Halaman « 1 2 3 ... 2118 [21192120 ... 2376 2377 2378 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Magyar Nyelvű Fórum 71339 balasan
Veres Tamás
(Kumpulan Amateur - 110)


Kiriman: 5060
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (5)
Kiriman lama #63511 dikirim Jan 6 2016, 11:21:28 Sebut 
Le kéne már zárni a dolgot, majd év végén úgyis eldől hogy kinek lesz igaza. Ha úgy tetszik komprumisszumokat is köthetünk,Zsoltié lesz az 1.elites bennmaradás, de majd a miénk az első elites pontszerzés. vagy fordítva! :)
Lajos Veres
(Kumpulan Pro - 1)


Kiriman: 668
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63512 dikirim Jan 6 2016, 11:29:22 Sebut 
Quote ( Veres Tamás @ January 6th 2016,11:21:28 )

Le kéne már zárni a dolgot, majd év végén úgyis eldől hogy kinek lesz igaza. Ha úgy tetszik komprumisszumokat is köthetünk,Zsoltié lesz az 1.elites bennmaradás, de majd a miénk az első elites pontszerzés. vagy fordítva! :)


Továbbra sem értem, hogy miért okoz az neked akkor örömet, ha tőletek lesz az első magyar pontszerzés, vagy bennmaradás, ha közben más magyarok ellen drukkolsz ennek eléréséhez.
Egy ilyentől teljesen értéktelen lenne számomra az első magyar pontszerzés, hiszen ő maga sem drukkol a magyaroknak, így a magyar mivolta lényegtelen.
Veres Tamás
(Kumpulan Amateur - 110)


Kiriman: 5060
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (4)
Kiriman lama #63513 dikirim Jan 6 2016, 11:32:51 Sebut 
Quote ( Lajos Veres @ January 6th 2016,11:29:22 )

Quote ( Veres Tamás @ January 6th 2016,11:21:28 )

Le kéne már zárni a dolgot, majd év végén úgyis eldől hogy kinek lesz igaza. Ha úgy tetszik komprumisszumokat is köthetünk,Zsoltié lesz az 1.elites bennmaradás, de majd a miénk az első elites pontszerzés. vagy fordítva! :)

Továbbra sem értem, hogy miért okoz az neked akkor örömet, ha tőletek lesz az első magyar pontszerzés, vagy bennmaradás, ha közben más magyarok ellen drukkolsz ennek eléréséhez.
Egy ilyentől teljesen értéktelen lenne számomra az első magyar pontszerzés, hiszen ő maga sem drukkol a magyaroknak, így a magyar mivolta lényegtelen.


kéne egy kis sikerélmény a mi csapatunknak is ,pont azért mert (főleg) a HC-sek elég lenézőek,fikázódni azt mindig tudtak...így legalább el lennénk ismerve, meg is teszünk érte mindent,hogy nemsokára megcsináljuk! türelem.
Bindics Róbert
(Kumpulan Amateur - 29)


Kiriman: 67
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #63514 dikirim Jan 6 2016, 11:41:40 Sebut 
Hahahahahahaaaa Egyik kutya, másik eb.
Norbert Meszaros
(Kumpulan Pro - 19)


Kiriman: 594
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (11)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #63515 dikirim Jan 6 2016, 12:31:12 Sebut 
Quote ( Veres Tamás @ January 6th 2016,11:32:51 )

kéne egy kis sikerélmény a mi csapatunknak is ,pont azért mert (főleg) a HC-sek elég lenézőek,fikázódni azt mindig tudtak...így legalább el lennénk ismerve, meg is teszünk érte mindent,hogy nemsokára megcsináljuk! türelem.


Ennek az oka te magad vagy.
Az ellenszenv sem konkrétan a csapatodnak szól és nem feltétlen a csapattársaidnak.
Az elismerésre egyedül neked nincs esélyed és erre a múltad ad okot ( no meg a jelened és a természeted ).
Lajos Veres
(Kumpulan Pro - 1)


Kiriman: 668
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63516 dikirim Jan 6 2016, 12:53:37 Sebut 
Quote ( Veres Tamás @ January 6th 2016,11:32:51 )

kéne egy kis sikerélmény a mi csapatunknak is ,pont azért mert (főleg) a HC-sek elég lenézőek,fikázódni azt mindig tudtak...így legalább el lennénk ismerve, meg is teszünk érte mindent,hogy nemsokára megcsináljuk! türelem.


Ez rendben is van, drukkolni is fogok a ti csapatotok tagjának is az elitben (ha ott lesz), ahogy drukkoltam nektek abban a jó évetekben is, csak azt nem értem, amit írtam, de mindegy is...
Marci Takács
(Kumpulan Rookie - 104)



Kiriman: 194
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #63517 dikirim Jan 6 2016, 13:47:28 Sebut 
Jó hagyjuk ezt a témát inkább beszéljünk másról
Veres Tamás
(Kumpulan Amateur - 110)


Kiriman: 5060
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #63518 dikirim Jan 6 2016, 14:17:46 Sebut 
Quote ( Marci Takács @ January 6th 2016,13:47:28 )

Jó hagyjuk ezt a témát inkább beszéljünk másról

Igazad van én is unom a sok megmondóembert (és nem azokra gondolok akik normálisan reagálnak)
Marci Takács
(Kumpulan Rookie - 104)



Kiriman: 194
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #63519 dikirim Jan 6 2016, 14:45:00 Sebut 
Beszéljünk pl. most az F1-ről
Amúgy is annak köszönthető ez a játék
Béla Ormos
(Kumpulan Amateur - 124)



Kiriman: 716
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63520 dikirim Jan 6 2016, 16:10:36 Sebut 
Más téma, és volt róla szó is, ezért is hozom fel: Nálunk 40-en indultak. Hihetetlen teljesítmény.

És arra az eredményre reagálva, hogy érj célba minden helyen: Egy 39. vagy 40. hely nem kismiska. Sokkal nehezebb akkor az utolsónak lenni, amikor mindenki indul, mint futamot nyerni. Legalábbis Elittől lefelé.
Patrik Balogh
(Kumpulan Amateur - 99)



Kiriman: 1196
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63521 dikirim Jan 6 2016, 16:22:03 (terakhir disunting Jan 6 2016, 16:23:16 oleh Patrik Balogh) Sebut 
Quote ( Marci Takács @ January 6th 2016,14:45:00 )

Beszéljünk pl. most az F1-ről

Oké.

Most néztem meg például az évtized versenyét, a 2011-es kanadai GP-t, a piros zászlóig. Massa simán vezethette volna akkor a versenyt, HA nem jön be kereket cserélni, miután Vettel bejött először a boxba.
Persze lett volna egy kis rizikója, ha ezt a taktikát választják a ferrarisok. Ugyanis nem egyszerű a majdnem intermediate-szintűre koptatott esőgumikkal elvezetni a kocsit; még akkor sem, ha a szakadó eső miatt beküldik a Safety Cart (a piros zászlóról már nem is beszélve). De Massa még dobogóra sem állhatott a legvégén: hatodik lett.
Azért rúgták ki a taktikai főnököt 2010 végén a Ferraritól, hogy utána ennyire szerencsétlenek legyenek?
Adam Tajthy
(Kumpulan Rookie - 350)


Kiriman: 113
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63522 dikirim Jan 6 2016, 16:59:47 Sebut 
Szép jó napot, egy kérdésem lenne. Pontosabban kettő.

Még régebben, mikor elkezdtem és játszottam 2-3 szezont egy ismerősömmel párhuzamban, olvastam, hogy lehet kérni másik csoportba való áthelyezést. Nem éltünk végül vele, de amúgy jó, hogy van ilyen - hittem eddig a szezonig. Most kezdtem újra (pontosabban S50 utolsó 2 futamon már itt voltam kicsit visszaszokni) és most nézem, hogy a srác, aki 2. lett és az 1. helyezettel együtt szétvertek mindenkit, Pro-ból rakatta vissza magát hozzánk. Soha nem esett ki sehonnan, most is csak úgy gondolt egyet. Miért jó ez? 3 Pro szezon alatt nem sikerült semmit elérnie és akkor rögtön kezdi elölről, ahelyett, hogy küzdene? Na és adminok által hogyan fair ez velünk, tényleg kezdőkkel szemben? Rohadjak meg, ha értem.

A másik, amit nem értek, hogy ugyanez a srác már az első futam előtt 30 milliós egyenleg fölött volt. Hogy? Ugye nullázódik minden és 30 millióval kezdünk. A pilótája friss, tehát ott volt aláírási díj, ez tuti. Ha épületre, tréningre, egyéb nem kötelezőre nem költött, bár ez meglepne, tekintve a tempóját, akkor is 30 millió alatt kéne lennie, ő meg 1-2 millióval fölötte volt. Néztem az én pénzügyi előzményeimet, nem-e van az első futam előtt valami befolyó pénz, amiről nem tudtam/nem jutott eszembe, nálam nem volt semmi. Akkor nála hogy?
Tóth Dominik
(Kumpulan Amateur - 87)


Kiriman: 1066
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (6)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63523 dikirim Jan 6 2016, 17:16:32 (terakhir disunting Jan 6 2016, 17:32:31 oleh Dominik Tóth) Sebut 
Quote ( Adam Tajthy @ January 6th 2016,16:59:47 )

Szép jó napot, egy kérdésem lenne. Pontosabban kettő.

Még régebben, mikor elkezdtem és játszottam 2-3 szezont egy ismerősömmel párhuzamban, olvastam, hogy lehet kérni másik csoportba való áthelyezést. Nem éltünk végül vele, de amúgy jó, hogy van ilyen - hittem eddig a szezonig. Most kezdtem újra (pontosabban S50 utolsó 2 futamon már itt voltam kicsit visszaszokni) és most nézem, hogy a srác, aki 2. lett és az 1. helyezettel együtt szétvertek mindenkit, Pro-ból rakatta vissza magát hozzánk. Soha nem esett ki sehonnan, most is csak úgy gondolt egyet. Miért jó ez? 3 Pro szezon alatt nem sikerült semmit elérnie és akkor rögtön kezdi elölről, ahelyett, hogy küzdene? Na és adminok által hogyan fair ez velünk, tényleg kezdőkkel szemben? Rohadjak meg, ha értem.

A másik, amit nem értek, hogy ugyanez a srác már az első futam előtt 30 milliós egyenleg fölött volt. Hogy? Ugye nullázódik minden és 30 millióval kezdünk. A pilótája friss, tehát ott volt aláírási díj, ez tuti. Ha épületre, tréningre, egyéb nem kötelezőre nem költött, bár ez meglepne, tekintve a tempóját, akkor is 30 millió alatt kéne lennie, ő meg 1-2 millióval fölötte volt. Néztem az én pénzügyi előzményeimet, nem-e van az első futam előtt valami befolyó pénz, amiről nem tudtam/nem jutott eszembe, nálam nem volt semmi. Akkor nála hogy?


Lehet hogy taktikai szempontbol ment le Rookie-ba,es 0-rol kezd mindent.

Ha mind a 17 futamot teljesited akkor kapsz +5milliot.

EDIT: Bocsanat ha nem kuldok linket az ilyenekhez,csak telon vagyok es nehezen megy:(((
Quote ( Tibor Szuromi @ January 6th 2016,17:18:21 )

Quote ( Adam Tajthy @ January 6th 2016,16:59:47 )

Akkor nála hogy? Gondolom, hogy az előző idényben elindult az összes versenyen és arra kapott + 5 millát. (Szabályzatban szerepel ez a bónusz).
EDIT: Dominik, de gyors vagy. :)
Feljuto szezonba vagyok :)
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 104)


Kiriman: 11906
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63524 dikirim Jan 6 2016, 17:18:21 (terakhir disunting Jan 6 2016, 17:19:18 oleh Tibor Szuromi) Sebut 
Quote ( Adam Tajthy @ January 6th 2016,16:59:47 )

Akkor nála hogy?
Gondolom, hogy az előző idényben elindult az összes versenyen és arra kapott + 5 millát. (Szabályzatban szerepel ez a bónusz).
EDIT: Dominik, de gyors vagy. :)
Roli Bakacsi
(Kumpulan Amateur - 71)



Kiriman: 230
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63525 dikirim Jan 6 2016, 17:33:37 Sebut 
Quote ( Adam Tajthy @ January 6th 2016,16:59:47 )

Pro-ból rakatta vissza magát hozzánk. Soha nem esett ki sehonnan, most is csak úgy gondolt egyet. Miért jó ez? 3 Pro szezon alatt nem sikerült semmit elérnie és akkor rögtön kezdi elölről, ahelyett, hogy küzdene? Na és adminok által hogyan fair ez velünk, tényleg kezdőkkel szemben? Rohadjak meg, ha értem.


Elég szerencsétlen csoportba kerültél :D
Az első futamon 7 induló volt, de abból 3-an már jártak PROban :D
Hát ha valahogy sikerülne szezon végén az első 3-ban végezned, esküszöm lecserélem a festésemet Hamilton festésre 1 futamra :D
Adam Tajthy
(Kumpulan Rookie - 350)


Kiriman: 113
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63526 dikirim Jan 6 2016, 18:08:33 (terakhir disunting Jan 6 2016, 18:46:25 oleh Róbert László) Sebut 
Áh, arról az 5 millióról nem tudtam. Köszi a válaszokat. :)

Quote ( Roli Bakacsi @ January 6th 2016,17:33:37 )

Elég szerencsétlen csoportba kerültél :D
Az első futamon 7 induló volt, de abból 3-an már jártak PROban :D
Hát ha valahogy sikerülne szezon végén az első 3-ban végezned, esküszöm lecserélem a festésemet Hamilton festésre 1 futamra :D


Reálisnak érzem a 3. helyet. Most is a 3. helyért küzdöttünk 4-en első etapban, de a 4-ből legalább 2 elég gyenge taktikán volt és még azt is elszámolták, 3-4 kiállás lett belőle. A 2-vel ott lehettem volna dobogón, vagy legalábbis harcolhattam volna érte, de 1. kiállás után törött hátsó szárnnyal jöttem vissza a pályára, 3-4 másodpercet lassultam. Nem voltam ideges (eléggé :D). Az első kettő viszont más dimenzió.

A 7 induló viszont tényleg elég gáz, de ahogy néztem, a Rookie csoportok többsége hasonló cipőben jár. 24 órával quali zárás előtt egyikben 1 ember volt csak, nem tudom mennyi lett a végén. Jó lenne erre valami megoldás, mondjuk 350 csoportot lecsökkenteni mondjuk 200-250-re, de az a baj, hogy amúgy meg sokan vannak mindenhol, csak nem indulnak. Szezon közepén tényleg nem leszünk csak 4-en, úgy meg talán sikerül megszerezni neked azt a Hamilton festést. :D

Mod edit: Kérlek, csúnya szavak nélkül! Köszönöm!
Marci Takács
(Kumpulan Rookie - 104)



Kiriman: 194
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63527 dikirim Jan 6 2016, 18:10:31 Sebut 
Quote ( Patrik Balogh @ January 6th 2016,16:22:03 )

Quote ( Marci Takács @ January 6th 2016,14:45:00 )

Beszéljünk pl. most az F1-ről

Oké.

Most néztem meg például az évtized versenyét, a 2011-es kanadai GP-t, a piros zászlóig. Massa simán vezethette volna akkor a versenyt, HA nem jön be kereket cserélni, miután Vettel bejött először a boxba.
Persze lett volna egy kis rizikója, ha ezt a taktikát választják a ferrarisok. Ugyanis nem egyszerű a majdnem intermediate-szintűre koptatott esőgumikkal elvezetni a kocsit; még akkor sem, ha a szakadó eső miatt beküldik a Safety Cart (a piros zászlóról már nem is beszélve). De Massa még dobogóra sem állhatott a legvégén: hatodik lett.
Azért rúgták ki a taktikai főnököt 2010 végén a Ferraritól, hogy utána ennyire szerencsétlenek legyenek?


Nekem ezen a futamon azon kerekedett el a szemem, hogy a saafety car beküldésekor Kobayashi a 2. volt
Lehet hogy pl Massa kiállt a boxba de akkor is
Patrik Balogh
(Kumpulan Amateur - 99)



Kiriman: 1196
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63528 dikirim Jan 6 2016, 18:14:30 (terakhir disunting Jan 6 2016, 18:14:48 oleh Patrik Balogh) Sebut 
Quote ( Marci Takács @ January 6th 2016,18:10:31 )

