Podsumowanie wyścigu (Tor: Brno | Sezon: 58 | Wyścig: 17 | Grupa: Pro - 17)

Sezon:  Wyścig:

Wybierz inną grupę:

Poz Postęp Opony Nar Nazwisko menadżera Czas wyścigu Okrążeń Pitstopy Najlepsze okrążenie Średnia prędkość Najlepszy czas pitstopu
01. Bez zmian ±0 Dunnolop   Alex Ilushenko 1h35:03.381 57 4 1:36.347 194.41km/h 18.399s
02. +13 +13 Dunnolop   Andrei Shkradyuk + 0.302 57 2 1:36.707 194.40km/h 19.592s
03. +7 +7 Yokomama   Tarmo Pöör + 4.773 57 3 1:37.045 194.25km/h 21.292s
04. +12 +12 Dunnolop   Rafael Macharete + 20.951 57 2 1:36.727 193.70km/h 20.334s
05. -1 -1 Dunnolop   Hans Bondesson + 24.842 57 3 1:36.278 193.57km/h 18.614s
06. +6 +6 Avonn   Sylwester Bujany + 26.618 57 2 1:37.139 193.51km/h 16.538s
07. +10 +10 Yokomama   Victor Chernyshev + 44.177 57 2 1:37.917 192.92km/h 19.075s
08. -1 -1 Dunnolop   Nick Burke + 1:06.916 57 3 1:38.143 192.16km/h 21.163s
09. -1 -1 Dunnolop   David Duarte + 1:12.094 57 2 1:37.906 191.98km/h 20.401s
10. +17 +17 Contimental   Stephen Montague + 1:19.693 57 2 1:37.953 191.73km/h 23.130s
11. +11 +11 Yokomama   Paulo Sequeira + 1:20.747 57 2 1:39.005 191.70km/h 21.948s
12. -7 -7 Yokomama   László Tóth + 1:32.519 57 3 1:38.798 191.31km/h 20.274s
13. +11 +11 Dunnolop   Turcuta Marian + 1:54.735 56 2 1:37.725 190.58km/h 19.221s
14. -11 -11 Yokomama   Zsolt Modoc + 2:28.503 56 4 1:38.729 189.48km/h 21.084s
15. +11 +11 Dunnolop   Marcin Gala + 3:13.541 56 3 1:38.514 188.03km/h 20.989s
16. +9 +9 Yokomama   Stefano Fedeli + 3:13.848 56 1 1:40.127 188.02km/h 25.541s
17. +12 +12 Contimental   Higo Camporez + 3:40.510 55 2 1:40.857 187.17km/h 23.864s
18. +2 +2 Yokomama   David Otero + 3:43.794 55 3 1:39.560 187.07km/h 19.515s
19. -17 -17 Dunnolop   Florin Ionut + 3:56.853 55 4 1:38.605 186.66km/h 17.113s
20. +12 +12 Pipirelli   Norbert Páldeák + 4:00.728 55 2 1:41.385 186.54km/h 20.655s
21. -15 -15 Dunnolop   Gergő Csernátoni + 4:36.485 55 5 1:39.619 185.42km/h 18.627s
22. -13 -13 Dunnolop   Mustafa Erdem Tural + 4:59.865 54 3 1:39.775 184.70km/h 20.126s
23. -9 -9 Dunnolop   Máximo Dolz + 5:15.145 54 4 1:39.847 184.23km/h 18.058s
24. -1 -1 Yokomama   Hugo Andrade + 5:16.264 54 3 1:40.405 184.20km/h 21.784s
25. -6 -6 Yokomama   Eduard Samsó + 5:28.152 54 4 1:40.295 183.83km/h 20.007s
Niesklasyfikowani
26. -15 -15 Yokomama   Jan Kwiatkowski Problemy techniczne 49 2 1:40.458    22.114s
27. +3 +3 Contimental   Shoaib Mohamed Problemy techniczne 33 2 1:41.002    25.063s
28. +3 +3 Contimental   Renat Abdrahimov Przebita opona 32 1 1:41.319    22.662s
29. -11 -11 Dunnolop   Alexandre Reis Problemy techniczne 29 1 1:40.601    21.186s
30. -17 -17 Dunnolop   Mateusz Wieczorek Problemy techniczne 26 1 1:40.636    25.424s
31. +2 +2 Dunnolop   Bebe Neculae Problemy techniczne 25 1 1:43.348    26.009s
32. -11 -11 Dunnolop   Jovan Majstorovic Problemy techniczne 24 2 1:37.792    21.424s
33. -5 -5 Dunnolop   Thomas Marx Problemy techniczne 18 2 1:40.974    24.825s
34. Bez zmian ±0 Yokomama   Alex van Tongeren Problemy techniczne 18 1 1:43.510    25.427s