Pagina « 1 2 3 ... 1362 [13631364 ... 2376 2377 2378 » Ga snel naar pagina:
Auteur Onderwerp: Magyar Nyelvű Fórum 71333 antwoorden
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 2)


Berichten: 11903
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40834 geplaatst Mei 28 2013, 16:30:00 Quote 
Quote ( István Varga @ May 28th 2013,16:27:25 )

Az éhező munkanélküli embereknek munkahelyet biztosítani lehetne belőle és/vagy az éhező gyerekeket és családokat támogatni például
De azoknak nem nagyon van "reklámértékük".
Különben is azok - legalább is itthon - mindent megkapnak (főleg bizonyos időszakokban) ígéretekben. :(
Róbert Kis
(Groep Amateur - 59)



Berichten: 681
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (9)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40835 geplaatst Mei 28 2013, 17:58:07 Quote 
Quote ( Dávid Guti @ May 28th 2013,12:34:07 )

Meddig fog még mindenki válságra hivatkozni?!

Szerintem az egész világ ráállt egy szintre. Ez már nem válság, nem kell takarózni vele. Főleg nem a technikai sportokban, ahol aztán milliárdok repkednek minden héten...


Attól még, hogy Te nem érzed a bőrödön a globális gazdasági válság nagyon is valós. Csak hát annak van egy olyan "természete", hogy azok, akik azelőtt is gazdagok voltak, zömmel most is azok. Jellemző példa az autóipar. Kisebb és közepes gyártók óriási bajban vannak, míg a prémiummárkák, mint a Mercedes, még növekedést is elkönyvelhettek ezen időszak alatt. Ettől még óriási a baj a piac egyéb szereplőinél. És ez az élet minden területén így van, illetve az országok közt is megvannak ezek a különbségek.
Hozzánk képest például Németország mintha nem is ezen a bolygón helyezkedne el. Bár hozzánk képest szinte mindenki...
A Forma1-ben is jelen van a válság, ha hiszed, ha nem. A kis csapatok gyakorlatilag csak elodázni tudják az elkerülhetetlen, de a középcsapatok is folyamatosan csúsznak lefelé a pénzügyi lejtőn, miközben egyre nehezebb megtalálni a tőkeerős szponzorokat.

Quote ( István Varga @ May 28th 2013,16:27:25 )

Az éhező munkanélküli embereknek munkahelyet biztosítani lehetne belőle és/vagy az éhező gyerekeket és családokat támogatni például,ilyesmikre kéne fordítani azt a pénzt.


Remélem ezt a demagóg bullshit-et nem gondoltad komolyan.
Értem a szándékot, csak - ne haragudj meg, de - hülyeség.
Az a pénz, ami a technikai sportokba folyik, az más területek számára nem létező pénz. Ha nem technikai sport, akkor nincs pénz. Nem úgy van, hogy "akkor elköltjük másra".
Épp úgy, mint ahogy az egészségügyre fordított pénz sem menne a Magyar Curling Szövetség bankszámlájára, ha amúgy minden rendben lenne az egészségügyben és nem volna mire költeni.
Ilyesmin kár gondolkozni.
Szabolcs Fosztó
(Groep Pro - 14)



Berichten: 185
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40836 geplaatst Mei 28 2013, 18:38:02 Quote 
Quote ( Róbert Kis @ May 28th 2013,17:58:07 )

Hozzánk képest például Németország mintha nem is ezen a bolygón helyezkedne el. Bár hozzánk képest szinte mindenki...


Azért ezzel lehetne vitatkozni, jobb körülmények között élünk mind a föld lakósságának túlnyomó része ;) Persze vannak akik még jobban...
Koleszár Ferenc
(Groep Rookie - 177)


Berichten: 70
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40837 geplaatst Mei 28 2013, 18:41:02 Quote 
Quote ( Szabolcs Fosztó @ May 28th 2013,18:38:02 )

jobb körülmények között élünk mind a föld lakósságának túlnyomó része


bizony sokuknak az ebédünk is jó volna... sajnos:SSS
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 2)


Berichten: 11903
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40838 geplaatst Mei 28 2013, 18:44:14 (laatst aangepast Mei 28 2013, 18:45:16 door Tibor Szuromi) Quote 
Róbert!
Magyar gazdasági szabályzók ismeretében mondom a következőt. Lehet rosszul tudom (azért némi tapasztalatom van benne).
A sponzorálás a cég nyereségéből történik.

