Pagina « 1 2 3 ... 319 [320321 ... 343 344 345 » Ga snel naar pagina:
Auteur Onderwerp: Srbija - forum 10328 antwoorden
Ivan Andjelic
(Groep Elite)



Berichten: 215
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9570 geplaatst Sep 18 2019, 22:13:13 Quote 
Quote ( Dusan Sevarlic @ September 18th 2019,09:06:03 )

Kod nindže su izgleda uveli da jako zavisi od trenutnog stanja agresije, nešto poput uticaja testa na kondiciju.

Ovo nije novina i mislim da postoji odavno...koliko znam.
Quote ( Andrej Rilke @ September 18th 2019,09:20:20 )

...a i ovi iz Elite da se ne prepadnu od mog dolaska tamo naredne sezone.

Već sam se prepao i neću te čekati tamo. :D
Vladimir Blagojevic
(Groep Rookie - 171)


Berichten: 800
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9571 geplaatst Sep 18 2019, 22:34:51 Quote 
Umesto da budes dobar domacin i docekas Andreja, ti tako.
Dusan Sevarlic
(Groep Master - 2)



Berichten: 1435
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9572 geplaatst Sep 19 2019, 00:03:41 Quote 
Quote ( Ivan Andjelic @ September 18th 2019,22:13:13 )

Quote ( Dusan Sevarlic @ September 18th 2019,09:06:03 )

Kod nindže su izgleda uveli da jako zavisi od trenutnog stanja agresije, nešto poput uticaja testa na kondiciju.
Ovo nije novina i mislim da postoji odavno...koliko znam.


Postoji, ali razlika je sada mnogo veća nego ranije. Ne sećam se da je ranije bilo moguće dobiti 9 agresije na jednom treningu čak ni kada krećeš od 0.
Andrej Rilke
(Groep Master - 1)



Berichten: 766
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9573 geplaatst Sep 23 2019, 08:40:22 Quote 
Moram pitati administratore da meni dozvole da ne vozim poslednji krug 😀... ladno sam izgubio 10-12 bodova u dve uzastopne trke u poslednjem krugu...

Prvo pukla guma, a sad zafalilo 2 dl goriva za pobedu... kad ne ide, ne ide...

Dušanu je takodje zafalilo 2 dl pa bi mogao samnom u ekipu 😀
Dusan Sevarlic
(Groep Master - 2)



Berichten: 1435
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9574 geplaatst Sep 23 2019, 08:55:04 Quote 
Meni je zafalilo nekoliko litara, i nisam ostao bez pobede nego bez podijuma, ali dođe mu na isto :D


Andrej Rilke
(Groep Master - 1)



Berichten: 766
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9575 geplaatst Sep 23 2019, 09:13:40 Quote 
Quote ( Dusan Sevarlic @ September 23rd 2019,08:55:04 )

Meni je zafalilo nekoliko litara, i nisam ostao bez pobede nego bez podijuma, ali dođe mu na isto :D


Dodje na isto jer si ti izgubio 3 boda, a ja 2... a inače, meni je po računici za 16 krugova bilo potrebno 52,9 l , a ja sam imao 53 l ...


Branislav Hrnjak
(Groep Elite)



Berichten: 1383
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (3)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9576 geplaatst Sep 23 2019, 09:14:32 Quote 
Ali nije mi jasno kako vam pofali goriva. Koliko ja znam, gorivo je besplatno. Ja nasipam do čepa.
Mato Nikic
(Groep Amateur - 84)



Berichten: 782
  Land:
Kroatië 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9577 geplaatst Sep 23 2019, 09:50:53 (laatst aangepast Sep 23 2019, 09:51:19 door Mato Nikić) Quote 
Quote ( Branislav Hrnjak @ September 23rd 2019,08:55:04 )


Ali nije mi jasno kako vam pofali goriva. Koliko ja znam, gorivo je besplatno. Ja nasipam do čepa.


Hehe, samo još to da počnu naplaćivati...još možda sa ugovorom na sezonu sa dobavljačima Shell (0,5M), Agip (0,8M), BP (1,2M), iznosi naravno po utrci...
Zdravko Subakov
(Groep Amateur - 39)



Berichten: 134
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9578 geplaatst Sep 23 2019, 09:58:50 Quote 

Quote ( Andrej Rilke @ September 23rd 2019,09:13:40 )

Quote ( Dusan Sevarlic @ September 23rd 2019,08:55:04 )

Meni je zafalilo nekoliko litara, i nisam ostao bez pobede nego bez podijuma, ali dođe mu na isto :D


Dodje na isto jer si ti izgubio 3 boda, a ja 2... a inače, meni je po računici za 16 krugova bilo potrebno 52,9 l , a ja sam imao 53 l ...



Ako mi treba goriva za 16 krugova ja gledam kolko je za 17 pa sipam litar manje, jer je, ako računaljka ne radi kako treba, bolje odvoziti još jedan krug sa istrošenim gumama nego praviti pit stop 1 krug pre nego što treba.
Dusan Sevarlic
(Groep Master - 2)



Berichten: 1435
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9579 geplaatst Sep 23 2019, 10:33:26 Quote 
Nije ovde u pitanju pogrešno izračunato gorivo. Bilo ga dovoljno za onoliko krugova za koliko sam i sipao. Na trkama sa mešanim kiša-suvo uslovima nikada ne znaš koliko će krugova trajati koji stint. Malo viška nikada ne škodi, ali eto, nekad se i zezneš pa ne sipaš više...


Srdjan Opacic
(Groep Rookie - 35)



Berichten: 3
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9580 geplaatst Sep 23 2019, 11:03:52 Quote 

Quote ( Dusan Sevarlic @ September 23rd 2019,10:33:26 )

Malo viška nikada ne škodi, ali eto, nekad se i zezneš pa ne sipaš više...


A nekad se i "zezneš" pa zaboraviš da staviš da na kiši vozi ono logično - kišne :D

Kako stojimo sa onim kupom? Ništa do sledeće sezone?
Vladimir Blagojevic
(Groep Rookie - 171)


Berichten: 800
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9581 geplaatst Sep 23 2019, 11:48:21 Quote 
U rukijima je izgleda bio problem sa gumama. Meni je u prosloj trci zafalilo goriva iako sam stavio vise po obicaju, a sada sam jos i zaboravio da treniram vozaca jer sam bio zauzet racunanjem potrosnje i nadogranje delova za testiranje. Na kraju, niti sam testirao niti trenirao.

Kvalifikacije za kup su gotove dok liga jos traje. Trebace nam 8mi vozac. Sedmog smo dobili :)
Predrag Marmut
(Groep Amateur - 30)



Berichten: 265
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9582 geplaatst Sep 24 2019, 10:07:35 Quote 
Quote ( Dusan Sevarlic @ September 23rd 2019,10:33:26 )

Nije ovde u pitanju pogrešno izračunato gorivo. Bilo ga dovoljno za onoliko krugova za koliko sam i sipao. Na trkama sa mešanim kiša-suvo uslovima nikada ne znaš koliko će krugova trajati koji stint. Malo viška nikada ne škodi, ali eto, nekad se i zezneš pa ne sipaš više...


ja sam nekako imao srece stavio jos 1 krug da vozim sa kisnim gumama po suvom i onda soft gume i goriva knap za finis trke. Poslednja 3 kruga sam dimio (sad ne znam koliko to ima uticaja) i zavrsio sa 0 litara goriva u izvestaju bez ekstra pit stopa i sacuvao 4.mesto u foto finisu.
Dusan Sevarlic
(Groep Master - 2)



Berichten: 1435
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9583 geplaatst Sep 24 2019, 10:16:33 Quote 
Quote ( Predrag Marmut @ September 24th 2019,10:07:35 )

Poslednja 3 kruga sam dimio (sad ne znam koliko to ima uticaja)


Ako misliš na gorivo dim nema uticaja na potrošnju. Samo te uspori.
Vladimir Blagojevic
(Groep Rookie - 171)


Berichten: 800
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9584 geplaatst Sep 27 2019, 20:49:31 (laatst aangepast Sep 27 2019, 20:55:57 door Vladimir Blagojevic) Quote 
Korak nazad, napred dva

GPRO World Cup
/ExternalLink.asp?destination=GPROWorldCup

Prijavite se!

Ovog puta, samo Bora ulazi kao rezervni menadzer, ostaje jedno upraznjeno mesto za druge menadzere da se prijave preko vikenda, nakon togo prvi najuspesniji ulazi u tim za preostale dva od tri GPa u ovoj rotaciji.

Prvi tim odigrao ocekivano, niko nije podbacio gledajuci rezultate sveukupno, par neocekivanih randoma i par cudnih trka je pokvarilo utisak ali kada su uslovi cisti, rezultati su tu.

Rezervni tim, polovicno, od toga da nismo imali izbora do potpuno neocekivanog.

Bora koji je trebao samo u prvom delu sezone da bude rezerva, dok je jos uvek imao vozaca pod ugovorom, se sjajno snasao i sa novim vozacem, tako da je za sada sigurni 7. clan tima Srbije.

Stanislav, nasa rezerva u prvoj rotaciji ove sezone je sa prvoklasnim vozacem u svojoj grupi trebalo, bar u teoriji, da uzme gomilu poena kako za sebe tako i za tim ali u praksi, to se pokazalo potpuno drugacije. Sada sa novim vozacem, tesko da ce se izboriti za tim do kraja sezone.

Trenutno, sastav izgleda ovako:

Andrej Rilke, Master - 1
Dusan Sevarlic, Master - 2
Predrag Marmut, Amateur - 30
Veljko Bozic, Rookie - 28
Srdjan Opacic, Rookie - 35
Vladimir Blagojevic, Rookie - 171

+

Bora Janić, Master - 1

Kao sto vidite, postaje gusto u timu. Ispada da ce bitka biti samo za jedno mesto u timu.
Predrag Marmut
(Groep Amateur - 30)



Berichten: 265
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9585 geplaatst Sep 28 2019, 08:27:32 Quote 
Quote ( Vladimir Blagojevic @ September 27th 2019,20:49:31 )

Prvi tim odigrao ocekivano, niko nije podbacio gledajuci rezultate sveukupno, par neocekivanih randoma i par cudnih trka je pokvarilo utisak ali kada su uslovi cisti, rezultati su tu.


hahahaha ja sam se nadao kisi kako bih zavrsio na podijumu, ali eto zavrsih 2. neocekivano i po suvoj trci, verovatno zbog odromne motivacije. Uz to sam uspeo boost krugovima da vec u 1.krugu zablokiram direktnog konkurenta za podijum - Portugalca, lerao sam ga ceo njegov prvi stint iako je isao na ultra soft gumama zaostao je nekih 6sec na kraju :) slatka osveta jer je konstantno 2. na kraju skoro svake trke a ja 4.

p.s. meni treba kisna trka dajte kisu.
Andrej Rilke
(Groep Master - 1)



Berichten: 766
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9586 geplaatst Sep 28 2019, 09:24:04 (laatst aangepast Sep 28 2019, 09:31:17 door Andrej Rilke) Quote 
Dobro peglamo u nacionalnom kupu... svaka nam čast... što kaže Vladimir, čim na rezultate ne utiču gluposti iz ove igrice dodju i rezultati...

Kad sam već spomenuo gluposti iz igrice...

Prošlu trku sam startovao 3. , a završio sam 2. ... motivacija mom vozaču = +0 !!! ... pre trke je bila 136 i sad je tolika... aj da je motivacija preko 200, pa bih možda i razumeo, ali ovo mi nije jasno i mnogo me ljuti...

Pa onda... trening vozača kod psihologa...

1. trening ... motivacija je bila 37 , posle treninga 89 = +62
2. trening ... motivacija je bila 110 , posle treninga 136 = +26

Ko je ovde blesav!? ... jasno je da razlike u treninzima postoje, ali ovoliko...

Na kraju da dodam... izmišljaju razne gluposti da kao zakomplikuju igricu...

Ja sam u ovoj sezoni imao delimično podešen PHA bolida prema stazi samo u jednoj trci... ne kažem da PHA nije važan, ali eto...

Potrošnju energije redovno promašujem i bespotrebno smanjujem rizike, jer nemam baš precizne podatke... samo jednu trku sam došao do energije 0... u svim drugim trkama mi je ostajalo energije, a smanjivao sam rizike zbog straha da je neće biti dovoljno, a ne zbog delova...

Znači šta god novo da smisle uvek se svede na isto... imaš para i dobrog vozača i eto Elita... sve drugo je sporedno tj može da se zna i vodi računa i ne mora...

Zato ja stižem do Elite 6. put, a preživeo sam tolike silne promene u igrici... od toga da su nekad svi koristili iste gume od Ruki do Elite, pa evo do PHA bolida...

Elita je druga priča i tamo treba voditi računa o svim detaljima da bi se stiglo do vrha...
Predrag Marmut
(Groep Amateur - 30)



Berichten: 265
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9587 geplaatst Sep 28 2019, 10:08:50 (laatst aangepast Sep 28 2019, 10:09:37 door Predrag Marmut) Quote 
Quote ( Andrej Rilke @ September 28th 2019,09:24:04 )

Pa onda... trening vozača kod psihologa...

1. trening ... motivacija je bila 37 , posle treninga 89 = +62
2. trening ... motivacija je bila 110 , posle treninga 136 = +26


za ovo koliko sam skapirao i kod treninga nindze sto ti je nizi pocetni nivo vise ces dobiti a koliko lutrija a ako ti je nivo visi onda srazmerno manje dobijas.

Nek malo randomi i gluposti iz igrice pogadjaju nase konkurente :)

p.s. Neo hoce li se Bora prikljuciti tebi u promociji ili ne? Da imamo duplo slavlje

Andrej Rilke
(Groep Master - 1)



Berichten: 766
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9588 geplaatst Sep 28 2019, 10:17:09 Quote 
Quote ( Predrag Marmut @ September 28th 2019,10:08:50 )



za ovo koliko sam skapirao i kod treninga nindze sto ti je nizi pocetni nivo vise ces dobiti a koliko lutrija a ako ti je nivo visi onda srazmerno manje dobijas.


Slažem se da je tako, ali nisam znao da je tolika razlika... da sam znao ne bi gubio vreme na psihologa, jer mi +26 motivacije ne znači ništa u životu...

Sad sam namerno opet poslao vozača kod psihologa... motivacija +29 ... no dobro... dajemo otkaz psihologu...
Bora Janić
(Groep Master - 1)



Berichten: 67
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9589 geplaatst Sep 28 2019, 10:26:32 Quote 
Bora se neće priključiti Rilkeu. Ovo mi je tek druga sezona u masteru i mislim da bi bilo glupo ulaziti u elitu čak i da imam ceo paket spreman za elitu, a daleko sam od toga
Predrag Marmut
(Groep Amateur - 30)



Berichten: 265
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9590 geplaatst Sep 28 2019, 12:02:33 Quote 
Quote ( Andrej Rilke @ September 28th 2019,10:17:09 )

Sad sam namerno opet poslao vozača kod psihologa... motivacija +29 ... no dobro... dajemo otkaz psihologu...


kome ja da dam otkaz onda kad izgladnjujem vozaca jos malo pa ce da ima 50 i nesto kila hahahahahaha.
Andrej Rilke
(Groep Master - 1)



Berichten: 766
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9591 geplaatst Sep 28 2019, 13:54:47 Quote 
Quote ( Predrag Marmut @ September 28th 2019,12:02:33 )

Quote ( Andrej Rilke @ September 28th 2019,10:17:09 )

Sad sam namerno opet poslao vozača kod psihologa... motivacija +29 ... no dobro... dajemo otkaz psihologu...

kome ja da dam otkaz onda kad izgladnjujem vozaca jos malo pa ce da ima 50 i nesto kila hahahahahaha.


Ti nikom da daš otkaz, jer ne izgladnjuju tebe... Nego će on tebi dati otkaz... :))
Predrag Marmut
(Groep Amateur - 30)



Berichten: 265
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9592 geplaatst Okt 3 2019, 09:59:26 (laatst aangepast Okt 3 2019, 10:08:42 door Predrag Marmut) Quote 
GPRO World Cup
/ExternalLink.asp?destination=GPROWorldCup
/ExternalLink.asp?destination=GPROWorldCup

ljudi, mozemo do kraja sezone da dobacimo do 9.mesta ali nikako da redovno sakupljamo preko 20 bodova.
Ajde neki plan ko ima za sledecu sezonu da se oformi malo jaci tim sa sigurnim poenima.
Ja ako odem u Pro od mene nista sl sezone... :(
Vladimir Blagojevic
(Groep Rookie - 171)


Berichten: 800
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9593 geplaatst Okt 4 2019, 03:47:27 Quote 
Prvo da kazem, Dusane, konacno neka korist od tebe :)

Kao sto sam ranije napisao, tim je sklopljen da ostvaruje prilican broj poena jer tako smo u mogucnosti. Ako ste primetili, predprosli put smo preskocili tri tima, sad dva jer delimo isti broj poena sa Turskom sto je u principu isto.

Problem je u tome sto nikako da prebacimo tih 20 poena ciji efekat ce doci doci do izrazaja cim prestignemo Rusiju. Imamo taj hendikep nedostatka menadzera koji bi hteli da se prikljuce. Sto puta je ponovljeno, da niko nista ne gubi prijavljivanjem, samo je zanimljivije i razlog vise da se prodiskutuje na temi. Vidite i sami da smo uspesna nacija, da drugi nisu nista bolji vec samo da nam nedostaje aktivnih menadžera.
Dusan Sevarlic
(Groep Master - 2)



Berichten: 1435
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9594 geplaatst Okt 4 2019, 09:56:06 Quote 
Quote ( Vladimir Blagojevic @ October 4th 2019,03:47:27 )

Dusane, konacno neka korist od tebe :)


Pa rekao sam ti na početku da bodovi kreću od 4. trke i da će ih biti sve više kako sezona odmiče ;)

E sad, ne možeš plasmane bukvalno da popravljaš iz trke u trku kada u grupi imaš sve gume od Yoko do Michi i često zavisiš od vremenskih uslova. Na svakoj trci imaš bar jednog ludaka koji ide na OBP...
Vladimir Blagojevic
(Groep Rookie - 171)


Berichten: 800
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9595 geplaatst Okt 4 2019, 20:23:36 (laatst aangepast Okt 4 2019, 20:27:27 door Vladimir Blagojevic) Quote 
U vezi motivacije i u vezi diskusije na drugoj temi, mogu misliti kakve ste formule izvodili da bi dobili rezultat i na kraju se pojavi drugi menadzer i kaze da to zavisi od broja stinta :) Patos :))

Nikog jos uvek da se prijavi za tim, nadam se da shvatate da se stvari menjaju iz sezone u sezonu i da neko ko sada postize rezultate to isto nece moci sledece sezone! Ovo pogotovo znaci kod menadzera koji prelaze u visi rang!

Bar pola tima iz ove sezone nece biti u sastavu sledece, tu pre mislim na sva tri ruki menadzera, Rilke je isto pod velikim znakom pitanja, Predrag se izjasnio, ...

Sa druge strane, Bora se rece da nece u promociju, tako da on verovatno prelazi u stalnu postavu, dosta menadzera iz pro bi mogli uci u tim, tu takodje mislim i na Lazara, ocekujem i od Ivana i Branislava da se prijave u nekom trenutku.

Da se osvrnem na jos jednu stvar. Rekao sam da Stanislav nece uci u tim zbog vozaca. E pa izgleda da se i on odlicno snasao sa novim vozacem, isto kao i Bora ranije, tako da za ovaj ciklus takmicenja imamo sve na broju. Dakle, na kraju drugog ciklusa i pred ovaj GP sastav glasi:

Andrej Rilke, Master - 1
Dusan Sevarlic, Master - 2
Predrag Marmut, Amateur - 30
Veljko Bozic, Rookie - 28
Srdjan Opacic, Rookie - 35
Vladimir Blagojevic, Rookie - 171

+
Bora Janić, Master - 1
Stanislav Kovac, Amateur - 42


Samo se nadam da za rezultat nisu samo gume zasluzne :)
Srecno danas!

Malo statistike, koliko je ko dobar u osvajanju bodova:

1. Vladimir Blagojevic 87.5%
2. Veljko Bozic 70.0%
3. Srdjan Opacic 51.4%
4. Andrej Rilke 50.0%
5. Predrag Marmut 44.3%
6. Bora Janić 30.0%
7. Dusan Sevarlic 22.9%
8. Stanislav Kovac 0.0%

Napomena, naglaseni menadzeri su u stalnom sastavu!
Andrej Rilke
(Groep Master - 1)



Berichten: 766
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (1)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9596 geplaatst Okt 4 2019, 21:15:29 (laatst aangepast Okt 4 2019, 21:16:05 door Andrej Rilke) Quote 
Quote ( Vladimir Blagojevic @ October 4th 2019,20:23:36 )

Rilke je isto pod velikim znakom pitanja, ...


Mene neće biti u timu naredne sezone, jer na žalost idem u Elitu, a dovoljno sam bandoglav da kad odem tamo, neću da menjam svog vozača...
Pri tom već me mrzi da se bavim taktikama i svim ostalim što Elita iziskuje... ne kažem da sam se predao, ali ne očekujem ništa posebno da se desi naredne sezone...

Ovu statistiku nisam razumeo, ali to nije mnogo važno... važno je da ćemo za sledeću sezonu, vrlo verovatno, imati poprilično jak tim...


Dusan Sevarlic
(Groep Master - 2)



Berichten: 1435
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (2)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9597 geplaatst Okt 5 2019, 01:46:36 Quote 
Quote ( Vladimir Blagojevic @ October 4th 2019,20:23:36 )

U vezi motivacije i u vezi diskusije na drugoj temi, mogu misliti kakve ste formule izvodili da bi dobili rezultat i na kraju se pojavi drugi menadzer i kaze da to zavisi od broja stinta :) Patos :))


Kao prvo, niko nije izvodio nikakve formule!

Kao drugo, potpuno je nebitno da li od testa dobiješ 1, 3 ili 5 motivacije...

Kao treće, niko normalan neće povećavati potrošnju delova na testiranju da bi dobio dodatnih 1-2 motivacije!

Kao četvrto, menadžeri često gube vreme na istraživanje nebitnih detalja koji ne znače ništa, a promiču im bitne stvari...
Bane Skakavac
(Groep Amateur - 4)



Berichten: 533
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (2)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9598 geplaatst Okt 21 2019, 19:39:08 Quote 
Andrej Rilke. Cestitam ponovni ulazak u Elitu Bravo.
Marko Rodić
(Groep Rookie - 55)



Berichten: 10
  Land:
Servie 
Certificaat: 
Goedkeuren (0)   Afkeuren (0)
Oud bericht #9599 geplaatst Okt 22 2019, 15:50:50 Quote 
Pozdrav ljudi. Ima li kakav tutorijal za početnike, sem ovog tutorijala koji mi samo objašnjava šta je šta. Ne bih da se ispalim da treniram pogrešne treninge vozaču, da vozim sa pogrešnim taktikama, da gubim nepotrebno novac i ostalo... :) Ako ima neki takav tutorijal bilo bi super. :)
Pagina « 1 2 3 ... 319 [320321 ... 343 344 345 » Ga snel naar pagina:

Antwoord op dit bericht