Podsumowanie wyścigu (Tor: Yeongam | Sezon: 46 | Wyścig: 17 | Grupa: Elite)

Sezon:  Wyścig:

Wybierz inną grupę:

Poz Postęp Opony Nar Nazwisko menadżera Czas wyścigu Okrążeń Pitstopy Najlepsze okrążenie Średnia prędkość Najlepszy czas pitstopu
01. Bez zmian ±0 Michelini   Leandro Sereno6 1h30:08.665 55 2 1:36.151 205.80km/h 9.926s
02. Bez zmian ±0 Michelini   Roland Postle2 + 6.967 55 2 1:36.081 205.54km/h 11.543s
03. +3 +3 Michelini   Christos Bobolis + 14.972 55 1 1:37.013 205.23km/h 12.247s
04. +3 +3 Michelini   Kiran Patel + 46.085 55 2 1:36.639 204.06km/h 17.034s
05. +7 +7 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 53.515 55 2 1:36.452 203.79km/h 14.811s
06. +4 +4 Michelini   Florencia Caro + 54.662 55 2 1:36.534 203.74km/h 18.159s
07. +2 +2 Dunnolop   Alexey Domarev + 55.364 55 2 1:36.511 203.72km/h 19.581s
08. +3 +3 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 1:01.662 55 1 1:37.515 203.48km/h 13.300s
09. +6 +6 Dunnolop   Alexey Manukalov + 1:12.720 55 2 1:36.813 203.07km/h 14.918s
10. +15 +15 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:23.504 55 1 1:37.914 202.67km/h 17.528s
11. +25 +25 Bridgerock   Gediminas Sarocka + 1:34.648 55 1 1:37.713 202.26km/h 25.294s
12. +1 +1 Contimental   Jani Syrjäläinen + 1:37.037 54 3 1:36.419 202.18km/h 18.401s
13. -9 -9 Dunnolop   Frederico Neves1 + 1:39.690 54 3 1:37.067 202.08km/h 12.500s
14. +3 +3 Badyear   Theo Panag + 1:51.421 54 3 1:36.935 201.65km/h 15.517s
15. +4 +4 Yokomama   Maja Soren + 2:00.040 54 2 1:37.123 201.33km/h 25.426s
16. -11 -11 Michelini   Toni Söyrinki + 2:23.736 54 4 1:36.881 200.48km/h 18.343s
17. -9 -9 Hancock   Daniel Comalada + 3:13.062 53 2 1:38.589 198.71km/h 16.127s
18. +16 +16 Pipirelli   Aris Tsipras + 3:36.562 53 2 1:39.228 197.88km/h 18.549s
19. +3 +3 Badyear   Joao Barbosa + 4:13.449 53 3 1:38.449 196.59km/h 18.884s
20. Bez zmian ±0 Hancock   Sergey Sergeev + 4:43.147 53 1 1:40.906 195.57km/h 21.995s
21. +16 +16 Pipirelli   Michal Szopinski + 4:58.597 52 1 1:41.658 195.04km/h 17.011s
22. +11 +11 Badyear   Ralph Meessen + 5:06.731 52 1 1:41.382 194.76km/h 18.597s
23. -9 -9 Dunnolop   Evgeny Tkachenko + 5:16.759 52 3 1:40.039 194.42km/h 18.649s
24. -1 -1 Contimental   Nikolay Borzenkov + 5:31.899 52 1 1:40.785 193.90km/h 19.161s
25. +13 +13 Pipirelli   Aleksander Indinavichyus + 5:42.651 52 1 1:42.309 193.54km/h 25.810s
26. +6 +6 Hancock   Stefan Gommans + 6:11.550 52 2 1:41.776 192.57km/h 21.609s
27. +3 +3 Contimental   Junior Almeida + 6:24.067 52 1 1:41.107 192.16km/h 14.486s
28. -10 -10 Dunnolop   Shoaib Mohamed + 6:35.172 51 4 1:37.973 191.79km/h 21.141s
29. Bez zmian ±0 Badyear   Andrei Vatra + 6:50.502 51 2 1:40.757 191.29km/h 24.237s
30. +1 +1 Badyear   Pedro Nazaré + 6:58.017 51 3 1:41.166 191.04km/h 15.720s
31. +8 +8 Pipirelli   Ivan Kudreshov + 7:56.112 51 1 1:42.513 189.15km/h 29.211s
32. -8 -8 Badyear   Ilya Vilkov + 8:07.394 50 6 1:37.046 188.79km/h 19.592s
Niesklasyfikowani
33. -6 -6 Contimental   Damian Zglinicki Problemy techniczne 38 1 1:40.604    14.813s
34. -18 -18 Badyear   Sujay Warrier Problemy techniczne 34 3 1:40.359    20.147s
35. Bez zmian ±0 Dunnolop   Ionut Surugiu Problemy techniczne 32 1 1:38.506    18.556s
36. -8 -8 Dunnolop   Mika Pekkarinen Problemy techniczne 27 2 1:41.180    17.786s
37. -34 -34 Hancock   Alexander Kunze Problemy techniczne 25 2 1:39.449    18.325s
38. -17 -17 Contimental   Devashis Tamhane Problemy techniczne 24 1 1:40.074    20.634s
39. -13 -13 Badyear   Mihail Morozov Wypadek na starcie 0 0 -    -