1. Ha az éves nyereséget - többek között - sponzor költséggel csökkentem, akkor az éves eredményt (adózandó eredményt) csökkentem; vagyis kevesebbet teszek be az államkasszába. Ennek a pénznek az adója pedig jól jönne, biztosan lenne megfelelő helye. [Ha pedig kevesebb kerül az államkasszába, akkor jönnek az adóemelések, új adónemek, járulékok, hozzájárulások, ... (ÁFA, KÖFA, GYUFA, TEHO, HŰHÓ, ...).]

2. Ha pedig "tisztességes" (ki tudja mi és mennyi az) nyereséget érnének el a cégek; abból is lehetne profitálni, mert olcsóbb lenne a szolgáltatás, .... (ekkor nem vándorolhatna ide-oda sponzor pénz gyanánt az óriási profit egy része.

Azt akarom csupán mondani, hogy nem tűnne el a pénz, csak máshová kerülne.
Dávid Guti
(Groep Rookie - 133)



Berichten: 1670
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (1)
Oud bericht #40839 geplaatst Mei 28 2013, 19:18:34 (laatst aangepast Mei 28 2013, 19:20:54 door Dávid Guti) Quote 
Nem szeretnék senkit felidegesíteni, úgyhogy nem kérek lehurrogást!!!

El kell mondanom azonban, hogy 10 ismerősöm közül 6-an dohányoznak. Amikor panaszkodnak, hogy nem tudnak megélni, mindig felhozom, hogy talán nem kellene havi 20-50 ezer forintot cigire költeni, hanem inkább máshova tegyék... Azt kapom vissza, hogy ne szóljak bele... Hja, kérem szépen, akkor nem kellene panaszkodni!!!

Én sem élek jól, sőt... Vannak tartozásaim, de nem panaszkodom...

Azt hiszem, mi MAGYAROK, remekül tudunk panaszkodni és sírni... Közben bele sem gondolunk, hogy lehetne sokkal rosszabb is...
Róbert Kis
(Groep Amateur - 59)



Berichten: 681
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (2)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40840 geplaatst Mei 28 2013, 19:26:50 (laatst aangepast Mei 28 2013, 19:40:28 door Róbert Kis) Quote 
Tibor,

