Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 58 | Wyścig: 13)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:20.850s  + 0.000s
2 Hancock  Florencia Caro   1:21.074s  + 0.224s
3 Michelini  Ayman Daher   1:21.098s  + 0.248s
4 Hancock  Christos Bobolis4   1:21.102s  + 0.252s
5 Hancock  Max Watson   1:21.116s  + 0.266s
6 Hancock  Robin Goodey   1:21.138s  + 0.288s
7 Michelini  Andrea Squizzato   1:21.232s  + 0.382s
8 Hancock  Pavel Buhharin   1:21.265s  + 0.415s
9 Hancock  Ioannis Dimitroglou3   1:21.443s  + 0.593s
10 Michelini  Michael Genesco   1:21.599s  + 0.749s
11 Hancock  Roland Postle4   1:21.693s  + 0.843s
12 Hancock  Toni Söyrinki   1:21.708s  + 0.858s
13 Hancock  Stas Prost   1:21.762s  + 0.912s
14 Bridgerock  Jukka Sireni   1:21.817s  + 0.967s
15 Hancock  Nikolay Ivanov   1:22.103s  + 1.253s
16 Bridgerock  Jarosław Nowacki   1:22.112s  + 1.262s
17 Hancock  Justinas Smyšliajevas4   1:22.149s  + 1.299s
18 Michelini  Vsevolod Demydov2   1:22.211s  + 1.361s
19 Michelini  Dmitri Nadkho   1:22.244s  + 1.394s
20 Michelini  Mert Büyükakar   1:22.284s  + 1.434s
21 Hancock  Sergey Seravin   1:22.344s  + 1.494s
22 Contimental  Jakab Zoltan   1:22.381s  + 1.531s
23 Michelini  Tinie Lourens   1:22.402s  + 1.552s
24 Hancock  Eduard Gindullin   1:22.444s  + 1.594s
25 Hancock  Joel Viitikko   1:22.474s  + 1.624s
26 Michelini  Gary Partridge   1:22.596s  + 1.746s
27 Hancock  Aleksey Odegov   1:22.615s  + 1.765s
28 Contimental  Krisztián Veinperl   1:22.761s  + 1.911s
29 Contimental  Kevin Abdalla   1:22.947s  + 2.097s
30 Contimental  Zoltan Kormos   1:23.124s  + 2.274s
31 Badyear  Attila Gollovitzer   1:23.173s  + 2.323s
32 Contimental  Erwin Verkade   1:23.221s  + 2.371s
33 Badyear  Niklas Sörén   1:23.528s  + 2.678s
34 Pipirelli  Rafael Mantovani   1:23.568s  + 2.718s
35 Contimental  Łukasz Głuszak   1:23.842s  + 2.992s
36 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:23.985s  + 3.135s
37 Badyear  Adam Wójcik   1:24.136s  + 3.286s
38 Pipirelli  Jan Velske   1:24.653s  + 3.803s
39 Pipirelli  Maxim Egorov   1:25.481s  + 4.631s
40 Bridgerock  Vladimir Jelicic   1:34.704s  + 13.854s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Hancock  Pavel Buhharin   1:21.246s  + 0.000s
2 Hancock  Max Watson   1:21.406s  + 0.160s
3 Hancock  Roland Postle4   1:21.408s  + 0.162s
4 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:21.431s  + 0.185s
5 Hancock  Toni Söyrinki   1:21.451s  + 0.205s
6 Hancock  Florencia Caro   1:21.480s  + 0.234s
7 Hancock  Stas Prost   1:21.692s  + 0.446s
8 Hancock  Robin Goodey   1:21.697s  + 0.451s
9 Hancock  Ioannis Dimitroglou3   1:21.863s  + 0.617s
10 Hancock  Nikolay Ivanov   1:22.089s  + 0.843s
11 Hancock  Christos Bobolis4   1:22.136s  + 0.890s
12 Hancock  Justinas Smyšliajevas4   1:22.207s  + 0.961s
13 Hancock  Eduard Gindullin   1:22.281s  + 1.035s
14 Bridgerock  Jukka Sireni   1:22.359s  + 1.113s
15 Michelini  Vsevolod Demydov2   1:22.431s  + 1.185s
16 Michelini  Ayman Daher   1:22.469s  + 1.223s
17 Hancock  Sergey Seravin   1:22.522s  + 1.276s
18 Hancock  Aleksey Odegov   1:22.558s  + 1.312s
19 Michelini  Andrea Squizzato   1:22.574s  + 1.328s
20 Michelini  Mert Büyükakar   1:22.618s  + 1.372s
21 Hancock  Joel Viitikko   1:22.643s  + 1.397s
22 Michelini  Michael Genesco   1:22.806s  + 1.560s
23 Michelini  Dmitri Nadkho   1:23.065s  + 1.819s
24 Michelini  Tinie Lourens   1:23.181s  + 1.935s
25 Bridgerock  Jarosław Nowacki   1:23.189s  + 1.943s
26 Contimental  Jakab Zoltan   1:23.535s  + 2.289s
27 Contimental  Zoltan Kormos   1:23.721s  + 2.475s
28 Contimental  Kevin Abdalla   1:24.004s  + 2.758s
29 Michelini  Gary Partridge   1:24.076s  + 2.830s
30 Contimental  Erwin Verkade   1:24.414s  + 3.168s
31 Badyear  Niklas Sörén   1:24.420s  + 3.174s
32 Badyear  Attila Gollovitzer   1:24.516s  + 3.270s
33 Contimental  Krisztián Veinperl   1:25.203s  + 3.957s
34 Contimental  Łukasz Głuszak   1:25.597s  + 4.351s
35 Badyear  Adam Wójcik   1:25.601s  + 4.355s
36 Pipirelli  Jan Velske   1:25.743s  + 4.497s
37 Pipirelli  Rafael Mantovani   1:25.842s  + 4.596s
38 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:25.992s  + 4.746s
39 Pipirelli  Maxim Egorov   1:26.470s  + 5.224s
40 Bridgerock  Vladimir Jelicic   1:40.190s  + 18.944s