Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 12 | Wyścig: 2)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1  Jari Aareskoski   1:22.182s  + 0.000s
2  Edijs Putniņš   1:22.209s  + 0.027s
3  Jos Roestenberg   1:22.653s  + 0.471s
4  Martynas Molneris   1:22.778s  + 0.596s
5  Leandro Sereno1   1:22.821s  + 0.639s
6  Heidi Aareskoski   1:22.900s  + 0.718s
7  Georgi Georgiev   1:23.230s  + 1.048s
8  Maarten Verhulst   1:23.245s  + 1.063s
9  Gatis Laugalis1   1:23.256s  + 1.074s
10  Toygun Senler   1:23.259s  + 1.077s
11  Gordon Ashford   1:23.313s  + 1.131s
12  Roni Moura   1:23.428s  + 1.246s
13  Edvinas Pranculevicius   1:23.681s  + 1.499s
14  Tomasz Wypych   1:23.712s  + 1.530s
15  Toni Metsänkylä   1:23.795s  + 1.613s
16  Harri Pakosta   1:23.815s  + 1.633s
17  Evaldas Ruseckas   1:23.956s  + 1.774s
18  Anton Shikoff   1:23.995s  + 1.813s
19  Mindaugas Zaremba   1:24.127s  + 1.945s
20  Vaidotas Valiukas   1:24.170s  + 1.988s
21  Vladimir Islentiev2   1:24.226s  + 2.044s
22  Tomas Celiesius   1:24.259s  + 2.077s
23  Vladimir Petrov   1:24.294s  + 2.112s
24  Jarno Lehikoinen   1:24.475s  + 2.293s
25  Rinat Hafisoff   1:24.504s  + 2.322s
26  Junior Almeida   1:24.521s  + 2.339s
27  Abdulla Humaidan   1:24.642s  + 2.460s
28  Tiago Meireles   1:24.689s  + 2.507s
29  Rimantas Sagatas   1:24.701s  + 2.519s
30  Rozen Kutew   1:24.823s  + 2.641s
31  Luther Walker   1:24.923s  + 2.741s
32  Rafael Jose   1:25.042s  + 2.860s
33  Håkan Ferm   1:25.175s  + 2.993s
34  Encho Ivanov   1:25.249s  + 3.067s
35  Daniel Rebelo   1:25.414s  + 3.232s
36  Aleksander Bracko   1:25.790s  + 3.608s
37  Ivan Mishinev   1:26.009s  + 3.827s
38  Simonas Vaitekunas   1:26.073s  + 3.891s
39  Paul Venner   1:26.283s  + 4.101s
40  João Monteiro   1:32.836s  + 10.654s
Kwalifikacja 2
Poz Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1  Martynas Molneris   1:23.622s  + 0.000s
2  Jari Aareskoski   1:23.683s  + 0.061s
3  Leandro Sereno1   1:24.241s  + 0.619s
4  Heidi Aareskoski   1:24.329s  + 0.707s
5  Jos Roestenberg   1:24.380s  + 0.758s
6  Edijs Putniņš   1:24.410s  + 0.788s
7  Toygun Senler   1:24.499s  + 0.877s
8  Gatis Laugalis1   1:24.565s  + 0.943s
9  Maarten Verhulst   1:24.646s  + 1.024s
10  Roni Moura   1:24.766s  + 1.144s
11  Gordon Ashford   1:24.894s  + 1.272s
12  Abdulla Humaidan   1:25.022s  + 1.400s
13  Toni Metsänkylä   1:25.162s  + 1.540s
14  Tomasz Wypych   1:25.248s  + 1.626s
15  Georgi Georgiev   1:25.267s  + 1.645s
16  Anton Shikoff   1:25.307s  + 1.685s
17  Tomas Celiesius   1:25.425s  + 1.803s
18  Vladimir Islentiev2   1:25.525s  + 1.903s
19  Vaidotas Valiukas   1:25.535s  + 1.913s
20  Mindaugas Zaremba   1:25.562s  + 1.940s
21  Evaldas Ruseckas   1:25.565s  + 1.943s
22  Edvinas Pranculevicius   1:25.636s  + 2.014s
23  Vladimir Petrov   1:25.804s  + 2.182s
24  Junior Almeida   1:25.845s  + 2.223s
25  Rimantas Sagatas   1:25.914s  + 2.292s
26  Harri Pakosta   1:26.049s  + 2.427s
27  Rinat Hafisoff   1:26.292s  + 2.670s
28  Rafael Jose   1:26.397s  + 2.775s
29  Luther Walker   1:26.424s  + 2.802s
30  Håkan Ferm   1:26.617s  + 2.995s
31  Tiago Meireles   1:26.663s  + 3.041s
32  Rozen Kutew   1:26.701s  + 3.079s
33  Jarno Lehikoinen   1:27.139s  + 3.517s
34  Daniel Rebelo   1:27.159s  + 3.537s
35  Ivan Mishinev   1:28.090s  + 4.468s
36  Paul Venner   1:28.095s  + 4.473s
37  Encho Ivanov   1:28.306s  + 4.684s
38  Simonas Vaitekunas   1:28.351s  + 4.729s
39  Aleksander Bracko   1:28.526s  + 4.904s
40  João Monteiro   1:35.333s  + 11.711s