Halaman « 1 2 3 ... 48 [4950 ... 343 344 345 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Srbija - forum 10328 balasan
Vladimir Jelicic
(Kumpulan Pro - 3)



Kiriman: 2684
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1441 dikirim Dis 11 2012, 22:40:54 Sebut 
16. pozicija u prvoj Pro trci, sa losom strategijom goriva, zadovoljan sam. Vozac je brz na suvom vremenu, uspjecu opstati. :)
Mirko Gripic
(Kumpulan Pro - 12)



Kiriman: 175
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1442 dikirim Dis 11 2012, 22:43:38 Sebut 
Opstanak se uzima u poslednih nekoliko trka u sezoni, kad se svi opuste i stede. Pazi na finansije do tada -
Ivica Paunovic
(Kumpulan Amateur - 11)



Kiriman: 161
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1443 dikirim Dis 11 2012, 22:45:15 Sebut 
Quote ( Vladimir Jelicic @ December 11th 2012,22:40:54 )

16. pozicija u prvoj Pro trci, sa losom strategijom goriva, zadovoljan sam. Vozac je brz na suvom vremenu, uspjecu opstati. :)


polako ,,cekaj da vidis ostale kako voze sa setapom za suvo ,,nemoj pre vrenena da donosis zakljucke jos je ptevise rano???
Vladimir Jelicic
(Kumpulan Pro - 3)



Kiriman: 2684
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1444 dikirim Dis 11 2012, 23:21:07 Sebut 
Haha, ma znam, ali, eto, nadam se! :D Iducu trku cu provjeriti kako ce voziti... Usput, razlika temperature je ogromna, ima li iko konverziju za ovu stazu? :P
Aleksandar Maric
(Kumpulan Rookie - 72)


Kiriman: 7
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1445 dikirim Dis 11 2012, 23:48:41 Sebut 
Imam jedno pitanje za one barem malo iskusnije.
Kako je moguce da neko pri promeni sa kisnog na suvo vreme bez menjanja guma (znaci sa kisnim gumama) i dalje postize vremena po krugu medju najboljima, koji su menjali gume i uzeli one za suvo?
Definitivno je imao gume za kisu na suvom.
Ovo se desilo u mojoj grupi i stvarno mi nije jasno kako.
Ne vidim nacin na koji to moze da se postigne (i ja bih zeleo isto) osim ako nije greska.
Hvala unapred svima.
Vladimir Jelicic
(Kumpulan Pro - 3)



Kiriman: 2684
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1446 dikirim Dis 11 2012, 23:51:00 Sebut 
Iskreno, i ja sam to prvi put vidio na ovoj stazi. Inace je razlika oko 8-9 sekundi, ugrubo. Ne znam po cemu je ova staza drugacija...
Hrvoje Matekovic
(Kumpulan Amateur - 57)



Kiriman: 275
  Negara:
Croatia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1447 dikirim Dis 11 2012, 23:55:00 Sebut 
Quote ( Aleksandar Maric @ December 11th 2012,23:48:41 )

Imam jedno pitanje za one barem malo iskusnije.
Kako je moguce da neko pri promeni sa kisnog na suvo vreme bez menjanja guma (znaci sa kisnim gumama) i dalje postize vremena po krugu medju najboljima, koji su menjali gume i uzeli one za suvo?
Definitivno je imao gume za kisu na suvom.
Ovo se desilo u mojoj grupi i stvarno mi nije jasno kako.
Ne vidim nacin na koji to moze da se postigne (i ja bih zeleo isto) osim ako nije greska.
Hvala unapred svima.


