Statistieken

Prestatie statistieken aller tijden
Statistieken team
Statistieken spel activiteit
Forum statistieken
Statistieken land
Andere statistieken
Prestatiestatistieken
Statistieken personeel
GPRO Supporter statistieken

Klassement indien het seizoen één grote race zou zijn

Kies groep:

 
Pagina [12 3 ... 107 108 109 » Ga snel naar pagina:
# Banden Naam manager Nat Groep Seizoens totaaltijd
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Wouter Teuwen Elite 19:25:42.174s
2. Bridgerock Gonzalo Alvarez Elite + 0:06:14.325s
3. Bridgerock Rimantas Sagatas4 Elite + 0:08:44.476s
4. Contimental Lorenzo Di Buono Elite + 0:16:14.443s
5. Hancock George Slater3 Elite + 0:17:26.044s
6. Michelini Ilya Vedenikov Elite + 0:19:47.410s
7. Badyear Gyuri Székely Elite + 0:20:55.531s
8. Hancock Alexei Malkin Elite + 0:21:03.431s
9. Badyear Dominiek Van West Elite + 0:23:11.848s
10. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:24:02.098s
11. Hancock Brice Meyer Elite + 0:24:14.998s
12. Contimental Rei Frost Elite + 0:24:51.357s
13. Contimental Kai Wen Chew Elite + 0:25:42.235s
14. Badyear André de Carvalho Elite + 0:25:44.736s
15. Hancock Aigars Vitolins Elite + 0:28:11.273s
16. Contimental Bernard Bontjer Elite + 0:28:17.390s
17. Badyear Andrew Merkel Elite + 0:31:02.472s
18. Yokomama Bruno Caseiro1 Elite + 0:32:09.390s
19. Contimental Christer Andersson Elite + 0:32:56.516s
20. Bridgerock Ethan Littlejohns Pro - 24 + 0:33:06.370s
21. Contimental Harsh Sheth Elite + 0:33:41.952s
22. Contimental Viktor Dyankov Elite + 0:33:44.670s
23. Dunnolop Joachim Vaes Master - 1 + 0:34:14.487s
24. Dunnolop Toni Söyrinki Master - 1 + 0:34:48.621s
25. Yokomama Leandro Sereno7 Master - 4 + 0:34:57.996s
26. Dunnolop Branislav Mihic Elite + 0:35:06.180s
27. Badyear Roland Postle9 Elite + 0:35:06.862s
28. Badyear Andrian Naidenov Master - 4 + 0:35:32.246s
29. Hancock Martino Colombo Elite + 0:35:48.229s
30. Contimental Geir Pukk Elite + 0:36:12.845s
31. Badyear Nikos Tzivas Master - 5 + 0:36:17.127s
32. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:36:18.269s
33. Badyear Vinicio Souza Master - 2 + 0:37:02.833s
34. Badyear Mihail Golovanov Master - 5 + 0:37:33.471s
35. Yokomama Róbert László2 Master - 4 + 0:39:37.103s
36. Badyear Aleksandr Gerassimtsik Master - 2 + 0:39:38.199s
37. Badyear Luis Santos Master - 1 + 0:39:49.670s
38. Badyear Maciej Rabiński Master - 2 + 0:40:35.462s
39. Dunnolop Matteo Bernardi Master - 5 + 0:41:27.067s
40. Badyear Raimonds Urtāns Master - 1 + 0:41:37.592s
41. Yokomama Marco Longo Master - 1 + 0:42:02.973s
42. Dunnolop Ania Piekarska Master - 3 + 0:42:20.412s
43. Contimental Cristian Cattaneo Elite + 0:42:36.199s
44. Badyear Pavel Pobirovski Master - 1 + 0:43:26.046s
45. Yokomama Paweł Zaburski Master - 3 + 0:43:51.122s
46. Dunnolop Ivan Andjelic Master - 3 + 0:44:22.598s
47. Badyear Gonçalo Fernandes Master - 3 + 0:44:30.781s
48. Yokomama Mikael Brostrom Elite + 0:44:36.748s
49. Dunnolop Atis Praudins Master - 1 + 0:44:47.445s
50. Badyear Luca Sora Master - 3 + 0:44:47.679s
51. Badyear Daniel Comalada Master - 5 + 0:45:25.693s
52. Yokomama Kuba Szajbel Master - 1 + 0:45:35.683s
53. Badyear Juliano Matzenbacher Master - 4 + 0:45:42.406s
54. Badyear James Boylan Master - 2 + 0:45:48.991s
55. Yokomama Giovanni Orecchioni Master - 3 + 0:45:54.981s
56. Badyear Maja Soren Master - 5 + 0:45:55.457s
57. Yokomama Mihail Morozov Elite + 0:46:14.360s
58. Yokomama Ross Proud Master - 4 + 0:46:30.508s
59. Badyear Albert Nagy Master - 5 + 0:46:38.820s
60. Dunnolop Antonio Gattulli Master - 4 + 0:46:56.074s
61. Yokomama Artur Marczewski Master - 1 + 0:46:59.368s
62. Badyear Fabricio Ramos Master - 5 + 0:47:16.130s
63. Yokomama Montes Dimemola Master - 2 + 0:47:39.578s
64. Yokomama Kamal Naoui Master - 4 + 0:47:55.551s
65. Yokomama Josh Clark Master - 5 + 0:47:56.000s
66. Yokomama Frederik Broux Master - 3 + 0:48:10.144s
67. Yokomama Stéphane Rombaux Pro - 14 + 0:48:22.365s
68. Yokomama Martin Weiß Master - 2 + 0:48:34.505s
69. Badyear Peter Both Master - 2 + 0:48:56.652s
70. Badyear Christophe Dumont Master - 2 + 0:48:57.458s
71. Dunnolop Rogerio Mandler Master - 4 + 0:48:59.832s
72. Yokomama Frédéric Pierret Master - 5 + 0:49:07.006s
73. Dunnolop Duong Cuong Master - 3 + 0:49:13.905s
74. Badyear Tomasz Siwiec Master - 5 + 0:49:36.293s
75. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 5 + 0:49:49.089s
76. Badyear Gustavo Bellotto Elite + 0:49:51.355s
77. Yokomama Diogo Schwinn Master - 1 + 0:50:09.969s
78. Yokomama Sam Tipple Master - 1 + 0:50:19.230s
79. Dunnolop Marco Triulzi Master - 4 + 0:50:22.152s
80. Yokomama Lee Harding Master - 1 + 0:50:34.612s
81. Contimental Kaur Sirel Master - 4 + 0:50:34.966s
82. Yokomama Aleksey Kondratenko Master - 2 + 0:50:55.833s
83. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 5 + 0:51:09.530s
84. Dunnolop Rumen Atanasov Pro - 6 + 0:51:25.320s
85. Contimental Vyacheslav Andreevich Master - 3 + 0:51:27.740s
86. Yokomama William Day Pro - 7 + 0:51:28.799s
87. Dunnolop Jos Haarsma Pro - 5 + 0:51:36.988s
88. Yokomama Simone Scarpa Master - 5 + 0:51:52.114s
89. Yokomama Giuseppe Carlomagno Master - 3 + 0:51:56.218s
90. Yokomama Bora Janić Master - 4 + 0:52:00.994s
91. Badyear Edvinas Račkys Master - 5 + 0:52:01.890s
92. Badyear Nigel Smith Pro - 5 + 0:52:02.987s
93. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 0:52:05.544s
94. Yokomama Geoffrey Stanislawski Master - 3 + 0:52:16.015s
95. Yokomama Philippe Taffonneau Master - 2 + 0:52:38.179s
96. Yokomama Ignacio Belatti Pro - 5 + 0:52:41.152s
97. Badyear Giovanni Farina Master - 1 + 0:52:47.611s
98. Dunnolop Lucas Santiago Pro - 13 + 0:52:47.834s
99. Contimental Ryszard Marczewski Pro - 19 + 0:52:53.638s
100. Yokomama Leonardo Navarro Master - 5 + 0:52:57.661s
Pagina [12 3 ... 107 108 109 » Ga snel naar pagina: