Podsumowanie wyścigu (Tor: Suzuka | Sezon: 66 | Wyścig: 17 | Grupa: Master - 1)

Sezon:  Wyścig:

Wybierz inną grupę:

Poz Postęp Opony Nar Nazwisko menadżera Czas wyścigu Okrążeń Pitstopy Najlepsze okrążenie Średnia prędkość Najlepszy czas pitstopu
01. +1 +1 Dunnolop   Hans Bondesson 1h24:35.976 53 2 1:33.345 220.28km/h 19.059s
02. +2 +2 Dunnolop   Lorenzo Di Buono + 8.520 53 2 1:32.597 219.92km/h 17.171s
03. -2 -2 Dunnolop   Jens Frostrup + 16.121 53 2 1:33.873 219.59km/h 18.467s
04. -1 -1 Dunnolop   Nuno Vicente + 25.400 53 2 1:33.514 219.19km/h 18.663s
05. +5 +5 Contimental   Ilya Vedenikov + 30.622 53 2 1:33.886 218.96km/h 17.480s
06. +11 +11 Dunnolop   Rogério Araken + 36.299 53 2 1:32.674 218.72km/h 16.113s
07. -2 -2 Dunnolop   Jean-marc Boissinot + 39.288 53 2 1:32.929 218.59km/h 18.633s
08. -2 -2 Dunnolop   Pedro Correia + 47.832 53 2 1:33.079 218.23km/h 20.468s
09. +9 +9 Yokomama   Jos Haarsma + 56.940 53 2 1:33.919 217.84km/h 18.313s
10. +3 +3 Michelini   Jorge Luiz Filho + 1:02.016 53 2 1:34.159 217.63km/h 18.737s
11. -2 -2 Michelini   Nevzat Kasapoglu + 1:02.230 53 2 1:34.575 217.62km/h 16.269s
12. -4 -4 Dunnolop   Collin Clément + 1:02.609 53 3 1:32.947 217.60km/h 17.148s
13. -2 -2 Yokomama   Gonzalo Alvarez + 1:02.845 53 2 1:34.318 217.59km/h 19.344s
14. +2 +2 Yokomama   Melissa Martin + 1:04.688 53 2 1:33.195 217.51km/h 19.659s
15. Bez zmian ±0 Yokomama   Cédrick Flament + 1:10.631 53 2 1:34.356 217.26km/h 18.105s
16. +11 +11 Contimental   Marcos Carvalho + 1:16.770 53 2 1:34.179 217.00km/h 24.193s
17. +3 +3 Yokomama   Dmitry Nechitailo + 1:30.217 53 2 1:35.321 216.44km/h 18.774s
18. +8 +8 Contimental   Jani Syrjäläinen + 1:44.065 52 2 1:34.226 215.86km/h 22.706s
19. +14 +14 Contimental   Martina Mayer + 1:59.242 52 2 1:35.069 215.23km/h 20.624s
20. +4 +4 Badyear   Andrea Borghi + 2:06.445 52 2 1:35.161 214.93km/h 21.282s
21. +11 +11 Contimental   Alexander Kateliev + 2:16.275 52 1 1:35.192 214.53km/h 17.692s
22. +3 +3 Yokomama   Vittorio Mati + 2:50.477 52 2 1:35.139 213.13km/h 20.796s
23. Bez zmian ±0 Contimental   Mark Jeacock + 2:57.538 52 3 1:35.332 212.84km/h 16.197s
24. +5 +5 Contimental   Salvatore Siracusa + 3:37.158 51 2 1:37.307 211.25km/h 21.333s
25. -13 -13 Michelini   Francesco Lupo + 5:01.470 50 2 1:37.354 207.94km/h 17.729s
26. +11 +11 Dunnolop   Alexandre Lietz + 5:06.244 50 2 1:38.756 207.75km/h 19.743s
27. +3 +3 Contimental   Gideon Rosa + 5:23.095 50 2 1:37.921 207.10km/h 19.644s
28. +7 +7 Badyear   Matt Stewart + 5:40.266 50 1 1:39.797 206.45km/h 18.249s
29. -1 -1 Yokomama   Giordano Vieira + 5:41.942 50 2 1:37.898 206.38km/h 16.085s
30. -9 -9 Yokomama   Jesús Pérez + 5:42.205 50 2 1:38.012 206.37km/h 16.195s
31. -17 -17 Yokomama   Ruben Domingos + 5:47.548 50 3 1:34.600 206.17km/h 17.587s
32. -13 -13 Contimental   Katerina Mihailova + 6:26.437 49 2 1:37.562 204.70km/h 20.773s
33. +1 +1 Dunnolop   Lorenzo Bongi + 6:36.008 49 2 1:39.032 204.34km/h 21.671s
Niesklasyfikowani
34. -12 -12 Yokomama   Marcelo Scher Problemy techniczne 30 1 1:37.381    24.451s
35. -4 -4 Contimental   Jiří Humpolák Problemy techniczne 29 1 1:38.960    17.994s
36. Bez zmian ±0 Yokomama   Stefan Leitgeb Problemy techniczne 28 2 1:38.846    20.171s
37. -30 -30 Dunnolop   Mikael Brostrom Wypadek na starcie 0 0 -    -