Halaman « 1 2 3 ... 135 [136137 ... 343 344 345 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Srbija - forum 10328 balasan
Andrej Rilke
(Kumpulan Master - 3)



Kiriman: 766
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4050 dikirim Dis 8 2013, 19:03:04 Sebut 
Meni nikad nece biti jasno zasto se na ovom forumu cesto povezuju randomi sa Suporter kreditom uplatiti ili ne ...

Takodje mi nikad nece biti jasno zasto se ovde cesto udes na startu trke ubraja u randome ...
Goran Momirski
(Kumpulan Amateur - 22)



Kiriman: 45
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4051 dikirim Dis 8 2013, 19:07:36 Sebut 
A meni nikad nece biti jasno zasto uopste i postoje randomi i koja je ustvari njihova svrha osim da ti bez nekog pravog razloga upropaste trku.
Andrej Rilke
(Kumpulan Master - 3)



Kiriman: 766
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4052 dikirim Dis 8 2013, 19:10:36 (terakhir disunting Dis 8 2013, 19:11:06 oleh Andrej Rilke) Sebut 
A postoje li savrsene trke bez nenadanih kvarova u realnom auto-moto sportu?
Goran Momirski
(Kumpulan Amateur - 22)



Kiriman: 45
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4053 dikirim Dis 8 2013, 19:18:57 Sebut 
Da ali kada dodje do nenadanih kvarova po nekoj logici znaci da bi deo koji je stradao trebalo da je ostecen preko 90%, sto ovde ne mora da bude slucaj jer je moguce i sa manje od 80% ostecenja da dodje do tehnickog problema. Nema smisla jer menadzeri na osnovu ostecenja dela predvidjaju da li ce deo izdrzati trku ili ne.
Dejan Svajner
(Kumpulan Amateur - 2)



Mod topik
Kiriman: 738
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4054 dikirim Dis 8 2013, 20:21:16 Sebut 
Random je random i tu nema logičnih objašnjenja. Random postoji u svakoj igri ovog tipa, a cilj je da u teoriji svako može da pobedi, osvoji bod, bude u prvih 10, 20... svima je time omogućeno koliko toliko ravnopravno učešće. Radio sam s ljudima koji su napravili Fudbal za Android i tu je ubačen random, pravilo da nijedan tim ne može da ima sve pobede u sezoni. Tu je kraj priče. Izgubi Zvezda od hajduka u Kuli i to je to. Nebitno je koliko su jaki i koliko je menadžer uspešan.
Deki, support i random se povezuju jer namamo kako drugačije da im naudimo. Lično mislim da ih treba podržati, koliko je ko u mogućnosti jer je ovo ogromna obaveza. Verujem da niko od njih ne živi od supporta.
Andrej Rilke
(Kumpulan Master - 3)



Kiriman: 766
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4055 dikirim Dis 8 2013, 21:26:24 (terakhir disunting Dis 8 2013, 21:34:28 oleh Andrej Rilke) Sebut 
Slazem se da nemamo kako drugacije da im naudimo ... Ali ako zelim da im naudim onda necu vise ni da igram ovu igricu. A ako imam zelju da im naudim, a da se pri tome igram ovde, onda ja to ne razumem... Igram se da bi ti naudio. Ne razumem...

A inace ti Dejane dobro znas, da ja imam Suporter duze nego sto velika vecina sada aktivnih menadzera igra ovu igricu. Takodje znas da sam ja i pored toga prednjacio u randomima ... Ali ja Suporter uplacujem iz nekih drugih razloga ne vezanih za randome.

Prvi i osnovni razlog je sto ja ne koristim G.O program niti sta slicno. Imama sve zapamceno ovde kao Suporter i naravno na nasem timskom forumu. Ali ja timske obaveze obavljam jako kasno, a to mi omogucuje upravo Suporeter ... i td...

I evo da dokazem ovo sto pisem kopiracu sta sam na forumu grupe Amatewr 35 napisao u S-30 kada sam krenuo na promociju:

Author Topic: Amateur - 35 1749 replies
Andrej Rilke
(Group Amateur - 35)



Posts: 129
Country: Serbia
Certified:
Like this post (0) Dislike this post (0)
Old post #1441 posted Mar 27th 2012, 22:35:03
Quote
2 randoms in 3 races !!! Too much, isn't it ? Administrators !!! ???

Race 2 :
Lap 18
One of the sidepods was damaged and had to be repaired

38% before the race

Race 3 :
Lap 11 The brakes effectiveness was dropping due to overheating and they had to be fixed

58% before the race

Znaci dva randoma u prve 3 trke ... ali lepo sam napisao posle ... mogu da castim do 6 randoma i opet cu ici u promociju. Znaci ne mogu da me zaustave . I nisu me zaustavili od tad pa sve do Elite drugi put. Probali su jos jednom u Masteru kad su mi randomom oduzeli cistu pobedu i u malo me izbacili te sezone. No eto konkurencija nije izdrzala. A ja sam izdrzao sve te randome i stigao u Elitu drugi put...
Vladimir Jelicic
(Kumpulan Pro - 11)



Kiriman: 2684
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4056 dikirim Dis 8 2013, 23:27:27 Sebut 
Meni je rekord 3 komada na jednoj trci, na svu srecu ne pretjerano vaznoj... Uspio sam postici cilj na kraju te sezone.
Dejan Svajner
(Kumpulan Amateur - 2)



Mod topik
Kiriman: 738
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4057 dikirim Dis 8 2013, 23:45:25 Sebut 
Quote ( Andrej Rilke @ December 8th 2013,21:26:24 )

i stigao u Elitu drugi put...

... a gde su dva, tu je i treći ulaz.
Imao si ti random jer si se uspavao za trku 17 na omiljenoj stazi vozača kada je trebao da uzme bodove u Eliti.
To je Random!
Igor Žižik
(Kumpulan Amateur - 65)



Kiriman: 114
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4058 dikirim Dis 9 2013, 00:13:03 Sebut 
Random generator nije pravi random jer u prirodi nista nije random. Tako i kompjuterski random kao neka izvrsna funkcija ima neke zakonitosti po kojima radi. Kao programer iskusio sam da je jednom ista random funkcija koja je sluzila za generisanje "ghost" ruta 27 puta generisala istu rutu - po svoj logici ne moguce! Tako se moze desiti da se na osnovu te neke zakononitosti po kojima radi ta funkcija i zbog ogromnog broja podataka neki menadzer zadesi na nepodobnom broju i cesce zadesi "los" broj. Nadam se da je neko razumeo.
Mirko Gripic
(Kumpulan Pro - 9)



Kiriman: 175
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4059 dikirim Dis 9 2013, 07:27:19 Sebut 
Ja jesam. Doziveo sam to o cemu pricas, 3 sezone bez i jednog randoma a onda jedne sezone (kada sam jurio promociju) u svakoj 4. trci ga nisam imao (da vidim KO bi u takvim uslovima ovojio nesto)... Zbog ovakvih stvari se gubi smisao (softverskih, neprirodnih) randoma -
Ivica Paunovic
(Kumpulan Rookie - 226)


Kiriman: 296
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4060 dikirim Dis 9 2013, 09:58:03 Sebut 
Quote ( Mirko Gripic @ December 9th 2013,07:27:19 )

Ja jesam. Doziveo sam to o cemu pricas, 3 sezone bez i jednog randoma a onda jedne sezone (kada sam jurio promociju) u svakoj 4. trci ga nisam imao (da vidim KO bi u takvim uslovima ovojio nesto)... Zbog ovakvih stvari se gubi smisao (softverskih, neprirodnih) randoma -


Upravo to sam i ja hteo da kazem ,,dok spremam bolid skupljam pare i treniram vozaca ,,nekih 2 do 3 sezone malte ne me ne diraju ,,i kad sve to lepo sredim i doteram u fulu ,,onda u sezoni kad idem na promociju nebitno iso sa ctr 30 ili ctr 70 ili primer zadnje sezona ceo bolid nov novcijat i crkne menjac gde je prosecno stradanje menjaca na toj stazi oko 25% on crkne dve vanredna pita i pred kraj trke sam dimio ,,a posle trke menjac na 48% ,,i neka me neko ubedi da to nije maslo admina ,,i ti randomi se vecito desavaju kad iidem na promociju ,,ili kad vozim trku u kojoj zelim da obezbedim opstanak ,,i zbog nekih stvari koje sam pratio siguran sam da se menadzeri koji placaju suport vise favorizuju da se nebi naljutili i prekinuli sa igrom jer,,oni donose novac adminima ,, To je moje misljenje i niko nemoze da me ubedi u suprotno
Milan Mudrinic
(Kumpulan Amateur - 43)


Kiriman: 59
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4061 dikirim Dis 9 2013, 16:34:25 Sebut 
Quote ( Andrej Rilke @ December 8th 2013,19:03:04 )



<!-- GPRO300x250 -->


googletag.display('div-gpt-ad-1346320496468-0');


googletag.impl.pubads.createDomIframe("div-gpt-ad-1346320496468-0_ad_container" ,"/14949141/GPRO300x250_0",false,undefined);



Meni nikad nece biti jasno zasto se na ovom forumu cesto povezuju randomi sa Suporter kreditom uplatiti ili ne ...

Takodje mi nikad nece biti jasno zasto se ovde cesto udes na startu trke ubraja u randome ...



90+ trka vozim sa istim rizicima na startu (nikada nisam menjao), i pored toga koji god od 3-4 vozaca koje sam do sada koristio, vozio trku, gubim po par pozicija na startu, na prste jedne ruke moze da se nabroje trke u kojima to nije bio slucaj.
ni jedan put nisam imao udes na startu i onda u sezoni kad jurim promociju + na stazi koja je omiljena mom vozacu (jedina u sezoni), imam udes na startu, bez mogucnosti da nastavim trku, to je za mene RANDOM. cast vasim rezultatima i prevelikim iskustvom, ja ovo nemogu drugacije da gledam.
Andrej Rilke
(Kumpulan Master - 3)



Kiriman: 766
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4062 dikirim Dis 9 2013, 20:46:00 Sebut 
Za 7 dana bice 5 godina kako igram ovu igricu, a da pri tom nisam imao ni jedan udes na startu.
Istina kad sam poceo da igram udesi na startu nisu ni postojali kao sudari dva vozaca, nego je jedino moglo da se zakuca u zid. Tada smo to koristili za namerno udaranje u zid kako bi se vozacu oborila motivacija zbog ugovora. Znaci sa slabijim vozacima, rizik 100, forsiranje na startu i u 90% slucajeva udaralo se u zid i kraj trke.
Tek kasnije je uvedeno da pored lupanja u zid, mozes da se slupas i u drugog vozaca na startu ...

Uz svo duzno postovanje ja sam pola tog vremena vozio iskljucivo rizik 100 ... Jer moji drugari znaju da na forumu ispod mog profila stoji potpis "Real men use 100% risks"

Quote ( Dejan Svajner @ December 8th 2013,23:45:25 )

Quote ( Andrej Rilke @ December 8th 2013,21:26:24 )

i stigao u Elitu drugi put...
... a gde su dva, tu je i treći ulaz.
Imao si ti random jer si se uspavao za trku 17 na omiljenoj stazi vozača kada je trebao da uzme bodove u Eliti.
To je Random!


Istina ziva haha ... tada me sprecila neozbiljnost da uzmem bodove u Eliti

Drugi put u Eliti sprecila me bolest da uzmem bodove ...

Treci put cu to sve nadoknaditi hahaha
Andrej Rilke
(Kumpulan Master - 3)



Kiriman: 766
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4063 dikirim Dis 9 2013, 20:54:24 (terakhir disunting Dis 9 2013, 20:57:12 oleh Andrej Rilke) Sebut 
Quote ( Milan Mudrinic @ December 9th 2013,16:34:25 )

Quote ( Andrej Rilke @ December 8th 2013,19:03:04 )



&lt;!-- GPRO300x250 --&gt;


googletag.display('div-gpt-ad-1346320496468-0');


googletag.impl.pubads.createDomIframe("div-gpt-ad-1346320496468-0_ad_container" ,"/14949141/GPRO300x250_0",false,undefined);



Meni nikad nece biti jasno zasto se na ovom forumu cesto povezuju randomi sa Suporter kreditom uplatiti ili ne ...

Takodje mi nikad nece biti jasno zasto se ovde cesto udes na startu trke ubraja u randome ...


90+ trka vozim sa istim rizicima na startu (nikada nisam menjao), i pored toga koji god od 3-4 vozaca koje sam do sada koristio, vozio trku, gubim po par pozicija na startu, na prste jedne ruke moze da se nabroje trke u kojima to nije bio slucaj.
ni jedan put nisam imao udes na startu i onda u sezoni kad jurim promociju + na stazi koja je omiljena mom vozacu (jedina u sezoni), imam udes na startu, bez mogucnosti da nastavim trku, to je za mene RANDOM. cast vasim rezultatima i prevelikim iskustvom, ja ovo nemogu drugacije da gledam.


Zaboravih da kazem i ovo ... ovde si nam napisao o rizicima na staru ...

Znaci rizike na startu nisi menjao, ali sta je sa CT rizicima?

Ni njih nisi menjao 90+ trka?

Nemam ja bas preveliko iskustvo, ali ovo koje imam mi govori da nece biti da je sve samo u rizicima na startu ...

Andrej Rilke
(Kumpulan Master - 3)



Kiriman: 766
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4064 dikirim Dis 9 2013, 21:15:14 (terakhir disunting Dis 9 2013, 21:17:26 oleh Andrej Rilke) Sebut 
Quote ( Ivica Paunovic @ December 9th 2013,09:58:03 )

Quote ( Mirko Gripic @ December 9th 2013,07:27:19 )

Ja jesam. Doziveo sam to o cemu pricas, 3 sezone bez i jednog randoma a onda jedne sezone (kada sam jurio promociju) u svakoj 4. trci ga nisam imao (da vidim KO bi u takvim uslovima ovojio nesto)... Zbog ovakvih stvari se gubi smisao (softverskih, neprirodnih) randoma -

Upravo to sam i ja hteo da kazem ,,dok spremam bolid skupljam pare i treniram vozaca ,,nekih 2 do 3 sezone malte ne me ne diraju ,,i kad sve to lepo sredim i doteram u fulu ,,onda u sezoni kad idem na promociju nebitno iso sa ctr 30 ili ctr 70 ili primer zadnje sezona ceo bolid nov novcijat i crkne menjac gde je prosecno stradanje menjaca na toj stazi oko 25% on crkne dve vanredna pita i pred kraj trke sam dimio ,,a posle trke menjac na 48% ,,i neka me neko ubedi da to nije maslo admina ,,i ti randomi se vecito desavaju kad iidem na promociju ,,ili kad vozim trku u kojoj zelim da obezbedim opstanak ,,i zbog nekih stvari koje sam pratio siguran sam da se menadzeri koji placaju suport vise favorizuju da se nebi naljutili i prekinuli sa igrom jer,,oni donose novac adminima ,, To je moje misljenje i niko nemoze da me ubedi u suprotno


O randomima mogu da napisem citav roman (mogu to i da dokumentujem kao sto sam i dokumentovao nekoliko postova iznad), isto kao i vecina menadzera sto bi mogla da napise takav roman... sa tom razlikom sto sam ja Suporter od sezone 15 trka 3 bez prekida, a vecina menadzera to nije...

Gde sam onda ja tu privilegovan?
Milan Mudrinic
(Kumpulan Amateur - 43)


Kiriman: 59
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4065 dikirim Dis 10 2013, 12:06:26 Sebut 
rike,
za taktiku na trci koristim iskustvo mog tima, kao i vecina vas, predpostavljam
ovaj tim relativno dobro funkcionise, postoje more tabela, koje sam, kao clan tima, duzan da redovno azuriram. pored licne tabele, postoje i more timskih iz kojih mogu da vidim kako su se trke odvijale u proslim sezonama. pored aktivnih (15-20) menadzera, imamo tabele i od nekih ranijih, college oziris tima (bratskog tima) itd. Puno je podataka
Za trku se pripremam tako sto prvo uradim simulaciju (predvidjanje trke), iz koje vidim na kojim gumama cu najbrze zavrsiti trku, zatim vidim kakav je grip i kakvo je preticanje, zatim vidim koliko gume mogu da predju do tacke rulanja pri odredjenim rizicima i na osnovu svega toga odredim rizik za trku.
sa novim vozacem mi treba par trka, kako bi ga upoznao i video njegove karakteristike na delu, nakon toga veoma precizno dodjem do optimuma.
Rizike nisam silio, ove sezone u jednoj 80+ gde sam i uzeo hattrick, ostale max do granica u okviru taktike.
Npr. na ovoj trci nekoristim veci od 40
Andrej Rilke
(Kumpulan Master - 3)



Kiriman: 766
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4066 dikirim Dis 10 2013, 20:38:00 (terakhir disunting Dis 10 2013, 20:39:35 oleh Andrej Rilke) Sebut 
Ocito je da su neki citali ovu moju pricu o randomima, pa eto da dokazu da sam u pravu, a i da mi dodaju jos jednu stranicu u roman o randomima haha, uradili su ovo:

Круг 13 од 79

Andrej Rilke улази у бокс по ново предње крило

Toliko o suportu, randomima i povlasticama suportera...

Panto Pantic
(Kumpulan Amateur - 64)



Kiriman: 731
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4067 dikirim Dis 13 2013, 16:04:26 Sebut 
Objavljen je kalendar za sledeću sezonu. Za one koji slabije prate forum evo rasporeda:

1. Suzuka (Japan)
2. Yas Marina (Abu Dhabi)
3. Anderstorp (Sweden)
4. Portimao (Portugal)
5. Nurburgring (Germany)
6. Mugello (Italy)
7. Silverstone (United Kingdom)
8. Kaunas (Lithuania)
9. Hungaroring (Hungary)
10. Brno (Czech Republic)
11. Indianapolis Oval (United States)
12. Brasilia (Brazil)
13. Buenos Aires (Argentina)
14. Yeongam (South Korea)
15. Melbourne (Australia)
16. Singapore (Singapore)
17. New Delhi (India)

Test staza: Zolder (Belgium)

Prva trka će biti održana 24-og Januara.

I samo jedna napomena da na Novu godinu neće biti utrka (logično), ali će je biti za Božić.
Ivica Paunovic
(Kumpulan Rookie - 226)


Kiriman: 296
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (5)
Kiriman lama #4068 dikirim Dis 14 2013, 00:46:40 Sebut 
Quote ( Panto Pantic @ December 13th 2013,16:04:26 )

Objavljen je kalendar za sledeću sezonu. Za one koji slabije prate forum evo rasporeda:


stvarno nismo znali ???

Quote ( Panto Pantic @ December 13th 2013,16:04:26 )

I samo jedna napomena da na Novu godinu neće biti utrka (logično), ali će je biti za Božić.


sta bismo mi bez tebe da nam nisi reko mi ni se zajebali da vozimo trku za novu godinu???
Panto Pantic
(Kumpulan Amateur - 64)



Kiriman: 731
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #4069 dikirim Dis 14 2013, 00:59:35 Sebut 
E mislim stvarno jbg sad. Moraš li uvijek vrijeđati kada nešto komentarišeš??? Gdje ti je kultura??? I onda kažu da su srbi prost narod, a mi se nađemo uvrijeđeni.

A na tvoju pismenost nemam riječi.
Mirko Gripic
(Kumpulan Pro - 9)



Kiriman: 175
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4070 dikirim Dis 14 2013, 12:16:25 Sebut 
Jes bre Ivice, stvarno ga pretera... To je informacija za one pocetnike koji ovde postavljaju bezbroj pitanja za koje mi iskusniji odavno znamo odgovor (a nekad smo ih i mi pitali). Ajd da se igramo i dajemo ovde korisne informacije za sve (pa i za pocetnike koje mrzi da citaju pravila i sve korisne forume) :)
Petar Galic
(Kumpulan Pro - 9)



Kiriman: 25
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4071 dikirim Dis 14 2013, 13:39:28 Sebut 
Pozdrav raja. Ima li neko podatke o Serres stazi? Ako ima, bio bih mu zahvalan ako posalje na mail ili mail box. Hvala.
Vladimir Jelicic
(Kumpulan Pro - 11)



Kiriman: 2684
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4072 dikirim Dis 14 2013, 13:40:40 Sebut 
Hahaha, Petre, pa kako cemo imati podatke, kad se prvi put vozi na ovoj stazi? :)
Moracemo svi sistemom zvanim "ofrlje" eksperimentisati. :D

Meni licno najvise lici na Ahvenisto.
Juga Djordjevic
(Kumpulan Rookie - 33)


Kiriman: 1
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (5)
Kiriman lama #4073 dikirim Dis 14 2013, 13:49:54 Sebut 
Quote ( Panto Pantic @ December 14th 2013,00:59:35 )

E mislim stvarno jbg sad. Moraš li uvijek vrijeđati kada nešto komentarišeš??? Gdje ti je kultura??? I onda kažu da su srbi prost narod, a mi se nađemo uvrijeđeni.

A na tvoju pismenost nemam riječi.

pa tvoja je glupost da objavljues kalendar sledece sezone kad su svi menadzeri dobili to obavestenje na pocetnoj strani i svi mi imamo kalendar i znamo da nema trke za novu godinu ,,

nismo mi svi krivi sto uvek bodes neke gluposti idiote
Nada Sokovic
(Kumpulan Rookie - 226)



Kiriman: 36
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4074 dikirim Dis 14 2013, 21:06:55 Sebut 
Технички проблеми
Круг 21 Возачу је сметала кацига и заменио ју је новом!!!!
Sta mislite za ovo? A to se desilo samo jedan krug pre redovnog pita u 22. krugu. Sto znaci da sam isao u prvi pit u 21. krugu zbog kacige, a u drugi po strategiji. Naravno da sam zbog ovoga ostao bez bodova.
Marko Stojčev
(Kumpulan Pro - 17)



Kiriman: 922
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #4075 dikirim Dis 15 2013, 15:51:57 Sebut 
Ja mislim da prvi put vidim muskarca koji se zove Nada.
Zeljko Sperlic
(Kumpulan Rookie - 96)



Kiriman: 720
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #4076 dikirim Dis 15 2013, 16:54:16 Sebut 
mislis da su mu zbog toga pogresnu kacigu dali? :-)
pozz svima
Panto Pantic
(Kumpulan Amateur - 64)



Kiriman: 731
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4077 dikirim Dis 15 2013, 17:00:37 Sebut 
Čovjek je već jednom objašnjavao situaciju oko svoga imena. Ima nekoliko stranica do tog posta.
Igor Žižik
(Kumpulan Amateur - 65)



Kiriman: 114
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4078 dikirim Dis 16 2013, 12:36:55 Sebut 
Ajmo Balkanci konacno je na red dosla i jedna jedina domaca trka. :))
Panto Pantic
(Kumpulan Amateur - 64)



Kiriman: 731
  Negara:
Serbia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #4079 dikirim Dis 16 2013, 15:16:29 Sebut 
U principu je tu i Bukurešt ako ga računamo u Balkan, ali stvarno je već jednom bio red neku ovaku stazu.
Halaman « 1 2 3 ... 135 [136137 ... 343 344 345 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini