Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 25 | Wyścig: 3)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Bridgerock  Zdenek Hladik2   1:23.634s  + 0.000s
2 Bridgerock  Edvinas Pranculevicius2   1:24.108s  + 0.474s
3 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:24.591s  + 0.957s
4 Bridgerock  Dmitriy Krautsou   1:24.654s  + 1.020s
5 Bridgerock  Paul Lynch   1:24.732s  + 1.098s
6 Bridgerock  Jose Antonio   1:24.825s  + 1.191s
7 Bridgerock  Toygun Senler3   1:24.827s  + 1.193s
8 Bridgerock  Jose Lopez   1:24.951s  + 1.317s
9 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:25.011s  + 1.377s
10 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas   1:25.064s  + 1.430s
11 Michelini  Chris Hewitt   1:25.110s  + 1.476s
12 Bridgerock  Laila Britāle   1:25.245s  + 1.611s
13 Bridgerock  Anton Klein   1:25.251s  + 1.617s
14 Bridgerock  Nico Zou   1:25.350s  + 1.716s
15 Bridgerock  Radek Rejc   1:25.402s  + 1.768s
16 Michelini  Gabriel Toma   1:25.464s  + 1.830s
17 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:25.466s  + 1.832s
18 Bridgerock  David Rolleston   1:25.496s  + 1.862s
19 Bridgerock  Martynas Molneris   1:25.559s  + 1.925s
20 Bridgerock  Chris Brady   1:25.667s  + 2.033s
21 Bridgerock  Vsevolod Demydov   1:25.677s  + 2.043s
22 Bridgerock  Serguei Baranovski   1:25.759s  + 2.125s
23 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:25.791s  + 2.157s
24 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:25.935s  + 2.301s
25 Bridgerock  Jarno Lehikoinen   1:25.974s  + 2.340s
26 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:26.338s  + 2.704s
27 Bridgerock  Joan Centellas   1:26.363s  + 2.729s
28 Badyear  Aleksej Sutkin   1:26.450s  + 2.816s
29 Bridgerock  Vladislav Erokhin   1:26.512s  + 2.878s
30 Badyear  Marius Slavinskas   1:26.722s  + 3.088s
31 Bridgerock  Chris Williamson   1:26.803s  + 3.169s
32 Badyear  Nuno Vicente   1:27.058s  + 3.424s
33 Pipirelli  Tomasz Petryk   1:27.367s  + 3.733s
34 Pipirelli  Sylvain Elsass   1:28.063s  + 4.429s
35 Pipirelli  Mateusz Zaborny   1:28.373s  + 4.739s
36 Pipirelli  Farcy Génel   1:28.846s  + 5.212s
37 Pipirelli  Vladimir Grigoriev   1:29.378s  + 5.744s
38 Pipirelli  Frederico Neves   1:29.515s  + 5.881s
39 Pipirelli  Filipe Miguel   1:32.675s  + 9.041s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Bridgerock  Zdenek Hladik2   1:24.410s  + 0.000s
2 Bridgerock  Edvinas Pranculevicius2   1:24.867s  + 0.457s
3 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:25.293s  + 0.883s
4 Bridgerock  Dmitriy Krautsou   1:25.497s  + 1.087s
5 Michelini  Chris Hewitt   1:25.750s  + 1.340s
6 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:25.853s  + 1.443s
7 Bridgerock  Paul Lynch   1:25.922s  + 1.512s
8 Michelini  Gabriel Toma   1:26.018s  + 1.608s
9 Bridgerock  David Rolleston   1:26.092s  + 1.682s
10 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas   1:26.282s  + 1.872s
11 Bridgerock  Jose Lopez   1:26.397s  + 1.987s
12 Bridgerock  Laila Britāle   1:26.565s  + 2.155s
13 Bridgerock  Toygun Senler3   1:26.738s  + 2.328s
14 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:26.768s  + 2.358s
15 Bridgerock  Nico Zou   1:26.918s  + 2.508s
16 Bridgerock  Chris Brady   1:26.973s  + 2.563s
17 Bridgerock  Jose Antonio   1:27.042s  + 2.632s
18 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:27.166s  + 2.756s
19 Bridgerock  Serguei Baranovski   1:27.175s  + 2.765s
20 Bridgerock  Martynas Molneris   1:27.189s  + 2.779s
21 Bridgerock  Radek Rejc   1:27.202s  + 2.792s
22 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:27.247s  + 2.837s
23 Bridgerock  Chris Williamson   1:27.260s  + 2.850s
24 Badyear  Aleksej Sutkin   1:27.345s  + 2.935s
25 Bridgerock  Joan Centellas   1:27.574s  + 3.164s
26 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:27.587s  + 3.177s
27 Bridgerock  Anton Klein   1:27.635s  + 3.225s
28 Badyear  Nuno Vicente   1:27.747s  + 3.337s
29 Bridgerock  Jarno Lehikoinen   1:28.133s  + 3.723s
30 Bridgerock  Vsevolod Demydov   1:28.321s  + 3.911s
31 Badyear  Marius Slavinskas   1:28.425s  + 4.015s
32 Pipirelli  Tomasz Petryk   1:28.613s  + 4.203s
33 Bridgerock  Vladislav Erokhin   1:28.726s  + 4.316s
34 Pipirelli  Farcy Génel   1:29.886s  + 5.476s
35 Pipirelli  Sylvain Elsass   1:29.985s  + 5.575s
36 Pipirelli  Mateusz Zaborny   1:30.135s  + 5.725s
37 Pipirelli  Vladimir Grigoriev   1:31.653s  + 7.243s
38 Pipirelli  Frederico Neves   1:32.572s  + 8.162s
39 Pipirelli  Filipe Miguel   1:34.016s  + 9.606s