Overzicht race (Circuit: Mexico City | Seizoen: 74 | Wedstrijd: 11 | Groep: Master - 1)

Seizoen:  Wedstrijd:

Kies een andere groep:

Pos Winst Banden Nat Naam manager Race tijd Ronden Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pitstop
01. +1 +1 Badyear   Andrew King 1h26:23.229 69 2 1:12.267 211.84km/h 18.989s
02. -1 -1 Badyear   Gustavo Bellotto + 5.450 69 2 1:11.432 211.61km/h 16.934s
03. +1 +1 Yokomama   Viktor Dyankov + 56.126 69 2 1:12.606 209.57km/h 17.577s
04. +1 +1 Yokomama   Bora Janić + 59.644 69 2 1:13.192 209.43km/h 18.609s
05. +5 +5 Badyear   Mauricio Angelucci + 1:01.925 69 2 1:12.985 209.34km/h 16.485s
06. +2 +2 Badyear   Pablo Fernandez + 1:07.591 69 2 1:13.357 209.11km/h 17.440s
07. +2 +2 Yokomama   Wouter Teuwen + 1:17.089 68 2 1:13.239 208.73km/h 19.340s
08. -1 -1 Dunnolop   Rimantas Sagatas2 + 1:18.049 68 2 1:13.225 208.69km/h 16.645s
09. -6 -6 Badyear   Craig McLean + 1:18.515 68 2 1:13.086 208.68km/h 17.428s
10. -4 -4 Hancock   Eduardo Casagrande + 1:20.083 68 2 1:13.397 208.61km/h 20.658s
11. +1 +1 Badyear   Greg Tierney + 1:34.209 68 2 1:13.900 208.06km/h 17.752s
12. -1 -1 Badyear   Stefano Mana + 1:37.477 68 2 1:13.123 207.93km/h 20.910s
13. Geen verandering ±0 Yokomama   David Rolleston + 1:48.511 68 1 1:14.834 207.49km/h 16.408s
14. +8 +8 Dunnolop   Leonardo Solazzi + 1:48.657 68 1 1:14.308 207.49km/h 19.794s
15. +10 +10 Yokomama   David Michler + 1:48.668 68 1 1:14.588 207.49km/h 19.648s
16. +8 +8 Yokomama   Ferenc Koncz + 1:49.031 68 1 1:14.273 207.47km/h 20.698s
17. +15 +15 Contimental   Maciej Młynek + 2:02.608 68 1 1:13.828 206.94km/h 19.327s
18. +1 +1 Dunnolop   Paweł Grabowski + 2:03.055 68 2 1:13.829 206.92km/h 22.068s
19. -4 -4 Badyear   Peter Peyper + 2:03.435 68 2 1:13.924 206.91km/h 15.162s
20. +14 +14 Contimental   Mike Osintsev + 2:06.970 68 1 1:14.039 206.77km/h 15.437s
21. -4 -4 Yokomama   Mindaugas Bauža + 2:07.747 68 2 1:14.044 206.74km/h 14.426s
22. -6 -6 Badyear   Danilo Alberghetti + 2:12.419 68 2 1:12.976 206.56km/h 17.255s
23. Geen verandering ±0 Contimental   Alexander Kateliev + 2:13.480 68 2 1:13.942 206.52km/h 16.583s
24. -3 -3 Yokomama   Cecil Deckard + 2:19.244 68 1 1:14.403 206.30km/h 17.217s
25. -5 -5 Yokomama   Piotr Wrona + 2:23.235 68 2 1:13.724 206.14km/h 16.146s
26. +2 +2 Yokomama   Marco Longo + 2:26.174 67 1 1:14.405 206.03km/h 16.589s
27. +2 +2 Contimental   Radim Zeleznik + 2:29.698 67 1 1:14.865 205.89km/h 21.635s
28. -10 -10 Yokomama   Konrad Lasak + 2:37.917 67 2 1:14.251 205.57km/h 16.642s
29. -15 -15 Yokomama   Jimmy De Roy + 2:39.566 67 2 1:15.052 205.51km/h 19.342s
30. -4 -4 Contimental   Stefan Leinsinger + 2:48.582 67 1 1:15.121 205.16km/h 16.961s
31. +2 +2 Yokomama   Róbert Villásek + 3:00.031 67 1 1:15.572 204.73km/h 21.124s
32. -5 -5 Contimental   Damian Mikuszewski + 3:00.561 67 2 1:15.619 204.71km/h 20.553s
33. -3 -3 Yokomama   Gonzalo Garbin + 4:16.966 66 1 1:16.036 201.83km/h 17.758s
34. +1 +1 Contimental   Lovász Tibor + 4:37.880 66 1 1:16.335 201.06km/h 19.335s
35. +2 +2 Pipirelli   Zoltán Zelei + 4:47.118 66 1 1:16.967 200.72km/h 22.429s
36. -5 -5 Contimental   Daniel Rosa + 5:11.968 65 1 1:17.015 199.81km/h 20.790s
37. +1 +1 Pipirelli   Bernard Bontjer + 5:40.581 65 1 1:17.802 198.78km/h 22.051s
38. -2 -2 Yokomama   Tomek Kiełpiński + 6:56.775 64 1 1:18.332 196.07km/h 22.367s