Isto bilo i kod mene,ali samo jedan krug...onda klasicnih +8 ili vise skundi...mislim da je to bug bio...
Dejan Svajner
(Kumpulan Amateur - 29)



Mod topik
Kiriman: 738
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1448 dikirim Dis 12 2012, 00:07:24 Sebut 
Pa ne može posle pljuska da bude 100% suva. Bila je vlažna, bar jedan krug.
Osim toga, Pipirelli je za ovu trku isporučio novu komponentu sa M+S faktorom.
Aleksandar Maric
(Kumpulan Rookie - 72)


Kiriman: 7
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1449 dikirim Dis 12 2012, 00:13:31 Sebut 
u mojoj grupi nije bio samo jedan krug, nego je vozac do kraja vozio sa kisnim gumama i postizao jako dobra vremena (nije ni najmanje zaostajao za onima koji su promenili gume)
Mislim da je greska u sistemu, jer su neki time dobili barem 40-50 sekundi, ali ne znam kako to nisu primetili oni koji vode sistem... ili mozda jesu :)
Vladimir Jelicic
(Kumpulan Pro - 3)



Kiriman: 2684
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1450 dikirim Dis 12 2012, 00:14:56 Sebut 
Ne znam ni ja sta je, ali znam da je cudno. Startao sam na kisnim gumama i dalje radio vremena samo 2-3 sekunde sporija od vodeceg na ekstra mekim...
Djordje Milenkovic
(Kumpulan Amateur - 47)



Kiriman: 227
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1451 dikirim Dis 12 2012, 00:15:13 Sebut 
Ja sam imao 5. mesto u rukama dok mi se nije desilo da mi se krilo slomilo a posle i box zbog promene guma i na kraju 12. :/ :(
Mada nije loše video sam da mi je vozač jako dobar na kiši :)
Sledeću trku koju vozim na bodove je Mexico City zato što mi je omiljena trka vozača a ako tu uspem da budem među 5 bojkotujem (vozim samo zbog novca) sve trke do kraja :))))

Čestitke svima
Dejan Svajner
(Kumpulan Amateur - 29)



Mod topik
Kiriman: 738
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1452 dikirim Dis 12 2012, 00:17:08 Sebut 
Quote ( Andrej Rilke @ December 11th 2012,16:15:10 )

Da sam imao malo vise iskustva i da sam bio odgovorniji u pripremama trka skoro sam siguran da bi preziveo u Eliti sa njim.


... u prevodu: Andrej a.k.a Deki je te Sezone 26 imao peh pred R17. Ostao je zaključan u prikolici i propustio je start. Bio mu je potreban 1 bod da opstane.
Osim toga sreće nije imao ni za R8 jer je i nju propustio ali mu se to prašta jer je razlog bio jak.
Interesantno je što je pre Elite i posle nje, vozio u Master 2, kao i danas.
Andrej Rilke
(Kumpulan Master - 2)



Kiriman: 766
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1453 dikirim Dis 12 2012, 09:34:38 Sebut 
Quote ( Mirko Gripic @ December 11th 2012,22:43:38 )

Opstanak se uzima u poslednih nekoliko trka u sezoni, kad se svi opuste i stede. Pazi na finansije do tada -


Ovo je manje vise tako, ali ne zaboravi da kako to znamo mi, tako to znaju i drugi. Pogotovo u Masteru, ali i u drugim rangovima.

Mene je pogresna procena u malo kostala opstanka prosle sezone. Menadzeri bez bodova koje sam otpisao zbog njihove besparice, odjednom su za kraj resili da uloze velike pare u bolid i poceli su da osvajaju bodove. Isli su u velike minuse sto nisam ocekivao. Borba za promociju se vodila do pred sam kraj sezone u mojoj grupi. Znaci i najjaci su se trkali i tu prolaza nije bilo ...

Poenta je u tome da se za tih poslednjih nekoliko trka mora imati bolid medju najjacima u grupi. Znaci mora se imati dobar plan i tu se pare vise ne stede. Zato je dobro receno da se tokom sezone pazi na finansije. Ne sme se praviti greska koju sam cesto vidjao i opusteno docekati kraj sezone racunajuci na to da svi stede i ne trkaju se pa je lako doci do bodova.

Da dodam i ovo... Kad sam bio najjaci u Masteru i nekoliko puta bio najbrzi i na kavalifikacijama i na trkama od svih Mastera, svi su mislili da cu lako preziveti u Eliti. Ali jedan od propusta koji sam napravio je sto nisam vozio maksimalno poslednje 3 trke sezone pred promociju. Stedeo sam pare. Tako sam izgubio bodove i 2. mesto na tabeli i ono sto je vaznije izgubio sam motivaciju vozaca. Na taj nacin sam pare u stvari izgubio a ne stedeo. Tu sam gresku napravio tad i vise mi se nije ponovila. Ovo sad znaju mnogi koji idu na promociju. Kada smo prelazili iz Pro u Master u mojoj grupi smo se trkali do samog kraja. Pored nas nije bilo prolaza za sporije. Ovo se sve cesce vidja. To je jos jedan razlog zasto se mora biti medju najjacima na kraju sezone. Ako se ne moze po snazi vozaca, onda se taj minus mora nadoknaditi snagom bolida ...
Andrej Rilke
(Kumpulan Master - 2)



Kiriman: 766
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1454 dikirim Dis 12 2012, 10:24:04 Sebut 
Quote ( Dejan Svajner @ December 12th 2012,00:17:08 )

Quote ( Andrej Rilke @ December 11th 2012,16:15:10 )

Da sam imao malo vise iskustva i da sam bio odgovorniji u pripremama trka skoro sam siguran da bi preziveo u Eliti sa njim.

... u prevodu: Andrej a.k.a Deki je te Sezone 26 imao peh pred R17. Ostao je zaključan u prikolici i propustio je start. Bio mu je potreban 1 bod da opstane.
Osim toga sreće nije imao ni za R8 jer je i nju propustio ali mu se to prašta jer je razlog bio jak.
Interesantno je što je pre Elite i posle nje, vozio u Master 2, kao i danas.


hahaha treba dodati i da je ta R8 te sezone bila omiljena trka mog vozaca koju nisam odvezao zabog jakog razloga hahaha. A za opstanak mi je trebalo 9. mesto, a ne bod ... Za R17 koju takodje nisam vozio mi je isto zao, jer sam imao bolid spreman za rizik 100. Ali eto ... nije se dalo haha

Omiljena trka mog vozaca nije bila tako vazna zbog brzine, jer je moj vozac i do tad vozio u trci krugove vrlo cesto u prvih 10. Problem je bio startna pozicija. Ocekivao sam dobar start od te trke...

U svim rangovima su problem "Prokleti kocnicari..." kako ih naziva nas drugar, ali u Masteru i Eliti je ovaj problem posebno izrazen. Zato je meni falilo iskustva za Elitu. Gubio sam 10 sekundi i vise kroz boksove po trci. To se jos nekako i nadoknadi ali gubitak pozicije se ne nadoknadi jer preticanja nema. Cak i one najsporije je skoro nemoguce proci. A ti sporiji su me prolazili kroz boks. I tu je nadama za dobar plasman kraj. Na dve trke te sezone sam imao opstanak u ruci sve do prvog ili drugog boksa...

Tako sam dobio ono sto i sad u Masteru prezivljavam. Na primer u R15 prosle sezone moj vozac vise od pola trke okrece najbrze krugove, a ja zavrsim 7. jer gubim puno vremena u boksu. Zakucam se iza sporijih u trci ali brzih u boksu i tu je kraj ... U S25 u Masteru budem najbrzi na kvalifikacijama od svih Mastra, a ipak trku ne pobedim... I opet zbog boksa naravno.

Ovo sam pisao zbog price o osoblju i objektima koja je ovde spomenuta.

Znaci u principu moze se u promocije sa losim vremenima u boksu. Mene taj problem prati od uvek. I u Pro sam imao losa vremena pa sam ipak pobedio u grupi koja je bila veoma jaka. I prosle sezone u Masteru sam bio uzasan u tom delu pa sam ipak preziveo. U Elitu sam usao sa losim vremenima u boksu...

Ali ono sto je ostalo i za mene nejasno je sto sam na promociji u Elitu u taj segment igrice ulozio jako puno para. Podigao osoblje i objekte na vrlo visok nivo. Kupio dobrog TD. I opet sam bio spor. Ocito sam potcenio taj segment igre koji do pravog izrazaja dolazi tek u Masteru a posebno u Eliti. Do tada je manje vazan jer dobar vozac moze da nadoknadi sve...

Zato se u osoblje mora ulagati postepeno, jer kad dodje trenutak da je osoblje jako vazno nema se para da se od jednom ulozi i podigne na visok nivo. Ali ne sme se preterivati po rangovima u podizanje osoblja, jer to kosta previse, a donosi premalo.
Mirko Gripic
(Kumpulan Pro - 12)



Kiriman: 175
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1455 dikirim Dis 12 2012, 10:40:53 Sebut 
Pozdravljam sve sto si rekao. Tvoja iskustva nam svima ovde mnogo znace. -

Ps. Svi pricamo iz nekog predhodnog iskustva. Sto vise izrecenih iskustvava - kraci put do uspeha ;)
Slobodan Vukovic
(Kumpulan Amateur - 8)


Kiriman: 557
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1456 dikirim Dis 12 2012, 10:59:42 (terakhir disunting Dis 12 2012, 11:01:28 oleh Slobodan Vukovic) Sebut 
Hvala na podeljenom iskustvu Andrej...upravo ono moje misljenje koje sam i izneo ("bolje 4-5 sezona u jednom rangu nego 3 promocije u 6 sezona pa sunovrat")se odnosi na trening osoblja i dizanje staffa...dizanje bez treninga i iskustva osoblja je suludo kao konstantan trening vozaca u rookie i amateur rangu(radje cu da ga doradim sa eventualnih 4-5 treninga stamine i platim 300000-400000 vise po trci nego da bacam 2 sezone po 700000 treninga po trci jer sam ga uzeo sa bespotrebno velikim talentom i niskom staminom).Dug je put do elite i nema je bez izgradjenog iskustva,tehnicke obucenosti osoblja i istreniranog rada pod pritiskom,koncetracije i efikasnosti.Zgrade bez ovoga ne znace nista osim bespotrebnog troska zato mi je i plan razvoja staffa i treninga osoblja u etapama vezanim za rang takmicenja i automatski i visinu planiranih doprinosa u odredjenom rangu.
Djordje Milenkovic
(Kumpulan Amateur - 47)



Kiriman: 227
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1457 dikirim Dis 12 2012, 11:23:49 (terakhir disunting Dis 12 2012, 11:28:30 oleh Đorđe Milenković) Sebut 
Quote ( Slobodan Vukovic @ December 12th 2012,10:59:42 )

radje cu da ga doradim sa eventualnih 4-5 treninga stamine i platim 300000-400000 vise po trci nego da bacam 2 sezone po 700000 treninga po trci jer sam ga uzeo sa bespotrebno velikim talentom i niskom staminom



Ниво(ОА): 109
Концентрација: 89
Таленат: 228
Агресивност: 0
Искуство: 49
Техничко знање: 49
Кондиција: 65
Харизма: 36
Мотивација: 241
Репутација: 0
Тежина (кг): 65
Старост: 20

i ti kažeš da ovaj vozač ne valja :/
ako opstanem u amaterima ove sezone a to će najverovatnije i da se dogodi a o sledećoj i da ne pričamo još je rano ovaj vozač ima da bude među najboljima u grupi kada budem napadao pro rang.
Pre svake trke ja ga istreniram (fitnes,joga,teh. obuka) ima veliki talenat i odličan je po kiši moje vreme se na prethodnoj trci stalno vrtili oko 5 mesta a tek sam ušao u amatere i imam 4lv bolida, pa sad ti vidi. Tako da ja imam suprotno mišljenje od tebe ja bi pre uzeo nekog mladog vozača i trenirao ga nego da plaćam nekog 500.000 više a da nije izgrađen kako meni odgovara
Slobodan Pilipović
(Kumpulan Amateur - 44)



Kiriman: 397
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1458 dikirim Dis 12 2012, 11:44:34 Sebut 
Quote ( Djordje Milenkovic @ December 12th 2012,11:23:49 )

Quote ( Slobodan Vukovic @ December 12th 2012,10:59:42 )

radje cu da ga doradim sa eventualnih 4-5 treninga stamine i platim 300000-400000 vise po trci nego da bacam 2 sezone po 700000 treninga po trci jer sam ga uzeo sa bespotrebno velikim talentom i niskom staminom


Ниво(ОА): 109
Концентрација: 89
Таленат: 228
Агресивност: 0
Искуство: 49
Техничко знање: 49
Кондиција: 65
Харизма: 36
Мотивација: 241
Репутација: 0
Тежина (кг): 65
Старост: 20

i ti kažeš da ovaj vozač ne valja :/
ako opstanem u amaterima ove sezone a to će najverovatnije i da se dogodi a o sledećoj i da ne pričamo još je rano ovaj vozač ima da bude među najboljima u grupi kada budem napadao pro rang.
Pre svake trke ja ga istreniram (fitnes,joga,teh. obuka) ima veliki talenat i odličan je po kiši moje vreme se na prethodnoj trci stalno vrtili oko 5 mesta a tek sam ušao u amatere i imam 4lv bolida, pa sad ti vidi. Tako da ja imam suprotno mišljenje od tebe ja bi pre uzeo nekog mladog vozača i trenirao ga nego da plaćam nekog 500.000 više a da nije izgrađen kako meni odgovara


I ja se pridružujem prethodnoj oceni da ovaj vozač nije dobar. Ako ne obezbediš opstanak u prvih 5 trka, nećeš to uspeti ni do kraja.
Ti imaš 20 OA samo na motivaciju, tj. bez nje ti je vozač 89.
Kod tvog vozača je dobra samo stamina pored već pomenutog talenta.
Govorim o amater nivou.

Drugo, slažem se sa tvojim mišljenjem o kupovini i treniranju vozača.
Djordje Milenkovic
(Kumpulan Amateur - 47)



Kiriman: 227
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1459 dikirim Dis 12 2012, 11:46:57 (terakhir disunting Dis 12 2012, 11:51:34 oleh Đorđe Milenković) Sebut 
znam i ja da je motivacija podiže mnogo OA

Quote ( Slobodan Pilipović @ December 12th 2012,11:44:34 )

I ja se pridružujem prethodnoj oceni da ovaj vozač nije dobar. Ako ne obezbediš opstanak u prvih 5 trka, nećeš to uspeti ni do kraja.

zašto ovo misliš?

i mislim da imam odlične šanse za opstanak a to ću i dokazati do kraja sezone :)
Slobodan Vukovic
(Kumpulan Amateur - 8)


Kiriman: 557
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1460 dikirim Dis 12 2012, 12:05:44 (terakhir disunting Dis 12 2012, 12:11:49 oleh Slobodan Vukovic) Sebut 
Momci,opet da razgrinicimo vozac za opstanak i vozac za nesto ozbiljnije su dve sasvim razlicite zamisli.

Djordje,ovaj vozac po meni u skladu za rang(amateur) u kojem se takmicis pre svega ima premalo iskustva(za koje ti treba vreme da bi dobio ono cemu treba da sluzi),stamine i koncetracije i previsok talenat koji mu bespotrebno vuce OA,ako zelis da ga treniras na duze staze pre ili kasnije ulazis u problem spustasnja motivacije prodajom trka ili gluposcu od ulaska od 15milki u minus...bilo ko sa vozacem ciji je OA cca 100-105 i izgleda ovako:
konc-210
tal-100
iskustvo-100
tech-50
kond-100 do 120
motivacija-50
ima da te podere i u kvalifikacijama i na trkama po suvom koje cine otprilike 3/4 jedne sezone.
Moj sadasnji vozac ima slicne karakteristike i sa pogresnom strategijom i 4 pit stopa sam uspeo u prosloj trci po kisi da imam bolji plasman od tebe.

Meni bi vozac sa talentom koji si naveo bio potreban eventualno tek u masteru gde su pragovi OA daleko visi i mozes uklopiti visinu talenta sa visinom ostalih daleko potrebnijih karekteristika.
Djordje Milenkovic
(Kumpulan Amateur - 47)



Kiriman: 227
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1461 dikirim Dis 12 2012, 12:17:14 (terakhir disunting Dis 12 2012, 12:21:48 oleh Đorđe Milenković) Sebut 
sve je to super samo talenat ne može da se povećava znači da bi posle morao da tražim novog vozača
ove ostale karakteristike ću da popravim do kraja sezone dosta ;)
ja planiram da ostanem 2 sezone u amaterima dotle će iskustvo da mu poraste a ovo ostalo usled treninga može da bude i više od ovog što si ti naveo jedino što može da me zeza jeste OA ali pošto je max OA u pro grupi 135 mislim da imam dovoljno lufta da treniram vozača i kada bude tu blizu OA 135 da pokušam da uđem u pro
Slobodan Vukovic
(Kumpulan Amateur - 8)


Kiriman: 557
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1462 dikirim Dis 12 2012, 12:31:56 Sebut 
Ok,da li mozes da izneses neki grub plan treninga po karakteristikama redosledu,npr motivacija do...,stamina do...?
Mislim da ces proci kao i ja,i ako udjes u master ima da ispadnes brze nego sto si usao i bez vozaca kojeg si bildovao 6-7 sezona.
Nije problem uci,problem je opstati.Za opstanak su potrebni daleko kompleksniji planovi i veca ulaganja pogotovo sto se tice staffa i osoblja i oni su vam u visem rangu presudni...ubedjen sam da bez izgradjenog staffa i istreniranog i iskusnog osoblja mozemo ovo da igramo jos 10 narednih godina od amatera do mastera i nazad.
Marko Stojčev
(Kumpulan Amateur - 3)



Kiriman: 922
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1463 dikirim Dis 12 2012, 12:36:06 Sebut 
Quote ( Djordje Milenkovic @ December 12th 2012,11:23:49 )

Quote ( Slobodan Vukovic @ December 12th 2012,10:59:42 )

radje cu da ga doradim sa eventualnih 4-5 treninga stamine i platim 300000-400000 vise po trci nego da bacam 2 sezone po 700000 treninga po trci jer sam ga uzeo sa bespotrebno velikim talentom i niskom staminom


Ниво(ОА): 109
Концентрација: 89
Таленат: 228
Агресивност: 0
Искуство: 49
Техничко знање: 49
Кондиција: 65
Харизма: 36
Мотивација: 241
Репутација: 0
Тежина (кг): 65
Старост: 20



Ovaj vozac ima smesno nisku koncentraciju, dovodjenje iste na prihvatljiv nivo bi ubilo veci deo solidne kondicije koje ima.
Takodje Djordje, ako si pohvatao efekte treninga do sada (a trebalo bi da jesi), shvatices da je kombinacija fitness, yoga, kako si napisao, cisto bacanje treninga i para...Na kraju, i treniranje TI je bacanje para...
Slobodan Vukovic
(Kumpulan Amateur - 8)


Kiriman: 557
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1464 dikirim Dis 12 2012, 12:47:58 Sebut 
Quote ( Marko Stojčev @ December 12th 2012,12:36:06 )

Ovaj vozac ima smesno nisku koncentraciju, dovodjenje iste na prihvatljiv nivo bi ubilo veci deo solidne kondicije koje ima.
Takodje Djordje, ako si pohvatao efekte treninga do sada (a trebalo bi da jesi), shvatices da je kombinacija fitness, yoga, kako si napisao, cisto bacanje treninga i para...Na kraju, i treniranje TI je bacanje para...


Zbog ovoga sam i zelo da vidim plan...mozda i ja da progledam posle ovih 10 sezona.
Vladimir Jelicic
(Kumpulan Pro - 3)



Kiriman: 2684
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1465 dikirim Dis 12 2012, 12:59:09 Sebut 
Djordje, Slobodan ti je dao idealne instrukcije za Amater vozaca. Talenat zaista i nije toliko presudan, Moj sadasnji vozac ima samo 112 talenat. Uvijek je manji procenat ksinih nego suvih trka. ;)

@Slobodan
Odlicno si primjetio to za staff, na njemu se mora konstantno raditi. Andrej je imao losa pit vremena, imam ih i ja, uvijek. Iako stalno treniram staff, vremena su ocaj. Ne znam kako da objasnim, kolega sa malkice boljim staffom, jednakom motivacijom i losijim TD-om ima mnogo bolja vremena... Da li je samo sreca u pitanju?
Dejan Memicanin
(Kumpulan Rookie - 47)



Kiriman: 143
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1466 dikirim Dis 12 2012, 13:08:59 Sebut 
Vidim da se razvila prica oko vozaca i drago mi je zbog toga, od svega procitnog mi malo nesikusniji mozemo samo da profitiramo. Znam da ovim pitanjem skrecem sa teme, ali nazalost moram da pitam:-))
Sledeca trka mi je prva sa veoma velikom potrosnjom guma, da li postoji neki nacin da izracunam naprimer koliko ce biti veca potrosnja na Medium gumama u odnosu na stazu sa normalnom potrosnjom guma. Ne racunam T i H to predpostavljam da znam izracunati.

Hvala
Slobodan Vukovic
(Kumpulan Amateur - 8)


Kiriman: 557
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1467 dikirim Dis 12 2012, 13:10:45 Sebut 
Quote ( Vladimir Jelicic @ December 12th 2012,12:59:09 )

@Slobodan
Odlicno si primjetio to za staff, na njemu se mora konstantno raditi. Andrej je imao losa pit vremena, imam ih i ja, uvijek. Iako stalno treniram staff, vremena su ocaj. Ne znam kako da objasnim, kolega sa malkice boljim staffom, jednakom motivacijom i losijim TD-om ima mnogo bolja vremena... Da li je samo sreca u pitanju?


Cemu onda karakteristike i lvl-i staffa i trening osoblja ako nece uticati?Koliko kontam nivo iskustva osoblja je ono sto nas vecinu kara,dakle gomila vremena i testiranja treba da prodje dok ne budemo spremni za nesto vise kako na licnom planu tako i na nacionalnom...sve dalje je pitanje licne istrajnosti,sto se mene tice buduci da sam kao bizon igracu je dok ne uzmem pehar u eliti jedino ako me nedaj boze neka visa sila ne spreci u tome.
Vladimir Jelicic
(Kumpulan Pro - 3)



Kiriman: 2684
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1468 dikirim Dis 12 2012, 13:14:12 Sebut 
Bogme, moraces se sa mnom boriti za taj pehar!!! :D

Elem, razumijem da trebamo dizati nivo, ali sam ocekivao da cu vec poceti raditi bolja vremena, majku mu... I TD mi je prilicno dobar, zaista je zbunjujuce. Ali, sta cu, moram nastaviti sa testiranjima i treninzima. ;)
Ivica Paunovic
(Kumpulan Amateur - 11)



Kiriman: 161
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1469 dikirim Dis 12 2012, 13:16:36 Sebut 
Quote ( Djordje Milenkovic @ December 12th 2012,12:17:14 )

sve je to super samo talenat ne može da se povećava znači da bi posle morao da tražim novog vozača
ove ostale karakteristike ću da popravim do kraja sezone dosta ;)
ja planiram da ostanem 2 sezone u amaterima dotle će iskustvo da mu poraste a ovo ostalo usled treninga može da bude i više od ovog što si ti naveo jedino što može da me zeza jeste OA ali pošto je max OA u pro grupi 135 mislim da imam dovoljno lufta da treniram vozača i kada bude tu blizu OA 135 da pokušam da uđem u pro


Sve si ti to lepo smislio djordje ali ja mislim da je tesko izvodljivo mislim da ces ti ili da ga izgubis na resetu ili da ispadnes u nizi rang sa ovim vozacem,,mislim da cim mu padne motivacija ima da bude spor i to i po kisi
Davor Janjic
(Kumpulan Rookie - 264)


Kiriman: 13
  Negara:
Bosnia-Herzegovina 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1470 dikirim Dis 12 2012, 13:49:43 Sebut 
Ja sam novi ovde i odvezo sam samo 10 trka prosle sezone i juce jednu.Licno bih ovlio savet sta da radim sa ovim svojim vozacem ako zelim daidem dalje ili da ostanem jos jednu sezonu u ovom rangu.Ovo su karakteristike mog vozaca
Ниво(ОА): 63
Концентрација: 39
Таленат: 169
Агресивност: 36
Искуство: 26
Техничко знање: 18
Кондиција: 31
Харизма: 50
Мотивација: 45
Репутација: 0
Тежина (кг): 91
Старост: 22

Volio bih savet na sta treba da obratim paznju ili sta da radim?
Hvala vam na pomoci!
Halaman « 1 2 3 ... 48 [4950 ... 343 344 345 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini