New Delhi

Circuit Technische info
Land: India Vermogen: 11
Datum: Feb 16, 2024 Wegligging: 15
Race afstand: 308.2km Acceleratie: 10
Ronden: 60 Vleugels: Normaal
Ronde overzicht: 5.137 km Inhalen: Normaal
Gemiddelde snelheid: 235.46 km/u Stijfheid ophanging: Laag
GP's gehouden: 26 Brandstofverbruik: Normaal
Aantal bochten: 16 Slijtage banden: Heel hoog
Pittijd in/uit: 19s Grip level: Heel Laag
Categorie: ex F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S97, R13
Feb 16, 2024
Roland Postle10 1:19.935s
Seizoen Master
S82, R2
Jun 1, 2021
Mirco Baldini 1:21.698s
Seizoen Pro
S68, R16
Feb 8, 2019
Farcy Génel 1:23.169s
Seizoen Amateur
S91, R11
Jan 26, 2023
Ilmārs Līcītis 1:24.844s
Seizoen Rookie
S68, R16
Feb 9, 2019
Jason Claydon 1:27.326s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S97, R13
Feb 16, 2024
Dominiek Van West 1:18.535s
Seizoen Master
S79, R2
Nov 24, 2020
Tim Villars 1:20.717s
Seizoen Pro
S52, R9
Apr 8, 2016
Gino Zernani 1:21.742s
Seizoen Amateur
S54, R9
Aug 12, 2016
Gabriel Escada 1:23.162s
Seizoen Rookie
S63, R17
Mrt 30, 2018
Jason Claydon 1:23.816s

Natte baanrecords
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S44, R4
Okt 28, 2014
Roland Postle 1:32.901s
Seizoen Master
S71, R14
Aug 13, 2019
George Slater 1:34.832s
Seizoen Pro
S71, R14
Aug 13, 2019
Konrad Lasak 1:35.881s
Seizoen Amateur
S38, R14
Okt 25, 2013
Nebojsa Radaljac 1:38.030s
Seizoen Rookie
S71, R14
Aug 13, 2019
William Pickering 1:41.447s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S94, R14
Aug 15, 2023
Rei Frost 1:31.500s
Seizoen Master
S94, R14
Aug 15, 2023
Paulo Pinto1 1:33.237s
Seizoen Pro
S82, R2
Jun 1, 2021
Josep Meyer 1:35.391s
Seizoen Amateur
S63, R17
Mrt 30, 2018
László Novák 1:37.476s
Seizoen Rookie
S94, R14
Aug 15, 2023
Marco Domingos 1:39.915s
Geschiedenis
Seizoen Race Winnaar Pole position Snelste ronde
27 17 Zdenek Hladik3
1h23:53.717s
Zdenek Hladik3
2:42.939s
Zdenek Hladik3
1:21.366s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
31 7 Leandro Sereno3
1h36:55.420s
Nuno Vicente
3:11.514s
Leandro Sereno3
1:34.324s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
33 7 Leandro Sereno3
1h35:31.408s
Leandro Sereno3
2:56.151s
Atis Praudins
1:22.552s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
36 14 Vsevolod Demydov
1h24:13.400s
Vsevolod Demydov
2:43.363s
João Monteiro
1:21.666s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
37 14 Toygun Senler4
1h26:35.955s
João Monteiro1
2:56.973s
Vsevolod Demydov
1:22.190s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
38 14 Vsevolod Demydov
1h24:42.644s
Vsevolod Demydov
2:56.110s
Sion Francis
1:22.247s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
40 17 Rimantas Sagatas2
1h24:48.831s
Apostolis Goutzos
2:43.957s
Nikolay Borzenkov
1:21.329s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
43 14 Roland Postle
1h24:26.604s
Roland Postle
2:44.799s
Roland Postle
1:22.361s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
44 4 Roland Postle
1h23:48.225s
Roland Postle
2:55.121s
João Monteiro2
1:21.142s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
45 17 Leandro Sereno6
1h23:45.571s
Roland Postle1
2:40.954s
Roland Postle1
1:20.956s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
48 12 Vsevolod Demydov2
1h23:47.597s
Jan Pavlicek
2:44.492s
Christos Bobolis
1:21.472s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
52 9 Roland Postle4
1h24:19.157s
Stanislav Frolov
2:43.621s
Stanislav Frolov
1:20.769s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
54 9 Ioannis Dimitroglou1
1h29:35.627s
Jan Pavlicek2
2:45.227s
José Abi Jaudi
1:20.324s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
57 11 Stas Prost
1h24:01.870s
Krisztián Veinperl
2:43.423s
Justinas Smyšliajevas4
1:20.081s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
60 16 Paulo Pinto
1h23:18.693s
Ioannis Dimitroglou3
2:42.725s
Carlos Esparza
1:19.535s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
63 17 Radek Czech
1h33:16.999s
Radek Czech
2:59.188s
Roland Postle5
1:20.763s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
66 14 Radek Sus
1h22:55.534s
Toni Söyrinki
2:44.017s
Róbert László1
1:20.085s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
68 16 Mikko Suhonen
1h22:49.319s
Rafal Celejewski
2:43.780s
Róbert László1
1:19.354s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
71 14 Ugnius Sagatas
1h33:24.843s
Paweł Zaburski
3:10.264s
Roland Postle6
1:21.179s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
77 7 Yug Desai1
1h23:29.868s
Yug Desai1
2:56.114s
Yug Desai1
1:18.725s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
79 2 Harsh Sheth
1h23:05.747s
Kuba Szajbel
2:41.395s
Harsh Sheth
1:19.060s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
82 2 Wouter Teuwen
1h35:49.751s
Luca Molendi
2:55.659s
Jasper Coosemans1
1:23.122s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
86 14 Bert Huylebroeck
1h24:42.459s
Brad Marshall
2:55.593s
Bert Huylebroeck
1:19.846s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
91 11 George Slater1
1h22:41.884s
George Slater1
2:43.029s
George Slater1
1:19.515s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
94 14 Gonzalo Alvarez
1h34:33.435s
Bruno Caseiro1
3:08.623s
Rei Frost
1:31.500s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race
97 13 Lorenzo Di Buono
1h23:17.901s
György Székely
2:40.976s
Dominiek Van West
1:18.535s
Kwalificatie resultaten
Race overzicht | Herhaling race