyeskedett is. Nem mintha különösebben zavarna, csak a rend kedvéért :)
Gergő Kozenkai
(Kumpulan Pro - 8)



Kiriman: 822
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43010 dikirim Jul 18 2013, 12:02:51 Sebut 
Quote ( Zsolt Varga @ July 18th 2013,11:30:16 )

Ha jol emlexem van nemi kis gond ezzel a post-tal, a kulso link miatt.
• No advertisements (unless previously approved by the GPRO Crew)
• No posting of referral links of any kind (including any links or references to blacklisted websites)
Ja, csak 2 ponton szegtel szabalyt. Lehetoleg surgosen szerkezd ki, mielott mas tenne meg, nemi bananosztas kereteben.


Benne van a szabályban, de teljesen feleslegesen! Mert minden külső fórumra linkelnek be és soha nem editeli ki a mod...
Quote ( József Magyari @ July 18th 2013,10:46:00 )

Én továbbra is azt javasolnám, hogy 50 futam alatt levő játékosok inkább csak olvassanak mit írjanak...főleg nem tanácsokat.


ezzel se értek egyet akárki válaszolhat egy kérdésre tanácsként, ha biztos a válaszban, ha nem de úgy érzi tudja akkor tegye hozzá, hogy szerintem vagy, hogy ne vedd készpénznek várd meg egy tapasztaltabb válaszát stb...
László Szarka
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 3487
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43011 dikirim Jul 18 2013, 12:08:28 Sebut 
Quote ( Alex Tolmar @ July 18th 2013,11:39:21 )

Quote ( József Magyari @ July 18th 2013,10:46:00 )

Én továbbra is azt javasolnám, hogy 50 futam alatt levő játékosok inkább csak olvassanak mit írjanak...főleg nem tanácsokat.

+1
Ezért vannak az ember neve alatt csillagok.
Bár vannak akiknél ez sem mérvadó:)
Gergely Gajáry
(Kumpulan Rookie - 317)



Kiriman: 1353
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43012 dikirim Jul 18 2013, 12:09:16 (terakhir disunting Jul 18 2013, 12:10:01 oleh Gergely Gajáry) Sebut 
Quote ( Gergő Kozenkai @ July 18th 2013,12:02:51 )

ezzel se értek egyet akárki válaszolhat egy kérdésre tanácsként, ha biztos a válaszban, ha nem de úgy érzi tudja akkor tegye hozzá, hogy szerintem vagy, hogy ne vedd készpénznek várd meg egy tapasztaltabb válaszát stb...

Az a baj, hogy többen teljesen biztosak a hülyeségben. Én is ezért írok ide ritkán, mert nyilván nem tudok, nem is tudhatok mindent erről a játékról. Sőt...
Gergő Kozenkai
(Kumpulan Pro - 8)



Kiriman: 822
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43013 dikirim Jul 18 2013, 12:10:18 Sebut 
Quote ( Gergely Gajáry @ July 18th 2013,12:09:16 )

Az a baj, hogy többen teljesen biztosak a hülyeségben


Azokat lehet szapulni:PP!!
József Tamás
(Kumpulan Rookie - 269)



Kiriman: 287
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #43014 dikirim Jul 18 2013, 12:11:31 Sebut 
Mert ez nem személyeskedés igaz?:)
Quote ( Laszlo Kupcsik @ July 18th 2013,11:09:12 )

Minek sütögetsz ilyen ócska poénokat? Még valaki komolyan veszi.


Mert ez nem személyeskedés igaz?
Vedd elő gyorsan a nyelvtankönyvet:)
András Csiszár
(Kumpulan Rookie - 46)


Kiriman: 152
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (10)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43015 dikirim Jul 18 2013, 12:35:32 Sebut 
Sziasztok,

Nem vagyok egy fórumot teleirogató emberke, pedig egy ideje már jelen vagyok a játékban. Sajnálatos, hogy ez a fórum mostanában 80%-ban ilyen hozzászólásokkal van megtöltve.

Nincs gond a lelkesedéssel, hiszen minek is elkezdeni egy játékot ha nem lelkesedünk iránta?
A probléma ott kezdődik amikor az új managerpalánták néhány verseny után már "észt osztanak".

Hölgyek, Urak,

Más dolog valamit tudni és más amikor úgy véljük hogy tudunk valamit. Én a 4. szezonban kezdtem de még ma sem mondom hogy mindent tudok a játékról (ennyit rólam, többet se...). A kezdetek le vannak irva, szépen dokumentálva. Nem is tudom hányszor olvastam csak az elmúlt hetekben:
- Olvasd el a szabályzatot
- Ott a GY.I.K.
Vegye mindenki a fáradtságot (akinek nem inge...) és olvassa el ezeket a segédleteket. Induláshoz elég.

S ha már elolvastuk, megértjük azt is miért nem lehet fórumban leirni a beállitásokat, kitenni a "perfect setup" képletét , stb... Vannak erre jobb megoldások, működőek... példaként: privát levél, külső fórumok.

Ha a szabályokat nem tartjuk be, első körben a moderátor kap a fejére ezért. Az, hogy az ez által felgyülemlő stressz éppen hol bukkan elő egy hozzázólás formájában, na ezt már embere válogatja. Le a kalappal az előtt, akinél sosem szakadt el a cérna. Lehet a moderátorral értelmesen beszélni, tárgyalni, meg kell találni a megfelelő hangnemet. A múltból erről nekem pozitiv tapasztalataim vannak és nem hiszem hogy az eltelt idővel ez változna.

Kultúrált, emberi hangnem mindenkitől. Ez az alap és sokkal jobb lesz ide benézni.

Üdv,
Csiszár András
Gábor Safranyik
(Kumpulan Amateur - 3)



Kiriman: 1684
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43016 dikirim Jul 18 2013, 12:41:07 Sebut 
Quote ( László Szarka @ July 18th 2013,12:08:28 )

Quote ( Alex Tolmar @ July 18th 2013,11:39:21 )

Quote ( József Magyari @ July 18th 2013,10:46:00 )

Én továbbra is azt javasolnám, hogy 50 futam alatt levő játékosok inkább csak olvassanak mit írjanak...főleg nem tanácsokat.

+1 Ezért vannak az ember neve alatt csillagok.
Bár vannak akiknél ez sem mérvadó:)



szép, szépek a csillagok..de a k*rvákat sem a ruhájuk ért szeressük ;) hogy nagybátyám szavával éljek.

Egy szó ,mint száz szerintem ha valami égetően fontosat akar valaki kérdezni, az ne feltétlen a fórumon keresgéljen...vegye a fáradtságot és írjon egy PM-t valami tapasztalat managernek. Szerencse ,hogy a fórumon is gyakran írnak így nem kellmég annyira keresgélni sem :)
József Magyari
(Kumpulan Pro - 3)



Kiriman: 458
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43017 dikirim Jul 18 2013, 12:49:29 (terakhir disunting Jul 18 2013, 13:03:57 oleh József Magyari) Sebut 
Quote ( Gábor Safranyik @ July 18th 2013,12:41:07 )

Quote ( László Szarka @ July 18th 2013,12:08:28 )

Quote ( Alex Tolmar @ July 18th 2013,11:39:21 )

Quote ( József Magyari @ July 18th 2013,10:46:00 )

Én továbbra is azt javasolnám, hogy 50 futam alatt levő játékosok inkább csak olvassanak mit írjanak...főleg nem tanácsokat.

+1 Ezért vannak az ember neve alatt csillagok.
Bár vannak akiknél ez sem mérvadó:)

szép, szépek a csillagok..de a k*rvákat sem a ruhájuk ért szeressük ;) hogy nagybátyám szavával éljek.