most el fogunk evezni csúnya vizekre, de ha már belementünk, akkor bele mentünk.
Külön kell választanunk néhány dolgot.
Nemzetközi, vagy magyar viszonylatokról beszélünk?
A nemzetközi szponzorációs kultúrával kapcsolatban kevésbé vagyok tájékozott és el tudom képzelni, hogy némileg másképp működik, mint kis hazánkban, de átfedések lehetnek.
Elvileg az a tiszta "matekja", ahogy Te írod le, csakhogy nem minden fekete és fehér. Maradva a Forma 1-nél, a szponzoráció elvileg a szín tiszta reklámról szól. Az ide elhelyezett pénz soha nem kerülne szegényekhez, árvákhoz, éhezőkhöz, mert ezt arra költi a cég, hogy fejlődjön piacot bővítsen, javítson a megítélésén, tehát ez marketing eszköz. Ha lesarkítjuk a dolgot: van nyereség, de fejlődni kell, lépést kell tartani a konkurenciával, ezért a reklám több formájára is szükség van. Ha ezt kihagyod, legközelebb nem lesz nyereség. Még később veszteség lesz. Ha nyereség van bőven és marad még a szponzoráció, reklámok és egyebek mellett, akkor rengeteg cég adakozik is. De átjárás nincs.
Itthon a szponzoráció klasszikus formája - mondhatni - nem létezik. Ahogy Finnország az ezer tó országa, úgy mi az ezer mutyi országa vagyunk. A cégek előző év végén már eldöntik, mely forrásokat tudnak reklám célokra fordítani. Innentől kezdve a marketingosztályokon dolgozó vezetőkön múlik, mely cégek, hova teszik le a voksukat.
Idehaza a technikai sportokban elhelyezett reklámpénzek megtérülése zömmel negatív. Egyes kiugró esetek, pozitív példák vannak: Talmácsi, Michelisz és igen.... alig merem kimondani, de.... Baumgartner....
Az ő nevüket szinte mindenki ismeri kortól, nemtől függetlenül, mert magas szintre tudtak eljutni ki azért, mert a legnépszerűbb, legmagasabb kategóriában indult, ki azért, mert az adott sportágban világbajnoki címet tudott szerezni, amit a legmeghatározóbb sportcsatorna is közvetített, ki pedig azért, mert már nyert egy "kisvilágbajnoki" címet és még sok lehetőség áll előtte, mindemellett szimpatikus egyéniség.
De ennél sokkal több helyre mennek el szponzorpénzek idehaza. Sokszor totálisan reklámérték nélkül, papíron levezethetően nulla megtérüléssel. Ezek a "magyaros" megoldások, visszaosztások miatt tudnak létrejönni. Ezek a pénzek se kerülhetnének soha másik pikszisbe, mert a szeretetszolgálatoknál hiába próbálkozol be, hogy:
"kedves Uram, írjunk egy számlát 5 Millióról, de csak kettőt adok"
Az ott nem működik olyan könnyen, mert komoly pénzügyi kontroll van az alapítványokon.
A lényeg: az autósportba beleölt pénzek soha nem fognak a szegényekhez vándorolni, mert az a pénz nem kerül "piacra" másképpen.

Quote ( Szabolcs Fosztó @ May 28th 2013,18:38:02 )

Azért ezzel lehetne vitatkozni, jobb körülmények között élünk mind a föld lakósságának túlnyomó része ;) Persze vannak akik még jobban...


Nyilván így van, kissé sarkos és pesszimista volt a kijelentésem, bár ilyen szempontból minden országot a saját mikrokörnyezetében érdemes vizsgálni. Európában igencsak a béka segge alatt vagyunk.

Quote ( Tibor Szuromi @ May 28th 2013,19:27:10 )

Az államkasszába jutó pénz sem jut vissza sehova (nálunk).


Igazából itt vannak a legnagyobb bajok...
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 2)


Berichten: 11903
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40841 geplaatst Mei 28 2013, 19:27:10 (laatst aangepast Mei 28 2013, 19:38:26 door Tibor Szuromi) Quote 
Dávid!
HURRRRRRRRRRRRRR!
Róbert!
Pontosan így van.
Én is sponzoráltam: ismerem. Érdekes módon a reklám bejött. Biztosan véletlen.
Az államkasszába jutó pénz sem jut vissza sehova (nálunk).
Nem is mondtam, hogy a szegényekhez jut.
Miért is oda jutna; hiszen nem a szegények "fizetik be" a sponzor pénzt a cégeknek, hanem a fogyasztók (vásárlók).
(Bár sokszor nagyon érdekes az újraelosztás nálunk. Állami felhasználható javakra gondoltam.)
Dávid Guti
(Groep Rookie - 133)



Berichten: 1670
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40842 geplaatst Mei 28 2013, 19:39:51 Quote 
Ez nagyon kemény eszmefuttatás volt... Le a kalappal, hiszen legalább 5-6 perc kellett a begépeléshez! :)) Részben igazat adok, részben nem... De nem folytatom a témát, főleg, mivel percek múlva kezdődik az ágyúgolyó futam... :))
Horváth Péter
(Groep Rookie - 282)


Berichten: 8
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40843 geplaatst Mei 28 2013, 19:56:42 Quote 
Na akkor sok sikert minden magyarnak ! HAJRÁÁÁ !!!!
Bánkuti Marcell
(Groep Rookie - 325)


Berichten: 4
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40844 geplaatst Mei 28 2013, 21:02:18 Quote 
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy: Túl sok a kiállásom... Amíg más versenyző társaim végigcsinálják kb 1 kiálással kevesebbel, sőt valaki 2-val kevesebbel is! A probléma nem az üzemanyaggal van, hanem a gumikkal... Mi lehet a baj? Már sok dobogót elbuktam miatta.
Koleszár Ferenc
(Groep Rookie - 177)


Berichten: 70
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40845 geplaatst Mei 28 2013, 21:06:59 Quote 
Quote ( Bánkuti Marcell @ May 28th 2013,21:02:18 )

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy: Túl sok a kiállásom... Amíg más versenyző társaim végigcsinálják kb 1 kiálással kevesebbel, sőt valaki 2-val kevesebbel is! A probléma nem az üzemanyaggal van, hanem a gumikkal... Mi lehet a baj? Már sok dobogót elbuktam miatta.


rossz gumival mész. hamar kopik valószínüleg.nyugi én is mosta tanulom, a mai versenyem is kuka lesz..
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 2)


Berichten: 11903
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40846 geplaatst Mei 28 2013, 21:12:57 Quote 
Quote ( Bánkuti Marcell @ May 28th 2013,21:02:18 )

Mi lehet a baj?
Quote ( Koleszár Ferenc @ May 28th 2013,21:06:59 )

rossz gumival mész.
No meg a CT is ludas lehet.
Bánkuti Marcell
(Groep Rookie - 325)


Berichten: 4
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40847 geplaatst Mei 28 2013, 21:28:40 Quote 
De csak egy gumival mehet: Szuperlágy... A másik lehetőség eső gumi. Hoigy ítitek, hogy rossz gumi?
Bánkuti Marcell
(Groep Rookie - 325)


Berichten: 4
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40848 geplaatst Mei 28 2013, 21:31:52 Quote 
Quote ( Tibor Szuromi @ May 28th 2013,21:12:57 )

Quote ( Bánkuti Marcell @ May 28th 2013,21:02:18 )

Mi lehet a baj? Quote ( Koleszár Ferenc @ May 28th 2013,21:06:59 )

rossz gumival mész. No meg a CT is ludas lehet.
Quote ( Tibor Szuromi @ May 28th 2013,21:12:57 )




Mi az a CT? Bocs a csacska kérdésért de kezdő vagyok... Amúgy meg a gumival kapcsolatban csak annyit, hogy 1 fajta gumival mehet csak ...
István Varga
(Groep Rookie - 162)


Berichten: 199
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40849 geplaatst Mei 28 2013, 21:40:24 Quote 
A fenébe,elfelejtettem a versenybeállítást. XD

Quote ( Róbert Kis @ May 28th 2013,17:58:07 )

Remélem ezt a demagóg bullshit-et nem gondoltad komolyan.
Ahogy elnézem te nagyon emberiség és társadalom ellenes vagy. Ez az iromány nem hülyeség.
Quote ( Róbert Kis @ May 28th 2013,17:58:07 )

hülyeség

Miért lenne hülyeség az embereknek életet adni? Inkább az a szemétség,hogy elveszik tőlük az élet lehetőségét.
Quote ( Szabolcs Fosztó @ May 28th 2013,18:38:02 )

Azért ezzel lehetne vitatkozni, jobb körülmények között élünk mind a föld lakósságának túlnyomó része
Szabolcs ez nem igaz,nem tudom hol élsz.Te lehet hogy igen jól élsz, de az emberek többsége nem él jól,sőt nem is él ebben az országban,mint ahogyan máshol sem. Nagyon sok nyomorgó ember van itt is. Egyre több a bűncselekmény,mert nincs miből megélni az embereknek,mert egyesek úgy döntenek,hogy nem adnak nekik munkát,sem pénzt. Abból a kevés fizetésből amit itt osztanak,nem lehet élni,legfeljebb csak életben maradni és már minden megfizethetetlen. A pénz pedig azért kevés,mert egyes emberek elvehetik mások keresetének nagy részét és nem akarják megfizetni az emberek munkáját,csak agyondolgoztatni,kihasználni.Túl nagy a munkanélküliség is.

Arra még megkérlek titeket,hogy mutassatok egy olyan F1-es autót amelyiken magyar terméket reklámoznak. Ha már több 10 millió eurót adunk nekik,igazán feltehetnék valamelyik magyar cég termékének logóját!

Minden baj okozója a rabló nagytőkésrendszer. Ha kirúgtok innen,ha nem akkor is így van. Túl sok a kisajátító,rabló ingyenélő személy.Mind azon versenyez ki tud gazdagabb lenni ezért nem forgatják megfelelően a pénzüket és csak ülnek rajta,fosztogatják és rabolják az embereket. Az én szememben nem ildomos embereket fosztogatni azért,hogy sárga színű fémdarabokat és áttetsző kavicsokat szerezzenek magunknak amik értelmetlenül sokba kerülnek. Dolgozzanak meg érte,ha kell nekik!!! Ugyanis csak azért tudnak ezekre szert tenni,mert elveszik mások pénzét,tulajdonát.
Valószínű írtam olyat is amit nem lehetne várom kitiltásomat. Az sem érdekel ha örökös lesz a kitiltásom,csak rajta!
Koleszár Ferenc
(Groep Rookie - 177)


Berichten: 70
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40850 geplaatst Mei 28 2013, 21:49:08 Quote 
Quote ( Bánkuti Marcell @ May 28th 2013,21:31:52 )

1 fajta gumival mehet csak ...


ez nem igaz 4 fajta gumi van + eső. azt még gyakorláson ki lehet választani mivel mész és amivel a q1-t futod az lesz a q2-őn és a versenyen is.
Norbert Baumann
(Groep Rookie - 89)


Berichten: 11
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40851 geplaatst Mei 28 2013, 21:49:25 Quote 
ájjjj, ha ez első 10-15 kör ne sikerüljön olyan rosszul akkor most a győzelemért mennék :(
Róbert Kis
(Groep Amateur - 59)



Berichten: 681
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40852 geplaatst Mei 28 2013, 21:55:43 Quote 
Quote ( István Varga @ May 28th 2013,21:40:24 )

Ahogy elnézem te nagyon emberiség és társadalom ellenes vagy. Ez az iromány nem hülyeség.
Quote ( István Varga @ May 28th 2013,21:40:24 )

Miért lenne hülyeség az embereknek életet adni? Inkább az a szemétség,hogy elveszik tőlük az élet lehetőségét.


Ne forgasd ki a szavaimat. Ha nem érted ( márpedig úgy látom, nem érted ), akkor fuss neki többször. Miért lennék én emberiség ellenes?
Atya ég, ne mondj már ilyeneket!
Semmit nem tudsz rólam, lehet többet tettem már másokért, mint te...
Nem azt mondtam, hogy senki ne támogassa a szegényeket, hanem azt, hogy a technikai sportba folyatott pénzek soha nem fognak átcsoportosulni a szegényekhez. Nem fogom újra elmagyarázni.

Quote ( István Varga @ May 28th 2013,21:40:24 )

Arra még megkérlek titeket,hogy mutassatok egy olyan F1-es autót amelyiken magyar terméket reklámoznak. Ha már több 10 millió eurót adunk nekik,igazán feltehetnék valamelyik magyar cég termékének logóját!


Egész pontosan miről beszélsz? Amúgy volt ( van? nem is tudom ) magyar energiaital márka F1-es autón. Ha jól rémlik a Williams volt a kiválasztott.
A többi, amit írsz... hát lehetne vitatkozni rajta, csak ez már tényleg nem ide való.
Bánkuti Marcell
(Groep Rookie - 325)


Berichten: 4
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (2)
Oud bericht #40853 geplaatst Mei 28 2013, 21:56:40 Quote 
Megnéztem és gyakorlásnál valamint 1. kvalifikáción a válsztható gumik: Szuperlágy, Eső
Tamás Szabó
(Groep Amateur - 62)



Berichten: 318
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40854 geplaatst Mei 28 2013, 22:03:16 Quote 
Quote ( Bánkuti Marcell @ May 28th 2013,21:56:40 )

Megnéztem és gyakorlásnál valamint 1. kvalifikáción a válsztható gumik: Szuperlágy, Eső

Kasper Gábor különleges ellenségnek tarthat téged hogy még a játék funkcióit is korlátozza neked! :)
Jánosné Horvath
(Groep Amateur - 13)


Berichten: 140
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40855 geplaatst Mei 28 2013, 22:03:40 Quote 
Quote ( Bánkuti Marcell @ May 28th 2013,21:56:40 )

Megnéztem és gyakorlásnál valamint 1. kvalifikáción a válsztható gumik: Szuperlágy, Eső


,Csak azt a gumit választhatod amivel a q1-et futottad vagy esőt. tehát a q1 re kell gumit választanod
Koleszár Ferenc
(Groep Rookie - 177)


Berichten: 70
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40856 geplaatst Mei 28 2013, 22:06:21 Quote 
Quote ( Bánkuti Marcell @ May 28th 2013,21:56:40 )

Megnéztem és gyakorlásnál valamint 1. kvalifikáción a válsztható gumik: Szuperlágy, Eső


a gyakorlásnál minden kör előtt lehet választani milyen gumival akarsz futni. viszont ha a q1 lement akkor utána már nincs mit tenni azzal mész utána végig.
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 2)


Berichten: 11903
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (1)
Oud bericht #40857 geplaatst Mei 28 2013, 22:07:28 Quote 
Quote ( Bánkuti Marcell @ May 28th 2013,21:56:40 )

Megnéztem és gyakorlásnál valamint 1. kvalifikáción a válsztható gumik: Szuperlágy, Eső
Talán el kellene olvasni a szabályzatot és trsait!
István Varga
(Groep Rookie - 162)


Berichten: 199
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (1)
Oud bericht #40858 geplaatst Mei 28 2013, 22:09:16 (laatst aangepast Mei 28 2013, 22:14:10 door István Varga) Quote 
Quote ( Róbert Kis @ May 28th 2013,21:55:43 )

Ne forgasd ki a szavaimat. Ha nem érted ( márpedig úgy látom, nem érted ), akkor fuss neki többször. Miért lennék én emberiség ellenes?
Atya ég, ne mondj már ilyeneket!

Abban igazad van,hogy nem fogják arra fordítani,de megtehetnék,ha akarnák.
Hogy miért is írtam? Csak is azért írtam,mert hülyeségnek tituláltad a szegényemberek megsegítését,illetve azt hogy arra is lehetne fordítani.
Gergő Kárteszi
(Groep Pro - 10)


Berichten: 52
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40859 geplaatst Mei 28 2013, 22:11:33 Quote 
Megvan az első pro-s pont. Nem is egy, hanem öt:)
István Varga
(Groep Rookie - 162)


Berichten: 199
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40860 geplaatst Mei 28 2013, 22:13:11 Quote 
Quote ( Gergő Kárteszi @ May 28th 2013,22:11:33 )

Megvan az első pro-s pont. Nem is egy, hanem öt:)
Gratulálok!
Veres Tamás
(Groep Amateur - 27)


Berichten: 5060
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40861 geplaatst Mei 28 2013, 22:14:07 Quote 
Legjobb kör :D Én vagyok most Vettel GPRO-s változatban :D
Norbert Baumann
(Groep Rookie - 89)


Berichten: 11
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40862 geplaatst Mei 28 2013, 22:14:32 Quote 
megvan pálya futásom első győzelme, jó a verseny tempó, már csak a kvalin kellene fejlődni :)
Koleszár Ferenc
(Groep Rookie - 177)


Berichten: 70
  Land:
Hongarije 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #40863 geplaatst Mei 28 2013, 22:15:46 Quote 
Quote ( Veres Tamás @ May 28th 2013,22:14:07 )

Legjobb kör :D Én vagyok most Vettel GPRO-s változatban :D


Nálam is bár én ink Alonso vagyok. :)
Pagina « 1 2 3 ... 1362 [13631364 ... 2376 2377 2378 » Ga snel naar pagina:

Antwoord op dit bericht