Statistieken

Prestatie statistieken aller tijden
Statistieken team
Statistieken spel activiteit
Forum statistieken
Statistieken land
Andere statistieken
Prestatiestatistieken
Statistieken personeel
GPRO Supporter statistieken

Tussenstand als het seizoen één grote race zou zijn

Kies groep:

 
Pagina [12 3 ... 85 86 87 » Ga snel naar pagina:
# Banden Naam manager Nat Groep Seizoens totaaltijd
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock David Rolleston Elite 9:06:02.395s
2. Hancock Roland Postle9 Elite + 43.418s
3. Bridgerock Jani Syrjäläinen Elite + 0:01:03.456s
4. Bridgerock Miel Soeterbroek Elite + 0:02:55.557s
5. Michelini Gyuri Székely Elite + 0:03:17.418s
6. Yokomama Brad Marshall Elite + 0:03:29.277s
7. Hancock George Slater1 Elite + 0:03:39.493s
8. Hancock Lee Harding Elite + 0:04:18.158s
9. Badyear Chew Kai Wen Elite + 0:04:34.758s
10. Bridgerock Patryk Janczak Elite + 0:04:44.012s
11. Hancock Twig Fahaji Elite + 0:05:40.836s
12. Hancock Antonio Gattulli Elite + 0:05:52.997s
13. Hancock Andrea Squizzato1 Elite + 0:06:10.559s
14. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:06:17.982s
15. Hancock Pedro Moura Elite + 0:06:24.200s
16. Hancock Rimantas Sagatas2 Elite + 0:06:29.703s
17. Hancock Daniele Bontempo Elite + 0:08:01.189s
18. Hancock Pablo Fernandez Elite + 0:08:06.774s
19. Hancock Ania Piekarska Elite + 0:08:30.916s
20. Hancock Chris Adnams Elite + 0:08:48.586s
21. Yokomama Michaela Källström Elite + 0:09:12.520s
22. Contimental Leandro Sereno7 Elite + 0:09:14.547s
23. Badyear Jay De Snoo Elite + 0:09:30.030s
24. Yokomama Juan Diego Milán Master - 1 + 0:10:12.023s
25. Badyear Atis Praudins Master - 4 + 0:10:58.160s
26. Dunnolop Rafal Celejewski Master - 5 + 0:10:59.246s
27. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:11:03.459s
28. Bridgerock Guilherme Franco Master - 5 + 0:11:06.011s
29. Hancock Luca Molendi Elite + 0:11:24.216s
30. Badyear Tony Cullen Master - 1 + 0:11:54.994s
31. Yokomama Andrej Rilke Elite + 0:12:03.868s
32. Badyear Sergio Fanelli Master - 4 + 0:12:09.423s
33. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:12:21.558s
34. Michelini Bartek Nowak Master - 1 + 0:13:13.360s
35. Dunnolop Fabio Corio Master - 2 + 0:13:46.679s
36. Badyear Geoff Atkin Master - 5 + 0:13:50.131s
37. Badyear Jose Filipe Master - 2 + 0:14:00.783s
38. Badyear Olivier Portal Master - 1 + 0:14:00.954s
39. Dunnolop Guillaume Delamarre Master - 5 + 0:14:10.082s
40. Yokomama Lorenzo Bongi Master - 1 + 0:14:11.774s
41. Dunnolop Toni Kazanjyan Master - 3 + 0:14:27.377s
42. Yokomama Kamal Naoui Master - 4 + 0:14:51.853s
43. Yokomama Alex Holland Master - 5 + 0:14:53.540s
44. Hancock Giovanni Orecchioni Elite + 0:14:55.333s
45. Dunnolop Vadim Shapovalov Master - 3 + 0:15:02.096s
46. Yokomama Gustavo Bellotto Master - 1 + 0:15:12.945s
47. Yokomama Martin Britain Master - 4 + 0:15:35.006s
48. Badyear Marco Longo Master - 3 + 0:15:44.707s
49. Yokomama James Boylan Master - 1 + 0:15:44.726s
50. Yokomama Wouter Teuwen Master - 3 + 0:16:01.093s
51. Yokomama Ivan Silva Master - 5 + 0:16:06.997s
52. Yokomama Ignacio Belatti Elite + 0:16:10.637s
53. Dunnolop Aigars Vitolins Master - 5 + 0:16:19.624s
54. Dunnolop Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:16:27.234s
55. Badyear Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:16:39.646s
56. Yokomama Stephen Cudmore Master - 1 + 0:16:51.598s
57. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 5 + 0:16:52.866s
58. Yokomama Ross Proud Master - 1 + 0:17:07.717s
59. Dunnolop Cédrick Flament Master - 3 + 0:17:10.103s
60. Yokomama Mato Nikic Master - 3 + 0:17:14.636s
61. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:17:21.505s
62. Yokomama Matheus Senna Ramos Master - 5 + 0:17:21.734s
63. Dunnolop Michail Ivanov Master - 5 + 0:17:24.924s
64. Badyear Gábor Besenyi Master - 2 + 0:17:27.654s
65. Badyear Armenio Santos Master - 2 + 0:17:40.645s
66. Yokomama Mindaugas Bauža Master - 2 + 0:17:41.373s
67. Yokomama Roberto Borgato Master - 1 + 0:17:43.657s
68. Yokomama Pieterjan Staessen Pro - 3 + 0:17:55.397s
69. Yokomama Davide Panella Master - 4 + 0:18:08.894s
70. Dunnolop Andy Goodall Master - 2 + 0:18:10.530s
71. Yokomama Alberto Pérez Master - 3 + 0:18:22.167s
72. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 0:18:33.289s
73. Avonn Farcy Génel Master - 3 + 0:18:34.853s
74. Badyear Matej Matrtaj Elite + 0:18:52.993s
75. Yokomama Damir Sen Master - 4 + 0:18:54.488s
76. Dunnolop Leonardo Franco Master - 2 + 0:18:59.357s
77. Yokomama Graham Mercer Master - 1 + 0:19:03.487s
78. Yokomama Michal Szopinski Master - 3 + 0:19:19.370s
79. Yokomama Kuba Szajbel Master - 4 + 0:19:27.556s
80. Dunnolop Joscha Büllesbach Master - 2 + 0:19:33.682s
81. Yokomama Svetlana Shapovalova Master - 4 + 0:19:42.426s
82. Badyear Santiago Chaher Pro - 4 + 0:19:46.278s
83. Yokomama Bruno Caseiro Master - 4 + 0:19:51.629s
84. Yokomama Ari Rautamies Master - 3 + 0:19:52.044s
85. Yokomama Diogo Schwinn Pro - 14 + 0:19:54.470s
86. Dunnolop Olver Hernández Pro - 20 + 0:20:01.103s
87. Michelini Nikolai Nikolov Master - 4 + 0:20:15.467s
88. Yokomama Stephane Verly Pro - 5 + 0:20:29.514s
89. Badyear Pablo Ramirez Master - 4 + 0:20:31.047s
90. Yokomama Julio Asencio Pro - 11 + 0:20:36.782s
91. Dunnolop Nuno Vicente Master - 4 + 0:20:37.115s
92. Badyear Onur Guardian Master - 2 + 0:20:38.162s
93. Badyear Robert Horvath Pro - 4 + 0:20:38.802s
94. Yokomama Artur Marczewski Master - 1 + 0:20:39.240s
95. Dunnolop Frederik Broux Pro - 19 + 0:20:41.293s
96. Hancock Edwin Silva Master - 2 + 0:20:43.478s
97. Yokomama Joachim Vaes Master - 2 + 0:20:50.727s
98. Yokomama Jos Haarsma Pro - 21 + 0:20:53.485s
99. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:20:53.776s
100. Dunnolop Jesús Torres Pro - 5 + 0:20:54.779s
Pagina [12 3 ... 85 86 87 » Ga snel naar pagina: