Shanghai

Circuit Technische info
Land: China Vermogen:
Datum: Okt 30, 2018 Handbaarheid:
Race afstand: 305.2km Acceleratie:
Rondes: 56 Vleugels: Normaal
Ronde overzicht: 5.45 km Inhalen: Normaal
Gemiddelde snelheid: 221.9 km/u Stijfheid ophanging: Laag
GP's gehouden: 27 Brandstofverbruik: Heel hoog
Aantal bochten: 10 Slijtage banden: Normaal
Pittijd in/uit: 24s Grip level: Hoog
Categorie: F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S56, R1
Nov 17, 2016
Jan Pavlicek2 1:30.233s
Seizoen Master
S43, R15
Sep 30, 2014
Rimantas Sagatas2 1:32.007s
Seizoen Pro
S56, R1
Nov 15, 2016
Ivan Silva 1:33.294s
Seizoen Amateur
S10, R13
Aug 15, 2008
Andre Ravlinski 1:34.439s
Seizoen Rookie
S32, R17
Sep 25, 2012
Mateusz Zaborny 1:37.863s
Bekijk de beste race rondes van alle managers
Seizoen Circuit record
S56, R1
Nov 18, 2016
Ioannis Dimitroglou2 1:28.417s
Seizoen Master
S58, R5
Apr 7, 2017
Emmanuel Manfre 1:30.232s
Seizoen Pro
S52, R11
Apr 15, 2016
Mairo Toom 1:31.701s
Seizoen Amateur
S10, R13
Aug 15, 2008
Daneks Britāls 1:32.962s
Seizoen Rookie
S32, R17
Sep 25, 2012
Tamás Szabó 1:34.741s
Omschrijving

Het Shanghai International Circuit ligt in Jiading (in de buurt van Shanghai) in China. Het is het theater van de Grote Prijs Formule 1 van China.
Net zoals veel andere nieuwe Formule 1 circuits is deze ontworpen door Hermann Tilke. Het circuit moest de vorm hebben van het Chinese karakter shang, het eerste woord in de naam Shanghai, het betekent boven. Het circuit is 5.451 kilometer lang en het ronderecord staat op naam van Michael Schumacher 1'32.238. Het circuit heeft 16 bochten.
Naast de Formule 1 wordt er ook MotoGP en A1GP gereden.

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
1 10 Manuel Gonzalez
1h40:37.638s
Manuel Gonzalez
3:33.414s
Manuel Gonzalez
1:36.397s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
3 3 Petar Totev
1h31:25.017s
Mariano Torregomez
3:09.828s
Mariano Torregomez
1:35.063s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
4 17 Petar Totev1
1h38:12.982s
Petar Totev1
3:24.478s
Martin Narusk
1:34.966s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
5 7 Petar Totev2
1h31:41.058s
Petar Totev2
3:11.932s
Petar Totev2
1:36.671s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
6 3 Gatis Laugalis
1h32:04.298s
Cristian Iorga1
3:12.334s
Gatis Laugalis
1:36.786s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
8 10 Maxim Kotov1
1h43:16.426s
Edvinas Pranculevicius
3:10.970s
Maxim Kotov1
1:34.876s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
10 13 Martynas Molneris
1h26:14.126s
Martynas Molneris
3:02.084s
Martynas Molneris
1:30.415s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
12 16 Jari Aareskoski
1h28:19.361s
Edijs Putniņš
3:04.842s
Heidi Aareskoski
1:31.989s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
14 3 Jari Aareskoski2
1h26:23.057s
Jari Aareskoski2
3:01.407s
Jari Aareskoski2
1:30.339s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
16 10 Vladimir Islentiev2
1h28:18.840s
Jari Aareskoski2
3:05.496s
Jari Aareskoski2
1:32.901s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
19 11 Edvinas Pranculevicius
1h32:50.186s
Toygun Senler1
3:04.769s
Edvinas Pranculevicius
1:32.252s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
22 4 Edvinas Pranculevicius1
1h37:02.650s
João Monteiro
3:04.484s
João Monteiro
1:32.347s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
25 1 Leandro Sereno2
1h38:12.128s
Edvinas Pranculevicius2
3:03.864s
Zdenek Hladik2
1:31.611s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
27 12 Justinas Smyšliajevas1
1h32:07.047s
Leandro Sereno2
3:04.509s
Toygun Senler3
1:32.319s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
30 8 Leandro Sereno2
1h27:41.609s
Leandro Sereno2
3:17.637s
Leandro Sereno2
1:31.653s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
32 17 Vsevolod Demydov
1h38:45.286s
Vsevolod Demydov
3:04.843s
Atis Praudins
1:32.792s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
35 15 Rimantas Sagatas1
1h27:29.767s
Rimantas Sagatas1
3:03.787s
Rimantas Sagatas1
1:31.397s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
38 9 Rimantas Sagatas2
1h27:07.152s
Vsevolod Demydov
3:04.540s
Rimantas Sagatas2
1:31.601s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
41 6 Toygun Senler5
1h27:24.391s
Rimantas Sagatas2
3:03.866s
Rimantas Sagatas2
1:31.465s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
43 15 Toygun Senler6
1h32:45.896s
João Monteiro1
3:03.570s
Toygun Senler6
1:32.111s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
46 15 Leandro Sereno6
1h27:48.769s
Leandro Sereno6
3:04.777s
Junior Almeida
1:32.226s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
47 11 Leandro Sereno6
1h30:01.317s
Zdenek Hladik3
3:17.899s
Vsevolod Demydov2
1:31.289s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
52 11 Vsevolod Demydov2
1h35:24.209s
Roland Postle4
3:16.330s
Vsevolod Demydov2
1:30.775s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
56 1 Ioannis Dimitroglou2
1h26:02.770s
Ioannis Dimitroglou2
3:02.895s
Ioannis Dimitroglou2
1:28.417s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
58 5 Toni Söyrinki
1h26:57.405s
Max Watson
3:03.226s
Toni Söyrinki
1:29.047s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
62 11 Róbert László
1h26:24.375s
Jakab Zoltan
3:04.521s
Radek Czech
1:29.436s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
64 3 Rui Silva
1h28:02.273s
Renato Chichi
3:18.383s
Łukasz Dudek
1:30.229s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race