Overzicht race (Circuit: Kaunas | Seizoen: 38 | Wedstrijd: 7 | Groep: Elite)

Seizoen:  Wedstrijd:

Kies een andere groep:

Pos Winst Banden Nat Naam manager Race tijd Ronden Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pitstop
01. Geen verandering ±0 Michelini   Toygun Senler4 1h29:36.963 80 2 1:05.682 176.82km/h 11.510s
02. Geen verandering ±0 Michelini   Vsevolod Demydov + 0.126 80 2 1:05.444 176.82km/h 11.650s
03. Geen verandering ±0 Michelini   Paulo Pinto + 6.066 80 2 1:05.783 176.62km/h 12.669s
04. +2 +2 Michelini   João Monteiro1 + 38.324 80 2 1:05.829 175.57km/h 13.006s
05. +3 +3 Michelini   Sion Francis + 43.132 80 2 1:06.089 175.41km/h 13.101s
06. +6 +6 Michelini   Rafael Mantovani + 43.586 80 2 1:05.878 175.40km/h 13.255s
07. +2 +2 Michelini   Radomir Czech + 53.817 80 2 1:06.094 175.07km/h 15.926s
08. +5 +5 Yokomama   Frederico Neves + 58.249 80 2 1:05.803 174.93km/h 12.614s
09. +7 +7 Yokomama   Jukka Sireni + 1:05.468 80 2 1:06.053 174.69km/h 15.616s
10. -5 -5 Michelini   Christos Bobolis + 1:12.158 79 2 1:06.459 174.48km/h 14.260s
11. +3 +3 Michelini   Daniel Comalada + 1:17.192 79 2 1:06.438 174.32km/h 15.927s
12. -2 -2 Michelini   Mihail Golovanov + 1:20.856 79 2 1:06.569 174.20km/h 14.203s
13. +8 +8 Badyear   Leandro Sereno6 + 1:24.842 79 2 1:06.644 174.07km/h 11.543s
14. +17 +17 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 1:26.584 79 2 1:05.956 174.02km/h 13.567s
15. +8 +8 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:29.776 79 2 1:06.483 173.92km/h 12.891s
16. +9 +9 Badyear   Christer Andersson + 1:30.297 79 2 1:06.047 173.90km/h 15.607s
17. -10 -10 Michelini   Ilya Medvedev + 1:34.146 79 2 1:06.423 173.78km/h 11.835s
18. +4 +4 Yokomama   Michael Winkley + 1:34.598 79 2 1:06.006 173.76km/h 16.690s
19. +1 +1 Michelini   Rodrigo Velasco + 1:34.896 79 2 1:06.361 173.75km/h 16.724s
20. +9 +9 Dunnolop   Michail Ivanov + 1:35.470 79 2 1:06.026 173.74km/h 15.678s
21. -6 -6 Michelini   Lee Harding + 1:38.438 79 2 1:06.703 173.64km/h 13.489s
22. -5 -5 Michelini   Martynas Atkočius + 1:40.570 79 2 1:06.654 173.57km/h 14.825s
23. -12 -12 Michelini   Vladimir Islentiev2 + 2:06.774 79 3 1:06.240 172.75km/h 16.164s
24. -6 -6 Yokomama   Paweł Parszuto + 2:16.852 78 3 1:06.456 172.43km/h 18.501s
25. +1 +1 Michelini   Heite Schaumann + 2:28.122 78 3 1:07.020 172.08km/h 15.931s
26. +9 +9 Badyear   Mikko Suhonen + 3:08.921 78 1 1:07.178 170.82km/h 23.180s
27. -23 -23 Bridgerock   Rimantas Sagatas2 + 3:10.934 78 2 1:06.174 170.76km/h 12.130s
28. -4 -4 Yokomama   Ioannis Dimitroglou + 3:25.367 77 1 1:08.302 170.32km/h 14.694s
29. -1 -1 Yokomama   Ian Lynch + 3:33.071 77 1 1:08.451 170.08km/h 17.263s
30. +4 +4 Yokomama   Joao Barbosa + 3:39.496 77 1 1:08.289 169.89km/h 19.515s
31. -4 -4 Yokomama   Kiran Patel + 3:53.599 77 1 1:08.489 169.46km/h 16.616s
32. -2 -2 Dunnolop   Bartek Wójcicki + 4:32.431 76 4 1:07.960 168.29km/h 14.064s
33. Geen verandering ±0 Dunnolop   Nico Zou + 4:37.939 76 2 1:08.777 168.13km/h 20.979s
34. -15 -15 Michelini   Christoph Seifriedsberger + 4:52.887 76 2 1:06.989 167.69km/h 15.069s
35. +2 +2 Pipirelli   Peter Bönisch + 5:23.658 76 2 1:09.625 166.78km/h 15.923s
36. -4 -4 Badyear   Franco Dei Cas + 5:40.306 75 1 1:09.465 166.30km/h 21.291s
37. -1 -1 Yokomama   Maxim Pugovok + 7:38.849 74 2 1:10.089 162.92km/h 15.065s
38. +1 +1 Dunnolop   Denis Titov + 8:57.662 72 1 1:10.438 160.75km/h 23.448s
Niet geklassificeerd
39. -1 -1 Pipirelli   Rafal Kowalski Lekke band 62 2 1:09.615    19.221s