Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 48 | Wyścig: 11)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Contimental  Daniel Nikolov   1:22.903s  + 0.000s
2 Bridgerock  Christos Bobolis   1:22.905s  + 0.002s
3 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:23.134s  + 0.231s
4 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:23.169s  + 0.266s
5 Michelini  Jan Pavlicek   1:23.230s  + 0.327s
6 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:23.275s  + 0.372s
7 Contimental  Stanislav Frolov   1:23.377s  + 0.474s
8 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:23.380s  + 0.477s
9 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:23.564s  + 0.661s
10 Dunnolop  Frederico Neves1   1:23.636s  + 0.733s
11 Bridgerock  Roland Postle3   1:23.681s  + 0.778s
12 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:23.762s  + 0.859s
13 Michelini  José Abi Jaudi   1:23.888s  + 0.985s
14 Bridgerock  Paulo Pinto   1:23.923s  + 1.020s
15 Contimental  Stefan Wenke   1:24.011s  + 1.108s
16 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:24.014s  + 1.111s
17 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:24.243s  + 1.340s
18 Bridgerock  Eric Bolder   1:24.447s  + 1.544s
19 Yokomama  Róbert László   1:24.502s  + 1.599s
20 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:24.556s  + 1.653s
21 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:24.566s  + 1.663s
22 Contimental  Mihail Morozov   1:24.642s  + 1.739s
23 Michelini  Zoltan Kormos   1:24.706s  + 1.803s
24 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:24.727s  + 1.824s
25 Contimental  Mario Lorenz   1:24.737s  + 1.834s
26 Badyear  Joao Barbosa   1:24.739s  + 1.836s
27 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:24.786s  + 1.883s
28 Dunnolop  Kiran Patel   1:24.903s  + 2.000s
29 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:25.130s  + 2.227s
30 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:25.156s  + 2.253s
31 Hancock  Istrate Mihaita   1:25.474s  + 2.571s
32 Pipirelli  Daniel Comalada   1:25.723s  + 2.820s
33 Badyear  Krasimir Nanchev   1:25.728s  + 2.825s
34 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:25.837s  + 2.934s
35 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:25.845s  + 2.942s
36 Badyear  Pedro Nazaré   1:25.858s  + 2.955s
37 Badyear  Andrian Naidenov   1:26.185s  + 3.282s
38 Michelini  Andre Cherkasoff   1:26.425s  + 3.522s
39 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:26.742s  + 3.839s
40 Pipirelli  Ilya Vilkov   1:33.203s  + 10.300s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:23.817s  + 0.000s
2 Bridgerock  Christos Bobolis   1:24.021s  + 0.204s
3 Contimental  Daniel Nikolov   1:24.362s  + 0.545s
4 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:24.440s  + 0.623s
5 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:24.617s  + 0.800s
6 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:24.620s  + 0.803s
7 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:24.670s  + 0.853s
8 Bridgerock  Eric Bolder   1:24.702s  + 0.885s
9 Bridgerock  Roland Postle3   1:24.822s  + 1.005s
10 Michelini  José Abi Jaudi   1:24.997s  + 1.180s
11 Contimental  Mario Lorenz   1:25.190s  + 1.373s
12 Michelini  Jan Pavlicek   1:25.274s  + 1.457s
13 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:25.492s  + 1.675s
14 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:25.536s  + 1.719s
15 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:25.585s  + 1.768s
16 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:25.697s  + 1.880s
17 Bridgerock  Paulo Pinto   1:25.703s  + 1.886s
18 Michelini  Zoltan Kormos   1:25.713s  + 1.896s
19 Dunnolop  Kiran Patel   1:25.733s  + 1.916s
20 Yokomama  Róbert László   1:25.867s  + 2.050s
21 Hancock  Istrate Mihaita   1:25.943s  + 2.126s
22 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:25.992s  + 2.175s
23 Contimental  Stanislav Frolov   1:25.998s  + 2.181s
24 Dunnolop  Frederico Neves1   1:25.999s  + 2.182s
25 Badyear  Joao Barbosa   1:26.109s  + 2.292s
26 Badyear  Pedro Nazaré   1:26.166s  + 2.349s
27 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:26.287s  + 2.470s
28 Contimental  Stefan Wenke   1:26.424s  + 2.607s
29 Contimental  Mihail Morozov   1:26.457s  + 2.640s
30 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:26.522s  + 2.705s
31 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:26.686s  + 2.869s
32 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:26.791s  + 2.974s
33 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:26.928s  + 3.111s
34 Badyear  Andrian Naidenov   1:26.946s  + 3.129s
35 Michelini  Andre Cherkasoff   1:26.997s  + 3.180s
36 Badyear  Krasimir Nanchev   1:27.250s  + 3.433s
37 Pipirelli  Daniel Comalada   1:27.645s  + 3.828s
38 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:27.753s  + 3.936s
39 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:28.004s  + 4.187s
40 Pipirelli  Ilya Vilkov   1:38.144s  + 14.327s