Tabela Kwalifikacji 1 & 2 (Grupa: Elite | Sezon: 94 | Wyścig: 15)

Wybierz inną grupę:  Sezon:  Wyścig:
Kwalifikacja 1
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Bridgerock  Kai Wen Chew   1:21.424s  + 0.000s
2 Hancock  Dominiek Van West   1:21.523s  + 0.099s
3 Hancock  Wouter Teuwen1   1:21.557s  + 0.133s
4 Michelini  Gustavo Bellotto   1:21.812s  + 0.388s
5 Dunnolop  Lorenzo Di Buono   1:21.919s  + 0.495s
6 Hancock  Gyuri Székely   1:22.079s  + 0.655s
7 Hancock  André de Carvalho   1:22.083s  + 0.659s
8 Bridgerock  George Slater3   1:22.097s  + 0.673s
9 Hancock  Harsh Sheth   1:22.310s  + 0.886s
10 Hancock  Alexei Malkin   1:22.343s  + 0.919s
11 Contimental  Luca Molendi   1:22.365s  + 0.941s
12 Hancock  Andrew Merkel   1:22.370s  + 0.946s
13 Hancock  Rimantas Sagatas4   1:22.493s  + 1.069s
14 Badyear  Toni Söyrinki   1:22.530s  + 1.106s
15 Contimental  Róbert László2   1:22.545s  + 1.121s
16 Badyear  Gonzalo Alvarez   1:22.562s  + 1.138s
17 Contimental  Roland Postle9   1:22.642s  + 1.218s
18 Badyear  Rei Frost   1:22.834s  + 1.410s
19 Hancock  Vinicio Souza   1:22.852s  + 1.428s
20 Contimental  Andreas Ramann   1:22.930s  + 1.506s
21 Contimental  Geir Pukk   1:22.996s  + 1.572s
22 Hancock  Mikko Suhonen   1:23.100s  + 1.676s
23 Badyear  Luca Sora   1:23.121s  + 1.697s
24 Hancock  Andrian Naidenov   1:23.411s  + 1.987s
25 Contimental  Bernard Bontjer   1:23.420s  + 1.996s
26 Badyear  Leandro Sereno7   1:23.608s  + 2.184s
27 Contimental  Viktor Dyankov   1:23.730s  + 2.306s
28 Contimental  Joachim Vaes   1:23.742s  + 2.318s
29 Avonn  Cristian Cattaneo   1:24.203s  + 2.779s
30 Avonn  Andrea Squizzato1   1:24.252s  + 2.828s
31 Badyear  Gonçalo Fernandes   1:24.275s  + 2.851s
32 Avonn  Aigars Vitolins   1:24.352s  + 2.928s
33 Pipirelli  Bruno Caseiro1   1:24.724s  + 3.300s
34 Hancock  Mauro Schumacher   1:24.914s  + 3.490s
35 Yokomama  Mihail Golovanov   1:25.302s  + 3.878s
36 Badyear  Maciej Rabiński   1:25.335s  + 3.911s
37 Contimental  Adam Harter   1:26.098s  + 4.674s
38 Badyear  Nikos Tzivas   1:26.112s  + 4.688s
Kwalifikacja 2
Poz Opony Nazwisko menadżera Nar Czas okrążenia Strata
1 Bridgerock  Kai Wen Chew   1:22.022s  + 0.000s
2 Bridgerock  George Slater3   1:22.131s  + 0.109s
3 Hancock  Wouter Teuwen1   1:22.278s  + 0.256s
4 Hancock  André de Carvalho   1:22.341s  + 0.319s
5 Hancock  Harsh Sheth   1:22.649s  + 0.627s
6 Badyear  Gonzalo Alvarez   1:22.934s  + 0.912s
7 Hancock  Gyuri Székely   1:23.135s  + 1.113s
8 Badyear  Toni Söyrinki   1:23.145s  + 1.123s
9 Hancock  Alexei Malkin   1:23.189s  + 1.167s
10 Hancock  Andrew Merkel   1:23.262s  + 1.240s
11 Dunnolop  Lorenzo Di Buono   1:23.279s  + 1.257s
12 Hancock  Dominiek Van West   1:23.383s  + 1.361s
13 Contimental  Roland Postle9   1:23.401s  + 1.379s
14 Hancock  Mikko Suhonen   1:23.520s  + 1.498s
15 Hancock  Rimantas Sagatas4   1:23.573s  + 1.551s
16 Badyear  Rei Frost   1:23.585s  + 1.563s
17 Michelini  Gustavo Bellotto   1:23.747s  + 1.725s
18 Contimental  Róbert László2   1:23.788s  + 1.766s
19 Contimental  Luca Molendi   1:23.841s  + 1.819s
20 Badyear  Luca Sora   1:23.992s  + 1.970s
21 Badyear  Leandro Sereno7   1:24.021s  + 1.999s
22 Contimental  Bernard Bontjer   1:24.056s  + 2.034s
23 Hancock  Andrian Naidenov   1:24.187s  + 2.165s
24 Hancock  Vinicio Souza   1:24.231s  + 2.209s
25 Contimental  Andreas Ramann   1:24.262s  + 2.240s
26 Contimental  Geir Pukk   1:24.416s  + 2.394s
27 Badyear  Gonçalo Fernandes   1:24.946s  + 2.924s
28 Avonn  Andrea Squizzato1   1:25.126s  + 3.104s
29 Contimental  Viktor Dyankov   1:25.243s  + 3.221s
30 Hancock  Mauro Schumacher   1:25.256s  + 3.234s
31 Avonn  Aigars Vitolins   1:25.551s  + 3.529s
32 Avonn  Cristian Cattaneo   1:25.828s  + 3.806s
33 Yokomama  Mihail Golovanov   1:25.910s  + 3.888s
34 Pipirelli  Bruno Caseiro1   1:25.941s  + 3.919s
35 Badyear  Maciej Rabiński   1:26.172s  + 4.150s
36 Contimental  Joachim Vaes   1:26.448s  + 4.426s
37 Contimental  Adam Harter   1:27.002s  + 4.980s
38 Badyear  Nikos Tzivas   1:27.699s  + 5.677s