Nekem ezen a futamon azon kerekedett el a szemem, hogy a saafety car beküldésekor Kobayashi a 2. volt
Hát igen, a Sauber autója eléggé spórolt a gumikkal azokban az években, de a 2 Lotus sem jött be a boxba. Szóval lehet, hogy Massa is megcsinálhatta volna.
Marci Takács
(Kumpulan Rookie - 104)



Kiriman: 194
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63529 dikirim Jan 6 2016, 20:24:07 Sebut 
Quote ( Patrik Balogh @ January 6th 2016,18:14:30 )

Quote ( Marci Takács @ January 6th 2016,18:10:31 )

Nekem ezen a futamon azon kerekedett el a szemem, hogy a saafety car beküldésekor Kobayashi a 2. voltHát igen, a Sauber autója eléggé spórolt a gumikkal azokban az években, de a 2 Lotus sem jött be a boxba. Szóval lehet, hogy Massa is megcsinálhatta volna.


Mindenesetre azon a futamon Button elképesztő módon nyert
Ákos Nagy
(Kumpulan Amateur - 58)


Kiriman: 127
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (6)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63530 dikirim Jan 7 2016, 08:13:58 Sebut 
Köszönet a magyar himnuszért az A58-ban Kalmár Gyulának.
István Csorba
(Kumpulan Amateur - 109)



Kiriman: 134
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (7)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #63531 dikirim Jan 7 2016, 19:55:38 Sebut 
Quote ( Veres Tamás @ January 6th 2016,11:21:28 )




<!-- gpro_300x250 -->


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});



Le kéne már zárni a dolgot, majd év végén úgyis eldől hogy kinek lesz igaza. Ha úgy tetszik komprumisszumokat is köthetünk,Zsoltié lesz az 1.elites bennmaradás, de majd a miénk az első elites pontszerzés. vagy fordítva! :)


Már kb 1 éve nem olvastam a fórumot ezután se fogom úgy látom, még ha reagálsz erre az írásra akkor sem.

Te ekkora gyök ér nem lehetsz még mindig,hogy csak TE +TE+TE létezel oszt közbe sehol semmi eredmény csak szájkarate..... Nem hogy kicsit örülnél valami magyar részsikernek ebben a játékban is,mert ugye ez a legjobb eredmény amit Zsolt szolgáltatott magyar színekben!!!!Ahelyett hogy itt szájkaratézol ülj le 1 kicsit a sarokba és gondolkozzál!!!!Gondolom majd jön válasznak hogy én sem értem el semmit,igaz de Én nem verem itt a mellem a semmire + kb.: 8-10 szezonja írtad hogy ELITE-s leszel..... Látjuk bravó szép teljesítmény..... ;) Azóta csak vagy 4-en voltak elite-ben de lehet hogy tévedek.
Gergő Srám
(Kumpulan Rookie - 269)



Kiriman: 62
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63532 dikirim Jan 7 2016, 20:21:42 Sebut 
Udv mindenkinek.

En a tavalyi szezon vegefele kerultem vissza a GPRO-ra, es meg igy is sikerult egy osszetett 4. helyezest osszeszedni hogy csak 7 futamon indultam, mivel futamonkent atlagban csak 8 jatekos indult.

Mivel magyaraztak az adminok ezt a lepest hogy van 350 rookie-s csoport de kb 10en veszek reszt minden versenyen? Kevesebben jatszanak, mint pl 4-5 szezon elott es szimplan a "kinalat" nagyobb mint az "igeny"?
Veres Tamás
(Kumpulan Amateur - 110)


Kiriman: 5060
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (8)
Kiriman lama #63533 dikirim Jan 7 2016, 20:32:48 (terakhir disunting Jan 7 2016, 20:34:44 oleh Veres Tamás) Sebut 
Quote ( István Csorba @ January 7th 2016,19:55:38 )

8-10 szezonja írtad hogy ELITE-s leszel



ami késik az nem múlik :) haladok felé, ne aggódj miattam...de persze ha odajutnék akkor az összes nagypofájú szájhős kussba maradna,gondolom te is:)) de aztán mellettem is állj ki,ne csak a csapattársad mellett ;))
Adam Tajthy
(Kumpulan Rookie - 350)


Kiriman: 113
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63534 dikirim Jan 7 2016, 20:33:19 Sebut 
Quote ( Gergő Srám @ January 7th 2016,20:21:42 )

Udv mindenkinek.

En a tavalyi szezon vegefele kerultem vissza a GPRO-ra, es meg igy is sikerult egy osszetett 4. helyezest osszeszedni hogy csak 7 futamon indultam, mivel futamonkent atlagban csak 8 jatekos indult.

Mivel magyaraztak az adminok ezt a lepest hogy van 350 rookie-s csoport de kb 10en veszek reszt minden versenyen? Kevesebben jatszanak, mint pl 4-5 szezon elott es szimplan a "kinalat" nagyobb mint az "igeny"?


Épp néhány kommenttel feljebb lett felvetve ugyanez. Tényleg elég rossz, de nem nagyon lehet csökkenteni a csoportszámot, mert amúgy minden csoport tele van. Kevesen indulnak, de feljelentkezők sokan vannak. Őket nem lehet csak úgy kidobni (sajnos).
Zsolt Sudár
(Kumpulan Pro - 8)



Kiriman: 183
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (7)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #63535 dikirim Jan 7 2016, 21:28:30 Sebut 
Quote ( Veres Tamás @ January 7th 2016,20:32:48 )

.de persze ha odajutnék akkor az összes nagypofájú szájhős kussba maradna


Az lehetne, hogy amíg nem jutsz oda, addig Te, mint "nem nagypofájú szájhős" kussoljál be?!?
Patrik Balogh
(Kumpulan Amateur - 99)



Kiriman: 1196
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63536 dikirim Jan 7 2016, 21:44:23 Sebut 
Quote ( Veres Tamás @ January 7th 2016,20:32:48 )

ami késik az nem múlik :) haladok felé, ne aggódj miattam...
A pénzed szépen gyarapodik: ez igaz. Viszont Elitben épületek is kellenek, különben te sem fogsz jól boxolni... ;)
Veres Tamás
(Kumpulan Amateur - 110)


Kiriman: 5060
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (8)
Kiriman lama #63537 dikirim Jan 7 2016, 21:51:03 Sebut 
Quote ( Zsolt Sudár @ January 7th 2016,21:28:30 )

Az lehetne, hogy amíg nem jutsz oda, addig Te, mint "nem nagypofájú szájhős" kussoljál be?!?


ugye nem azt várod hogy a HC-sek kedvéért ne írjak sehova? azért ez nem így működik.

Quote ( Patrik Balogh @ January 7th 2016,21:44:23 )

Quote ( Veres Tamás @ January 7th 2016,20:32:48 )

ami késik az nem múlik :) haladok felé, ne aggódj miattam...A pénzed szépen gyarapodik: ez igaz. Viszont Elitben épületek is kellenek, különben te sem fogsz jól boxolni... ;)


jaja,ezzel tisztában vagyok,de vannak ötleteim, B és C terv is :)
Gergely Kondár
(Kumpulan Pro - 20)



Mod topik
Kiriman: 1382
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (8)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63538 dikirim Jan 7 2016, 21:55:40 (terakhir disunting Jan 7 2016, 21:57:22 oleh Gergely Kondár) Sebut 
Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy ezt a témát fejezzétek be!
Jó érzésű ember nem sérteget, nem személyeskedik a fórumon, a többieknek meg tilos! :)

Ha nagyon muszàj, PM- ben folytassátok, de szerintem nem éri meg...
Róbert László2
(Kumpulan Amateur - 115)



Mod topik
Kiriman: 1839
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #63539 dikirim Jan 7 2016, 22:02:46 Sebut 
Quote ( Veres Tamás @ January 7th 2016,21:51:03 )

ugye nem azt várod hogy a HC-sek kedvéért ne írjak sehova?


Én bizony elvárom azt, hogy itt a megnyilvánulásaid miatt ne legyen állandóan háború. Nem mint HC-s, hanem mint host.

Róbert Kis
(Kumpulan Amateur - 59)



Kiriman: 681
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (7)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #63540 dikirim Jan 7 2016, 22:08:27 Sebut 
Quote ( Gergely Kondár @ January 7th 2016,21:55:40 )

Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy ezt a témát fejezzétek be!


Na most miért kellett elrontani a játékot? Épp be akartam szállni. Rosszul fogok aludni, hogy bennem maradt... :)
Halaman « 1 2 3 ... 2118 [21192120 ... 2376 2377 2378 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini