This Sheet « 1 2 3 ... 2025 [20262027 ... 2376 2377 2378 » Jump t' new sheet:
Thi' Captain Spake Jabb'r: Magyar Nyelvű Fórum 's many 's 71339 answ'rs
Norbert Meszaros
(Squadron Amateur - 8)


Postin's: 594
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60721 Spake upon Apr 29 2015, 07:49:24 Be quotin' 
Quote ( Lajos Veres @ April 29th 2015,07:37:08 )

A futam után lesz hatása a motira az egyenlegednek és a futamon nyújtott teljesítménynek is. Azonban a futamon vélhetően pénzhez fogsz jutni, és ha csak kevéssel vagy -15 alatt, akkor fölé fog menni, és az az összeg lesz hatással a motidra. Ha jól tudom.


Jól tudod, a futam utáni összeg fog számítani. Épp ezért még most kéne további költségeket generálni, mert a futambevételek után biztosan nem marad -15M alatt a kassza.
Vagy nem szabad elindulni a futamon, de az a következő szezonban 5M bukta.
Attila Németh
(Squadron Amateur - 116)


Postin's: 25
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60722 Spake upon Apr 29 2015, 08:00:39 Be quotin' 
Ez eszembe se jutott, hogy ne induljak, de már nem tudom megtenni mert lefutottam időmérőket és plusz költséget se tudok csinálni se épületekkel se alkatrészekkel.
Más lehetőség van?
Most már 99%, hogy bukom a pilótámat:(

Kb 2 futamom van lecsökkenteni 70 motit.

De multkor csak 30at esett most meg 17-et.
Béla Ormos
(Squadron Amateur - 78)



Postin's: 716
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60723 Spake upon Apr 29 2015, 08:42:02 Be quotin' 
Pénzt herdálni úgy lehet, hogy ajánlatot teszel alacsony szintű pilótának, majd visszavonod. Ezzel el lehet költeni bármennyit.
Tibor Szuromi
(Squadron Amateur - 104)


Postin's: 11906
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60724 Spake upon Apr 29 2015, 08:58:47 Be quotin' 
Quote ( Attila Németh @ April 29th 2015,07:33:04 )

Az a kérdésem, hogy ez a következő futam után fog realizálódni, azaz 0-ra esni?

A következő verseny után nem leszel -15 milla alatt. Most kellene lemenni még vagy 15 millát.
Patrik Balogh
(Squadron Master - 1)



Postin's: 1196
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (2)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60725 Spake upon Apr 29 2015, 09:37:56 Be quotin' 
Viszont negatív egyenleggel nem tudsz szerződést hosszabbítani.
Attila Dobánszky
(Squadron Rookie - 123)


Postin's: 33
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60726 Spake upon Apr 29 2015, 09:38:34 Be quotin' 
Quote ( Gábor Szendi @ April 28th 2015,22:20:30 )

Regisztráltál a játékba, játszottál két futamot, amiken sikertelen voltál. Ezért elkezdted szidni a játékot, ahelyett, hogy magadban kerested volna a hibát. Ez természetes emberi viselkedés fiatal korban, egy idő után aztán megtanulja az ember, hogy ez rossz hozzáállás. Aki nem tanulja meg, az valószínűleg megrekedt egy kognitív komplexitás egy alacsony szintjén.


Nekem is voltak rossz tapasztalataim eleinte,nekem sem ment úgy,ahogy szerettem volna.De most már kezd alakulni.Türelmes voltam és azt hiszem ez kezd meglátszani az eredményeimen.Előző szezonban szereztem 19 pontot,ami pontosan ennyivel több,mint az előzőekben.Most a 2. futamomon megvolt a 3.hely.Remélem hasonlóan jó vagy talán jobb lesz a következőkben.Hát csak ennyit akartam hozzáfűzni Baka András mondandójához.
Király Ádám
(Squadron Rookie - 299)



Postin's: 151
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (4)
A old postin' #60727 Spake upon Apr 29 2015, 17:30:02 ('t be edit'd Apr 29 2015, 17:33:17 by Király Ádám) Be quotin' 
Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...
Márton Sechna
(Squadron Rookie - 396)


Postin's: 20
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60728 Spake upon Apr 29 2015, 17:33:13 Be quotin' 
Hhhh... Hát ez 12. lett :-( Elszámoltam egy kicsit az üzemanyagot. Így az utolsó körben lett még egy plusz boxkiállás. 8. lettem volna. Sebaj, még mindig a feljutók között vagyok. Ezen a futamon figyelmesebb leszek! Egyébként kink hogy sikerült a verseny?
Márió Kolbert
(Squadron Rookie - 350)



Postin's: 10
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60729 Spake upon Apr 29 2015, 17:41:55 Be quotin' 
Quote ( Márton Sechna @ April 29th 2015,17:33:13 )

Hhhh... Hát ez 12. lett :-( Elszámoltam egy kicsit az üzemanyagot. Így az utolsó körben lett még egy plusz boxkiállás. 8. lettem volna. Sebaj, még mindig a feljutók között vagyok. Ezen a futamon figyelmesebb leszek! Egyébként kink hogy sikerült a verseny?

Szia!
Én a 3. helyről indultam és 4. lettem :)
Még mindig a feljutók között vagyok 2. helyen.
Nálam az üzemanyag pont jó volt viszont a beállításokat nagyon elnéztem.
Márton Sechna
(Squadron Rookie - 396)


Postin's: 20
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60730 Spake upon Apr 29 2015, 17:45:52 Be quotin' 
Quote ( Márió Kolbert @ April 29th 2015,17:41:55 )

Szia!
Én a 3. helyről indultam és 4. lettem :)
Még mindig a feljutók között vagyok 2. helyen.
Nálam az üzemanyag pont jó volt viszont a beállításokat nagyon elnéztem.


:-) Én az első futamon 5.-nek indultam és 2. lettem :-) Ebben a szezonban megpróbálok feljutni az Amateurba. Talán sikerül.
Márió Kolbert
(Squadron Rookie - 350)



Postin's: 10
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60731 Spake upon Apr 29 2015, 17:47:45 Be quotin' 
Quote ( Márton Sechna @ April 29th 2015,17:45:52 )

:-) Én az első futamon 5.-nek indultam és 2. lettem :-) Ebben a szezonban megpróbálok feljutni az Amateurba. Talán sikerül.

Nekem is az a tervem :D
(Mint szerintem mindenki másnak :)
Lajos Veres
(Squadron Pro - 14)


Postin's: 668
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60732 Spake upon Apr 29 2015, 18:41:20 Be quotin' 
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...


Igen, másképp is lehetett volna reagálni, de az indító beírás is lehetett volna szofisztikáltabb.
Istvan Büki
(Squadron Rookie - 327)


Postin's: 179
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60733 Spake upon Apr 29 2015, 18:45:02 ('t be edit'd Apr 29 2015, 18:47:08 by Istvan Büki) Be quotin' 
Quote ( Attila Németh @ April 29th 2015,08:00:39 )

Ez eszembe se jutott, hogy ne induljak, de már nem tudom megtenni mert lefutottam időmérőket és plusz költséget se tudok csinálni se épületekkel se alkatrészekkel.
Más lehetőség van?
Most már 99%, hogy bukom a pilótámat:(

Kb 2 futamom van lecsökkenteni 70 motit.

De multkor csak 30at esett most meg 17-et.


Így, hogy lementél -15M alá, a motivációd lemegy 0-ra már a kvali lezárása után vagyis ha majd megnézed a futam startja előtt másfél órán belül akkor a moti 0-át fog mutatni EZ TUTI BIZTOS. A versenyen elért helyezésed pedig a motidad 0-ról fogja befolyásolni (ez már nem tuti, csak szerintem).

Szerintem megoldható a dolog :)
Király Ádám
(Squadron Rookie - 299)



Postin's: 151
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60734 Spake upon Apr 29 2015, 18:55:14 Be quotin' 
Quote ( Lajos Veres @ April 29th 2015,18:41:20 )

Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...

Igen, másképp is lehetett volna reagálni, de az indító beírás is lehetett volna szofisztikáltabb.

Persze, ebben én is egyetértek. :)
Hováth Kázmér
(Squadron Amateur - 82)



Postin's: 48
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (5)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60735 Spake upon Apr 29 2015, 19:16:52 Be quotin' 
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )


Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...


Szerintem a közösségünk csak nyert vele, hogy nem adtad fel, és nem hagytad itt a Gpro-t!
Emlékszem homályosan a témára, nem is néztem fel a fórumra utána kb. 4 hónapot...

A jelenlegi szitu egy picit más, emberünknek szerintem annyi köze van az autóversenyzéshez, mint a játékunkhoz, és az F1-hez is max annyi, mint drága Dávid Sanyibácsinak! Nem csak idegesítő, de egyenesen vérlázító más szórakozását ily módon minősíteni!

Türelem mindenképp kell, de mindkét oldalról!
Az én tapasztalatom az, hogy kezdőként jó helyen, jó emberhez kell fordulni, és természetesen megfelelő stílus sem árt!
Szerencsére nekem anno sikerült, így már igazán tudom élvezni a játékot!
Ez a fórum pedig optimális esetben meg tudja mutatni a helyes irányt...

A fórum kapcsán pedig grat. mindenkinek, mert az elmúlt időszak Ádám és sokan mások példájához képest lényegesen pozitívabb képet mutat!

Roland Láng
(Squadron Amateur - 92)



Postin's: 1380
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (4)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60736 Spake upon Apr 29 2015, 19:29:46 Be quotin' 
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...


Azóta szerencsére sok minden változott. Ha az elmúlt heteket nézed közel tucatnyi új játékos érdeklődött és kapott gyors és hasznos választ. Többen - voltak olyan kedvesek - meg is köszönték a reakciókat. Mi is úgy érezzük, hogy megéri segíteni a hozzánk fordulókhoz. Ha visszaolvasol Te magad is láthatod a pozitív változásokat!

De azt neked is be kell látnod, hogy egy lekezelő megjegyzéssel nem tudunk mit kezdeni. Ha normális kérdést tesznek fel, akkor normális választ kapnak. Láthatod, hogy a Te - mostani - üzeneted sem borította ki a bilit, hiszen egy korrekt véleményt fogalmaztál meg.

Biztos bennem van a hiba, de én nem éreztem úgy, hogy a reagálók közül bárki is elvetette volna a sulykot. Ha pedig ő újra hozzánk fordulna és értelmesen fogalmazná meg aggályait és kérdéseit (minősítés helyett), akkor - hidd el nekem - segítenénk. Ahogy neked is szívesen segítünk bármikor, amikor ilyen módon fogalmazod meg a véleményed.

Nem a véleménykülönbség a gond, hanem a stílus. A "tisztelettudó" magatartás pedig nem korfüggő... :)
Király Ádám
(Squadron Rookie - 299)



Postin's: 151
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60737 Spake upon Apr 29 2015, 19:37:08 Be quotin' 
Quote ( Roland Láng @ April 29th 2015,19:29:46 )

Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...

Azóta szerencsére sok minden változott. Ha az elmúlt heteket nézed közel tucatnyi új játékos érdeklődött és kapott gyors és hasznos választ. Többen - voltak olyan kedvesek - meg is köszönték a reakciókat. Mi is úgy érezzük, hogy megéri segíteni a hozzánk fordulókhoz. Ha visszaolvasol Te magad is láthatod a pozitív változásokat!

De azt neked is be kell látnod, hogy egy lekezelő megjegyzéssel nem tudunk mit kezdeni. Ha normális kérdést tesznek fel, akkor normális választ kapnak. Láthatod, hogy a Te - mostani - üzeneted sem borította ki a bilit, hiszen egy korrekt véleményt fogalmaztál meg.

Biztos bennem van a hiba, de én nem éreztem úgy, hogy a reagálók közül bárki is elvetette volna a sulykot. Ha pedig ő újra hozzánk fordulna és értelmesen fogalmazná meg aggályait és kérdéseit (minősítés helyett), akkor - hidd el nekem - segítenénk. Ahogy neked is szívesen segítünk bármikor, amikor ilyen módon fogalmazod meg a véleményed.

Nem a véleménykülönbség a gond, hanem a stílus. A "tisztelettudó" magatartás pedig nem korfüggő... :)

Igen, ez mind 100%-ig igaz meg én is látom hogy 2013-hoz képest rengeteget fejlődött a fórum témája és hangsúlya. Bár a régiek közül is vannak olyanok akik magasabb szinten játszanak és ha valaki ertelmes kérdést ír akkor is vagy cikizik a kérdezőt vagy szándékosan rosszat és hülyeséget mond. Nem szeretnék neveket leírni, de ezeknek a játékosok száma szerencsére egyre jobban csökken. :)
Roland Láng
(Squadron Amateur - 92)



Postin's: 1380
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60738 Spake upon Apr 29 2015, 19:42:16 ('t be edit'd Apr 29 2015, 19:49:53 by Roland Láng) Be quotin' 
Értelek és megértelek! Biztatnálak, hogy nézz be gyakrabban és segíts Te is abban, hogy a fórum egy jobb és segítőkészebb hely legyen... :)

Edit:
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,19:47:33 )

Megpróbálok mindent bár ezt sajnos nem egy rookies szintű játékosnak kéne elintézni :)


Mindenki megoszthatja észrevételeit képességeihez mérten, ráadásul egy újonc alapvető kérdéseire Te is hasznos válaszokat tudsz adni. :)
Király Ádám
(Squadron Rookie - 299)



Postin's: 151
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60739 Spake upon Apr 29 2015, 19:47:33 Be quotin' 
Quote ( Roland Láng @ April 29th 2015,19:42:16 )

Értelek és megértelek! Biztatnálak, hogy nézz be gyakrabban és segíts Te is abban, hogy a fórum egy jobb és segítőkészebb hely legyen... :)

Megpróbálok mindent bár ezt sajnos nem egy rookies szintű játékosnak kéne elintézni :)
Dániel Tóth
(Squadron Rookie - 312)


Postin's: 2
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60740 Spake upon Apr 30 2015, 12:29:05 Be quotin' 
Helló srácok valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan számoljam ki hogy mennyi üzemanyagot fogyaszt az autóm egy körön?
előre is köszönöm :)
Istvan Büki
(Squadron Rookie - 327)


Postin's: 179
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60741 Spake upon Apr 30 2015, 13:40:28 ('t be edit'd Apr 30 2015, 13:47:24 by Istvan Büki) Be quotin' 
Quote ( Dániel Tóth @ April 30th 2015,12:29:05 )

Helló srácok valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan számoljam ki hogy mennyi üzemanyagot fogyaszt az autóm egy körön?
előre is köszönöm :)



Sok összetevő, pl. az autód, a pilótád, a pálya tulajdonságai (különböző pályákon eltérő a fogyasztás) határozzák meg az aktuális fogyasztásodat. Pontos számításra válaszokat valószínűleg nem fogsz kapni. Sok futott versenyből, illetve ezeken a futamokon gyűjtött adataidból kell majd következtetned a dolgokra. Az előző futamod versenyanalíziséből kis matekkal megtudhatod, hogy azon a pályán milyen körülmények illetve pályatulajdonságok mellett mi hogy fogyott (üzemanyag, gumi...). Az első lépések az adatgyűjtögetés, a számolgatás, a fórum illetve a játékkal kapcsolatos leírások tanulmányozása.

Szerintem a körönkénti fogyasztás helyett érdemes a KILOMÉTERENKÉNTI FOGYASZTÁST (illetve gumikopást) alapegységnek venned majd az egyes futamokon, mivel a különböző pályákon egy kör nyilván más és más.


Bence Czipó
(Squadron Rookie - 370)


Postin's: 77
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60742 Spake upon Apr 30 2015, 15:38:08 Be quotin' 
Quote ( Dániel Tóth @ April 30th 2015,12:29:05 )

Helló srácok valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan számoljam ki hogy mennyi üzemanyagot fogyaszt az autóm egy körön?
előre is köszönöm :)


Hát ez nagyon sok mindentől függ, viszont ha abból indulsz ki hogy kilométerenként ugyanannyi lesz a fogyasztása mint az előző futamon (mindkét pálya közepes üzemanyag fogyasztással bír) akkor a múltkori verseny analíziséből kiszámolhatod (figyelj arra hogy nem aznos hosszúak a körök)

Hosszabb távon érdemes mindenről statisztikát vezetni. Én a GO-t (GPRO Organiser) használom, kezdetnek megteszi, és az elmúlt versenyek adataiból egész pontos becslést lehet adni a fogyasztásra.

Ha valami még így is zavaros, (meg szerintem amúgy is) akkor megéri jelentkezni a mentor fórumon, lelkes, és tapasztalt játékosok segítenek megtenni az első lépést.
Dániel Tóth
(Squadron Rookie - 312)


Postin's: 2
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60743 Spake upon Apr 30 2015, 15:46:45 Be quotin' 
köszönöm szépen a válaszokat srácok megpróbálok figyelni ezekre a dolgokra :)
Róbert László2
(Squadron Master - 3)



Shiver me timbers! Topic mod
Postin's: 1839
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60744 Spake upon Apr 30 2015, 16:40:30 Be quotin' 
A Magyar Mentor Fórumot itt találod:

/hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21925&Page=1&E=1#scroll

Várunk a programba szeretettel!
Tóth Dominik
(Squadron Amateur - 87)


Postin's: 1066
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60745 Spake upon Apr 30 2015, 19:19:02 Be quotin' 
Sziasztok!
Már lassan 5 évad óta nincs a versenynaptárban a Hungaroring-i verseny. :((
Megvárják amíg Július lesz és akkor majd berakják?? :D :D
Lajos Veres
(Squadron Pro - 14)


Postin's: 668
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60746 Spake upon Apr 30 2015, 20:08:36 Be quotin' 
Quote ( Tóth Dominik @ April 30th 2015,19:19:02 )

Sziasztok!
Már lassan 5 évad óta nincs a versenynaptárban a Hungaroring-i verseny. :((
Megvárják amíg Július lesz és akkor majd berakják?? :D :D


Én inkább azon csodálkozom, hogy az előző szezonban nem a valós versenyhétvégével egy időben volt a sakhiri verseny.
Norbert Páldeák
(Squadron Pro - 5)



Postin's: 511
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (1)   Dislike this here post (1)
A old postin' #60747 Spake upon Apr 30 2015, 22:05:47 Be quotin' 
Quote ( Tóth Dominik @ April 30th 2015,19:19:02 )

Sziasztok!
Már lassan 5 évad óta nincs a versenynaptárban a Hungaroring-i verseny. :((
Megvárják amíg Július lesz és akkor majd berakják?? :D :D
Nekem egyáltalán nem hiányzik, legalább nem kopik a szárny.
Patrik Balogh
(Squadron Master - 1)



Postin's: 1196
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60748 Spake upon May 1 2015, 08:25:59 Be quotin' 
Nem csak a tiéd kopna el, hanem a külföldieké is. ;)
Király Ádám
(Squadron Rookie - 299)



Postin's: 151
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (0)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60749 Spake upon May 1 2015, 08:30:58 Be quotin' 
Sziasztok! A pilóta súlyát hogy kell csökkenteni? :(
Talán fogyókúráztatni kéne a pilótámat? :D
Tibor Szuromi
(Squadron Amateur - 104)


Postin's: 11906
  Home Port:
Hungary 
Treasure hunt'r: 
Like this here post (2)   Dislike this here post (0)
A old postin' #60750 Spake upon May 1 2015, 08:49:01 Be quotin' 
Quote ( Király Ádám @ May 1st 2015,08:30:58 )

A pilóta súlyát hogy kell csökkenteni?
Erőnléti edzés.
This Sheet « 1 2 3 ... 2025 [20262027 ... 2376 2377 2378 » Jump t' new sheet:

Be answ'rin' thi' jabber