Egy szó ,mint száz szerintem ha valami égetően fontosat akar valaki kérdezni, az ne feltétlen a fórumon keresgéljen...vegye a fáradtságot és írjon egy PM-t valami tapasztalat managernek. Szerencse ,hogy a fórumon is gyakran írnak így nem kellmég annyira keresgélni sem :)

Ráadásul van a magyar mentor fórum, ahova mindenki csak feliratkozik, aztán amikor kérdezni lehetne nem teszi meg.
Én elején mentoráltam, öt jelentkezőből három vissza se írt, egy néha kérdezett vmit, biztos mindent tudott már, egy emberrel lehetett normálisan dolgozni.... Mostanában nem volt időm felvállalni senkit, bár az első őt fő alapján nem tudom mire lehet számítani. Új játékosok jelentkezzetek oda, vagy írjatok PM-et tapasztalt játékosoknak, vagy ha már csapatban is vagytok írjatok a csapattársaknak, szerintem mindenki segít szívesen.

Én amikor kezdtem nem volt ilyen lehetőség, visszaolvastam a fórumon több száz oldalt (közben rájöttem kinek a bejegyzéseit érdemes olvasni), adatokat gyűjtöttem és figyeltem. És néha kérdezek is, most is, mert mindig van mit tanulni. Ezt tudom tanácsolni mindenkinek.

Istvan Büki
(Kumpulan Amateur - 88)


Kiriman: 179
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43018 dikirim Jul 18 2013, 13:28:27 (terakhir disunting Jul 18 2013, 13:31:26 oleh Istvan Büki) Sebut 
A gpro-n különféle értelmi szintű, beállítottságú és mentalitású emberek vannak, ez is olyan mint 1 kis világ. Vannak akinek dolgok tetszenek, vannak akiknek nem. Vannak, és mindig is lesznek nézeteltérések. Szinte semmi nincs a világon, amiben egyetértés lenne. Szerintetek kellenek kérdések (egy részük elkerülhetetlenül hülye kérdés), kellenek válaszok (egy részük elkerülhetetlenül hülyeség), kellenek nézeteltérések? Kell napi 30-40 hozzászólás a fórumon? Vagy nem kell? Lépjünk be 1 héten kétszer, nézzük meg a futamunkat, aztán ne szóljunk 1 kva szót sem senkihez, és ne tudjunk olvasgatni semmit.
...stb stb...

Szerintem semmi baj a fórummal.
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 53)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (15)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #43019 dikirim Jul 18 2013, 17:46:23 (terakhir disunting Jul 18 2013, 19:49:26 oleh Gabor Kasper) Sebut 
Mennyivel kevesebben lennénk itt (és mennyivel másabb lenne az élet is) ha annak idején 1 hülye majom nem szerzi meg a lehetőséget a magyarításra ÉS nem talál maga mellé még 4-5 emberkét(természetesen grátisz), aki segít véghezvinni a nagy művet... (Tudjuk jelenleg sem teljesen hibátlan a dolog, de folyamatosan javítva van HA van hibajelzést)
Igaz valószínűleg nem lennének a bajnoki címeink sem, de elgondolkodtató, hogy megéri-e/megérte-e.

Nemzetközi találkozó: Elég szar volt arra a kérdésre válaszolni, hogy hol a többi magyar? No de ez mellékes.

Az, hogy valaki 2 vagy 202 futam után válaszol meg egy kérdést az mellékes. Viszont HA megteszi, tegye rendesen. Ne félig és ne azért, mert SZERINTE az úgy jó. Vannak nyilván dolgok, amikben esetleg nem egyformán vélekedünk (pl: taktika, szezonfelépítés stb.), de azért az orbitális f***ságokat nem lehet szó nélkül hagyni. Amit sokan elfelejtenek újra és újra, hogy ez fórum. Van chat is a GPROban, de az külön működik. Az meg már teljesen mellékes, hogy szerintem elég felesleges körönként beírogatni, hogy éppen hanyadik helyen gurul valaki a futamon.
Segítség témához csak annyit, hogy nem egy és nem két embernek segítettem/segítettünk elkezdeni ezt a játékot. De ehhez mindkét fél kell. Sőt! Én még nem felejtettem el azokat, akik itt a fórumon ugattak le engem/minket amikor elkezdtünk csapato(ka)t szervezni...

Summa summarum: Én megkaptam a GPROtól majdnem mindent. Nemzeti Bajnokságot (sajna kupát még nem) és jónéhány barátot, akikkel rendszeresen találkozunk is. Érdekes módon bár ezek az események MINDIG meg voltak/lesznek hirdetve mégis a sok szájtépő okoskav vérpistike mindig megmaradt arctalan ugatógépnek. Talán gyávaságból vagy a sors úgy hozta, hogy pont akkor soha nem ért rá. Ki tudja?

Apró kiegészítés utólag: Olyan ember pedig (személyes véleményem!) ne ossza itt az észt semmiben aki:

1. Másoktól lop.
2. Ezzel dicsekszik.
3. a megszerzett tudás szétosztja, mint sajátot. Pláne magyar zászlón kívülre.
4. Aki megtűri (támogatja?) a multizást SAJÁT csapatát belül.
Imre Antos
(Kumpulan Rookie - 363)


Kiriman: 239
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43020 dikirim Jul 18 2013, 22:52:58 Sebut 
Oks , tisztázzunk valamit .

Ennek a fórumnak az a címe , hogy Magyar Fórum . Igen , szükség Magyar Fórum . Ide írhat boldog-boldogtalan , szórakozunk rajta , helyretesszük (teszitek a dolgotokat) . Az a baj , hogy ennek a fórumnak a neve : Magyar Fórum . A MOD-nak melegszívűnek kellene lennie , ugye aki rosszat csinál , meginteni , de nem itt a fórumon nyilvánosan megalázni , ráadásul ugye mindenki a saját nevével játszik . Ha ez egy privát fórum lenne , nem lenne semmi gond , meg lehetne válogatni , ki és mit ír . De ez itt a Magyar Fórum . Szerintem Gábor nem neked kellene az emberkéket leoltani , megteszik mások , vagy oltogasd , de nem MOD-ként , hanem úgy , hogy átadod a helyed . Nem akarom , hogy lemondj . De azt sem akarom , hogy Kaszper Gábor Fórum legyen . Legyen Magyar Fórum . Érted , mire akarok kilyukadni ?
Imre Antos
(Kumpulan Rookie - 363)


Kiriman: 239
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43021 dikirim Jul 18 2013, 22:54:17 Sebut 
Quote ( Gabor Kasper @ July 18th 2013,17:46:23 )



1. Másoktól lop.
2. Ezzel dicsekszik.
3. a megszerzett tudás szétosztja, mint sajátot. Pláne magyar zászlón kívülre.
4. Aki megtűri (támogatja?) a multizást SAJÁT csapatát belül.


Ez meg biztos nem rám vonatkozik , egy pont sem stimmel :)
Gábor Safranyik
(Kumpulan Amateur - 3)



Kiriman: 1684
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43022 dikirim Jul 18 2013, 23:29:18 (terakhir disunting Jul 18 2013, 23:31:12 oleh Gábor Safranyik) Sebut 
Quote ( Imre Antos @ July 18th 2013,22:54:17 )

Quote ( Gabor Kasper @ July 18th 2013,17:46:23 )



1. Másoktól lop.
2. Ezzel dicsekszik.
3. a megszerzett tudás szétosztja, mint sajátot. Pláne magyar zászlón kívülre.
4. Aki megtűri (támogatja?) a multizást SAJÁT csapatát belül.

Ez meg biztos nem rám vonatkozik , egy pont sem stimmel :)



Arról az örök érvényű közmondásról hallottál már Imre , hogy akinek nem inge, az nem veszi magára ? ;)

Edit: dupla postnak nem fog neki örülni Gábor drusza :D
Imre Antos
(Kumpulan Rookie - 363)


Kiriman: 239
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #43023 dikirim Jul 18 2013, 23:58:31 Sebut 
Pont felettem írta , nem akartam , hogy valaki rám köveztessen .

Nem fog örülni ? Hát annak , amit írtam ?
Halaman « 1 2 3 ... 1434 [14351436 ... 2377 2378 2379 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini