Overzicht race (Circuit: Melbourne | Seizoen: 75 | Wedstrijd: 1 | Groep: Elite)

Seizoen:  Wedstrijd:

Kies een andere groep:

Pos Winst Banden Nat Naam manager Race tijd Ronden Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pitstop
01. Geen verandering ±0 Bridgerock   Roland Postle8 1h28:27.343 58 3 1:26.392 208.65km/h 13.671s
02. +7 +7 Bridgerock   Christos Bobolis4 + 28.070 58 3 1:25.439 207.55km/h 13.295s
03. -1 -1 Bridgerock   Jan Velske2 + 37.903 58 3 1:26.155 207.17km/h 15.282s
04. +3 +3 Bridgerock   Lee Harding + 1:19.068 58 3 1:27.060 205.58km/h 13.555s
05. +9 +9 Bridgerock   Viktor Dyankov + 1:48.985 57 2 1:25.759 204.45km/h 18.060s
06. -3 -3 Contimental   Robin Goodey + 1:49.927 57 3 1:27.412 204.41km/h 14.837s
07. +6 +6 Contimental   Alix Martin + 1:54.067 57 3 1:26.474 204.26km/h 16.486s
08. -3 -3 Michelini   Atis Praudins + 2:12.420 57 3 1:27.261 203.57km/h 14.285s
09. +9 +9 Contimental   Gonzalo Alvarez + 2:16.367 57 3 1:26.750 203.42km/h 15.227s
10. -2 -2 Contimental   Bert Huylebroeck + 2:19.668 57 3 1:27.148 203.30km/h 19.599s
11. Geen verandering ±0 Michelini   Nevzat Kasapoglu + 2:21.342 57 3 1:27.740 203.23km/h 14.441s
12. +4 +4 Badyear   Paweł Zaburski + 2:36.830 57 3 1:26.958 202.66km/h 13.776s
13. -7 -7 Michelini   Emil Kwiatkowski + 2:39.425 57 3 1:27.527 202.56km/h 14.485s
14. +8 +8 Yokomama   Róbert László2 + 2:39.871 57 3 1:27.470 202.55km/h 16.252s
15. +5 +5 Badyear   Joel Viitikko + 2:40.212 57 3 1:27.133 202.53km/h 15.992s
16. -1 -1 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 + 2:44.105 57 3 1:28.084 202.39km/h 14.411s
17. Geen verandering ±0 Badyear   Yug Desai1 + 2:44.264 57 2 1:27.739 202.38km/h 15.587s
18. +10 +10 Contimental   Theodosis Vogiatzis + 2:51.824 57 3 1:28.218 202.10km/h 17.423s
19. -15 -15 Hancock   George Slater + 3:04.221 56 2 1:28.454 201.65km/h 14.579s
20. +3 +3 Contimental   Martynas Bražėnas + 3:11.562 56 3 1:28.008 201.38km/h 15.834s
21. +3 +3 Contimental   Henrique Hughes Paunero + 3:34.528 56 3 1:29.028 200.54km/h 15.853s
22. -1 -1 Badyear   Jasper Coosemans + 3:44.896 56 3 1:29.271 200.16km/h 16.425s
23. +2 +2 Badyear   Bora Janić + 3:46.466 56 3 1:29.445 200.11km/h 16.546s
24. -5 -5 Michelini   James Berriman + 3:58.636 56 2 1:28.052 199.67km/h 16.447s
25. +1 +1 Yokomama   Joachim Rang + 4:07.548 56 3 1:28.422 199.35km/h 18.091s
26. -14 -14 Hancock   Flavio Mendiković + 4:08.114 56 4 1:28.548 199.33km/h 15.321s
27. +2 +2 Contimental   Maxim Egorov + 4:17.351 56 3 1:28.838 199.00km/h 14.617s
28. +4 +4 Badyear   Christer Andersson + 4:24.145 55 3 1:29.721 198.75km/h 14.021s
29. -2 -2 Contimental   Andreas Ramann + 4:38.623 55 3 1:30.163 198.24km/h 16.134s
30. Geen verandering ±0 Yokomama   Martino Colombo + 5:14.434 55 3 1:30.262 196.98km/h 18.000s
31. Geen verandering ±0 Pipirelli   Gustavo Bellotto + 5:53.180 54 1 1:31.333 195.63km/h 22.521s
32. +1 +1 Pipirelli   Aleksandar Aleksandrov + 5:55.837 54 3 1:31.156 195.54km/h 20.184s
33. -23 -23 Yokomama   Rogerio Mandler + 5:58.367 54 4 1:30.844 195.45km/h 16.178s
34. Geen verandering ±0 Pipirelli   Alan Horsley + 6:15.528 54 3 1:32.104 194.86km/h 20.180s
35. +3 +3 Pipirelli   Nestor Vicente + 6:25.291 54 1 1:32.277 194.53km/h 25.368s
36. -1 -1 Pipirelli   Dmitry Nechitailo + 6:40.024 54 1 1:32.784 194.02km/h 13.086s
37. Geen verandering ±0 Pipirelli   Ahmet Sonverdi + 6:59.380 54 3 1:32.753 193.37km/h 16.344s
38. -2 -2 Pipirelli   Toni Söyrinki + 7:10.155 54 3 1:33.153 193.00km/h 14.677s
39. +1 +1 Pipirelli   Peter Both + 7:28.564 53 3 1:33.409 192.39km/h 16.867s
40. -1 -1 Pipirelli   Sergey Shinkevich + 8:09.720 53 3 1:33.893 191.02km/h 18.293s