Halaman « 1 2 3 ... 24 [2526 ... 98 99 100 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Turkiye 2995 balasan
Cem Ozdemir
(Kumpulan Rookie - 218)

Kiriman: 94
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #721 dikirim Okt 1 2009, 14:47:33 Sebut 
Sağolsun Levent arkadaşımız detaylı olarak yanıtlamış ve de yol göstermek bağlamında gereken ön bilgiyi de çok güzel özetlemiş..!

Elbette ki buradaki (görece çok kısıtlı) paylaşımlardan da bir şeyler öğrenebilirsin; hatta yabancı dilin iyi ise biraz daha fazlasını bile edinebilirsin ancak yazına konu ettiğin ve de oyunu öğrenmek için olmazsa olmaz ihtiyaç duyacağın türden diğer tüm detayların var olanlarına forumumuzda zaten ulaşabilirsin; halen mevcut olmayanları ise sorar, paylaşıma açarsın, hep birlikte inceler araştırır ve çözeriz.

Böylelikle, hem kendi gelişimimize pozitif katkıda bulunur, hem de bizden sonraki yeni başlayanlara daha sağlam temelli bir forum platformu teşkil etmiş oluruz. Zaten söz konusu site de kurulduğu çok kısa zaman süreci içerisinde şu an bulunduğu duruma bu şekilde geldi.

GPRO oyun platformunda yardım konusuyla ilgili olarak "Genel" ve "Özel" bağlamda bir önceki mesajımda söylediklerimi bir de bu çerçevede ve bir önceki mesajda Levent arkadaşımızın özetlediklerini de değerlendirerek düşünürsen, sanırım kafanda pek soru işareti kalmayacaktır Sevgili Hakan..!

Yine de kendinle ilgili tercih ve karar senin tabii..! Keyifli oyunlar diliyorum.
Falcata Emre
(Kumpulan Rookie - 160)

Kiriman: 67
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #722 dikirim Okt 8 2009, 10:48:53 Sebut 
levent ve cem abı yeterınce acıklayıcı bılgılerle yardımcı olmuslar ılgılerınden dolayı arkadas adına tesekur ederım....
Abdurrahim Kıllıbacak
(Kumpulan Rookie - 203)

Kiriman: 76
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #723 dikirim Okt 16 2009, 22:00:59 Sebut 
Merhaba benim adım çağrı ama böyle göründüğüne bakamyın ben aktım bu ismi :D:D

Rookie 203'te 16. sırada başladığım yarışa taktiklerimle 5. sıraya kadar çıktım ama 67. turda benzin bitecek die düşünüyorum ama 2 puan cepte çünkü 9-10 araç yarıştan çekildi. :D
Abdurrahim Kıllıbacak
(Kumpulan Rookie - 203)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #724 dikirim Okt 17 2009, 19:08:41 Sebut 
hadi ya kimse takip etmio mu offffffffff :@ :@
Falcata Emre
(Kumpulan Rookie - 160)

Kiriman: 67
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #725 dikirim Okt 18 2009, 01:36:25 Sebut 
tebrıkler cagrı ama bıdaha kı sezonda bukdar sanslı olamasın eger yenıysen daha oncekı msjları okuyrak bılgı sahıbı olabılrıısn yada werılen form sıtesıne uye olup ordan daha ıyı bılgı paylasımı alabılrıısn burdan pek ses cıkmaz.
Abdurrahim Kıllıbacak
(Kumpulan Rookie - 203)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #726 dikirim Okt 18 2009, 08:45:11 Sebut 
ewt bende üyeyim orada ama 2.sıraya düşecek galiba :D
ayrıca iyice okudum forumu
Gokhan Tunc
(Kumpulan Rookie - 142)

Kiriman: 63
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #727 dikirim Okt 25 2009, 21:13:23 (terakhir disunting Okt 25 2009, 21:13:37 oleh Gokhan Tunc) Sebut 
Merhabalar.
Ben oyunda yeniyim.Butun konuyu okudum gayet yararlı bilgiler var.Sağolasınız.
Cem Ozdemir
(Kumpulan Amateur - 57)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #728 dikirim Okt 25 2009, 22:36:28 Sebut 
Merhaba Gökhan..! Teşekkürler..! Ayrıca takımımıza da hoşgeldin, başvurun onaylanmıştır. Hayırlı uğurlu olur umarım, sana da takımımıza da..!

