Voyage Rankin's (Squadron: Pro - 17)

Pick anoth'r armada:

No quarter! Show race results:              
  # Oars Homeport Captain's name 1234567891011121314151617Prizes
Promoted 01. Pipirelli Poland  Damian Zglinicki - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Dunnolop Italy  Matteo Busato - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 03. Yokomama France  Romain Lebreton - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Dunnolop Colombia  Jorge Arce - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 05. Avonn Netherlands  Kristaps Zariņš - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 06. Yokomama England  Jed Lilly - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 07. Yokomama Italy  Massimo Dinolfo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 08. Dunnolop Ukraine  Vsevolod Demydov2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. Yokomama Hungary  Balázs Horváth - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 10. Yokomama Sweden  Stefan Olofsson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 11. Yokomama Poland  Natalia Bukała - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 12. Avonn Argentina  Mariano Torregomez - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 13. Pipirelli France  Henry Normand - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 14. Yokomama Hungary  Erik Gaitz - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. Yokomama England  James Berriman - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 16. Dunnolop Colombia  Jhon Alexander Osorno Alvarez - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 17. Dunnolop Russian Federation  Dmitry Baldych - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. Dunnolop Belgium  Valnyris Tejet - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 19. Dunnolop Brazil  Felipe Aguiar - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 20. Avonn England  Kyle Morris - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 21. Yokomama Mexico  Eduardo Sanchez Carenzo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Dunnolop Russian Federation  Vladimir Viktorovich - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 23. Avonn England  Chris Williamson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 24. Dunnolop Brazil  Ícaro Santos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 25. Yokomama Brazil  Raphael Madureira - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 26. Yokomama Argentina  Leonardo Caceres - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 27. Yokomama Austria  Stefan Leitgeb - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 28. Yokomama Brazil  Gilberto Senandes - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. Yokomama Hungary  Béla Ormos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 30. Yokomama Croatia  Damir Martinjak - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 31. Dunnolop Brazil  Márcio Portuga - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 32. Yokomama Hungary  Mihály Székely - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Yokomama Brazil  Vitor Salles - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 34. Badyear Argentina  Alberto Ptak - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 35. Yokomama Vietnam  Duong Cuong - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Yokomama Serbia  Branislav Hrnjak - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Dunnolop Lithuania  Remigijus Staskonis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 38. Contimental Brazil  Omar Neder - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 39. Avonn Poland  Rafal Lotkowski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 40. Yokomama Bulgaria  Miroslav Minchev N - - - - - - - - - - - - - - - - - 0