Hungaroring

Circuit Technische info
Land: Hongarije Vermogen: 7
Datum: Aug 2, 2019 Handbaarheid: 10
Race afstand: 305.5km Acceleratie: 13
Ronden: 77 Vleugels: Hoog
Ronde overzicht: 3.968 km Inhalen: Zeer moeilijk
Gemiddelde snelheid: 193.43 km/u Stijfheid ophanging: Normaal
GP's gehouden: 27 Brandstofverbruik: Heel laag
Aantal bochten: 14 Slijtage banden: Heel laag
Pittijd in/uit: 16.5s Grip level: Heel Hoog
Categorie: F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S15, R12
Jul 24, 2009
Heidi Aareskoski1 1:13.710s
Seizoen Master
S15, R12
Jul 24, 2009
Christer Andersson 1:15.260s
Seizoen Pro
S60, R1
Jul 23, 2017
Ioannis Kalogirou 1:16.624s
Seizoen Amateur
S71, R11
Aug 1, 2019
Klas Britse 1:17.991s
Seizoen Rookie
S37, R7
Jul 26, 2013
Adam Plumb 1:21.440s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S60, R1
Jul 28, 2017
Paulo Pinto 1:13.840s
Seizoen Master
S65, R15
Jul 27, 2018
Viktor Dyankov 1:15.136s
Seizoen Pro
S65, R15
Jul 27, 2018
Francesco Lupo 1:15.781s
Seizoen Amateur
S71, R11
Aug 2, 2019
Martin Freeth 1:17.496s
Seizoen Rookie
S34, R15
Feb 5, 2013
Keri Lovell 1:19.479s
Omschrijving

De Grand Prix van Hongarije is een race uit de Formule 1 kalender, gehouden op de Hungaroring in Mogyoród nabij Boedapest. De wedstrijd werd voor het eerst gehouden in 1986 en gewonnen door Williams-rijder Nelson Piquet. Belgisch coureur Thierry Boutsen won in 1990 de race, het was zijn derde en laatste overwinning in de Formule 1. Recordhouder is Michael Schumacher met vier overwinningen. De constructeur met de meeste overwinningen is Mclaren, negen keer kwam een coureur van het Engelse team als eerste over de eindstreep.

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
2 6 Cristian Iorga
1h44:28.673s
Mariano Torregomez
2:38.784s
Cristian Iorga
1:19.601s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
4 4 Petar Totev1
1h43:34.873s
Petar Totev1
2:36.837s
Leandro Sereno
1:19.043s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
6 12 Vladimir Islentiev
1h44:44.965s
Vladimir Islentiev
2:37.943s
Gatis Laugalis
1:20.392s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
7 9 Maxim Kotov
1h41:10.278s
Maxim Kotov
2:48.293s
Maxim Kotov
1:17.171s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
9 11 Vladimir Islentiev
1h40:51.230s
Edvinas Pranculevicius
2:34.081s
Edvinas Pranculevicius
1:16.683s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
10 9 Gatis Laugalis1
1h39:44.254s
Gatis Laugalis1
2:31.247s
Gatis Laugalis1
1:16.487s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
12 8 Jari Aareskoski
1h41:34.591s
Gatis Laugalis1
2:35.678s
Jari Aareskoski
1:17.547s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
14 13 Jari Aareskoski2
1h41:29.540s
Jari Aareskoski2
2:33.975s
Jari Aareskoski2
1:17.565s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
15 12 Heidi Aareskoski1
1h38:11.596s
Heidi Aareskoski1
2:29.295s
Heidi Aareskoski1
1:14.934s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
19 12 Toni Söyrinki
1h53:55.201s
João Monteiro
2:56.049s
Michał Smiatacz
1:26.971s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
21 2 Toygun Senler3
1h40:14.120s
Edvinas Pranculevicius
2:33.999s
Toygun Senler3
1:16.664s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
23 7 Edvinas Pranculevicius1
1h39:31.098s
Edvinas Pranculevicius1
2:31.611s
Edvinas Pranculevicius1
1:15.865s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
24 11 Leandro Sereno2
1h41:32.285s
Zdenek Hladik1
2:44.058s
Leandro Sereno2
1:16.647s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
26 10 Zdenek Hladik3
1h40:09.895s
Zdenek Hladik3
2:32.871s
Justinas Smyšliajevas
1:16.634s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
30 6 Mindaugas Sarocka
1h44:27.238s
Leandro Sereno2
2:32.171s
Mindaugas Sarocka
1:16.230s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
32 1 Wojciech Uzikowski
1h39:39.924s
Tomasz Kaminski
2:31.570s
Wojciech Uzikowski
1:15.823s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
34 15 José Abi Jaudi
1h48:56.056s
João Monteiro
2:41.001s
João Monteiro
1:16.172s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
36 5 Toygun Senler4
1h52:30.883s
Toygun Senler4
2:52.387s
Andrei Kolesnikovich
1:26.315s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
37 7 Leandro Sereno5
1h39:33.767s
Leandro Sereno5
2:31.040s
Leandro Sereno5
1:15.897s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
40 9 Rimantas Sagatas2
1h39:26.469s
Rimantas Sagatas2
2:31.455s
Rimantas Sagatas2
1:15.764s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
42 15 João Monteiro1
1h41:40.879s
Roland Postle
2:31.106s
João Monteiro1
1:15.932s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
48 9 Jan Pavlicek
1h39:41.001s
Jan Pavlicek
2:31.812s
Christos Bobolis
1:15.827s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
50 7 Roland Postle3
1h40:15.550s
Vsevolod Demydov2
2:32.345s
Victor Chernyshev
1:16.334s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
54 3 Jan Pavlicek2
1h45:13.127s
Christos Bobolis2
2:41.533s
Alexey Manukalov
1:15.593s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
60 1 Paulo Pinto
1h38:21.779s
Roland Postle4
2:31.831s
Paulo Pinto
1:13.840s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
65 15 Pavel Buhharin
1h43:47.506s
Theodosis Vogiatzis
2:42.774s
Łukasz Dudek
1:14.683s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
71 11 Roland Postle6
1h38:57.252s
Radek Sus
2:32.757s
Roland Postle6
1:15.096s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race