Bu arada, oyunla ilgili tüm bilgi ve deneyimlerimizi paylaştığımız bir de forum sitemiz var, hepimiz oradayız; Oraya da üye olursan, adaptasyon ve başarı sürecini çok daha hızlandırmış olursun.

http://gproturk.turkproforum.net/forum.htm

Sevgiler...
Serdar Burak
(Kumpulan Amateur - 40)

Kiriman: 54
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #729 dikirim Okt 26 2009, 16:45:44 Sebut 
Yeni sezonda herkese basarılar.
Abdullah Kasapoglu
(Kumpulan Amateur - 5)

Kiriman: 27
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #730 dikirim Okt 27 2009, 20:30:58 Sebut 
Hepinize merhabalar arkadaşlar
Uzun zamandır GPRO oynamama rağmen bu forumu yeni farkettim.... yeni sezonda hepinize başarılar dilerim
Levent Ozturk
(Kumpulan Amateur - 3)

Kiriman: 88
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #731 dikirim Okt 27 2009, 23:49:01 Sebut 

abi insallah daha rahat iletisim kurabildigimiz diger forumumuzada bekleriz.
http://gproturk.turkproforum.net/forum.htm
Abdullah Kasapoglu
(Kumpulan Amateur - 5)

Kiriman: 27
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #732 dikirim Okt 29 2009, 08:26:16 Sebut 
foruma kayıt oldum ama bir türlü mesaj atamıyorum
gelen maildeki linki aktifleştirdiğim halde "yanlış şifre veya aktive edilmemiş hesap" diyor
Unal Atasoy
(Kumpulan Rookie - 256)

Kiriman: 4
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #733 dikirim Okt 29 2009, 08:30:26 Sebut 
TARİH: 29 EKİM 1933..!

“...Türk Milleti!

Kurtuluş savaşına başladığımızın 15'inci yılındayız. Bugün cumhuriyetimizin onuncu yılını doldurduğu en büyük bayramdır.

Kutlu olsun!

Bu anda büyük Türk milletinin bir ferdi olarak bu kutlu güne kavuşmanın en derin sevinci ve heyecanı içindeyim.

Yurttaşlarım!

Az zamanda çok ve büyük işler yaptık. Bu işlerin en büyüğü, Temeli, Türk kahramanlığı ve yüksek Türk kültürü olan Türkiye Cumhuriyetidir. Bundaki muvaffakiyeti Türk milletinin ve onun değerli ordusunun bir ve beraber olarak azimkarane yürümesine borçluyuz. Fakat yaptıklarımızı asla kafi göremeyiz. Çünkü daha çok ve daha büyük işler yapmak mecburiyetinde ve azmindeyiz. Yurdumuzu dünyanın en mamur ve en medeni memleketleri seviyesine çıkaracağız. Milletimizi en geniş refah, vasıta ve kaynaklarına sahip kılacağız. Milli kültürümüzü muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkaracağız. Bunun için, bizce zaman ölçüsü geçmiş asırların gevşetici zihniyetine göre değil, asrımızın sürat ve hareket mefhumuna göre düşünülmelidir. Geçen zamana nispetle, daha çok çalışacağız. Daha az zamanda, daha büyük işler başaracağız. Bunda da muvaffak olacağımıza şüphem yoktur. Çünkü, Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır. Türk milleti zekidir. Çünkü Türk milleti milli birlik ve beraberlikle güçlükleri yenmesini bilmiştir. Ve çünkü, Türk milletinin yürümekte olduğu terakki ve medeniyet yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, müspet ilimdir.

Şunu da ehemmiyetle tebarüz ettirmeliyim ki, yüksek bir insan cemiyeti olan Türk milletinin tarihi bir vasfı da, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir. Bunun içindir ki, milletimizin yüksek karakterini, yorulmaz çalışkanlığını, fıtri zekasını, ilme bağlılığını, güzel sanatlara sevgisini, milli birlik duygusunu mütemadiyen ve her türlü vasıta ve tedbirlerle besleyerek inkişaf ettirmek milli ülkümüzdür. Türk milletine çok yaraşan bu ülkü, onu, bütün beşeriyete hakiki huzurun temini yolunda, kendine düşen medeni vazifeyi yapmakta, muvaffak kılacaktır.

Büyük Türk Milleti,

On beş yıldan beri giriştiğimiz işlerde muvaffakiyet vaat eden çok sözlerimi işittin. Bahtiyarım ki, bu sözlerimin hiçbirinde, milletimin hakkımdaki itimadını sarsacak bir isabetsizliğe uğramadım. Bugün, aynı iman ve katiyetle söylüyorum ki, milli ülküye, tam bir bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin büyük millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda bir kere daha tanıyacaktır. Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş büyük medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti, bundan sonraki inkişafıyla, atinin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır.

Türk Milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene..!”
Sözleri dökülüyorduUlu Önder “ATATÜRK”ümüzün dudaklarından..! Aradan tam 76 yılgeçti.

BUGÜN TARİH: “29 EKİM 2009”..! biz CUMHURİYET çocukları, kendisinin manevi huzurunda saygıyla eğilerek diyoruz ki: “..Seni ve o değerli sözlerini unutmadık...sonsuza kadar asla unutmayacağız da..! Emanetin emin ellerde..! Sen müsterih ol .Ve!... Ebedi istiratgahında rahat uyu ATAM..!
Unal Atasoy
(Kumpulan Rookie - 256)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #734 dikirim Okt 29 2009, 08:30:44 Sebut 
TARİH: 29 EKİM 1933..!

“...Türk Milleti!

Kurtuluş savaşına başladığımızın 15'inci yılındayız. Bugün cumhuriyetimizin onuncu yılını doldurduğu en büyük bayramdır.

Kutlu olsun!

Bu anda büyük Türk milletinin bir ferdi olarak bu kutlu güne kavuşmanın en derin sevinci ve heyecanı içindeyim.

Yurttaşlarım!

Az zamanda çok ve büyük işler yaptık. Bu işlerin en büyüğü, Temeli, Türk kahramanlığı ve yüksek Türk kültürü olan Türkiye Cumhuriyetidir. Bundaki muvaffakiyeti Türk milletinin ve onun değerli ordusunun bir ve beraber olarak azimkarane yürümesine borçluyuz. Fakat yaptıklarımızı asla kafi göremeyiz. Çünkü daha çok ve daha büyük işler yapmak mecburiyetinde ve azmindeyiz. Yurdumuzu dünyanın en mamur ve en medeni memleketleri seviyesine çıkaracağız. Milletimizi en geniş refah, vasıta ve kaynaklarına sahip kılacağız. Milli kültürümüzü muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkaracağız. Bunun için, bizce zaman ölçüsü geçmiş asırların gevşetici zihniyetine göre değil, asrımızın sürat ve hareket mefhumuna göre düşünülmelidir. Geçen zamana nispetle, daha çok çalışacağız. Daha az zamanda, daha büyük işler başaracağız. Bunda da muvaffak olacağımıza şüphem yoktur. Çünkü, Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır. Türk milleti zekidir. Çünkü Türk milleti milli birlik ve beraberlikle güçlükleri yenmesini bilmiştir. Ve çünkü, Türk milletinin yürümekte olduğu terakki ve medeniyet yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, müspet ilimdir.

Şunu da ehemmiyetle tebarüz ettirmeliyim ki, yüksek bir insan cemiyeti olan Türk milletinin tarihi bir vasfı da, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir. Bunun içindir ki, milletimizin yüksek karakterini, yorulmaz çalışkanlığını, fıtri zekasını, ilme bağlılığını, güzel sanatlara sevgisini, milli birlik duygusunu mütemadiyen ve her türlü vasıta ve tedbirlerle besleyerek inkişaf ettirmek milli ülkümüzdür. Türk milletine çok yaraşan bu ülkü, onu, bütün beşeriyete hakiki huzurun temini yolunda, kendine düşen medeni vazifeyi yapmakta, muvaffak kılacaktır.

Büyük Türk Milleti,

On beş yıldan beri giriştiğimiz işlerde muvaffakiyet vaat eden çok sözlerimi işittin. Bahtiyarım ki, bu sözlerimin hiçbirinde, milletimin hakkımdaki itimadını sarsacak bir isabetsizliğe uğramadım. Bugün, aynı iman ve katiyetle söylüyorum ki, milli ülküye, tam bir bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin büyük millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda bir kere daha tanıyacaktır. Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş büyük medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti, bundan sonraki inkişafıyla, atinin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır.

Türk Milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene..!”
Sözleri dökülüyorduUlu Önder “ATATÜRK”ümüzün dudaklarından..! Aradan tam 76 yılgeçti.

BUGÜN TARİH: “29 EKİM 2009”..! biz CUMHURİYET çocukları, kendisinin manevi huzurunda saygıyla eğilerek diyoruz ki: “..Seni ve o değerli sözlerini unutmadık...sonsuza kadar asla unutmayacağız da..! Emanetin emin ellerde..! Sen müsterih ol .Ve!... Ebedi istiratgahında rahat uyu ATAM..!
Levent Ozturk
(Kumpulan Amateur - 3)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #735 dikirim Okt 29 2009, 15:47:59 Sebut 
Quote ( Abdullah Kasapoglu @ October 29th 2009,08:26:16 )

foruma kayıt oldum ama bir türlü mesaj atamıyorum
gelen maildeki linki aktifleştirdiğim halde "yanlış şifre veya aktive edilmemiş hesap" diyor

Tamam abi ben forum kurucusuna ileticem durumu
Unal Atasoy
(Kumpulan Rookie - 256)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #736 dikirim Okt 29 2009, 15:56:40 Sebut 
29. Ekim, CUMHURİYET BAYRAMI VE BAYRAK

Tam bir yıl geçti.29.Ekim.2005 den bu yana. Bir yıl önce bu sabahın ilk saatleri benim düşünce ve duygularımın satırlara döküldüğü anlardır. Yatağımda yatarken ve pencereme asılan Bayrağımıza bakarken dökülen duygu ve düşünceler. Kendimce doğrularımın kelimelere döküldüğü an.

Çevremde bulunan binaların neredeyse yüzde 90 veya fazlasının bu bayram veya benzerlerinde bayraksız olması ve bayrak sevgi ve saygı duygusundan yoksun olması beni rahatsız etmişti. Aslında bu rahatsızlıktan öte tanıdığım birçok kişinin en basit ve olması gereken Bayrak sevgisi ve bağlılığı duygusundan uzak olmaları ve hatta bu konu konuşulduğu zaman umursamaz, küçümser tavırlar takınmaları idi beni düşündüren.

Gerek Bayrak sevgisi, ona bağlılık duygusu, gerekse diğer ulusal değerlerden uzak olunması, yıllar süren bilinçli ve akıllı planlanan birçok oyunların ülkemizin ve ülke insanımızın üzerinde olması istenilen örtü değil midir. Bu örtüdür ki kaybolması, yok olması istenilen ulusal birlik ve beraberliği kapatmaya çalışmıştır.

Dini inançların yobazlara kaldığı ve inancın itici olduğu düşüncesi,
Ulusal değerlerin aşırı uçların himayesinde olduğu, küçümsenmesi ve yüreklerde yer almaması, yıllarca bu ülkede oynanan olağanüstü çaba ve politikaların sonucu değil midir.

Yakın tarihte bu ülke insanları sağ, sol ideolojileri ve mezhep kavgaları ile birbirlerine kırdırılmadılar mı? Bugün de laik anti laik, dindar dinsiz ve azınlık oyunları ile birbirinden koparılmak istenmiyor mu?

Oysa bir ülke yi ve ülke insanlarını birbirine bağlayan, inanç, bayrak, ülke, vatan sevgisi,
Ümmet olmaktan kurtaran millet olmayı sağlayan değerler değil midir.

Bütün bunları başaran ve ülke üzerindeki bu gün mevcut olan o lanet örtüyü, bir zamanlar kaldıran Atatürk ve onun düşüncesi, aklı ve yolu değil miydi.
Evet, onun düşüncesi ve aklı idi. Tanıdıkça, öğrendikçe saygı duyulacak ve izlenecek aklı ve düşünceleri, eylemleri idi.

Yakın tarihte hangi şehre veya kasabaya gitsem, şehrin en belirgin tepe veya noktasında büyük ve yüksek Türk bayrağı dalgalanmaya başladı. Ayrıca özel sektör iş yerlerine normalin dışında Bayraklar asıyor. Her ne kadar konutlarda az olsa da.

Bir yıl önce bana bu duygularımı yaşatmış ve ortaya çıkmasını sağlamış olan görüntüler ve insan guruplarından sonra, ülkesini seven ve karşılıksız çaba gösteren yurtsever insanların varlığını görmem, hissetmem benim en büyük umudumdur. Bu gün ülkemi ve ülkem insanımı sarmış olan birçok tehlikenin içinde olanların da aslında tehlikelerin farkında olmayışı, yani kötü niyetli değil, ancak iyi niyet ve aymazlık kurbanı olmaları beni umutlandırıyor. Bu ülkenin değerleri dışındaki oluşumların ve ayrıca yobazların oyunlarının esiri olan birçok insanın özünde taşıdığı vatan sevgisi ve ulusal terbiye, en ufak bir kıpırdanışta ortaya çıkacaktır.

Gazinin Kurtuluş savaşını başardığı yaşam sürecindeki şartlar ve insanlarımızın durumu ile bu günkü durum arasında büyük farklılıklar olmasına rağmen, değişmeyen ve değişmeyecek olan tek şey bu ülke insanının içindeki bağımsızlık ruhudur. Değil midir ki bu ruh ve öz güven 85 yıl önce ülkeyi işgal etmeye gelenleri defetmiştir.
Ve inanın Türk halkın da bulunan bu ruh ve inanç, bu gün pis emellerini uygulamak isteyenlerin en büyük korkusudur. Hiç bir örtü bu ruhu ve gücü kapatamayacaktır ve yok edemeyecektir. Bunu yok etmek isteyenlerin 11.Kasım.1938 den, yani Gazinin ölümünden sonra başlattıkları karşı devrim çalışmaları mutlaka başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Bunu görmek en büyük arzum dur.
Ve bunun için bu gün her bir yurtsever birey elinden gelen bireysel ve toplumsal çabayı sarf etmeli, ulusal değerlerine sahip çıkmalı, bayrak ve vatan kıymeti bilmelidir.

Saygı duyulan ve takılan hiçbir bez parçası, Bayrağımızdan;
Saygı duyulan ve peşinden sürüklenen hiçbir başka ulus ve insanların kurduğu tarikat ve kurum değerleri bizim bayrağımızın hak ettiği,
hak ettirdiği, şehit kanı ile onurlanmış değerinden,
Üstün olamaz?

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun…
Unal Atasoy
(Kumpulan Rookie - 256)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #737 dikirim Okt 29 2009, 16:03:27 Sebut 
"29. Ekim, CUMHURİYET BAYRAMI VE BAYRAK" adlı yazıyı bir internet sitesinde okudum... ve sizlerle de paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz..!
Baris Karacaoren
(Kumpulan Pro - 6)

Kiriman: 145
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #738 dikirim Okt 29 2009, 18:01:27 Sebut 
Teşekküler Herkezin CUmhuriyet bayramı kutlu olsun...
Cagri Nerkiz
(Kumpulan Rookie - 101)

Kiriman: 193
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #739 dikirim Nov 1 2009, 17:24:58 Sebut 
sıkça sorulan sorularda yeni lastikler hakkında 2 önemli soruyu dile getirmişler paylaşmak istedim arkadaşlar.

Question:

Are Pipirelli the tyres we used before?
Pipirelli daha önce kullandığımız lastikler mi?

Answer:

No, none of the current suppliers match fully the previous tyres.
Hayır, şu anki hiç bir lastik sağlayıcısnın lastiği eski lastikle birebir değil.

Question:

Is old tyre data completely useless now?
Eski lastik dataları tamamen kullanılmaz durumda mı?

Answer:

No, it will still be useful but only as a general guideline on tyre strategy.
Hayır, hala kullanılabilir fakat yanlızca lastik stratejisi için bir genel kılavuz olabilir.

