Montreal

Circuit Technische info
Land: Canada Vermogen: 12
Datum: Nov 19, 2019 Handbaarheid: 7
Race afstand: 305km Acceleratie: 13
Ronden: 69 Vleugels: Normaal
Ronde overzicht: 4.42 km Inhalen: Normaal
Gemiddelde snelheid: 214.41 km/u Stijfheid ophanging: Laag
GP's gehouden: 32 Brandstofverbruik: Normaal
Aantal bochten: 12 Slijtage banden: Normaal
Pittijd in/uit: 16.5s Grip level: Heel Laag
Categorie: F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S39, R2
Nov 19, 2013
João Monteiro1 1:15.564s
Seizoen Master
S55, R12
Okt 25, 2016
Edson Tirelli 1:16.989s
Seizoen Pro
S59, R5
Jun 9, 2017
Sylvain Elsass 1:17.986s
Seizoen Amateur
S65, R1
Jun 3, 2018
Filipe Oliveira 1:19.805s
Seizoen Rookie
S36, R12
Jun 7, 2013
Roberto Milite 1:22.217s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S55, R12
Okt 25, 2016
José Abi Jaudi 1:14.219s
Seizoen Master
S68, R17
Feb 15, 2019
András Bozóti 1:15.307s
Seizoen Pro
S70, R13
Jun 7, 2019
Joelson Gonçalves 1:16.302s
Seizoen Amateur
S55, R12
Okt 25, 2016
Sam Le Meur 1:18.309s
Seizoen Rookie
S53, R9
Jun 10, 2016
Konrad Filipowicz 1:20.190s
Omschrijving

Het Circuit Gilles Villeneuve is een racecircuit nabij Montréal in Canada.
Het 4,5 km lange circuit Ile de Notre Dame (later hernoemd naar Circuit Gilles Villeneuve) werd aangelegd op een kunstmatig eiland in de Saint-Lawrence Seeway. Het werd ontworpen door Roger Peart te midden van meren en de paviljoenparken van de Expo van 1967. Het loopt langs de roeibaan die gebruikt werd voor de Olympische Spelen van 1976. Eén van de meest karakteristieke beelden is het paviljoen dat er voor iedereen uitziet als een enorme golfbal als achtergrond bij de wagens in de haarspeldbocht.
De eerste race had niet mooier kunnen verlopen: Gilles Villeneuve behaalde voor eigen publiek zijn eerste overwinning en het publiek was in extase.
Vroeger stond de Grand Prix gepland op het einde van het seizoen, maar de race werd meestal ontsierd door het gure weer in die periode, waardoor de race vanaf 1982 verhuisd is naar de maand juni. Gilles Villeneuve had het leven gelaten enkele weken voordien, en met hem was ook een deel van de glamour weg. Maar opnieuw was er een tragedie. Bij de start verongelukte de jonge Italiaan Riccardo Paletti.
In 1987 was er geen Grand Prix wegens een sponsorconflict tussen de brouwerijen Labatt's en Molson. Ook gedenkwaardig was de eerste en enige overwinning van Jean Alesi, in de mede door de lokale legende Gilles Villeneuve beroemd gemaakte Ferrari met het nummer 27.

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
1 5 Cristian Iorga
1h36:37.935s
Manuel Gonzalez
2:42.057s
Hans Barf
1:21.302s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
2 2 Cristian Iorga
1h33:42.997s
Manuel Gonzalez1
2:40.113s
Manuel Gonzalez1
1:19.198s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
3 Testcircuit Total test laps: 90236
Your test laps: ???
- Michael Fletcher
1:15.860s
Oude testresultaten
Resultaten van testen
4 14 Petar Totev1
1h32:50.484s
Edvinas Pranculevicius
2:35.590s
Petar Totev1
1:18.859s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
7 12 Maxim Kotov
1h32:55.984s
Mariano Torregomez
2:38.204s
Cristian Iorga1
1:19.057s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
8 16 Maxim Kotov1
1h30:40.259s
Maxim Kotov1
2:34.301s
Edvinas Pranculevicius
1:16.772s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
9 12 Maxim Kotov2
1h32:59.965s
Martynas Molneris
2:39.647s
Maxim Kotov2
1:19.189s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
11 15 Leandro Sereno
1h30:18.969s
Leandro Sereno
2:33.207s
Jari Aareskoski
1:16.331s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
13 4 Jari Aareskoski1
1h38:06.512s
Jari Aareskoski1
2:48.824s
Jari Aareskoski1
1:18.636s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
15 15 Heidi Aareskoski1
1h29:58.882s
Jari Aareskoski2
2:45.430s
Heidi Aareskoski1
1:16.304s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
17 17 Leandro Sereno1
1h30:36.253s
Tomasz Wypych
2:34.379s
Jari Aareskoski3
1:17.025s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
20 8 Toygun Senler2
1h30:17.633s
Edvinas Pranculevicius
2:34.061s
João Monteiro
1:16.727s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
23 17 Leandro Sereno2
1h32:24.115s
Edvinas Pranculevicius1
2:46.565s
Leandro Sereno2
1:17.466s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
24 7 Zdenek Hladik1
1h30:25.885s
Edvinas Pranculevicius2
2:34.477s
Leandro Sereno2
1:16.984s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
25 15 Zdenek Hladik2
1h36:52.162s
Zdenek Hladik2
2:44.556s
Mindaugas Sarocka
1:16.739s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
28 8 Mindaugas Sarocka
1h30:24.070s
Toygun Senler3
2:34.510s
Toygun Senler3
1:16.540s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
29 4 Mindaugas Sarocka
1h31:34.289s
Atis Praudins
2:43.820s
Mindaugas Sarocka
1:16.559s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
31 5 Rimantas Sagatas
1h30:51.029s
Daneks Britāls
2:35.333s
Evaldas Okriemas
1:17.068s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
35 14 João Monteiro
1h39:44.661s
João Monteiro
2:47.431s
Oleg Yakovlev
1:17.801s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
36 12 Vsevolod Demydov
1h37:03.378s
João Monteiro
2:33.319s
Wojciech Uzikowski
1:17.166s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
39 2 João Monteiro1
1h29:40.502s
João Monteiro1
2:31.380s
João Monteiro1
1:15.793s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
42 1 Vsevolod Demydov2
1h30:19.549s
Leandro Sereno6
2:33.158s
Toygun Senler6
1:16.596s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
45 11 Roland Postle1
1h30:28.823s
Roland Postle1
2:33.654s
Roland Postle1
1:16.927s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
47 13 Leandro Sereno6
1h30:39.035s
Christos Bobolis
2:34.060s
Zdenek Hladik3
1:16.451s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
51 16 Roland Postle4
1h30:52.253s
José Abi Jaudi
2:33.734s
Paulo Pinto
1:16.718s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
53 9 Mihail Morozov
1h30:34.209s
Mihail Morozov
2:32.948s
Danny Bayliss
1:15.390s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
55 12 José Abi Jaudi
1h29:17.949s
Aleksey Odegov
2:33.929s
José Abi Jaudi
1:14.219s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
59 5 Jukka Sireni1
1h30:23.482s
Christos Bobolis4
2:33.916s
Jukka Sireni1
1:15.891s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
61 8 Roland Postle4
1h31:21.958s
Christos Bobolis4
2:34.480s
Roland Postle4
1:15.563s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
65 1 Róbert László1
1h28:13.750s
Róbert László1
2:35.033s
Róbert László1
1:14.404s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
68 17 Ioannis Dimitroglou4
1h30:05.300s
Roland Postle6
2:34.527s
Ioannis Dimitroglou4
1:15.001s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
70 13 Yug Desai
1h29:20.238s
Yug Desai
2:33.141s
Hauke Johannsen
1:15.021s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
73 6 Nevzat Kasapoglu
1h29:46.683s
Božidar Topčić
2:34.278s
Sam Norris
1:15.712s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race