Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 7 | Wyścig: 4)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1  Ivan Mishinev   1:25.817s  + 0.000s
2  Maxim Kotov   1:25.829s  + 0.012s
3  Cristian Iorga1   1:25.918s  + 0.101s
4  Edvinas Pranculevicius   1:25.949s  + 0.132s
5  Gatis Laugalis1   1:26.280s  + 0.463s
6  Jarmo Habakuk   1:26.440s  + 0.623s
7  Peter Helcmanovsky   1:26.723s  + 0.906s
8  Carlos Alves   1:26.921s  + 1.104s
9  Vladimir Islentiev   1:26.925s  + 1.108s
10  Leandro Sereno   1:26.927s  + 1.110s
11  Georgi Georgiev   1:27.008s  + 1.191s
12  Vladimir Petrov   1:27.027s  + 1.210s
13  Tomas Celiesius   1:27.069s  + 1.252s
14  Giedrius Butkus   1:27.149s  + 1.332s
15  António Pereira   1:27.262s  + 1.445s
16  Jari Aareskoski   1:27.263s  + 1.446s
17  Tomas Valaitis   1:27.323s  + 1.506s
18  Håkan Ferm   1:27.615s  + 1.798s
19  Sven Liivak   1:27.660s  + 1.843s
20  Harri Pakosta   1:27.664s  + 1.847s
21  Michael Fletcher   1:27.722s  + 1.905s
22  Nuno Vicente   1:27.799s  + 1.982s
23  Valentino Barosso   1:27.799s  + 1.982s
24  Tadas Žukauskas   1:27.908s  + 2.091s
25  Gediminas Slapaitis   1:27.926s  + 2.109s
26  Mariano Torregomez   1:27.978s  + 2.161s
27  Linas Čepulis   1:28.020s  + 2.203s
28  Evaldas Dzimanavicius   1:28.100s  + 2.283s
29  Peder Ohlis   1:28.131s  + 2.314s
30  Andrius Kasuba   1:28.283s  + 2.466s
31  Andrius Norutis   1:28.299s  + 2.482s
32  Paulo Pereira   1:28.469s  + 2.652s
33  Ivan Ankov   1:28.570s  + 2.753s
34  Renaldas Balsys   1:29.039s  + 3.222s
35  Justinas Smysliajevas   1:29.187s  + 3.370s
36  Edijs Putniņš   1:29.506s  + 3.689s
37  Heidi Koski   1:29.803s  + 3.986s
Kwalifikacja 2
Poz Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1  Ivan Mishinev   1:27.613s  + 0.000s
2  Cristian Iorga1   1:28.168s  + 0.555s
3  Georgi Georgiev   1:28.291s  + 0.678s
4  Edvinas Pranculevicius   1:28.412s  + 0.799s
5  Jarmo Habakuk   1:28.475s  + 0.862s
6  Vladimir Islentiev   1:28.551s  + 0.938s
7  Peter Helcmanovsky   1:28.599s  + 0.986s
8  Vladimir Petrov   1:28.709s  + 1.096s
9  Maxim Kotov   1:28.798s  + 1.185s
10  Håkan Ferm   1:28.878s  + 1.265s
11  Gatis Laugalis1   1:28.918s  + 1.305s
12  Carlos Alves   1:29.066s  + 1.453s
13  Tadas Žukauskas   1:29.155s  + 1.542s
14  Tomas Celiesius   1:29.165s  + 1.552s
15  Jari Aareskoski   1:29.213s  + 1.600s
16  Tomas Valaitis   1:29.242s  + 1.629s
17  Giedrius Butkus   1:29.283s  + 1.670s
18  Mariano Torregomez   1:29.644s  + 2.031s
19  Leandro Sereno   1:29.671s  + 2.058s
20  António Pereira   1:29.887s  + 2.274s
21  Michael Fletcher   1:29.963s  + 2.350s
22  Peder Ohlis   1:30.078s  + 2.465s
23  Andrius Kasuba   1:30.110s  + 2.497s
24  Nuno Vicente   1:30.227s  + 2.614s
25  Harri Pakosta   1:30.326s  + 2.713s
26  Gediminas Slapaitis   1:30.420s  + 2.807s
27  Valentino Barosso   1:30.451s  + 2.838s
28  Sven Liivak   1:30.574s  + 2.961s
29  Linas Čepulis   1:30.796s  + 3.183s
30  Evaldas Dzimanavicius   1:30.883s  + 3.270s
31  Ivan Ankov   1:30.895s  + 3.282s
32  Paulo Pereira   1:31.253s  + 3.640s
33  Andrius Norutis   1:31.524s  + 3.911s
34  Renaldas Balsys   1:31.568s  + 3.955s
35  Edijs Putniņš   1:32.091s  + 4.478s
36  Justinas Smysliajevas   1:32.166s  + 4.553s
37  Heidi Koski   1:32.995s  + 5.382s