Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 27 | Wyścig: 16)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Michelini  Toygun Senler3   1:10.994s  + 0.000s
2 Michelini  Zdenek Hladik3   1:11.261s  + 0.267s
3 Michelini  Evaldas Ruseckas   1:11.475s  + 0.481s
4 Michelini  Leandro Sereno2   1:11.477s  + 0.483s
5 Michelini  Laila Britāle   1:11.527s  + 0.533s
6 Michelini  Justinas Smyšliajevas1   1:12.131s  + 1.137s
7 Michelini  Serguei Baranovski   1:12.183s  + 1.189s
8 Michelini  Wojciech Uzikowski   1:12.296s  + 1.302s
9 Michelini  Vsevolod Demydov   1:12.332s  + 1.338s
10 Michelini  Alexey Domarev   1:12.483s  + 1.489s
11 Michelini  Denis Grahov   1:12.499s  + 1.505s
12 Michelini  Aleksej Sutkin   1:12.643s  + 1.649s
13 Michelini  Mindaugas Sarocka   1:13.135s  + 2.141s
14 Michelini  Rimantas Sagatas   1:13.157s  + 2.163s
15 Michelini  Nuno Vicente   1:13.174s  + 2.180s
16 Michelini  Nico Zou   1:13.299s  + 2.305s
17 Michelini  Marek Marchewka   1:13.423s  + 2.429s
18 Michelini  Cristina Demeo   1:13.533s  + 2.539s
19 Michelini  Duane Fowler   1:13.572s  + 2.578s
20 Michelini  Osman Sungur   1:13.692s  + 2.698s
21 Michelini  Rafal Celejewski   1:13.876s  + 2.882s
22 Michelini  Dmitriy Krautsou   1:14.212s  + 3.218s
23 Yokomama  David Rolleston   1:14.359s  + 3.365s
24 Badyear  Leonardo Bittencourt   1:14.551s  + 3.557s
25 Badyear  Jimmy De Roy   1:14.565s  + 3.571s
26 Badyear  Chris Hewitt   1:14.613s  + 3.619s
27 Badyear  Ramón Lopez   1:14.912s  + 3.918s
28 Michelini  Ernestas Kalašinskas   1:15.275s  + 4.281s
29 Badyear  Rafal Kowalski   1:15.527s  + 4.533s
30 Pipirelli  Michał Smiatacz   1:15.673s  + 4.679s
31 Badyear  Lucien Tonneau   1:15.835s  + 4.841s
32 Badyear  Darren Lovelock   1:15.916s  + 4.922s
33 Yokomama  Aliaksei Papou   1:16.104s  + 5.110s
34 Pipirelli  Maarten T`Kindt   1:16.181s  + 5.187s
35 Pipirelli  Martin Rosina   1:16.235s  + 5.241s
36 Pipirelli  Lukas Jonaitis   1:16.258s  + 5.264s
37 Pipirelli  Evaldas Okriemas   1:16.488s  + 5.494s
38 Pipirelli  Marko Radakovic   1:16.733s  + 5.739s
39 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:17.181s  + 6.187s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Michelini  Zdenek Hladik3   1:12.025s  + 0.000s
2 Michelini  Toygun Senler3   1:12.051s  + 0.026s
3 Michelini  Leandro Sereno2   1:12.301s  + 0.276s
4 Michelini  Laila Britāle   1:12.497s  + 0.472s
5 Michelini  Aleksej Sutkin   1:12.585s  + 0.560s
6 Michelini  Evaldas Ruseckas   1:12.747s  + 0.722s
7 Michelini  Serguei Baranovski   1:12.792s  + 0.767s
8 Michelini  Alexey Domarev   1:12.853s  + 0.828s
9 Michelini  Justinas Smyšliajevas1   1:12.992s  + 0.967s
10 Michelini  Mindaugas Sarocka   1:13.087s  + 1.062s
11 Michelini  Wojciech Uzikowski   1:13.129s  + 1.104s
12 Michelini  Nuno Vicente   1:13.342s  + 1.317s
13 Michelini  Vsevolod Demydov   1:13.513s  + 1.488s
14 Michelini  Denis Grahov   1:13.682s  + 1.657s
15 Michelini  Rimantas Sagatas   1:13.912s  + 1.887s
16 Michelini  Rafal Celejewski   1:14.013s  + 1.988s
17 Michelini  Nico Zou   1:14.149s  + 2.124s
18 Michelini  Cristina Demeo   1:14.367s  + 2.342s
19 Yokomama  David Rolleston   1:14.533s  + 2.508s
20 Michelini  Dmitriy Krautsou   1:14.613s  + 2.588s
21 Michelini  Marek Marchewka   1:14.795s  + 2.770s
22 Michelini  Duane Fowler   1:14.905s  + 2.880s
23 Badyear  Jimmy De Roy   1:14.953s  + 2.928s
24 Michelini  Osman Sungur   1:14.994s  + 2.969s
25 Badyear  Leonardo Bittencourt   1:15.372s  + 3.347s
26 Badyear  Ramón Lopez   1:15.758s  + 3.733s
27 Michelini  Ernestas Kalašinskas   1:15.889s  + 3.864s
28 Badyear  Darren Lovelock   1:15.917s  + 3.892s
29 Badyear  Rafal Kowalski   1:16.080s  + 4.055s
30 Badyear  Chris Hewitt   1:16.223s  + 4.198s
31 Badyear  Lucien Tonneau   1:16.649s  + 4.624s
32 Pipirelli  Martin Rosina   1:16.737s  + 4.712s
33 Pipirelli  Michał Smiatacz   1:16.906s  + 4.881s
34 Pipirelli  Lukas Jonaitis   1:17.235s  + 5.210s
35 Pipirelli  Maarten T`Kindt   1:17.439s  + 5.414s
36 Yokomama  Aliaksei Papou   1:17.454s  + 5.429s
37 Pipirelli  Marko Radakovic   1:17.827s  + 5.802s
38 Pipirelli  Evaldas Okriemas   1:17.915s  + 5.890s
39 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:18.868s  + 6.843s