Bu durumda bi kaç yarış sonunda aşınma paylarınıdaki değişimi görüp doğru sonuçları ancak o zaman çıkarabileceğiz.
Cem Ozdemir
(Kumpulan Amateur - 57)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #740 dikirim Nov 1 2009, 19:34:45 Sebut 
Teşekkürler Çağrı..!

Çok önemli bir bilgi bu..!

Demek ki önceki önceki yarışta Soft'ların ömürlerini hesaplarken şişmemizin sebebi buymuş (lastikler aynı lastikler değilmiş)..!

Allah kahretsin..!!! Ben de diyorum; o hatayı nasıl yaptım..?! :(
Cagri Karaagac
(Kumpulan Rookie - 203)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #741 dikirim Nov 3 2009, 16:14:16 Sebut 
Şey cemabi eğer ilk pist mediumsa o lastik formülüyle hesaplardık ama tutmadı aklımıza şimdi yattı ya :(
Kerem Cetiner
(Kumpulan Rookie - 52)

Kiriman: 1
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #742 dikirim Nov 3 2009, 18:39:34 Sebut 
herkese selamlar bende yeni katıldım :D basit bir kaç bilgi verebilirmisiniz :D
Birkan Özcan
(Kumpulan Rookie - 248)

Kiriman: 3
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #743 dikirim Nov 3 2009, 22:03:02 Sebut 
ben oyuna yeni basladım nasıl yarısa girilio yarıs ayarlarına gidiyorum yapıyorum CONFİRM SETTİNGSyazmıyo ben zaten pek fazla camıyorum bi yardım etseniz
kerem tercan
(Kumpulan Rookie - 255)

Kiriman: 2
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #744 dikirim Nov 4 2009, 13:19:42 Sebut 
merhaba arkadaşlar, yeni üyelerdenim, öğrenmek istediğim bikaç bilgi var. Rookie için iyi sayılabilecek bi sürücüm var ve ileriye yönelik yatırımlar yapmak istiyorum, bunun için sürücüyü geliştirmeye çalışıyorum yoga ile, ancak bilmediğim bi meü var, staff and facilities ne işe yarıyor acaba,

sürücü için mi yoksa teknik ekip için mi,
rookie için bu bölümü kullanmak gerekli mi, yoksa gerekmeyen bi yatırım mı
çeşitli leveller var bu bölümde, yarış yarış birer tane mi artırmalıyım yoksa level 9 yapıp uzun süre kullanmalımıyım

son olarak sürücüm rookie de kalırsam kalacak mı yoksa gidicek mi, kalması için koşullar var mı, overall üst seviyesi gibi.

forumunuza da üyeyim bu arada, herkese iyi yarışlar, bol puanlar :)
Levent Ozturk
(Kumpulan Amateur - 3)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #745 dikirim Nov 5 2009, 02:21:37 Sebut 
Quote ( kerem tercan @ November 4th 2009,13:19:42 )

merhaba arkadaşlar, yeni üyelerdenim

Oncelikle hosgeldin aramiza

Forumdan yazarsan bunlari soru cevap bolumune daha net olur.
Cunku burda bazi bilgileri paylasmak yasak
Gelelim sorularinin cevaplarina

staff and facilities ne işe yarıyor acaba,

Bunlar pro dan itibaren gelistirmen daha mantikli suan icin pek bir etkisini goremezsin..
Bunlar daha cok proda teknik direktor altiktan sonra etkililer.
O yuzden parani harcamazsan onlara daha iyi olur.

son olarak sürücüm rookie de kalırsam kalacak mı yoksa gidicek mi, kalması için koşullar var mı, overall üst seviyesi gibi.

Surucunun overall 85 uzerine cikarsa ve rookiede kalirsan sezon sonu surucunu kaybedersin.

herkese iyi yarışlar, bol puanlar :)

Sanada iyi yarislar ve bol bol puanlar :)))
kerem tercan
(Kumpulan Rookie - 255)

Kiriman: 2
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #746 dikirim Nov 5 2009, 14:43:39 Sebut 
teşekküler bilgilendirme için, forumda hangi başlık altında yazmam gerektiği konusunda çelişkide olunca buraya yazayım dedim, teknik veri paylaşımı olmadığı için burada yazılmasında sorun olmadığını düşündüm.

aslında sürümün overalı yüksek değildi de anlaşmasını uzatınca bi de 2 kere yoga yaptırdım concentrationu yükselmesi için overalı baktım 80 olmuş, ancak hatırladığım kadarıyla motivasyonu ilerde bilerek düşürdüğümde overalı da düşecektir (tam emin değilim bu bilgide).

tekrar teşekkürler, keyifli yarışlar :))
Levent Ozturk
(Kumpulan Amateur - 3)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #747 dikirim Nov 5 2009, 23:23:35 Sebut 
Quote ( kerem tercan @ November 5th 2009,14:43:39 )

aslında sürümün overalı yüksek değildi de anlaşmasını uzatınca bi de 2 kere yoga yaptırdım concentrationu yükselmesi için overalı baktım 80 olmuş, ancak hatırladığım kadarıyla motivasyonu ilerde bilerek düşürdüğümde overalı da düşecektir (tam emin değilim bu bilgide).

Evet dogru biliyorsun. eger yarisi bilerek sonlarda bitirebilirsen veya -15milyon altinda bi butceye sahip olursan surucunun motivasyonu duser buda overall dusmesine neden olabilir.

Quote ( kerem tercan @ November 5th 2009,14:43:39 )

teşekküler bilgilendirme için, forumda hangi başlık altında yazmam gerektiği konusunda çelişkide olunca buraya yazayım dedim

Genel sorulari forumda yeni baslayanlar altindaki soru cevap kisminda sorabilirsinn
Cagri Nerkiz
(Kumpulan Rookie - 101)

Kiriman: 193
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #748 dikirim Nov 6 2009, 01:40:39 Sebut 
Yeni arkdaşlara ayrıca Türk oyuncuların gelişimi için bir arada olan http://gproturk.turkproforum.net/forum.htm adresindeki foruma üye olmalarını tavsiye ederim. gün gün yarış yarış her konuda ve datalarda yardım alabilirsiniz.
Ahmet Çolak
(Kumpulan Rookie - 236)

Kiriman: 36
  Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #749 dikirim Nov 8 2009, 10:34:08 Sebut 
Merhaba abiler, kardeşler. Ben Ahmet. Oyuna yeni başladım. İlk yarışımda 7. oldum.. Şimdi Belçika Zolder. Yarışa 90 litre benzinle başlıyacağım. Kaç pit stop yapmalıyım(minimum pit stop istiyorum). extra soft lastik kullanacağım. Yarış stratejim ön sıralar için savaşma. riskler 90. eğer sorun varsa 0. Aracın ayarlarını antreman turlarıyla ayarladım. Zolder için ayarlar nasıl? Benim ayarlarım nasıl? Benzin stratejim nasıl olmalı? Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi oyunlar.
Levent Ozturk
(Kumpulan Amateur - 3)

Negara:
Turki 
Persijilan: 
Kiriman lama #750 dikirim Nov 8 2009, 11:38:53 Sebut 
Quote ( Cagri Nerkiz @ November 6th 2009,01:40:39 )

Merhaba abiler, kardeşler. Ben Ahmet. Oyuna yeni başladım. İlk yarışımda 7. oldum.. Şimdi Belçika Zolder. Yarışa 90 litre benzinle başlıyacağım. Kaç pit stop yapmalıyım(minimum pit stop istiyorum). extra soft lastik kullanacağım. Yarış stratejim ön sıralar için savaşma. riskler 90. eğer sorun varsa 0. Aracın ayarlarını antreman turlarıyla ayarladım. Zolder için ayarlar nasıl? Benim ayarlarım nasıl? Benzin stratejim nasıl olmalı? Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi oyunlar.

Ayar ve data paylasimi burda yasak o yuzden her turlu konuda daha genis bilgi paylasimi icin http://gproturk.turkproforum.net/forum.htm forumumuza katilirsan daha rahat bilgi alabilirsin. Her turlu sorularini ordan daha net cevaplar verebiliriz.

Aramiza hosgeldin Iyi Yarislar
Halaman « 1 2 3 ... 24 [2526 ... 98 99 100 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini