Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 84 | Wyścig: 15)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Bridgerock  Miel Soeterbroek   1:22.300s  + 0.000s
2 Bridgerock  David Rolleston   1:22.806s  + 0.506s
3 Contimental  Marcin Żak   1:22.816s  + 0.516s
4 Hancock  Antonio Gattulli   1:22.941s  + 0.641s
5 Hancock  Pablo Fernandez   1:23.032s  + 0.732s
6 Hancock  Twig Fahaji   1:23.230s  + 0.930s
7 Bridgerock  Patryk Janczak   1:23.376s  + 1.076s
8 Contimental  Leandro Sereno7   1:23.474s  + 1.174s
9 Hancock  Daniele Bontempo   1:23.499s  + 1.199s
10 Hancock  Pedro Moura   1:23.616s  + 1.316s
11 Hancock  Andrea Squizzato1   1:23.625s  + 1.325s
12 Pipirelli  Rei Frost   1:23.676s  + 1.376s
13 Michelini  Gyuri Székely   1:23.692s  + 1.392s
14 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:23.704s  + 1.404s
15 Badyear  Chew Kai Wen   1:23.734s  + 1.434s
16 Hancock  Chris Adnams   1:23.743s  + 1.443s
17 Yokomama  Brad Marshall   1:23.938s  + 1.638s
18 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:23.970s  + 1.670s
19 Hancock  Roland Postle9   1:24.118s  + 1.818s
20 Hancock  Lee Harding   1:24.128s  + 1.828s
21 Hancock  Giovanni Orecchioni   1:24.144s  + 1.844s
22 Yokomama  Jasper Coosemans1   1:24.377s  + 2.077s
23 Hancock  Ania Piekarska   1:24.420s  + 2.120s
24 Badyear  Matej Matrtaj   1:24.442s  + 2.142s
25 Hancock  George Slater1   1:24.515s  + 2.215s
26 Avonn  Raimonds Urtāns   1:24.638s  + 2.338s
27 Badyear  Bert Huylebroeck   1:24.746s  + 2.446s
28 Hancock  Luca Molendi   1:24.816s  + 2.516s
29 Yokomama  Andrej Rilke   1:24.870s  + 2.570s
30 Pipirelli  Veres Tamás   1:25.158s  + 2.858s
31 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:25.468s  + 3.168s
32 Pipirelli  Paul Williams   1:25.508s  + 3.208s
33 Yokomama  Michaela Källström   1:25.765s  + 3.465s
34 Avonn  Harsh Sheth   1:25.883s  + 3.583s
35 Badyear  Jay De Snoo   1:26.078s  + 3.778s
36 Pipirelli  Mery Lissarrague   1:26.275s  + 3.975s
37 Avonn  Michel Vandecatelle   1:26.489s  + 4.189s
38 Avonn  Jens Frostrup   1:26.606s  + 4.306s
39 Yokomama  Ignacio Belatti   1:26.713s  + 4.413s
40 Pipirelli  Michał Wilczyński   1:33.644s  + 11.344s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Contimental  Marcin Żak   1:22.974s  + 0.000s
2 Bridgerock  Patryk Janczak   1:23.865s  + 0.891s
3 Hancock  Pablo Fernandez   1:24.269s  + 1.295s
4 Contimental  Leandro Sereno7   1:24.328s  + 1.354s
5 Michelini  Gyuri Székely   1:24.335s  + 1.361s
6 Bridgerock  Miel Soeterbroek   1:24.507s  + 1.533s
7 Bridgerock  David Rolleston   1:24.600s  + 1.626s
8 Hancock  Antonio Gattulli   1:24.674s  + 1.700s
9 Hancock  Daniele Bontempo   1:24.748s  + 1.774s
10 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:24.814s  + 1.840s
11 Hancock  Giovanni Orecchioni   1:24.936s  + 1.962s
12 Hancock  Lee Harding   1:24.969s  + 1.995s
13 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:25.127s  + 2.153s
14 Hancock  Andrea Squizzato1   1:25.236s  + 2.262s
15 Hancock  Pedro Moura   1:25.270s  + 2.296s
16 Hancock  Chris Adnams   1:25.348s  + 2.374s
17 Badyear  Chew Kai Wen   1:25.390s  + 2.416s
18 Yokomama  Jasper Coosemans1   1:25.657s  + 2.683s
19 Hancock  Twig Fahaji   1:25.703s  + 2.729s
20 Yokomama  Michaela Källström   1:25.775s  + 2.801s
21 Hancock  Roland Postle9   1:25.782s  + 2.808s
22 Hancock  Ania Piekarska   1:25.804s  + 2.830s
23 Badyear  Bert Huylebroeck   1:25.847s  + 2.873s
24 Hancock  George Slater1   1:26.021s  + 3.047s
25 Avonn  Raimonds Urtāns   1:26.115s  + 3.141s
26 Badyear  Matej Matrtaj   1:26.185s  + 3.211s
27 Yokomama  Brad Marshall   1:26.363s  + 3.389s
28 Yokomama  Andrej Rilke   1:26.508s  + 3.534s
29 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:26.610s  + 3.636s
30 Pipirelli  Veres Tamás   1:26.777s  + 3.803s
31 Pipirelli  Rei Frost   1:26.782s  + 3.808s
32 Hancock  Luca Molendi   1:26.874s  + 3.900s
33 Avonn  Michel Vandecatelle   1:27.380s  + 4.406s
34 Badyear  Jay De Snoo   1:27.604s  + 4.630s
35 Avonn  Harsh Sheth   1:27.682s  + 4.708s
36 Pipirelli  Mery Lissarrague   1:27.706s  + 4.732s
37 Pipirelli  Paul Williams   1:27.744s  + 4.770s
38 Avonn  Jens Frostrup   1:28.330s  + 5.356s
39 Yokomama  Ignacio Belatti   1:28.499s  + 5.525s
40 Pipirelli  Michał Wilczyński   1:35.842s  + 12.868s