Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 79 | Wyścig: 4)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Michelini  Harsh Sheth   1:22.327s  + 0.000s
2 Yokomama  Jan Velske2   1:22.767s  + 0.440s
3 Bridgerock  Gyuri Székely   1:22.912s  + 0.585s
4 Michelini  Jean-marc Boissinot   1:22.923s  + 0.596s
5 Bridgerock  Andrea Squizzato   1:23.026s  + 0.699s
6 Michelini  Roland Postle9   1:23.433s  + 1.106s
7 Hancock  Wouter Kirstein   1:23.494s  + 1.167s
8 Hancock  Stefano Siletto   1:23.594s  + 1.267s
9 Bridgerock  Klas Britse   1:23.628s  + 1.301s
10 Hancock  Ethan Littlejohns   1:23.670s  + 1.343s
11 Michelini  Toni Söyrinki   1:23.694s  + 1.367s
12 Badyear  Ania Piekarska   1:23.699s  + 1.372s
13 Hancock  George Slater   1:23.703s  + 1.376s
14 Michelini  Gary Mullins   1:23.773s  + 1.446s
15 Badyear  Yug Desai3   1:23.901s  + 1.574s
16 Hancock  Kuba Szajbel   1:23.960s  + 1.633s
17 Michelini  Wouter Teuwen   1:23.989s  + 1.662s
18 Badyear  Joachim Rang   1:24.007s  + 1.680s
19 Contimental  Marco Gianni   1:24.060s  + 1.733s
20 Badyear  Alessandro Casagrande   1:24.162s  + 1.835s
21 Badyear  Mikael Brostrom   1:24.269s  + 1.942s
22 Badyear  Ignacio Belatti   1:24.386s  + 2.059s
23 Hancock  Jasper Coosemans1   1:24.386s  + 2.059s
24 Badyear  Tan S Lake   1:24.424s  + 2.097s
25 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:24.507s  + 2.180s
26 Hancock  Peter Both   1:24.522s  + 2.195s
27 Pipirelli  Róbert László2   1:24.542s  + 2.215s
28 Pipirelli  Rowie Halcon   1:24.786s  + 2.459s
29 Hancock  Ville Pohjanen   1:24.794s  + 2.467s
30 Hancock  Joaquín Quintana   1:24.851s  + 2.524s
31 Contimental  Mattias Svensson   1:24.964s  + 2.637s
32 Contimental  Mikko Suhonen   1:25.066s  + 2.739s
33 Hancock  Gustavo Bellotto   1:25.285s  + 2.958s
34 Badyear  Josh Clark   1:25.416s  + 3.089s
35 Badyear  Pablo Fernandez   1:25.441s  + 3.114s
36 Yokomama  Gonzalo Alvarez   1:25.900s  + 3.573s
37 Pipirelli  Mato Nikic   1:26.007s  + 3.680s
38 Pipirelli  Diogo Abdalla   1:26.040s  + 3.713s
39 Hancock  Sergey Shinkevich   1:26.170s  + 3.843s
40 Pipirelli  Andreas Ramann   1:26.778s  + 4.451s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Michelini  Harsh Sheth   1:23.348s  + 0.000s
2 Bridgerock  Gyuri Székely   1:23.728s  + 0.380s
3 Bridgerock  Andrea Squizzato   1:23.879s  + 0.531s
4 Bridgerock  Klas Britse   1:23.945s  + 0.597s
5 Badyear  Yug Desai3   1:24.124s  + 0.776s
6 Michelini  Jean-marc Boissinot   1:24.129s  + 0.781s
7 Hancock  Wouter Kirstein   1:24.289s  + 0.941s
8 Michelini  Toni Söyrinki   1:24.372s  + 1.024s
9 Hancock  Ethan Littlejohns   1:24.497s  + 1.149s
10 Yokomama  Jan Velske2   1:24.643s  + 1.295s
11 Michelini  Gary Mullins   1:24.647s  + 1.299s
12 Badyear  Ania Piekarska   1:24.714s  + 1.366s
13 Hancock  George Slater   1:24.724s  + 1.376s
14 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:24.776s  + 1.428s
15 Hancock  Stefano Siletto   1:25.145s  + 1.797s
16 Michelini  Wouter Teuwen   1:25.289s  + 1.941s
17 Contimental  Marco Gianni   1:25.404s  + 2.056s
18 Pipirelli  Róbert László2   1:25.411s  + 2.063s
19 Badyear  Joachim Rang   1:25.474s  + 2.126s
20 Badyear  Tan S Lake   1:25.645s  + 2.297s
21 Michelini  Roland Postle9   1:25.691s  + 2.343s
22 Contimental  Mikko Suhonen   1:25.699s  + 2.351s
23 Badyear  Ignacio Belatti   1:25.761s  + 2.413s
24 Badyear  Mikael Brostrom   1:25.770s  + 2.422s
25 Hancock  Joaquín Quintana   1:25.809s  + 2.461s
26 Badyear  Alessandro Casagrande   1:25.944s  + 2.596s
27 Hancock  Kuba Szajbel   1:26.187s  + 2.839s
28 Hancock  Peter Both   1:26.304s  + 2.956s
29 Hancock  Jasper Coosemans1   1:26.493s  + 3.145s
30 Badyear  Pablo Fernandez   1:26.525s  + 3.177s
31 Badyear  Josh Clark   1:26.541s  + 3.193s
32 Hancock  Ville Pohjanen   1:26.561s  + 3.213s
33 Hancock  Sergey Shinkevich   1:26.627s  + 3.279s
34 Pipirelli  Rowie Halcon   1:26.668s  + 3.320s
35 Hancock  Gustavo Bellotto   1:26.829s  + 3.481s
36 Yokomama  Gonzalo Alvarez   1:26.996s  + 3.648s
37 Pipirelli  Diogo Abdalla   1:27.091s  + 3.743s
38 Contimental  Mattias Svensson   1:27.136s  + 3.788s
39 Pipirelli  Andreas Ramann   1:27.626s  + 4.278s
40 Pipirelli  Mato Nikic   1:27.693s  + 4.345s