Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 28 | Wyścig: 14)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas2   1:29.034s  + 0.000s
2 Bridgerock  Toygun Senler3   1:29.090s  + 0.056s
3 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:29.128s  + 0.094s
4 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:29.206s  + 0.172s
5 Michelini  Aleksej Sutkin   1:29.560s  + 0.526s
6 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:29.774s  + 0.740s
7 Badyear  Atis Praudins   1:29.893s  + 0.859s
8 Badyear  Vsevolod Demydov   1:30.102s  + 1.068s
9 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:30.437s  + 1.403s
10 Michelini  Nico Zou   1:30.561s  + 1.527s
11 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:30.578s  + 1.544s
12 Badyear  Marek Marchewka   1:30.946s  + 1.912s
13 Michelini  Evaldas Ruseckas   1:30.986s  + 1.952s
14 Badyear  Leonardo Bittencourt   1:31.020s  + 1.986s
15 Badyear  Serguei Baranovski   1:31.032s  + 1.998s
16 Badyear  Chris Hewitt   1:31.095s  + 2.061s
17 Bridgerock  Paul Gardiner   1:31.176s  + 2.142s
18 Badyear  Christoph Seifriedsberger   1:31.231s  + 2.197s
19 Badyear  Erkki Tempel   1:31.300s  + 2.266s
20 Michelini  Denis Grahov   1:31.367s  + 2.333s
21 Badyear  Rimantas Sagatas   1:31.471s  + 2.437s
22 Badyear  Dmitriy Krautsou   1:31.482s  + 2.448s
23 Michelini  Nuno Vicente   1:31.572s  + 2.538s
24 Badyear  Alexey Domarev   1:31.605s  + 2.571s
25 Michelini  Frederico Neves   1:31.683s  + 2.649s
26 Badyear  Ramón Lopez   1:31.734s  + 2.700s
27 Badyear  Jimmy De Roy   1:31.876s  + 2.842s
28 Badyear  Rafal Celejewski   1:31.988s  + 2.954s
29 Badyear  Daneks Britāls   1:32.093s  + 3.059s
30 Badyear  David Rolleston   1:32.355s  + 3.321s
31 Badyear  Alex Holland   1:32.795s  + 3.761s
32 Pipirelli  Marco Triulzi   1:33.239s  + 4.205s
33 Pipirelli  Theo Panag   1:33.729s  + 4.695s
34 Pipirelli  Luis Uranga   1:33.772s  + 4.738s
35 Pipirelli  Tomasz Petryk   1:34.040s  + 5.006s
36 Badyear  Alan Tansley   1:36.473s  + 7.439s
37 Pipirelli  Kemal Zurnacı   1:44.288s  + 15.254s
38 Michelini  Patrick Michalak   2:08.553s  + 39.519s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas2   1:18.913s  + 0.000s
2 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:19.268s  + 0.355s
3 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:19.383s  + 0.470s
4 Bridgerock  Paul Gardiner   1:19.455s  + 0.542s
5 Michelini  Aleksej Sutkin   1:19.792s  + 0.879s
6 Michelini  Nico Zou   1:19.810s  + 0.897s
7 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:19.869s  + 0.956s
8 Badyear  Atis Praudins   1:20.151s  + 1.238s
9 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:20.319s  + 1.406s
10 Michelini  Denis Grahov   1:20.344s  + 1.431s
11 Michelini  Nuno Vicente   1:20.443s  + 1.530s
12 Michelini  Evaldas Ruseckas   1:20.613s  + 1.700s
13 Badyear  Erkki Tempel   1:20.715s  + 1.802s
14 Badyear  Marek Marchewka   1:20.753s  + 1.840s
15 Bridgerock  Toygun Senler3   1:20.754s  + 1.841s
16 Badyear  Rimantas Sagatas   1:20.756s  + 1.843s
17 Michelini  Frederico Neves   1:20.821s  + 1.908s
18 Badyear  Serguei Baranovski   1:20.838s  + 1.925s
19 Badyear  Jimmy De Roy   1:21.026s  + 2.113s
20 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:21.215s  + 2.302s
21 Badyear  Vsevolod Demydov   1:21.236s  + 2.323s
22 Badyear  Alexey Domarev   1:21.265s  + 2.352s
23 Badyear  Daneks Britāls   1:21.304s  + 2.391s
24 Badyear  Leonardo Bittencourt   1:21.657s  + 2.744s
25 Badyear  Christoph Seifriedsberger   1:21.702s  + 2.789s
26 Badyear  Ramón Lopez   1:21.709s  + 2.796s
27 Badyear  Chris Hewitt   1:21.724s  + 2.811s
28 Badyear  Rafal Celejewski   1:21.960s  + 3.047s
29 Badyear  Dmitriy Krautsou   1:21.980s  + 3.067s
30 Pipirelli  Marco Triulzi   1:22.561s  + 3.648s
31 Badyear  David Rolleston   1:22.837s  + 3.924s
32 Pipirelli  Theo Panag   1:22.973s  + 4.060s
33 Badyear  Alex Holland   1:23.107s  + 4.194s
34 Pipirelli  Tomasz Petryk   1:23.383s  + 4.470s
35 Pipirelli  Kemal Zurnacı   1:23.524s  + 4.611s
36 Pipirelli  Luis Uranga   1:23.703s  + 4.790s
37 Badyear  Alan Tansley   1:24.255s  + 5.342s
38 Michelini  Patrick Michalak   1:30.954s  + 12.041s